Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) xedos válasza bobafett (#9747) üzenetére


xedos
addikt

Az a következő lépés :-)

spae: Van 1 barna, egy zöld, egy saárga, egy piros egy fekete és 2db szürke doboz, amelyből válogathatsz. Ők sem tudják mi van benne, szóval csak személyesen..

(#9752) unclefucka válasza Sub-ZeRo (#9750) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az se rossz, csak én úgy voltam vele, hogy töltse ki a platót, amennyire lehet.
Ilyen formán mondjuk a 42011-es Race Car, vagy a 42048-as Race Kart is jó választás lehet, mindkettő nagyon csinos darab (második és harmadik helyezett lenne nálam).

Viszont észrevettem egy furcsaságot a böngészés közben.

Tehát ez a 8041-es Race Truck és ez a 42041-es Race Truck egy és ugyanaz, viszont van köztük 5 év. Tényleg kiadták ugyanazt 5 évvel később más számon és még csak meg sem jelenik a katalógusban? :F
Vagy most ez valami "face-lift"?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#9753) Pötyi válasza unclefucka (#9752) üzenetére


Pötyi
őstag

Néha-néha előfordul, hogy pár év különbséggel kiadják ugyanazt a készletet más számon. Többször is volt már rá példa.

QNX is cool!

(#9754) unclefucka válasza Pötyi (#9753) üzenetére


unclefucka
senior tag

Értem.
Első ránézésre az alkatrész listában is van némi eltérés, de behatóan nem tanulmányoztam.
Érdekes.
De legalább még lehet 23k körül kapni újonnan.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#9755) Sub-ZeRo válasza unclefucka (#9752) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezeknek a modelleknek utána nézek majd. Köszi. ☺

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9756) Sub-ZeRo válasza unclefucka (#9752) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nem igazán tetszenek. Inkább buggy-t rendeltem meg és hozzá a 8436-os kamiont. Hétvégére otthon lesz. 😍

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9757) Jim-X


Jim-X
őstag

Na, megrendeltem karira a sracaimnak az elso Duplo keszleteket:

10622, 10580, 10804

El lesznek latva :DDD A dzsungelest az asszony miatt, mert szereti az allatokat ;]

A játék az nem játék!

(#9758) LÁZ válasza Jim-X (#9757) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:C ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9759) unclefucka válasza Sub-ZeRo (#9756) üzenetére


unclefucka
senior tag

Maga a 8436-os, mit szett nagyon jó. :K
Viszont, mint járgány nem tudom hová tenni. :N

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#9760) Sub-ZeRo válasza unclefucka (#9759) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát kicsit furcsa az orra, de szerintem a daru nem lesz rá téve. Csak a nyereg és smafu.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9761) unclefucka válasza Sub-ZeRo (#9760) üzenetére


unclefucka
senior tag

Pont a daru volt nekem is furcsa.
Nyerges vontatón daru, ki hallott már ilyet? :F

A B-modell itt is jó darab. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#9762) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

a következő bolti ideas

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9763) Grillo válasza LÁZ (#9762) üzenetére


Grillo
senior tag

És akkor ebből megépíteni a zebrán átmenőst egy szép diorámának. :DD

(#9764) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#9762) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ójeeee nagyon kemény! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9765) Djuree válasza LÁZ (#9762) üzenetére


Djuree
félisten

ez nagyon kellett tényleg...akkor remélem lesz vmi olyan zenekar is amit én szeretek....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9766) Freddy76 válasza Djuree (#9765) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem is ez jutott eszembe, de nem tudom, hogy miként mutatna Lego-ban mondjuk egy Judas Priest...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9767) thomeef válasza Djuree (#9765) üzenetére


thomeef
őstag

A Beatles inkább egy ikon, jelkép, több mint egy zenekar, szerintem a lego is eként gondolkodott.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9768) Napfénysüti válasza thomeef (#9767) üzenetére

Na meg azért elég népszerűek és ismertek is voltak.

Més que un club!

(#9769) Freddy76 válasza thomeef (#9767) üzenetére


Freddy76
addikt

Ja, az mondjuk érdekes, hogy kicsit ilyen LSD-trip feeling a design... Ugye a Beatles ezen korszaka ezen droggal igencsak összeköthető, elég a Yellow Submarine szövegére, vagy a Yellow Submarine film másik dalára utalni, amelynek beszédes címe: Lucy in the Sky with Diamonds. A nagybetűs szavak nem önkényes kiemelések, az angol nyelv szabályai szerint a címben szereplő szavakat (névelők, névutók, jelzők, stb. nélkül) nagybetűvel kell írni, így viszont adja magát a mozaikszó: LSD.

