Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30851) Cseri0058


Cseri0058
őstag

pár emberkét felvettem. ha valaki akar vegyen fel
még kezdő vagyok :)
Cseri#2926

(#30852) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#30851) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok sikert, jó lapjárást, vastag pénztárcát! ;]

Dive ever, work never.

(#30853) P00By


P00By
nagyúr

Ezt a rohadt face huntert de utálom. Teljesen elveszi a kedvemet az egésztől :(

(#30854) adrian94 válasza F-ECT$ (#30848) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi :R

(#30855) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Végre sikerült! :C Mage :DD

(#30856) P00By válasza Gyuri27 (#30798) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen, ha az elején nincsen tökéletes kezem, akkor bedarálnak. Egyébként élvezetes lenne, csak a meta nem engedi még :O

(#30857) Gyuri27 válasza P00By (#30856) üzenetére


Gyuri27
félisten

Casuálon megyek vele. Jó. De gyors nagyon a meta vagy otk van.
1000 éve pl nem láttam kontroll warrit, druidot, palát. Rushol mindenki.
Délután kaptam egy face warlockot. Full charge. Jobb is mint a face hunter mert ott kifogy a kezed. Na neki nem fogyott. Úgy elvert mint a büdös sz.rt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30858) Mister_X válasza Hujikolp (#30855) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Őszintén? Rank20-on könnyű. De azért grat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30859) Hujikolp válasza Mister_X (#30858) üzenetére


Hujikolp
őstag

Még csak 5-e van :DDD
:R

[ Szerkesztve ]

(#30860) Sturdiridge válasza Mister_X (#30858) üzenetére


Sturdiridge
tag

+1, viszont én nem bírnám a 3W-3L csinálni, megunnám az életem mire összejönne az 500.

(#30861) Hujikolp válasza Sturdiridge (#30860) üzenetére


Hujikolp
őstag

Az előzőt 13-as szinten zártam. Nekem megfelelő :)

(#30862) #81999360


#81999360
törölt tag

Magyarországról még mindig nem lehet megoldani, hogy Twitch.tv-n feliratkozok valakire?...

(#30863) ígyvanferi válasza whitezo88 (#30849) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most én is kimerítettem a szerencsémet azt hiszem, nem is játszom már többet. Tökéletes kezdőkezek, tökéletes knife juggler lövések, lifetap doomguard, amikor 3 hp-n van az ellen, és tele a boardja, stb. Szégyellem magam, na. 5/5-öt nyertem midhunterrel, és 1/1-et demonzooval. Ellenfél volt minden: patronwarrior, dragonpala, mechmage, lockok, egy katyvasz paklis druid.

(#30864) #75376384 válasza ígyvanferi (#30863) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én is midrange hunter-rel megyek. Már nem tudom hányadik meccsen van a kezdőkezem tele secret-tel és scientis-tel. :D végülis a manna elosztás jó...

(#30865) whitezo88 válasza #81999360 (#30862) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Epp par napja kerdeztem meg toluk, de nem tudtak idot adni mikor lesz, csakhogy rajta vannak. Allitolag adozasi dolgok miatt van ez, de ez mar fel eve... Vicc.

(#30866) fogtunder válasza whitezo88 (#30865) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gondolom a NAV által generált problémák megoldása rettentő magasan van a prioritási listájukon...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30867) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A varázslat megint. Napi quest hunter. 6 meccs 5 mage egy más.
Mondom jövök a mech sámival abban van 2 kezan. 2 paladin, 1 priest, 1 sámi.
Kezan első 10 lapban mindig a kezemben.
Több kérdésem nincs doki. Mert itt biztos, hogy én vagyok helikopter.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30868) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Olaj rugó vs mill rugó. Az olaj minden körben 3 emote. Mondom jól van így. Hálistennek elvertem mint szódás a lovát. Hagytam 1 hp-n. Akkor a fatiuge 7-t sebzett volna. Akkor well played a részemről.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30869) fogtunder válasza Gyuri27 (#30868) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szeretem az ilyen ellenfeleket, én a végén csak egy thank yout szoktam tolni nekik ilyenkor válasznak :))

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30870) Genji válasza fogtunder (#30869) üzenetére


Genji
őstag

Én autosquelch-t nyomok mindenkire meccs kezdésnél. Az én idegeimmel ne játszon senki. :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30871) pachito válasza Gyuri27 (#30867) üzenetére


pachito
őstag

Nekem így néz ki Rank 15 körül a paletta:

1. Rengeteg Hunter, kb 70% face, 30% beast
2. Rengeteg Dragodin
3. Sok Mech Mage
4. DemonZoo
5. Grim Warri
6. Deathlord Priest
7. Rugó
8. Shaman
9. Druid

