Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) fogtunder válasza F-ECT$ (#30900) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem a kedvencem erre a mage class challenge BRM-ben a 30 portallal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30902) DopeBob válasza DaveNo1 (#30899) üzenetére


DopeBob
addikt

Tudom, de egyébként is játszanék, plusz a 3 meccsenkénti 10G is kell ;]

MZ/X

(#30903) Gyuri27 válasza DopeBob (#30898) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mech shámi 2 kezannal. Soha többet nem találkozol mech nagéval. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#30904) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Legnépszerűbb ladder deckek, ha még nem volt.(mini statisztika)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#30905) fogtunder válasza DaveNo1 (#30904) üzenetére


fogtunder
nagyúr

asszem lassan meg kell tanulnom patron warriort játszani legalább alap szinten, mielőtt kimegy a divatból :)

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30906) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#30904) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sok priest nincs benne. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#30907) Genji válasza DaveNo1 (#30904) üzenetére


Genji
őstag

Freeze mage winrate elég jól néz ki és még a listán sincs. Van benne lehetőség. :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30908) whitezo88


whitezo88
nagyúr

néha nem tudom mi idegesítőbb arénán: az 5 skillstrikeos magek, vagy a druidok akik kétkörönként teszik az ironbarkokat, meg lumberereket. egy körrel korábban húzom a kingset mint kiteszi, nyerek. 9-1nél előfordul, de na.

mod: nyertem :D igaz, 2 consecem utolsó 4 lapban volt, az kellett hozzá, főleg a rewindelt Lumberer után...

mod2: ez mekkora hányinger... hobgoblinos midrange hunter [link]

[ Szerkesztve ]

(#30909) DopeBob válasza DaveNo1 (#30904) üzenetére


DopeBob
addikt

Face hunteren kívül mindenhez egy rakás dust/szerencsés pakli nyitás kéne :(

MZ/X

(#30910) whitezo88 válasza whitezo88 (#30908) üzenetére


whitezo88
nagyúr

11-3 lett. utolsó druid hagyján hogy első körtől kezdve folyamatosan Ropecoachot játszott, el-esportozta a 3 fos lényem mellől a 8/8at MCT-vel... aztán kinyomta a kezét, esélyem se volt visszajönni... 290 arany, meg egy sima Bolvar a jutalom.

(#30911) DjDanee87 válasza DaveNo1 (#30904) üzenetére


DjDanee87
addikt

Több a control warri, mint a druid (igaz nem sokkal). nem gondoltam volna

(#30912) NyalokAA válasza DjDanee87 (#30911) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Mivel most a patron a sztár :D a kontroll warri meg counter deckje

[ Szerkesztve ]

(#30913) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Meghalni egy esportalos Deathwing miatt :U

(#30914) tomazin válasza whitezo88 (#30913) üzenetére


tomazin
veterán

na jó elment a kedvem, hogy saltos képet pakoljak be, ami nem akkora mint a ház

[ Szerkesztve ]

(#30915) salaam válasza whitezo88 (#30913) üzenetére


salaam
senior tag

Handlock ellen Nefarianból Sacrificial Pactet kapni, miután felrakja Jaraxxust :D Heh, greetings

(#30916) whitezo88 válasza salaam (#30915) üzenetére


whitezo88
nagyúr

épp a héten linkeltek ilyet redditre, ráadásul egyszerre kettőt is kapott :D ma dragon paláztam, 3/3 lett volna, ha nincs az rng-je yolowinggel. Annyira nem jön be a deck, nagyon lassú, bár fun vele játszani. Van benne Nefa próbaképp, eddig egyszer tudtam kijátszani Hunter ellen, közepes value-t adott, de szerintem Ysera jobb.

(#30917) fogtunder válasza DjDanee87 (#30911) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A druid az utolsó két BRM szárny óta elég életképtelen ladderen sajnos, nagyon könnyű kikapni vele Zootól

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30918) whitezo88 válasza fogtunder (#30917) üzenetére


whitezo88
nagyúr

massan darál vele pár napja, mindjárt legend [link] sokat néztem ma és tegnap is, alig kap ki, erős deck.

(#30919) DaveNo1 válasza fogtunder (#30917) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja démonzoo, patron warrior és facehunter is 50% +-ból indul ellene.

You are not prepared.

(#30920) saelin


saelin
veterán

Üdv újra mindenkinek!

