Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) apezka válasza Djuree (#20498) üzenetére


apezka
tag

Van motorcsónak és helikopter! :)

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#20502) Jim-X válasza Teszla_ (#20499) üzenetére


Jim-X
őstag

Magyarorszag...en igy szeretlek... Komolyan mondom... Agyrem! :Y :W :O

(#20500) Janaboy: Mondjuk erre nem is gontoltam...Jogos :K :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#20503) athomi válasza hulp01 (#20497) üzenetére


athomi
veterán

lego 5510, nem? Én még gyerek voltam mikor kaptam az 5550-et és az 5510-et, fogalmam sem volt róla mik vannak még és baromira sajnálom, hogy nem kamionokat kaptam. A fehér csőrös meg a helikopterszállító nekem is nagyon tetszik.

(#20504) Djuree válasza Teszla_ (#20499) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! mind fel volt bontva? :Y

én ninjagos újságot akartam amihez figura járt, le volt árazva. persze a figura mindből ki volt lopva. :W

a magyarnál nem sok parasztabb nép van azt be kell vallani :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20505) hulp01 válasza athomi (#20503) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen ez volt az. Nagyon szerettem. Én inkább Technic-eket kaptam már akkor is. Sokkal jobban érdekelt akkoriban a kinézetnél a hogyan működik témakör. De a Model Team kamionokra csöpögött a nyálam gyerekkoromban is.

(#20506) hami85 válasza LÁZ (#20492) üzenetére


hami85
tag

Köszi a tippet, meg is rendeltem.

(#20507) Teszla_ válasza Janaboy (#20500) üzenetére


Teszla_
senior tag

Csak ez volt kibontva, de ebből mind :( néztem mást is, de azt nem ellenőrizték :)

(#20508) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Új gyűjteményem első darabja:

(#20509) Teszla_ válasza Fr0z3n (#20508) üzenetére


Teszla_
senior tag

Lehetek irigy? :DDD Nálam is bakancslistás ez a sorozat, de egyelőre csak a legkisebb, polybag-es szett van meg.

(#20510) xedos


xedos
addikt

Két különlegesség a múlt évezredből: 6979 és 6929

[ Szerkesztve ]

(#20511) Fr0z3n válasza Teszla_ (#20509) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Annyira nem beszerezhetetlen, egyedül a vámpír kastély problémás mert drága :/ A másik a 9465, zombis készlet. Sehol nem láttam még eladót.
Melyik polybag? Van 3 is

(#20512) Sundesz


Sundesz
őstag

Az UCS Falcon úgy látom most stabilan készleten van már.

Hörcsög Powa'

(#20513) Teszla_ válasza Fr0z3n (#20511) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én akkor kezdtem el ismét Legozni, amikor ez a széria boltban kapható volt. Sajnos akkor nem vettem meg a Haunted Houset, mert sajnáltam kiadni érte 50ezret. Akkor még nem tudtam, hogy ez nem is olyan sok egy Legoért :) nekem a 30200 van meg.

(#20514) bobafett válasza Fr0z3n (#20511) üzenetére


bobafett
tag

Tavaly ősszel vettem meg én is az utolsó kettő dobozos darabot a sorozatból, pont amikor már azon voltam, hogy eladom amik eddig összejöttek. Akkor árult valaki együtt egy-egy bontatlan 9465-öt és egy Haunted House-t, így azóta teljes a sorozat. Zacskósok nincsenek a lista elején, esetleg, ha valahol beléjük futok, jó áron.

(#20515) Fr0z3n válasza bobafett (#20514) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Grat hozzá. Elég nehezen beszerezhető. Ha szabad tudni mennyiért sikerült? Csak hogy kb hogy készüljek. Engem a doboz stb nem izgat, csak legyen meg.

[ Szerkesztve ]

(#20516) R3ĐßuŁŁ válasza bobafett (#20514) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Haunted House kötelező! Egyik legmenőbb készlet ever. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20517) bobafett válasza Fr0z3n (#20515) üzenetére


bobafett
tag

42 és 93, ha jól emlékszem.

(#20518) Victoryus válasza xedos (#20510) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

SZépek! Most is van valami hasonló SW hajó, múltkor láttam a Müllerben.Hirtelen azt hittem, ST Voyager :) FB csoportban láttam ezeket én is ha jól rémlik.szerk: még megvan a nagyobbik

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20519) Fr0z3n válasza bobafett (#20517) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Azok beszerzése úgy érzem nagyon nagyon soká lesz :D A 9465 meg inkább alkatrészenként lesz összeszedve.