Szóval lehet, hogy azért nem a Judas Priest lett, mert abban semmi polgárpukkasztó nincs :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#9770) tvamos


tvamos
nagyúr

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9771) Jim-X válasza Freddy76 (#9769) üzenetére


Jim-X
őstag

:C

Van aki olvas a sorok kozott ;)

A játék az nem játék!

(#9772) Szabo65


Szabo65
újonc

Sziasztok,

Szeretnék beszerezni egy Imperial Flagship-et. Hol érdemes nézni? A bricklinken fent van néhány, de a szállítási költséget nem mutatja :(

Üdv

(#9773) Throme válasza tvamos (#9770) üzenetére


Throme
veterán

Ez most hogy van? La ferrari elött/melkett a porsche szettből a fotós csaj ücsörög. Jó bokeh, főleg az a sárgás akármi ad szépet.
... ja ez nem a fotós fórum....
:B

(#9774) LÁZ válasza Djuree (#9765) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

találj ki vmi projektet, és majd szupportáljuk 10ezren, és lesz olyan is ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9775) R3ĐßuŁŁ válasza Szabo65 (#9772) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kérdezd meg az eladót, hogy mennyi a postaköltség. Euból vennék a helyedben, mert ott nem lesz baj a szállítással. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9776) tvamos válasza LÁZ (#9774) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehetne Knight Rider?
Ez mondjuk gagyi: [link]

(#9773) Throme válasza tvamos (#9770) üzenetére
Az kemeny, hogy megismered, melyik szetbol van a fotos csaj! Igen... forraszto tisztito rez bigyo.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9777) Djuree válasza LÁZ (#9774) üzenetére


Djuree
félisten

á én nem tudok ilyen szépeket építeni.
az a fura h valahogy régen még lehet ment is volna, nem volt összerakott legóm, mindig én raktam össze ezt azt. ma már nem lenne türelmem/időm magamtól építeni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9778) Throme válasza tvamos (#9776) üzenetére


Throme
veterán

Nem vagyok én figura lexikon :N csak a speed champions sorozatot szeretem, és a szóló verdák - 1 kivétellel - megvannak.
Porschékat néztem, hogy jó lenne, csak a körítés nem érdekel, viszont a kb 14k-s árral számolva 1 autó így kb 7k-ra jön ki, ami duplája a szimpla autóknak (szóval 2-t kapok kb 7k huf-lrt)...
És ebben a porsche szettben van a fotós csaj, akit kiszúrtam, mert faja az a fényképező a kezében :D. Többi figurát nem ismerném nagyon fel :B

Talán alkatrészekből össze lehetne válogatni, csak úgy nem tudom mennyivel lenne olcsóbb. Kb 50-100 alkatrészből állhat egy verda, vagy annyi se.

(#9779) tvamos válasza Throme (#9778) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem nincs meg az egesz sorozat, de tervezem, hogy most megveszem az ujakat. A Ferrari kamion / F1 autos keszlet pl. tetszene, de nem adok annyit erte. (Meg mar amugy sincs hova tenni. Akar mennyire tetszik is.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9780) Throme válasza tvamos (#9779) üzenetére


Throme
veterán

Jövőre a bugatti és a merga nagyon klasszak lesznek. Tuti vétel.

Nálam is a helyszűke az egyik gond. Még majd kell helyet csinálni a vw bogárnak és a caterham-nek, ami a jövőre nézve tervben van...

(#9781) Szabip válasza Szabo65 (#9772) üzenetére


Szabip
csendes tag

Nem írtad melyikről van szó: a 10210 vagy a 6271.

A 10210 elő elő fordul, de 100e alatt ne is reménykedj (túlhypeolt termékről van szó), véleményem szerint ez rablás érte, mert egyrészt még nem régi másrészt, mert a régi pirates készletek minőségét, gazdagságát távolról se hozza és bár szubjektív de ronda, ritkán látom, hogy hirdetnék magyar oldalakon.

Itthon a 6271-es beszerzése nem lesz egyszerű, egy évben 2-3 kínálat van a Vatera, FB, Jofogás oldalakon, rendszerint túlárazva.
Idén 2 teljesre emlékszem: egy dobozos volt 35e (pár nap alatt elment és ennek korrekt ára volt) és egy a Vaterán 30e amit én vettem meg.
Igen sok érte, de kínálat az nincs így kérhetnek is érte sokat és ez sem hibátlan, több töltelék elemet cserélnem kell és a kötele is a rövidebb, még jó hogy a fő elemek beleértve a vitorlát hibátlanok.

