Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) Gyuri27 válasza SLYM (#30150) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi lenne? Gyönyörű játék ha van lapod hozzá. Az egész mocskos szemétdombon a legszebb, legjobb.
Aztán jön a face hunter és átlagos rng melett megaláz. Ha meg rossz a lapjárás a gőzölgő hulládat is megalázzák a rush paklik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30152) DaveNo1 válasza whitezo88 (#30101) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na megvolt az újabb verseny bunkóság, Alesh nem fogott kezett Lotharral miután kikapott, srác úgy mászkált felalá mint aki betépett, mert a tuti győztes meccsét elbukta rope miatt ;]

Lothar eléggé kiakadt a kézfogás hiánya miatt.

You are not prepared.

(#30153) thesound


thesound
őstag

Chromaggus bugzik szerintem.

Lorewalker Cho lent.
Kijátszom a 'Brood Affliction: Blue' kártyát.
Nála lesz, nálam nem 'Brood Affliction: Blue'
Turn, Cromaggus következik.
Kitolja a minionjait, spelljeit, elmegy nulla manára és kijátsza a három manás 'Brood Affliction: Blue' kártyát ingyen

Többször megcsináltam, szóval nulla manával játszik ki egy három manás spell-t úgy, hogy nincs semmi ami csökkentse a spellek manaköltségét.

Ha működne, elég könnyű lenne likvidálni :P

Fúú de benéztem ;]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30154) Mister_X válasza thesound (#30153) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meg kell tanulni rendesen olvasni, akkor nem lesz nehéz ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30155) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Negatív széria, semmi nem jött be ma. Terv szerint ma 1 rankot feljebb kellett volna mennem, de szinte csak vesztettem. BibleTrump

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30156) whitezo88 válasza DaveNo1 (#30152) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Azt pont lattam. Aleshnek all feljebb, twitteren is ment a BabyRage.

(#30157) DaveNo1 válasza whitezo88 (#30156) üzenetére


DaveNo1
veterán

Fent van már az RNG + Rope rész, ha valakit érdekel ;] Lothar alig bírta visszatartani a röhögést utána. (Btw. Dr. Balanced ismét lecsapott ;] )

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#30158) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#30157) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hogy volt az egyébként lethal? Nem teljesen sikerült felfognom, mi történik így elsőre. Megnézem még, hátha rájövök.

Ja megvan, jól van. Valamiért a frothingnál úgy számoltam, hogy meghalt minion után kap dmg-et.

[ Szerkesztve ]

(#30159) adrian94


adrian94
őstag

Solo Adventures-ön belül a Blackrock Mountain-ben ugye lehet felnyitni lapokat ha legyőzök 1-2 ellenséget.. de ez pénzbe kerül.. mindenkinek ? youtube-on mintha olyat láttam volna, hogy ingyen tudta kinyírni az ellenségeket valaki.. hogy van ez ? :)

(#30160) ígyvanferi válasza adrian94 (#30159) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem biztos, hogy teljesen értem, amit kérdezel. Minden szárny 700 gold (vagy megfelelő mennyiségű real money, talán 6 euró). Mindben ott van 3 illetve 4 boss. Ahogy egyet legyőzöl, kapsz egy fajta kártyát. Szárnyon belül már nem kell pénzt költened, hogy új boss ellen játssz, ahogy az előzőt legyőzöd, mehetsz a következőre.

(#30161) adrian94 válasza ígyvanferi (#30160) üzenetére


adrian94
őstag

Szóval akkor így vagy úgy mindenki fizet a "szárnyakért" ? nincs olyan sem, hogy megadott ideig ingyen vannak a "szárnyak" ?

(#30162) ígyvanferi válasza adrian94 (#30161) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nincs ilyen, mindenkinek pénzbe/goldba kerül. Naxx-nál volt pár hónapig ingyenes a legelső szárny.

