Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Kiskokó válasza lowzor (#8850) üzenetére


Kiskokó
veterán

Lehet, ha nálunk játszunk nálam így is megy :) van PC-hez vevőm :)

Kivan téve a 42" LED -re :P

amúgy meg haver hordozgatja az Xboxot

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#8852) vaksi8 válasza lowzor (#8850) üzenetére


vaksi8
senior tag

Azon az 59 cm átmérőn lehet nem is látsz sok hibát, de 127-esen már előjönne pár pc-n is.De mint írtam nem egészen célszerű összehasonlítani egy 8 éves platformot egy mai pc konfiggel..

[ Szerkesztve ]

(#8853) lowzor válasza vaksi8 (#8852) üzenetére


lowzor
veterán

Nem hát. Csak azt a kijelentésedet korrigáltam, hogy nincs olyan sok különbség grafikában.

(#8854) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!

Boxon vagy PS-en fut szebben és jobban a GTA 5 ? Én anno Boxon végigtoltam, viszont PS-en sosem próbáltam, ezért érdekelne. Ez döntené el, hogy melyik konzolt vegyem meg. Köszönöm előre is.

(#8855) lowzor válasza Tenager18 (#8854) üzenetére


lowzor
veterán

Kb ugyanúgy fut. Xboxon talán kicsit szebbek a színek.

(#8856) negyven2 válasza Tenager18 (#8854) üzenetére


negyven2
veterán

Kb. semmi különbség nincs a kettő között. Maximum annyi, hogy egyes mérések szerint Xbox-on 0,5-1,5 fps jobban fut egy két helyen, és egy picivel szebb a víz effekt és a színek.

De ha Xbon multizni szeretnél akkor oda kell Gold előrefizetés (kb 10k/év), amihez hát havi két ingyenes játék ami a tied marad.

PS-en nem kell fizetni a multiért, és ott meg van egy külön fizetös játékbérlés PS+ néven.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8857) Tenager18 válasza negyven2 (#8856) üzenetére


Tenager18
senior tag

Online részekkel nagyjából tisztában vagyok, volt már PS3 a tulajdonomban. Xboxon végigtoltam a GTA5-öt megjelenéskor, nagyon bejött, csak úgy alakultak a dolgok, hogy eladtam a boxom, másra kellett a pénz. Most viszont ugy érzem, hiányzik a konzol, így visszatérnék :) PS3 lesz szerintem, már csak az ingyenes multi miatt is :)

(#8858) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Basszus, deja vu érzésem van erről az utolsó 4 hszről, mintha pont így megtörtént volna ez a rövid beszélgetés... :Y :Y

Üdv. Johnny

(#8859) Wiz Khalifa válasza jonnyjoker01 (#8858) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én szinte minden napom deja vu-val élek meg. És ez nem vicc! Volt olyan napom amire tisztán emlékeztem hogy pont egy héttel azelőtt álmodtam meg... Szinte minden napom előre megálmodom. De hogy ez mitől vagy miért ne kérdezd.

Ja és sose drogoztam! :DDD

Smoke some weed nigga!

(#8860) lowzor válasza jonnyjoker01 (#8858) üzenetére


lowzor
veterán

Mert csak ez a téma a topikban :D

(#8861) jonnyjoker01 válasza Wiz Khalifa (#8859) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valahol azt olvastam, ez lehet attól van, hogy pár milliszekundummal hamarabb jut el az agyba az egyik szembõl amit láttál, mint a másikból, ezt hipnózissal is sikerült elõidézni. Persze sok mindent mondanak, senki sem tudja biztosan. Rejtély az emberi agy.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8862) Wiz Khalifa válasza jonnyjoker01 (#8861) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát az. Egyébként nekem ez ügy történt hogy 2006-ban eltűnt a kutyám. Az nagy trauma volt számomra mert nagyon szerettem. Onnantól kezdve sose álmodtam semmit. És amelyik nap megtudtam hogy eltűnt pont arra a napra de két évvel később meg újra álmodtam alvás közbe de már csak ilyet amit írtam. Ez nekem olyan furcsa volt...

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#8863) ittakary válasza lowzor (#8860) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem is. Apropó, szerintem még nem beszéltünk róla: szerintetek kiadják PC-re?

:D ;]

(#8864) Wiz Khalifa válasza ittakary (#8863) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én már beszéltem erre visszazavartál pár HSZ-el feljebb. :DD

Smoke some weed nigga!

(#8865) lowzor válasza ittakary (#8863) üzenetére


lowzor
veterán

Én már nyomom. Odaadta nekem tegnap a Rockstar a csak nekem exkluzívan elkészített PC verziót.

(#8866) Garada


Garada
őstag

Az idei E3 során csak lesz valami hír végre :)

(#8867) Bjørgersson válasza ittakary (#8863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Izé, van már dátum meg gépigény?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8868) Wiz Khalifa válasza Garada (#8866) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gépigényen azt írták komiba hogy május 26.-án valami bejelentés lesz. :C

Smoke some weed nigga!