(#20520) thesound


thesound
őstag

ROAR :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#20521) athomi


athomi
veterán

Nem tudom, hogy nekem vagy a bátyámnak volt ez a nagy ötlete, mindenesetre a sárga elemet ezüsttel szürkére fújtuk . :W :DDD
Hát most jött elő a hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#20522) LÁZ válasza athomi (#20521) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:DDD :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#20523) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

IDEAS SPACE építőverseny az arra fogékonyaknak, LDD-ben, február 9-ig lehet kattintani.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#20524) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ha esetleg valaki szintén úgy járt volna, mint én, hogy lemaradt az LDD 4.3.11 -es verziójáról, akkor
innen
letöltheti.

Elég sok új elem van benne.
A LEGO ugyanis megszüntette a support-ot, úgyhogy ez tulajdonképpen "hivatalos-kalóz" verzió.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#20525) Djuree válasza unclefucka (#20524) üzenetére


Djuree
félisten

már le se lehet tölteni a lego-tól? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20526) Djuree válasza thesound (#20520) üzenetére


Djuree
félisten

ez a b modell? jól néz ki. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20527) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Bricklink nem veszi ki automatikusan a wanted listből amit már megrendeltem? :W 3 szetthez rendeltem vegyesen... na király, akkor kinyomtatom az egész vacak listát aztán kihúzom tollal ami megvan. Azt hittem logikusabban működik. Vagy én csesztem el valamit?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20528) tPedro_


tPedro_
őstag

Igaz felbontott, de jo aron van:
42043
70603
41180
31313

[ Szerkesztve ]

(#20529) athomi válasza tPedro_ (#20528) üzenetére


athomi
veterán

Vajon miért áll el valaki a vásárlástól a Lego-nál felbontás után? Remélhetőleg nem megfújt belőle egy-két elemet.

(#20530) thesound válasza Djuree (#20526) üzenetére


thesound
őstag

Hivatalosan nincs B.
Youtube B, de official is megállja a helyét.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#20531) Throme válasza athomi (#20529) üzenetére


Throme
veterán

Már a felbontatlan is gyanús, lásd tecsó...
Ilyen termékeknél nem is értem, hogyan lehet felbontott dobozos tételt visszavenni?
Van az a kondíció, amire azért a 14 napos visszavétel sem érvényes...

Én nem merném megvenni :(

(#20532) Throme


Throme
veterán

2018-ban Speed Champion-ból jó eresztés lesz...

[link]

[link]

Úgy látszik porsche-ból is lesz ilyen múlt és jelent dupla szett, mint tavaly a fordból... :DD

Miközben keresgéltem meg is lepődtem, hogy már ezt a szériát is kezdi lenyúlni a "konkurencia"....

[ Szerkesztve ]

(#20533) adalbert1 válasza Teszla_ (#20507) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez melyik tesco? Ez a készlet érdekelne ilyen áron, de akkor oda már nem mennék be megnézni.

(#20534) PR0JECTNR56 válasza unclefucka (#20524) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nálam sem jelzett a 4.3.10, hogy frissítés elérhető, köszi az információt. :R

Ha valakit érdekel az összes új elem listája, ezen a linken letöltheti LXF formátumban.

(#20532) Throme: Már én is várom őket, főleg a 488 GTE-t a matricái miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#20535) Teszla_ válasza adalbert1 (#20533) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nyíregyházi Tesco volt.

(#20536) r.levente75 válasza adalbert1 (#20533) üzenetére


r.levente75
addikt

Egy pár hozzászólással lejjebb én is írtam, hogy a Tescoba akciók vannak! Nem kicsi. Látszólag senkit sem érdekelt!

(#20537) Fr0z3n válasza r.levente75 (#20536) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nagyrészt nincs is, elvileg tavalyi szettek. De nagy része már rég ki sincs rakva.

(#20538) -ZeeZee- válasza Teszla_ (#20535) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Akkor lehet, hogy egy dolgozó tartott minőségellenőrzést. ;]

(#20539) adalbert1 válasza r.levente75 (#20536) üzenetére


adalbert1
veterán

Az a baj, hogy az ilyen tescos akciókat általában már rég lerabolják, mielőtt odaérnék - hozzám a Váci úti van közel, ott legtöbbször semmilyen értelmes készletet nem találtam, mikor már akciós volt, illetve még az újbudai is útba esik, de ott meg elég kicsit a játék/lego részleg, szóval ott se túl esélyes. Mindenesetre ez a minifigurás készlet jópofa, múltkor már nézegettem, csak az eredeti árát eléggé sokallom érte.