[ Szerkesztve ]

(#30163) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kipróbáltam ezt a demon zoo-t, az enyémben van Gang Boss és Demonwrath is (meg Mal'Ganis persze, előbb win condition volt mirror ellen). Tömör vélemény: undorító, a jó értelemben ;] 7/6, ebből kettő volt hunter, ahol vesztettem, turn 8 után (kezemben Mal'Ganis), 8 hp-n és irányított boardnál fellélegeztem, hogy nem tud olyat topdeckelni, amivel megölhet (már kiment a két skill command), erre előugrott egy golden Leeroy. Rekt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30164) Gyuri27 válasza Mister_X (#30163) üzenetére


Gyuri27
félisten

Leeroyt én is használok minden rush deckben. Nerf ide, nerf oda korrekt befejező lap. Brainhunterbe meg kutyákkal kombózva meg állat.
Amúgy az a demon zoo korrekt valami.

Tegnap névnapom alkalmából a blizz megajándékozott egy golden malyval!
Szóval utáljatok, dobjatok a mókusok elé. :DDD

Most építhetek maly rugót. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30165) Mclovin


Mclovin
senior tag

Ti mit változtatnátok? Sylvanas, Tirion kéne, ez egyértelmű. Emperor-t érdemes lenne kigrindelni? Zombie Chow?

(#30166) ígyvanferi válasza Mclovin (#30165) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Laphúzás nem kell? Egy Hammer van, azt látom. LoH nincs?

(#30167) DaveNo1 válasza Mclovin (#30165) üzenetére


DaveNo1
veterán

Cogmaster wtf? Zombie Chow helyette. Hammer se kell, laphúzás + healnek LOH, vagy kisebb laphúzásnak Acolyte of Pain, és amit írtál a 3 hiányzó legend szükséges a Control Palába: Tirion,Emperor,Sylvanas

You are not prepared.

(#30168) Mclovin válasza DaveNo1 (#30167) üzenetére


Mclovin
senior tag

Dánke! Nincs semmi 'örli' lapom, LoH-t pedig akkor már craftolom is. Zombie chow-ra meg gyűjtök. Amíg nincsen, addig valami alternatíva?

(#30169) whitezo88


whitezo88
nagyúr

casualon azért nem csak cancer van. remek kis mirror volt, fel akartam venni utána de nem acceptolt, pedig szerintem magyar is. [link]

nem látszik de dragadinnal jött ő is. Chrom adott HJ-t amit 2x tudtam ellőni :)

[ Szerkesztve ]

(#30170) #75376384 válasza whitezo88 (#30169) üzenetére


#75376384
törölt tag

7 meccset játszottam ma casual-on, abból 4 huntard volt. egyszerűen muszáj volt mech mage-re váltani, mert a játék élvezhetetlen. gondolom az összes hülye gyerek gép előtt van, így szombat dél körül. :)

(#30171) HuMarc válasza whitezo88 (#30169) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért nem fogadnék rá, hogy magyar :DDD Pre Vizsla

(#30172) whitezo88 válasza HuMarc (#30171) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na akkor mindegy :DD

szegény LC-t most cikizik rendesen, most olvastam:

Why does LC has such a good mana curve as druid? Because of his Wild Growth :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30173) pachito válasza whitezo88 (#30172) üzenetére


pachito
őstag

( ͡° ͜ʖ ͡°) This turn was already longer than Lifecoach`s donger ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#30174) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mekkora mecss. Gaara demon zoo - Lothar face hunter. :C

Azta, Forsen mint egy ember. Borotva, olló mire képes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30175) Mister_X válasza Gyuri27 (#30174) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért igazán megtehetnétek, hogy belöktök egy linket is, ne nekünk kelljen keresni: akár még vége is lehet, mire megtaláljuk, ha már LifeCoach játszott. ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30176) Gyuri27 válasza Mister_X (#30175) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
LF valahol nudizik. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30177) P00By válasza DaveNo1 (#30157) üzenetére


P00By
nagyúr

Hatalmas! :D :C

(#30178) Mister_X válasza Gyuri27 (#30176) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A hülyéje, nyugodtan lecsaphata volna Huffert, ugyan úgy kivégezte volna akár egy 3-as Gorehowllal is.

