Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) LÁZ válasza tPedro_ (#42150) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a bibi az, hogy meló mellett egyáltalán nincs időm üzletekbe járkálni, mire odaérnék, mind1 is lenne, így sztem nálam az lesz a megoldás, hogy német ismerőshöz, a német onlineshopjukon keresztül rendelek, ha vmelyik modulár jó árban lesz

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#42152) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Holnap emagon 12k a bonsai.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42153) balint82


balint82
senior tag

Ha valaki bonsai fát szeretne venni, holnaptól 11990 lesz emagon :D

Google Pixel 4a

(#42154) LÁZ válasza balint82 (#42153) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

vótmá :DDD

ps. mondjuk nekem pont kéne :DDD , mert elajándékoztam a sajátot

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#42155) KaiotEch válasza koncsik (#42152) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Annyiért már igazit is vesz az ember :D

(#42156) Throme válasza LÁZ (#42151) üzenetére


Throme
veterán

Az a bibi, hogy az ilyen infót, ha nem írod le, és elmész az üzletbe, még esélyed is lett volna kifogni valami jót.
Mivel leírtad biztos, hogy sok értelme nincs elindulni délután.... ezt a fórumot (is) - szerintem - ugyanazok is olvassák, akik söprik a polcokat...

#42155KaiotEch
... hát meglepődnél.

(#42157) maross válasza Throme (#42156) üzenetére


maross
veterán

Nem hiszem hogy ugyanazok olvasnák. Soha nem volt lerabolva ennyire az emag ujracsomagolt reszleg, mint amikor ketszer belinkeltek a bestbuy topicba.

Mullerbe szerintem nem sok ertelme van elindulni -20% akcioval, kis szerencsevel lesz arukeresos alja ar korul, es nem tul nagy a valasztek. Az a par jo keszlet ami volt, olyan arakon ment, hogy a lego.hu-n kivul nem sok mas boltot ver. Fejbol csak Lamborghini Sianra emlekszem, 125k, de minden mas is hasonloan draga volt. Talan kisebb city keszleteknel van esely...talan.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42158) xcvbxcvb válasza balint82 (#42153) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem még a Porschet se küldték el.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#42159) LÁZ válasza Throme (#42156) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem nem releváns az akció szempontjából, hogy bárki is tudja e, hogy megyek vagy nem :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#42160) balint82


balint82
senior tag

Mall.hu 28890 huf a Micimackós Ideas szett 21326,ingyenes szállítással.

Google Pixel 4a

(#42161) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Kérdés - van-e valamelyikőtöknek 76023 Tumblere amit kölcsön tudnék kérni pár napra?

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#42162) greggorius válasza HUN_Sector (#42148) üzenetére


greggorius
tag

Köszi a választ!

(#42163) balint82


balint82
senior tag

Csak bontatlan :D

Google Pixel 4a

(#42164) LÁZ válasza kbalage2 (#42161) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

tán összehasonlítanál a kicsivel :DDD ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#42166) kbalage2 válasza LÁZ (#42164) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Köszönöm úgyfest ez meg is oldódott :R A kicsivel és az új naggyal tervezek összehasonlítást, Tumbler dömping lesz :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#42167) maross válasza balint82 (#42106) üzenetére


maross
veterán

Lackó szereti a kihívásokat:)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42168) czanga válasza maross (#42167) üzenetére


czanga
őstag

Granulálok neki. :U Good luck, have fun. ;]

(#42169) balint82 válasza maross (#42167) üzenetére


balint82
senior tag

Oh, köszi. Pü ment neki :D

Google Pixel 4a

(#42170) Pötyi válasza balint82 (#42169) üzenetére


Pötyi
őstag

Na és mégis mit írtál neki?

"Szia! Te vagy az, aki tegnap megvette 167-ért és ma árulja 197-ért?"

:DDD

QNX is cool!

(#42171) stickermajom válasza maross (#42167) üzenetére


stickermajom
addikt

Bátor. Rétegcucc és azért itt nagyon számít a doboz is.

(#42172) Gergőke88 válasza maross (#42167) üzenetére


Gergőke88
addikt

A 2 év gari az itt nagyon fontos. :D

(#42173) Ereshkigal válasza Gergőke88 (#42172) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Odaírhatta volna még, hogy gluténmentes.