Pár hete visszatértem a HS világába, mivel már lehet telefonon is játszani vele, így egyből egy kérdéssel kezdenék:
Két napja kaptam egy 'Nézd meg egy barátod győzelmét' nevű questet, de nem írja mi lesz a jutalmam ha teljesítem. Mindenesetre felveszek néhány embert bartának. Előre is köszönöm a visszaigazolásokat! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30921) thesound válasza saelin (#30920) üzenetére


thesound
őstag

Egy classic pack a jutalom.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30922) Mister_X válasza saelin (#30920) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindig "képecskét" rak be a rewardról, eddig pénzeszsák volt megfelelő számmal, most meg egy booster van rajta. Azaz kapsz egy classic boostert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30923) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De szemét a patron warrior, nem is tudom eldönteni, hogy ez vagy a demon zoo a szemetebb. Early game, ha rossz a keze, control warriornak tetteti magát, aztán teleszüli a boardot patron dude-okkal. Előbb volt egy Toshley-t futtató (mech?)mage, aki lerakta Toshley-t meg egy Acolyte-ot, kezemben Execute, két WW, kezében 8 lap, nekem már Thaurissan lejjebb vitte az árakat: Warsong, Patron, WW, Execute Toshley, WW , Loatheb és látom, hogy elégtett két Skillstrike-ot - "You win this one" ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30924) F-ECT$ válasza whitezo88 (#30910) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom jó lett volna a 12 win, de ez azért elég szép jutalom ;)

Dive ever, work never.

(#30925) fogtunder válasza whitezo88 (#30918) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én alapvetően a demonzoo miatt hagytam fel a druiddal, régen a kepper tök jó lap volt ellene, mert a legtöbb idegesítő dolgot kinyírta a battlecry, aztán még legalább egy minionnal trade-elt. most kirakja a gang bosst és nem tudod, hogy sebezni kellene bele, vagy silencelni, az implosion egyszerűen kretén és a swipe után garantáltan marad valami mindig, nem tudsz rendesen pucolni. egy MC tech segít az ügyön, de az olyan, mint a Kezan, ha nincs nálad az első 4 körben, akkor már kb. mindegy. és ugye még nagy dögök is vannak, Malgánisz, Sea Giant, amiket meg kell oldani.

a patron warriorok szintén elvertek többnyire, mert több a laphúzás, és ezért hamarabb tud kombózni, mint én, plusz még armorja is van.

(#30923) Mister_X: ez olyan dolog, hogy alapból patronra kell készülni. mint amikor warlock ellen játszik az ember, mindig zoo-ra mulliganel, nem handlockra.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30926) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mától az összes rák rope minden körben. Nem bánom ha minden meccs fél óra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30927) Derrewyn válasza Gyuri27 (#30926) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Mire jó az? Nyilván belerondítasz az 5 perces meccseibe, de neked se lesz jobb...

Lehet köpködni, de én a tegnapi borzalmas nap után összedobtam egy face hunter paklit, és elég kemény win streaket lehet tolni...

(#30928) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

eddig low- on nyomtam a játákot de ma feltoltam high- ra és 60fps. csak néztem. ez eddig is így volt?

(#30929) netpeti98 válasza Sturdiridge (#30928) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha jól emlékszem lowon régebben is volt egy 30 FPS korlát.

(#30930) FZsolt15 válasza F-ECT$ (#30848) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Ha ezzel a Tunngle-s megoldással valaki még szeretné megszerezni ezt a hátlapot, írjon.

(#30931) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na, meglett a heroic hátlap, Nefariant egy 48/48-as deathlorddal ütöttem le, elfelejtett hard removalt rakni a paklijába :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#30932) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

rank 10 --> rank 13

Azt hiszem most maradok a casualnál.

ma : portal-> sneed's --> nefarian --> time rewinder --> nefarian és ezzel bukta el a meccset mert nem ütött mikor rewindelte és a végén 8 életem maradt :DDD szerencsére nem kapott semmi op-t "csak" egy smite-ot és egy madness-t.

Zeta is 7 meccses lose streak, Priest is dead

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30933) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#30932) üzenetére


DaveNo1
veterán

3 Meccs, 3 ellenfél, 3 Dr. GG, 6*4 boombot sebzés. Beépített RNG forever! :K

You are not prepared.

(#30934) #75376384 válasza DaveNo1 (#30933) üzenetére


#75376384
törölt tag

örülnék ha ez lenne a legnagyobb gondom.. :D
én már agyf*szt kapok az állandó face-grim-zoo triótól.. már szörnyen unalmas.

azért le a kalappal a blizzard előtt, hogy sikerült így elszarni a játékot az új kieggel.

[ Szerkesztve ]

(#30935) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#30934) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+1

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30936) DaveNo1 válasza #75376384 (#30934) üzenetére


DaveNo1
veterán

Játszottatok volna Naxx előtt egy hónappal, akkor volt az igazi: agro zoo, facehunter, midrange hunter, shockadin, agromage, face warrior, meg sok hasonló finomság. Ráadásul akkor még a pala/pap/druid rosszabb volt mint most (főleg előbbi kettő), de a control warriorban sem volt még death's bite vagy shieldmaiden.