Minden esetre a cancer győzött, győzött volna így is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30179) whitezo88 válasza Gyuri27 (#30174) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Fight Nighton is tudott normálisan kinézni [link]

(érdekes visszanézni, 1 éve mi volt a meta, zooban volt több charger is pl. Valamint KitKazt "Reynad Hunter" nevű deckkel játszik :D )

(#30180) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jövőhéten jön BRM utolsó szárnya, utána egy új PH bajnokság?

You are not prepared.

(#30181) HuMarc


HuMarc
addikt

[link] + [link] Ezzel a deckel mit jósoltok?

Arra azonnal rájöttem, hogy talán kevés a late game, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#30182) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#30180) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Face hunter, demon zoo, olaj rugó. Ez a nevezésem. Imádni fog mindenki. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#30183) Mister_X válasza DaveNo1 (#30180) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Schimán :K

De ne rögtön, hanem 1-2 hetet adjunk magunknak kiismernni a lapokat.

@Gyuri27: és a cancer mechmage hol marad? ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30184) P00By válasza Gyuri27 (#30182) üzenetére


P00By
nagyúr

Aha :D

(#30185) Gyuri27 válasza Mister_X (#30183) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha 5 deck lesz akkor az is befér. Meg a patronos warri. Mert az is olyan skilles. :DDD

P00By: :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30186) Mister_X válasza Gyuri27 (#30185) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kedvedért beteszek Flamewakert és Arcane Missilest, hogy ne kelljen pazarolni a Whirlwindeket ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30187) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#30185) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Patron warrior az egyik legskillesebb deck. Vaagy kettős irónia?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#30188) P00By


P00By
nagyúr

Kolento nem volt semmi, rng... :))

(#30189) whitezo88 válasza DaveNo1 (#30180) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Igen de siman lehet eleve bo5 mivel van boven ido es a bo3 nagyon rng-s meg. Illetve conquest legyen ne last hero.

(#30190) thesound


thesound
őstag

Azért heroic Chromaggus elég kemény, de velem volt az rng.

Meg sem mozdult utána amikor 24 fölé ment a hp-ja a Deathlord-nak, utána nem ütött semmivel és mivel tele volt a boardja, kirakni sem tudott semmit.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30191) Mister_X válasza thesound (#30190) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szophatsz, hogy ezt is inner fire priesttel kell megcsinálni :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30192) DaveNo1 válasza whitezo88 (#30189) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja szerintem is jobb a BO5, én azt a versenyt preferálom, ahol minden hősöddel menni kell ha győzni akarsz (amivel egyszer győzöl, azzal nem mehetsz többet)

You are not prepared.

(#30193) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Játszik valaki na szerón?

Amd - Radeon - Ryzen

(#30194) whitezo88 válasza Gyuri27 (#30193) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En neha, bar kb csak mechmage ami epkezlab deck de abban sincs antonidas.

(#30195) Gyuri27 válasza whitezo88 (#30194) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kéne a sepckatoros questhez egy ismi. :K

Én is csak arénázok, meg low rankon a napikat kb free deckkel. De akarom kicsit fejleszteni. Nem tudni mikor leszek profi. Ne akkor kelljen már szarozni. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#30196) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Viriros#2626 innen valaki?

(#30197) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Neirea le van egy kiegészítővel maradva? Ez a Zoo deck 4 hónapja volt menő ;] (verseny)

Flamewakeres tempó maget valaki próbált már?

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#30198) Nagy.Úr válasza DaveNo1 (#30197) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Valami ehhez hasonlót próbálgatok, csak az enyémben nincs kezan meg 1-2 spell más : [link]

[ Szerkesztve ]

(#30199) #75376384 válasza Nagy.Úr (#30198) üzenetére


#75376384
törölt tag

hogy állsz a sok hunter-rel? igazából más match up nem okoz gondot, de ehhez tökéletes kéz kell, kazán nélkül pedig elképzelni se tudom.

(#30200) Mister_X válasza DaveNo1 (#30197) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én.

Majd kipróbálok egy nem secretekre épülő decket is, egyelőre 4/4 (druid, hunter, 2 paladin). Flamewaker nem turn 3 play, ha az ember használni is akarja rendesen, talán üres boardnál ki lehet rakni (nem pala / warrior ellen).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.