(#30872) Gyuri27 válasza pachito (#30871) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rankeden sok mage, brainhunter, meg mustáros pala. ma ez volt a menű. Casuálon rugó és halfdragonpaladin.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30873) pachito válasza Gyuri27 (#30872) üzenetére


pachito
őstag

Mustár palát nem láttam vagy 40 meccse de nem is hiányzik :DDD

(#30874) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na jól van, hagyján hogy a legend backes tolt egy Velen legendet, még ez is [link] rng... aztán dupla death a drakere, meg a buffolt lényemre. csoda, hogy nyertem, a 10/10 emmel már nem tudott mit kezdeni ;]

[ Szerkesztve ]

(#30875) tomazin válasza whitezo88 (#30874) üzenetére


tomazin
veterán

jólvan, nyugodt vagyok, nem csak nálam ad mindig clericet a papnak...

(#30876) fogtunder válasza Genji (#30870) üzenetére


fogtunder
nagyúr

annyira azért nem durva a helyzet, az emberek nagy része amúgy normálisan viselkedik, engem sokkal jobban kiakaszt, ha végig szarul húzok, nem tudok mit játszani, és a T6 concede-nél még betol egy well played-et, mint hogy egy 14 éves szpemmeli a dolgokat. azokat meg úgyis lenémítom én is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30877) EmptyParadox válasza fogtunder (#30876) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én minden meccs végén tolok egy Well Played-et. Ez olyan, mint pl. Starcraft-ban, vagy más kompetitív játékban a gg (pl. megtisztelem vele az ellenfelem, megköszönöm a játékot stb.), és szerintem ezt a hs community legnagyobb része így is értelmezi.

(#30878) fogtunder válasza EmptyParadox (#30877) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én akkor szoktam, amikor tényleg jó meccs volt, vagy szoros, vagy szép playek az ellenfél részéről, egyébként csak elköszönök. kissé vacak ez a rendszer, mert igazából nem egyszerű eldönteni, hogy tényleg komolyan gondolja ilyenkor az ellenfél, vagy irónia.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30879) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#30878) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, amikor elkezdtem játszani, akkor a "well played"-re "thank you" volt a válaszom és ha ő is jól játszott, akkor ment még a "well played" utána. Most már ha ugyanezt valaki megcsinálja ellenem, már a thank you-nál lenémítom és kcsög bm huszárnak elkönyvelem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30880) EmptyParadox válasza fogtunder (#30878) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hát igen, kicsit lehetne színesebb az emote-ok felhozatala. (The technology is just not there yet.) Én is volt, hogy Sorry-ztam, és tényleg komolyan gondoltam, mert nem érdemeltem meg a topdeck wint.
Bár mostanában tényleg csak meccs eleji Hello, meg meccs végi Well Playedeket tolok. Nah, meg ha nagyon jön a spam BM, akkor Thank you-val válaszolok. :)

(#30881) fogtunder válasza EmptyParadox (#30880) üzenetére


fogtunder
nagyúr

pl lehetnének ilyenek, hogy noob, faggot, go fuck yourself, why are you even playing this game :D

vagy kellene mindegyikből egy Kappa verzió, hogy tudják, ha ironizálsz

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30882) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Istenem. Hafut feleségül veszem. Hozomány:251 pack, 12k gold. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30883) EmptyParadox válasza fogtunder (#30881) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez a Kappa verzió nagyon is tetszik! :D

(#30884) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mai napi rng = kill me pls.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30885) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#30884) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg 12 meccsből letudtam a Hunter Eominance-t, amit vagy egy hete kerülgettem. És abból 3 win valami pirate megoldással, mert a face-t nem veszi be a gyomrom, midrange-hez meg nincsenek meg a core lapok (dragon hunter meg hulladék).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30886) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#30885) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem 40-es rogue/warrior van, ezt legalább biztos nem csinálom meg véletlen így mindig tudom cserélgetni 60-asra. Amit aztán nézegetek hetekig majd leszenvedek. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30887) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#30886) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondoltam, hogy druiddal megcsinálom, de aztán mégse. Nem volt kedvem.

Igazából rájöttem, hogy a jelenlegi metában nem sokat ér egy pure dragon paladin, ha meg bekerülnek olyan lapok, mint Belcher, Annoy-o-Tron és Healbot, hunter/mage meta miatt Kezan vagy egyéb tech és mondjuk még valami early lap (Chow?), akkor gyengül a dragon szinergia és körökig nézhetsz egy lapot, amit nem éri meg kijátszani (BWT, Rend, stb.).