Ne vegyél olyat aminek hiányzik az orrvitorlája! jelenleg a Bricklinken nincsen egy eladó ilyen vitorla se, itthon 2 éve egyet se láttam a kínálatban, irtózatosan ritka (tudok olyan eladót akinek van egy orrvitorla nélkül és már 4 éve nem tudja eladni, mivel nem talál hozzá sehol se vitorlát)!

A Bricklinken irtózatosan túlárazott, itthon is egy kicsit magas az ára, Ausztriában már 25.000.- körül ki lehet fogni (most ott sincsen) de ugye ahhoz ki kell menni.

Nagyon ritka szettről van szó, főleg ha gyűjteményi minőséget vársz el 6285, 6286, 6374-et előbb fogsz ki de azokból se megy el 4-5-nél több itthon egy évben.

Idén sok nagy és régi kalóztémát vettem a gyűjteményembe, nagyon hálás téma, de rettentő nehéz gyűjteni itthon, nekem mind külföldről van ezek az idei beszerzéseim: 6274, 6271, 6285, 6273, 6286, 6277, 6276.

Türelemmel várjál, lesd az említett oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#9782) Sub-ZeRo válasza Throme (#9780) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Milyen merga?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9783) Djuree válasza Szabip (#9781) üzenetére


Djuree
félisten

vitorlát tudsz venni ebayről utángyártottat, eléggé hasonlít az eredetire, annyi hogy nem olyan merev. én is vettem ilyen anyagot a körhintához, ahhoz eredetiben 30k lett volna darabja és 8 kell. :DDD így meg valami 15-16-ból kijött a 8, nyilván ez se kevés...

azért a 10210 elég komoly cucc, a 6271-el nem összemérhető, bár az áruk se. :DDD

itthonról meg nem nagyon érdemes venni, a nagy készletek drágábbak mint külföldön, itt mindenki 1 eladásból akar meggazdagodni, szép magyar mentalitás. elég megnézni a jófogásos ucs star warsokat, drágább minden mint bricklinken, persze néha akad kivétel, de ritka...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9784) Szabip válasza Djuree (#9783) üzenetére


Szabip
csendes tag

Ha komoly gyűjteményt raksz össze akkor az utángyártott nem játszik nálam legalább is biztosan nem. Ha lenne amúgy nem lenne vészes ára 4-6e között meglehetne.

10210 lehet komolynak néz ki, csak lelketlen. Nézz meg egy 6285, 6286-ot, sokkal inkább egy régi szép galleon jut róla eszembe mint erről ami egy korvett vagy egy kicsi fregattot utánoz, hibásan.

Nincs kötélzete a legnagyobb hibája, ilyen hossz mellett 6 ágyú lőrés kelleme. A lórésék vonala túlstilizált, a színei nem harmonizálnak, egy korabeli angol fregatt nem volt túldizájnolt nem véletlenül. Keskenyek a vitorlái a méretéhez képes. A hajó hátsó és orr eleme egy és ugyan az. A kormánylapát nem illik hozzá. A zászlói igénytelenek. fegyverzet alig. Bár van fedélköz, az viszont üres, szegényes. Az orrban a cápa nem illik a képbe, akár milyen szögből is néztem meg. A tat rész mintha nem illene a képbe, a kabinban meg mit keres egy orgona? Sorolhatnám a hibáit mert még van dögivel.
Sokakat megvett kilóra mert nagy és egy vitorlás hajó, jeee, de aki egy kicsit is ismeri a "korabeli" hadihajókat az tudja, hogy ez egy elfuserált darab. Sokkal szebb és valósághűbb egy Black seas barracuda. ami gazdagon el van látva minden jóval.

Csak egy okból szerezném, be hogy minden hajó meglegyen, amitől már nem állok messze.

A 6271, egy csodás kis sloop, lehet nem olyan giccses mint a nagyobb társa, de legalább valósághűbb és harmonikusabb ami remekül illeszkedik a korabeli kalóz készletekbe sőt a 2015-ös vonalba is.

