Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10852) Pötyi válasza Djuree (#10850) üzenetére


Pötyi
őstag

Gondolom nem akar duplázni és emiatt van kínban. Nehogy véletlenül olyat vegyen meg, amit a Dzsízoszka is meghoz.

:DDD

QNX is cool!

(#10853) Djuree válasza Pötyi (#10852) üzenetére


Djuree
félisten

ja értem már, nem fogtam fel elsőre. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10854) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ebbő lehet vmi :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10855) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#10854) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az kemény! :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#10856) axod válasza LÁZ (#10854) üzenetére


axod
tag

Ez nagyon király!

(#10857) Freddy76 válasza Djuree (#10850) üzenetére


Freddy76
addikt

---

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#10858) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na megérkezett a 24 órás versenyautó.
Karácsonyig nem bontom ki. :)

(#10859) skiny83 válasza DeckardCain (#10858) üzenetére


skiny83
aktív tag

Sziasztok!

Most vásároltam először a hivatalos webshopból. (alapvetően drágább minden de ahogy néztem most a vw bogár most mindenhol ennyi. plusz ott van a hógömb is. :) )

A kérdésem az lenne, hogy a VIP pontok csak a következő vásárlástól számoldónak vagy, hogy van ez?

Köszi!

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#10860) R3ĐßuŁŁ válasza skiny83 (#10859) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen, a kiszállítás után jóváírják a pontjaidat és ha 100 pont összejön akkor fel is tudod használni. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#10861) LÁZ válasza skiny83 (#10859) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

illetve jelentkezni kell, mert nem leszel automatikusan tag,de ez max 1 email, és utána az account-od vip részén látod majd a pontjaidat, a camperért 119et kapsz, ami 1500ft-nyi kevezmény /100 pontonként 1500ft/, mindig szokott lenni dupla pontos időszak, olyankor méginkább érdemes vásárolni vmit, és rengeteg vip kedvezmény is van, elővásárlás/dupla pont, stb. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10862) skiny83 válasza R3ĐßuŁŁ (#10860) üzenetére


skiny83
aktív tag

Köszi! :R

hehe.. ..ha jól rémlik azt írta, hogy 99 pont jár ezért a rendelésért ha vip vagy. :D

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#10863) xedos válasza DeckardCain (#10858) üzenetére


xedos
addikt

Nekem is itt a 42039 :-)
Köszi Djuree!!!!!!!! Összerakás Karácsony után :-(

(#10864) skiny83 válasza LÁZ (#10861) üzenetére


skiny83
aktív tag

Köszi neked is. Őőő előtte csatlakoztam a vip programhoz az oldalon keresztül, kaptam is welcome emailt de még nem látom a pontokat a vip részen. Ez most csak egy bogár volt, camperből van már kettő. :D

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#10865) bobafett válasza skiny83 (#10864) üzenetére


bobafett
tag

Amikor megkapod számlát levélben, akkor íródnak jóvá a pontok.

(#10866) Djuree válasza xedos (#10863) üzenetére


Djuree
félisten

szívesen! most mikor szétszedtem megfájdult a szívem, hogy á bakker csak jól néz ez ki, lehet nem kéne eladni. de muszáj mert kell más lego is és nincs már pénzem legóra ebben az évben. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10867) LÁZ válasza skiny83 (#10864) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akkor elnéztem, bocs :D , akkor ahogy a többiek mondták, ha megkapod, utána már látni fogod a pontokat is ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10868) xedos válasza Djuree (#10866) üzenetére


xedos
addikt

Én egy 9395-öst [link]adtam el haveromnak, amikor a fiával voltak nálam - megtetszett neki... Abból lett a 42039 :-)

[ Szerkesztve ]

(#10869) Grillo válasza LÁZ (#10861) üzenetére


Grillo
senior tag

Én ótomatikusan VIP lettem, 111 pont járt a vonatért, látom is a rendszerben.

(#10870) R3ĐßuŁŁ válasza Djuree (#10851) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Space Police 2 érdekes lehet? :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#10871) LÁZ válasza Grillo (#10869) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akkor változott a rendszer, mert 2 éve még kérni kellett ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10872) Throme válasza skiny83 (#10859) üzenetére


Throme
veterán

Én is a bogarat rendeltem. 30k majdnem mindenhol. talán egy helyen láttam 28k-ért, de 2 k-t a hógömb simán megér. :K

Viszont vannak olyan tételek, amik 4 rugóval drágább, mint máshol és pontokat más webshopban is lehet gyűjteni...

(#10873) Djuree válasza R3ĐßuŁŁ (#10870) üzenetére


Djuree
félisten

hát az nem érdekel most. de holnap ki tudja. XD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10874) bobafett válasza Djuree (#10873) üzenetére


bobafett
tag

Ma megjött a Cyber monday csomag! Yeah! :)

(#10875) balint82


balint82
senior tag

Lego store mai akció:
LEGO 31052 15199Ft
LEGO 31053 7599Ft

Google Pixel 4a

(#10876) skiny83 válasza Throme (#10872) üzenetére


skiny83
aktív tag

jah persze a pontok nem igazán érdekelnek, de a hógömb az klassz ajándék. :B
Valójában jó pár technic közelebb áll a szívemhez mint a bogár de ez volt most a legjobb választás. :)

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#10877) LÁZ válasza skiny83 (#10876) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azért hosszútávon sztem még mindig a legonál jössz ki legjobban a pontokkal, pláne, hogy rengeteg vip ajánlat van, és ajándék készlet, az adott havi hivatalos naptárban mindig van 2-3 ilyen opció, meg rengetegszer van dupla pontos időszak is, akkor kiváltképp érdemes körbenézni.