Nefarian egyszerűen nem fér be dragon palába, mert nem tud mit kezdeni a legtöbb spellel, mert beleront a mana curve-jébe (persze ha adna mindig Execute-ot, Humility-t, neadjisten Naturalize-t, egy szavam se lenne) és a control deckek megoldják kézből. Persze egy dragon paladin eléggé minion heavy, tehát Nefarian removalját elviheti Dr. GG, Chromaggus, Sylvanas, de nagyon lutri lap és ritkán adja a megoldást. De legalább kúl.

Chromaggus túl lassú, legtöbbször be se fér, Tirion elől felfogni egy silence-t vagy removalt tökéletes, de ezt megteszi sok esetben egy Sylvanas is és akkor mehet a helyére egy Solemn Vigil, ami egy klasszikus mustáros palában kb. ingyen laphúzás.

Alex nehezen kombóznató, persze kellemetlen az ellenfélnek leesni 20+-ról, miután ellőtt egy Healbotot, de ritkán win condition, gyógyítani meg ritkán tud.

Helyettük Deathwing. End game C-terv, elsöpör mindent és a removalokat általban elvitte minden addigra. De jobb nem érezni szükségét a kijátszásanak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30888) Fr0z3n válasza Mister_X (#30887) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Egyet kell értsek amit Nefarianról és Chromaggusról írtál. Próbálom sárkányos pakliban... Nem jó. Mondom akkor druid, hátha a tempo előny.... Nem jó, lassú. Pedig nagyon tetszik mind a 2 lap grafikája :D

(#30889) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#30887) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ysera kell bele, az legtöbbször túlél egy kört. Én Chromaggus-t is beleraknám és Dr Balanced-t kihagynám, így nincs BGH target.

Amiről korábban beszéltem egy másféle megközelítése a dragon paladinnak.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30890) P00By


P00By
nagyúr

Belépek játszani, face hunter jó...második face hunter... Mind a kettő kifogyott a lapokból szarul játszottak és szarrá vertek :o Lehet pihenőre teszem ezt az egészet nem szórakoztat.

(#30891) Gyuri27 válasza P00By (#30890) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugalom. Kolentó top 50. Rank 3 brain hunter úgy verte szarrá, hogy köze nem volt semmihez.
Akkor mit akarunk mi halandók? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30892) fogtunder


fogtunder
nagyúr

heroic drakkisath felidézte, hogy miért lett tele annyira tököm anno a naxxramas heroic móddal, hogy végül be sem fejeztem. próbálkoztam gimmick deckekkel, sok legendes freeze mage-dzsel, de semmi. a freeze mage-re azt írták, hogy ha megvan a board control, akkor király, de hogy legyen board controlom, mikor kb. 8 sprint + kidnapper kombó van nála, ha meg mégsem, akkor csak egyszerűen kinyírja az egy db lényt, amit kirakok, vagy tol egy twisting nethert, közben meg fossa ki a nagy dögöket. próbáltam a majordomo papot is, akkor persze soha nem játssza ki a mind gamest, ha mégis, és meg tudnám ölni, akkor ragnarost nem bírom kinyírni, ő meg szétver a boarddal. buck flizzard.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30893) fogtunder válasza fogtunder (#30892) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na végül meglett, nem bírta leszedni sylvanast és köv körben ki tudtam rakni mellé egy kel'thuzadot, aztán a sneeds dobott még egyet, de csak RNG kérdése volt, a nether ugyanúgy megrektált volna.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30894) F-ECT$ válasza fogtunder (#30892) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem Naxx megvan, de ezt még nem kezdtem el. Majd ha lesz egy kis nyugis időszakom :)

Dive ever, work never.

(#30895) fogtunder válasza F-ECT$ (#30894) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eddig egyedül ez volt ennyire idegesítő, már chromaggus jön. azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy netdeckkel tolom végig, sajnos a gyerek nem hagy időt a kísérletezésre. úgy azért több idő kellene rá sokkal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30896) Derrewyn válasza P00By (#30890) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én is morcos vagyok, csak face hunter (na jó egy zoo lock is) volt ma eddig, mill rogue nem túl erős ellenük... :)

(#30897) #75376384


#75376384
törölt tag

amcsi szerveren a 2. naxx ággal kiegészített basic palával pay to win warrior-t elverni felbecsülhetetlen érzés. :D a végén már nem is számoltam hány legend kártyát rakott ki..

eu-n ma én se kaptam mást csak face hunter, zoo és ebola palát.. elég is volt belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#30898) DopeBob válasza #75376384 (#30897) üzenetére


DopeBob
addikt

7 wines küldim van ma... eddig 5 meccsből 5 mech mage :O

MZ/X

(#30899) DaveNo1 válasza DopeBob (#30898) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azt meg lehet csinálni haverokkal is ;]

You are not prepared.

(#30900) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#30899) üzenetére


F-ECT$
titán

Sőt Practice-ban is.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.