(#42174) ZsZso válasza Ereshkigal (#42173) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:DDD

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#42175) Vikthor válasza Ereshkigal (#42173) üzenetére


Vikthor
nagyúr

meg hogy gamer

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#42176) Pötyi válasza Gergőke88 (#42172) üzenetére


Pötyi
őstag

Ja, nekem is pont az ugrott be, hogy megveszem tőle, majd kiveszek a készletből egy olcsóbb alkatrészt, mondjuk a radartányért - kapásból 5-6 ropi, majd szólok neki, hogy véletlenül elvesztettem, DE még a két éven belül vagyunk, lécci pótold már gariban!

:DDD

QNX is cool!

(#42177) nemorino válasza balint82 (#42160) üzenetére


nemorino
tag

Köszönöm, rendeltem is egyet. :R Örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot (ment is a könyvjelzők közé), régi Lego gyűjtő vagyok, de az előző években kicsit visszavettem, nem is tudtam figyelni az akciókat.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#42178) balint82 válasza Pötyi (#42170) üzenetére


balint82
senior tag

Kíváncsi lettem volna, hogy mennyire gáz a csomagolása, de nincs az emberünknél a csomag, így fotó sem lesz. Képben van mondjuk, mert szerinte így is majdnem 100k-val a piaci ár alatt hirdeti :D

Google Pixel 4a

(#42179) RapaNui1 válasza balint82 (#42178) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Bezzeg én szállítással együtt árulok egy bontatlan hibátlan csomagolásút szerintem korrekt áron mégsem kell a kutyának sem.

(#42180) Throme válasza RapaNui1 (#42179) üzenetére


Throme
veterán

Úgy látszik a lego vásárlók már csak ilyen mazochisták :P
Vagy csak jobban hisznek a szakadt, viseletes, de drágább szettekben, mint a bontatlan, szép, és még olcsó is, hirdetésekben.
Volt aki korábban írta valahol, hogy valami régi bútordarabot (gyerekágy ... akármi) ingyen hirdette, hogy csak vigyék el, a kutyának nem kellett, majd ugyanezt 5000-ért tette fel egyből elvitték...
Fura világot élünk...

(#42181) Pötyi válasza balint82 (#42178) üzenetére


Pötyi
őstag

Deee... Nem értem! Hát miért nem vetted meg te 167-ért négy nappal ezelőtt? Miért jó kifizetned plusz harminc ropi felárat Lackooo84-nek?!?

:F

Kiegészítés:

Nem az jelenti azt, hogy Ő képben van, ha nyolcvan ropival a lego.com hivatalos ára alatt adja a csomagolássérült készletet.

Nem százzal!

Nyolcvannal.

QNX is cool!

(#42182) balint82 válasza Pötyi (#42181) üzenetére


balint82
senior tag

Nem akartam megvenni, csak nagyon kíváncsi lettem volna erre a szett ujracsomagolt csomagolására.

Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy nem fogja átvenni emberünk.

Google Pixel 4a

(#42183) Mauzes válasza maross (#42167) üzenetére


Mauzes
őstag

Egyébként ez miért kihívás (az eredeti felvetés szerint), 167-ért venni sérült dobozos vagy újracsomagolt UCS Falcont? Most persze újraeladásra egy más tészta, de saját részre mi a kockázat egy ilyenben? Lehet esetleg hiányos? Mert önmagában a sérült doboz saját részre vett terméknél kevésbé szempont, nem?

(#42184) Ereshkigal válasza Mauzes (#42183) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Saját célra nincs vele gond, jó üzlet.
Eladni ennyiért már necces lesz.

(#42185) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

220volt akciók

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#42186) koncsik válasza koncsik (#41861) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megjött a kék Fiat a zavvi-ról :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42187) maross válasza koncsik (#42186) üzenetére


maross
veterán

Ide is befutott.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42188) bobafett válasza koncsik (#42186) üzenetére


bobafett
tag

Menő! Mennyi lett a vége forintban?