hamar összejöhet az a 6-8k vagy több a pontokban, de persze az itthoni folyamatos akciók túrása is egy megoldás, én is vettem már innen-onnan kevesebbért, de a nagyobb készleteim mindig a legos pontok miatt lettek olcsóbbak az itthoni boltoknál ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10878) axod


axod
tag

Sziasztok! Ha valaki éppen ilyet keresne, LEGO Storeban a 75828-as Ghost Busters 13990. Westendben volt még jópár darab, én vettem egyet (bár a korábbi megvan és jobban tetszik, nem tudtam ellenállni :DD )

(#10879) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Karácsonyra meglepem magam egy Mercedes Across 42043-al! Remélem sok kellemes percet fog okozni az összeszerelése. :DDD :DDD :))

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#10880) Frenky89 válasza XFishboneHUN (#10879) üzenetére


Frenky89
őstag

Ez nem is kérdés. :)

(#10881) Sub-ZeRo válasza XFishboneHUN (#10879) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is megvan és levert tőle a víz! :D

Én ezt csinálom meg hozzá, ez lesz a karácsonyi ajándék magamnak! :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10882) Jim-X válasza XFishboneHUN (#10879) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem is megvan, de meg bontatlan :B

A játék az nem játék!

(#10883) Djuree válasza LÁZ (#10877) üzenetére


Djuree
félisten

én általában jófogáson vagy bricklinken veszem a nagyobb készleteket, ki lehet fogni féláron a lego shophoz képest, ez így a legolcsóbb pontok ide vagy oda. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10884) Djuree


Djuree
félisten

nem tudjátok hol tudnék csináltatni 2 matricát legora? nagytételben találnék de gondolom kis tételekkel nem foglalkoznak? 2db kb. 6x3cm-es kéne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10885) Throme válasza Djuree (#10884) üzenetére


Throme
veterán

Nincs nyers matrica, amire nyomtatni lehet sima otthon printerrel?
Én legalább is így képzeltem el, mikor ilyenen gondolkodtam...

Egyébként valóban léteznek matricás cégek, csak ott ugye a minimális darabszám miatt biztos drága lenne, pedig ők még be is tunák vágni, hogy neked már a hasznos részt kelljen csak levenni....

(#10886) unclefucka válasza Djuree (#10884) üzenetére


unclefucka
senior tag

60.000 -ért láttam matrica nyomtatót az Office Depot -ban.
Itt is van.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#10887) Throme válasza unclefucka (#10886) üzenetére


Throme
veterán

Ez szerintem csak címke nyomtató. Szériaszám, 1d és 2d-s bar-kódok, és hasonlókra jó.
Gondolom lego matrica nyomtatás a cél.

[ Szerkesztve ]

(#10888) Gondwana válasza Djuree (#10884) üzenetére


Gondwana
addikt

Plotter + cutter, itt, Szabadkàn van két-hàrom cég, aki megold6ja.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#10889) XFishboneHUN válasza Sub-ZeRo (#10881) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

UUh, nagyon menő hozzá ez a pót! :DD

Ahogy nézem szerkezetileg szinte megegyezik a hátsó 2 tengely felépítménynével. Ha megépíted írj már róla. :DD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#10890) Sub-ZeRo válasza XFishboneHUN (#10889) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Oké, jó!😄 Majd csinálok róla képeket. De csak karácsony környéken kezdem összerakni. Ha kibírom... 😆

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10891) unclefucka válasza Throme (#10887) üzenetére


unclefucka
senior tag

A felbontás terén nem lenne vele baj, de sajnos csak monokróm.
Ilyen formán tényleg nem felel meg a célnak. :(

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#10892) Throme válasza unclefucka (#10891) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem otthoni printer jó erre a célra, csak valahol kell találni öntapadós műanyag üres fóliát.
Annyi hátránya van, hogy nincs elővágva a hasznos ábra, de legalább olcsóbb...

szvsz

(#10893) Djuree


Djuree
félisten

sw ucs-k 200k-ért:
[link]
75060 75094 10227 75020 76021 76020 75095 10240
ha vki megvenné stip stop az x-wing! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10895) LÁZ válasza Djuree (#10893) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

b-wing nekem is érdekes lenne ;) , kb 35k fejenként, ahogy számoltam, mert ugye nem mindegyik ucs, a tyridium meg a jabba max 25k, ha bontott, sztem.

de kb reális érte, gondolom nem tartogatni akarja a srác, pláne karácsony előtt..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10896) Djuree válasza LÁZ (#10895) üzenetére


Djuree
félisten

ha össze tudnánk dobni az nem lenne rossz. hátha jelentkezik még pár emberke. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10897) Novics válasza Djuree (#10896) üzenetére


Novics
senior tag

Slave I érdekelne, ha összejövünk elegen.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#10898) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok! Rég írtam ide. Egy 42025 repcsi nem érdekelne valakit? :)

(#10899) LÁZ válasza Djuree (#10896) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

naja, de perszehogy nem lego-ra kéne költenem, úgyhogy, qrva nagy mínuszban vagyok :D , viszont ha valakinek van ennyi egyben, simán megérné kimenni, és olcsóbban elhozni, csak az ucs-eket, pl 150ért, sajnos szanaszét van a mani, nem tudom megoldani :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10900) Djuree válasza LÁZ (#10899) üzenetére


Djuree
félisten

ez a baj hogy nekem sincs most ennyi egyben legóra. :W pedig simán elhoznám mert jó árban van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.