(#20540) r.levente75 válasza adalbert1 (#20539) üzenetére


r.levente75
addikt

A Tescos akció nem volt publikus, viszont volt! Értem ez alatt, hogy az akciós árak nem voltak kint, de majdnem minden féláron volt!
Pár hete is volt 7k-s legó 1(egy) forintért. Volt aki négyet vitt!!!

(#20541) Ereshkigal válasza r.levente75 (#20540) üzenetére


Ereshkigal
őstag

És kártyával fizetett, hogy még ebből is spóroljon 20 %-ot? :)

(#20542) adalbert1 válasza r.levente75 (#20540) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, de ez az akció, ami fentebb volt linkelve, még tart, nem? Mintha az lenne a sarkában, hogy a leárazás kezdete: 01.15 - persze ha azóta el nem fogyott, vagy ki nem bontotta mindet valaki :)
Hát, az ilyen 1 Ft-os akciók tényleg mission impossible kategória számomra, ez akkor jó, ha a tesco mellett laksz vagy dolgozol, és egyből át tudsz rohanni venni belőle.

(#20543) r.levente75 válasza adalbert1 (#20542) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem ez nem így van, nem kell ott lakni, mert ezek az akciók nincsenek kiirva. Ha bemegy egy vevő a boltba ő az eredeti árat látja, nem pedig az akciósat. Ezek központilag elbaltázott akciók, melyeket csak akkor lehet látni, ha árellenőrzőn lehúzza valaki a terméket.

(#20544) sodokan válasza r.levente75 (#20536) üzenetére


sodokan
tag

valóban írtál, hogy akciós

- melyik teszkóban?
- melyik LEGO?
- milyen áron?

Mert tényleg rendes vagy, hogy kiírod, de ha ezeket nem írod le, akkor olyan mintha ki se írtad volna :)

(#20545) r.levente75 válasza sodokan (#20544) üzenetére


r.levente75
addikt

Bestbuy topik 54622-es komment és környéke. Érdemes figyelni.

(#20546) adalbert1 válasza r.levente75 (#20543) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, de gondolom mikor valami hasonló, nagyobb akció tényleg kikerül ide is (mint az általad említett 1 Ft-os készlet), akkor akik azt a topicot olvassák, egyből lecsapnak rá, illetve egy ilyen durva elárazás nem hiszem, hogy sokáig élne.
Ha valakit esetleg érdekelne a fentebb linkelt 60134 figuracsomag, akkor a Váci úti Tescoban még volt 4 darab, mikor ma este megvettem az egyiket - kiírva a teljes áruk van, de ha bescanneltem a vonalkódot, akkor már fél árat írt a kézi scanner (gondolom központilag mindenhol átállították, de van ahol nem cserélték a dolgozók ki a kiírt árakat). Alig várom már, hogy nőjön a gyerek még 3-4 évet, és játszunk ezzel a készlettel (is). :))
Ennek a készletnek van egy tengerparti párja, az sajnos nem volt akciós, de fél áron az is jó üzlet lenne - szerintem jó üzlet, hogy adtak ki ilyen tizenpár figurát tartalmazó készletet is, ha valakinek már sok épülete lenne, ezekkel kiválóan színesítheti az összképet.

(#20547) Saccco


Saccco
nagyúr

7495ft-ért jó boltot csináltam. :C
10745

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20548) r.levente75 válasza adalbert1 (#20546) üzenetére


r.levente75
addikt

Az egy forintos az csúnya nagy baki volt az üzlet kárára. Aki olvassa nyilván előnybe van, de szerintem mindentől függetlenül, ha kint jár az ember érdemes egy két készletet levenni a polcról és lehúzni az árellenőrzőn. Lehet hogy sikerül olcsóbbean megvenni. Ez az utolsó véletlen akció, még délután is élt, mire kijavította az üzlet rendszere a hibát.

(#20549) r.levente75 válasza Saccco (#20547) üzenetére


r.levente75
addikt

Csak nem a Tescoból?

(#20550) Throme


Throme
veterán

Már alakulnak a 42077 rally autó szett variánsok, igaz még fűnyírót nem csináltak belőle ;)

Hot Rod

'70 porsche

szerk: szép lassan csúszik lefelé az ára is.... csak így tovább! :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.