(#9785) Djuree válasza Szabip (#9784) üzenetére


Djuree
félisten

ez lego, ne keress valósághűséget, ha az kell akkor lehet makettezni. amúgymeg azt és úgy raksz hozzá/építesz át ami akarsz ha már megvetted az alapot, ez a lego értelme. én is átépítettem a legújabb kalózhajót amit most lehet kapni, így már komolyabb lett. :K
inkább utángyártott legyen mint semmilyen az a vitorla sztem. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9786) Szabip válasza Djuree (#9785) üzenetére


Szabip
csendes tag

Lego itt ott azért törekszik a valósághűségre (6276, 6277), ennél ez kimaradt, lehet MOC-olni amúgy vannak is szépek belőle a neten, amikre már én is azt mondom, hogy na ez már valami.

A 2015-ös hajó nekem tetszik annak megvan a bája, és igen az enyém is bővülni fog pl, már 2 + ágyu van hozzá és tervezem a kerekesítésüket és a lőrésék feletti pallót a hajó hosszában és az orr rész lefedését.

Mindezektől függetlenül nekem viszketésem van a nagy Imperial flagshiptől.

Amúgy makettezek is igaz nem vitorláshajókat hanem 2. vh.-s battleshipeket, bár ez most szüneteltetve van a Lego átvette a helyüket... :DD

(#9787) Pötyi válasza Szabip (#9786) üzenetére


Pötyi
őstag

4505

:DDD

QNX is cool!

(#9788) Throme válasza Sub-ZeRo (#9782) üzenetére


Throme
veterán

AMG GT3
ha nem tévedek.

(#9789) R3ĐßuŁŁ válasza Szabip (#9781) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Olyan gyönyörű az a hajó, hogy nem csodásom miért van túlhypeolva. Doboza, belső kialakítása és persze a mérete is nagyon impozáns. Annyival nagyobb méretre mint a többi hajó, hogy talán azt lehet mondani az lenne a csoda, ha nem lenne túlárazva. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9790) Szabip válasza R3ĐßuŁŁ (#9789) üzenetére


Szabip
csendes tag

Pont a belső kialakítása gyenge, az, hogy nagy még nem ad okot arra, hogy hypolják és hogy drága legyen, de ez van. Divatcikk na, már aki meg tudja fizetni.

Na nem mintha egy 6286 nem lenne drága...

Véleményem szerint a régi hajók sokkal-sokkal szebbek részletesebbek, de ez az én véleményem.

(#9791) R3ĐßuŁŁ válasza Szabip (#9790) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jogos amit mondasz, de 2010-ben a belső kialakítások más készleteknél sem voltak jobbak sajnos, szóval számítani sem lehetett annál jobbra mint amit kaptunk. Szerencsére a Karib Tenger-es hajókon már orvosolták a belső hiányosságokat. :DDD

Én is abszolút régi hajók párti vagyok, meg is van minden ami valaha kijött. Igazából ami nagyon kiemelkedik a hajók közül az a 6285 és a 6286. Nekem a 6285 a személyes kedvencem, már a neve is fél libabőr nekem. :DDD

Érdemes megnézni képeken egy régi hajó dobozát. Felnyitható lap, gyönyörű ábrázolás a dobozon. Belső tálcák, műanyag elválasztó, műanyag tálcák stb stb. Megadták régen a módját ha már az ember kiadott értük egy valag pénzt. Nem hiába vágynak ennyien a retrora. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9792) Throme válasza R3ĐßuŁŁ (#9791) üzenetére


Throme
veterán

Nem csak a régi hajók, hanem a legtöbb lego doboz - bizonyos méret, vagy kocka szám felett - felnyitható, belső tálcás volt. Technics motorokat vettem meg korábban és ott a kb 97-es kiadás még felnyitható volt, aztán már egyszerűsödött.

Lassan kapunk egy lego feliratos zacskót csomagolás gyanánt, és kész. Manual csak online lesz. ;]

(#9793) Szabip válasza R3ĐßuŁŁ (#9791) üzenetére


Szabip
csendes tag

Tökéletesen egyetértek veled. Gyerek koromban imádtam a kalóz témát, ez volt számomra a mainstream. Akkor nem adatott meg túl sok belőlük, így most, hogy ez nem probléma neki álltam gyűjteni. Egy nagy hajó kivételével az összes megvan. Nagyon nehéz jót szerezni szinte csak külföldről sikerült. Sajnos egy se dobozos, az mára már kuriózum, de ez engem nem különösebben zavar, egyedül a sérülésmentes állapothoz ragaszkodom.