Facehunterrel valamit kezdeni kellene, mert tényleg legalja az a deck, de a mostani Zoo szerintem kevésbé idegesítő mint az 1 évvel ezelőtti, mivel ez már inkább midrange deck mint agro. Patron Warrior meg az egyik legnehezebb deck, aki ész nélkül játszani sosem fog vele úgy érvényesülni mint egy agyhalott huntarddal.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#30937) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#30936) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én jobban utáltam a Naxx utáni állapotokat. Főleg a DR priestet.

(#30938) Mister_X válasza ígyvanferi (#30937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért lehetet látni a régi videókon elég dafuq dolgokat, mint az OP Blood Imp, 8 manás Pyroblast meg Mind Control és hasonló finomságok :N

Minden kiegészítőnél nagy a fejetlenség, kell 1-2 hónap, mire stabilizálódik egy közel kompromisszummentes* meta.

*elérhetetlen állapot

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30939) F-ECT$ válasza #75376384 (#30934) üzenetére


F-ECT$
titán

A legnagyobb játékosok is rohadt nagyot tévednek akár csak 1-1 új kártya előzetes megítélésekor, pl senki sem gondolta, hogy Boom ennyire OP lesz. Szerinted hogy lehetne megjósolni 30 új kártya hatását a metára?

De ha neked megy, akkor javaslom menj el kártyafejlesztőnek ;)

Dive ever, work never.

(#30940) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#30939) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért nem gondolta senki a Dr Boom-ról hogy erős lesz, mert a textből nem derül ki mit fog csinálni.
És igencsak egyértelmű hogy ha a Zoo-nak adod a játék legerősebb 3 dropját akkor még erősebb lesz. Facehunternél ugyanez. Kéne egy tech card démonok ellen, de valami erősebb mint a Hemet.

nekem a patron warriorral nincs bajom és a TheRussian se lett olyan broken végül.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30941) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#30940) üzenetére


F-ECT$
titán

Troggzornál egyértelmű volt a text, mindenki rohadt OP-nak gondolta, nem lett az.

Dive ever, work never.

(#30942) #75376384 válasza F-ECT$ (#30939) üzenetére


#75376384
törölt tag

húú, látom nagyon a szívedre vetted a dolgot... nem értem miért kell egyből a másikat támadni. :U
teszek rá, hogy mit gondolnak a "legnagyobb játékosok" én mint egyszerű halandó unom, hogy ugyanaz a három pakli jön szembe bárhol játszom.
egyébként boom-ot szinte bármilyen s deck-be beletudod tenni, nem szűkíti le neked, hogy mivel "mehetsz", ezért nem hinném, hogy ez a hasonlat itt megállja a helyét. :)

(#30943) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#30941) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem értem miért véded a fejlesztőket. Az a dolguk, hogy élvezhetővé tegyék a játékot és sajnos most sokunknak nem az, az agro deckek(+zoo) dominanciája miatt. Mióta elkezdtem a játékot vártam, hogy gyengüljön az agro, erre erősödött. Ezért remélem, hogy a következő kiegészítővel ezen változtatni fognak.

Egyébként Troggzor-t is sokan a helyén kezelték (pl. Trump), de ez lényegtelen a "vita" szempontjából

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30944) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#30941) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mmúgy tévedtem, tudták mire képesek a boom botok. :B Mondjuk a Blizzard nyilván ki is tudta őket próbálni. Durva nézegetni ezeket a review-kat. Amaznak nagyon nem megy ez :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30945) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Óóó...

...rájöttem, hog melyik lap az, amit körültekintően használva counterelni lehet a nyomorult russian combo deckeket. És végig ott volt a kollekcióban egy fél éve és még el is hanyagoltam. De ma szentté avattam - izé, az még arrébb van a golden verzióig, de még kell egy legend előtte, hogy nyugodtan aludhassak. Mostantól a deckjeim 99%-ában ott lesz és ott is marad örökkön örökké.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30946) tretyak válasza Mister_X (#30945) üzenetére


tretyak
aktív tag

?

(#30947) salaam válasza #75376384 (#30942) üzenetére


salaam
senior tag

Ha tényleg ugyanaz a három deck jön, akkor tempo priest és farmold őket a legendig.
Ha semmi mással nem találkozol, akkor nem sírni kell, hanem kihasználni ezt.

(#30948) salaam válasza salaam (#30947) üzenetére


salaam
senior tag

Egy idióta zoo épp Lifecoach ellen ropeol :DD

(#30949) F-ECT$ válasza #75376384 (#30942) üzenetére


F-ECT$
titán

Keress másik játékot, ha ezt unod ;)

Dive ever, work never.

(#30950) Fr0z3n válasza salaam (#30947) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Milyen az a tempo priest? Tegnap egy dragon priest nagyon elvert 7 kör alatt. Valami olyasmi?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.