(#42189) koncsik válasza bobafett (#42188) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

32215 HUF.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42190) bobafett válasza koncsik (#42189) üzenetére


bobafett
tag

Köszi! Az nem is olyan vészes. Akkor nem volt rá semmi vám, áfa, egyebek?

(#42191) RapaNui1 válasza koncsik (#42189) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Én is rendeltem de jelenleg előrendelni lehet csak nincs náluk készleten. Kiváncsi leszek, hogy megjön-e lesz e még raktáron. Reménykedem.

(#42192) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Emag rendelés megjött, dobozban. Kettőben is! Juhhé! Alig várom hogy a belsejét is lássam.

(#42193) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Gyermekkoromban egyetlen Lego készletem volt. Vigyáztam is rá mint a szemem fényére, aztán jöttek a gyerekek és eljátszották, amire én kb 20 évig nagyon vigyáztam. Persze volt lábbal hajtható moszkvicsom, orosz távirányítós sínen futó kisautók, focilabda, dömper stb, de a Lego volt a szívem csücske. Persze irigyeltem a rokon gyereket akinek volt Lego City repülője, de nekem csak egy Fabuland 3670-1 Service Station jutott, amit ezerféleképpen össze tudtam rakni és variálni, dobozába gondosan visszatenni, majd újra összerakni, és sóvárogva nézni a hozzá adott Lego katalógusban a többi legot. Talán ezért is kezdtem el újra legozni. Akinek esetleg van egy ilyen eladó készlete vagy tud valakit akinek van lehet érdekelne, már csak nosztalgiából is. Láttam a Bricklinken de sajna nem értek hozzá, nézzétek el nekem de nem ebbe születtem bele. Most is agyaltam rajt mire végre megtaláltam mert nem jöttem rá a nevére, régi benzinkútként kerestem, majd eszembe jutott a Fabuland név, de utána is csak akor találtam rá miután reparatur werkstatt nevet ütöttem be, erre már a google kidobta a találatok közt hogy a Fabuland 3670-1 Service Stationról van szó. Elnézést ha túl hosszú voltam de elragadott a nosztalgia. :)

(#42194) koncsik válasza bobafett (#42190) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tényleg, eszembe se jutott... mert az MPL hozta (Csomagküldő Kft. adta fel...), sima liba volt, semmi kekec. (Bezzeg a májusban rendelt és késve érkezett ali-s RC akkuk aug.4. óta vannak eljárás alatt, kb 900 Ft lesz a fizetendő 20 USD tételre :O )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42195) Freddy76 válasza RapaNui1 (#42193) üzenetére


Freddy76
addikt

Oda se neki, mindannyiunkat elkap néha :DDD . Én is leírtam valahol az első legóm történetét (555).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42196) maross válasza koncsik (#42194) üzenetére


maross
veterán

Ne is mondd, nekem eleve a kinaiak 2 csomagban adtak fel amit rendeltem, semmi email ertesito nem jott, csak kihozta a postas (= utanvetes vamfizetes, még tobb dij). Es mindezt ugy, hogy alin mar kifizettem 21% afat, es erre az afaval novelt arra meg rajott 27%, es ugye a dupla kezelesi koltseg....koszi. Megreklamaltam, nulla valasz. Azota hanyagolom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42197) ayo válasza maross (#42196) üzenetére


ayo
addikt

eközben meg ali ezerrel nyomja a mailt az arany pontokról, tuti hogy megérezték ezt - én is azóta egyszer vettem 2 dollárért és hasonló szenvedés volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#42198) RapaNui1 válasza Freddy76 (#42195) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

:) :) :)

(#42199) RapaNui1 válasza RapaNui1 (#42198) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Véleményetek szerint a 75309 Köztársasági hadihajó ami jelenleg 125 pénz mennyire mehet le az ára a későbbiek folyamán, illetve black friday alkalmával vagy a jövő évi május 4- i Star wars nap alkalmával? Reális lehet az esélye akár másodkézből is a 70.000ft körüli árnak?

(#42200) balint82 válasza RapaNui1 (#42199) üzenetére


balint82
senior tag

Ha 100 körül találsz, akkor már nagyon jó vagy.

Szerintem 70 körül ez sosem lesz. :(

Google Pixel 4a

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.