Nekem is a 6285 a csúcs az etalon, nem csak a kalóz berkekben de úgy általánosan is a Lego készletekben, ilyen egy igazi igényes szett, nem különben a 6286....

Nagyon várom a jövőre esedékes új TPOC hajót ami nagyon drága elsz 200-250 USD, sokan UCS Black Peral-ra számítanak. Az még érdekes lehet. :)

(#9794) R3ĐßuŁŁ válasza Szabip (#9793) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nálunk a Castle és a Pirates a két kedvenc. Ráfeküdtem ismét a dobozos gyűjtésre, ugyanis megvan minden készlet mindkét témából, de dobozosan csak a 60%-a lehet meg, így a maradékot össze kell vadásszam még a jövőben. :DDD

Mi hiányzik? Hátha tudok segíteni. 6250 is megvan? Az nagyon ritka Európába, illetve eleve rengetegen a létezéséről sem tudnak. :D

Biztos hogy Black Pearl lesz, már olvastam róla én is. A mostani is kiváló készlet egyébként, nehéz akármibe is belekötni rajta. Gyönyörű figurák, szép kialakítás, a színe csont feketén pedig nagyon odabasz. :K

Throme Technic az érdekes, mert pl annál még a kisebb készleteknél is megvolt az igényesség. Belső tálca, felnyithatóság stb.

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9795) Szabip válasza R3ĐßuŁŁ (#9794) üzenetére


Szabip
csendes tag

Ismerem az összes hajót de ez valóban nincsen még meg 6250, tudom, hogy Európába alig érkezett belőle.

A 6289 az ami még hiányzik, ebből lenne egy gyűjtői darab, de most nagyon bevásároltam, most vettem meg a 6271-et 6273-at és a 6277-et. Az utóbbi kettő gyűjtői darab volt egy osztrák fazon kiárulta minden Legoját, tele volt SW UCS szettekkel, az összessel... Nagyon jutányos áron adta az a kettő 200 euro volt, doboz ugyan nem de összerakási volt.

A régi Black Pearl-hez idő kellett, hogy megkedveljem, de sikerült az tényleg egy ízléses darab, csak 'kicsi'. Az Anna királynő bosszúja viszont nálam fekete pont sőt ha választanom kellene inkább az Imperial Flagship.

A dobozosokról letettem, akkor 10 év alatt se gyűjteném össze mindet és nem csak az ára miatt. Egyszerűen alig találni dobozos kalóz szetteket, kicsit még csak csak de nagyot...
A haverom 2010-ben kezdte gyűjteni a régi kalóz témát, neki minden nagyobb megvan és mind dobozos, akkoriban a válság miatt bagóért vette őket, hatalmas gyűjteménye van.

(#9796) R3ĐßuŁŁ válasza Szabip (#9795) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mondj rá egy árat és körbekérdezek van e valakinek az ismerősök között. :K Illetve egy kis leírást adj, hogy mik a kritériumok.

Mondjuk szerintem az összes hajó közül pont ez a legrondább. :(

Ritkák persze, ezért annyira jó buli összeszedegetni őket. :DDD

Barátod ad el dobozos készleteket? Ha igen, és nem horribilis áron akkor leírnád az elérhetőségét privátban? :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9797) Jim-X válasza R3ĐßuŁŁ (#9796) üzenetére


Jim-X
őstag

Jol van...egymasra talaltatok :DDD

Technic: Akkoriban az volt a csucskategoria, meg jo, hogy mindegyik szett talcas volt :K Bar szerintem meg most is az :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#9798) Szabip válasza R3ĐßuŁŁ (#9796) üzenetére


Szabip
csendes tag

Rendes vagy, köszi de most nem veszek, az elmúlt 3 hónap csak erről szólt és le vagyok tiltva :DDD
Még így is kell a gyereknek egy Firends Grand hotel... Januárban újra kezdem.

A haverom nem ad el egy régit se, sőt még most is bővítgeti a készleteit, kiállítva sincsenek neki, eddig raktározza, ahogy én is. Ő addig ameddig nem veszik meg a hőn áhított házukat én meg ameddig nem csináltatom meg a vitrines szekrényt azt meg csak akkor fogom, ha látom, hogy mekkora kell.

(#9799) R3ĐßuŁŁ válasza Szabip (#9798) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Helyes, én sem adnám el a gyűjteményem soha. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9800) Novics válasza Szabip (#9798) üzenetére


Novics
senior tag

Az a gond, hogy akármekkora szekrény készíttetsz, az kicsi lesz. :DD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.