(#8869) Tenager18 válasza Wiz Khalifa (#8868) üzenetére


Tenager18
senior tag

Bejelentik, hogy nem lesz PC port ;]

(#8870) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#8868) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom semmi forrásmegjelölés, hogy honnan az infó, csak a szokásos n+1. fospletyka.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8871) Wiz Khalifa válasza Tenager18 (#8869) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Most olvastam hogy a konzolos megjelenés és PC-s bejelentés között mindig volt 8hónap pont. Ami ugye nekünk akkor a május 17.-e lenne a 8.-ik hónap. :) Lehet tényleg bejelentik. De vajon mit? :DD

Egyébként van egy gépigény itt. Az ajánlottnál sokallom a 3GB-os VGA-t meg azt is Linuxra is lenne.

(#8870) kovy29:
Elvileg Amazonról van az infó. Én meg róluk azt hallottam hogy nagy haverok a Rockstar-al. Szóval lehet benne valami hogy ők tudnak olyan dolgokat amit mi hétköznapi emberek nem. Esetleg morzsákat szórnak nekünk. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#8872) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#8871) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem inkább a bejelentések közt?

17.-e 17-e; 8.-ik 8.

Ez 1:1 a Battlefield 4 gépigénye. Ha haverok a Rockstarral, akkor meg biztos nem kezdik el szivárogtatni az infókat. Szerintem. Majd ha a Rockstar jelenti be hivatalosan..

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8873) lowzor válasza Wiz Khalifa (#8871) üzenetére


lowzor
veterán

A konzol és a PC megjelenés között volt 8 hónap, nem a bejelentés.

(#8874) Tenager18 válasza Wiz Khalifa (#8871) üzenetére


Tenager18
senior tag

Fene tudja. Én a gépigényt elhiszem, ez kb olyan kaliberű játék mint a Watch Dogs, és nézd meg annak mi lesz a gépigénye :Y :Y

(#8875) Bjørgersson válasza Tenager18 (#8874) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondom ez 1:1 a Battlefield 4 gépigénye. Meg egyébként hogy lenne gépigény, ha még nem jelentették be PC-re? Nem áll össze..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8876) Tenager18 válasza Bjørgersson (#8875) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kíváncsi vagyok már én is rá, milyen vas kell alá.

(#8877) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Most néztem a Watch Dogs gépigényét. Csak ekkora? Hát ez lótúró! :DD

Azt hittem hogy ramot, procit és VGA-t kell cserélni hozzá. Erre meg csak VGA-t. Na jól van. Akkor nyáron veszek egy R9 290-t. :) Egyébként a GTA V-nek szerintem nem lesz nagyobb a gépigénye mint a WD-nek.

Smoke some weed nigga!

(#8878) ittakary válasza Wiz Khalifa (#8877) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egyre jobban megéri konzolt venni.

(#8879) lowzor válasza Wiz Khalifa (#8877) üzenetére


lowzor
veterán

Proci kell neki majd rendesen, hogy a sok kocsit betudja tölteni.

(#8880) Garada válasza Wiz Khalifa (#8868) üzenetére


Garada
őstag

PS4/XONE port biztosan lesz arra leszek kiváncsi hogy pc-nél is ugyan ez lesz helyzet vagy sem. :D

(#8881) Garada válasza Tenager18 (#8874) üzenetére


Garada
őstag

Ezért jó ha PS4 tulaj vagy mert nem kell foglalkozni semmiféle gépigénnyel be vagy biztosítva :)

(#8882) cyberkind válasza Garada (#8881) üzenetére


cyberkind
félisten

Régi Gta-kat kiadták dobozosan az új konzolokra, vagy csak letöltősen?

Paranormal Cocktivity

(#8883) Garada válasza cyberkind (#8882) üzenetére


Garada
őstag

Jó persze lehet dolgokat felhozni,nem vagyok PC ellenes ember de nagyrészt konzolon játszom PC nálam egyfajta munkaeszköz :).Vannak címek persze amit csak ott lehet játszani mint a Rust egy példa rá :)

(#8884) lowzor válasza Garada (#8881) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem fõleg az irányítás miatt húz a szívem a PC felé. Tudom hogy gáz hogy nem tudok lõni kontrollerrel, dehát ezvan. A grafika is jobb lesz picivel pc-n, mint PS4-en/X1-en. Persze annak, akinek megvan a megfelelõ gépe hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#8885) Tenager18 válasza Garada (#8881) üzenetére


Tenager18
senior tag

Valóban igazad van, viszont szerintem nem éri meg még egyenlőre PS4-et venni. Alig van rá játék, valamint ahogy elnézem azokat a játékokat, amik megjelentek mindkét generációra, nem sok különbséget vélek felfedezni még :( Kell még neki idő, legalább 1-2 év, mire azt mondom, megéri lecserélni a régi konzolt. Én is inkább a PS3 mellett döntöttem, majd jövőre vagy utána váltok :) Addig annyi jó játék van még erre a generációra is, ami le tud foglalni :)

(#8886) Garada válasza lowzor (#8884) üzenetére


Garada
őstag

Ha rákukkantasz a profilomra a géppel nincs gond csak ezt főleg 3D-s munkákhoz,grafikai renderelés ilyesmihez alkalmazom főleg és játékra is egyértelműen kiváló.Én is nagy pc-s voltam mostanság már mint említettem konzolon játszom de valamiért nekem ez költségmentesebb.Mindössze 200W az amit fogyaszt a kicsike és majd a játékárak is lemennek szóval ezzel semmi gond.Persze sok olyan játékot fel tudok hozni amit képtelen lennék pc helyett konzolon játszani :)

(#8887) Garada válasza Tenager18 (#8885) üzenetére


Garada
őstag

PS4 mind leírtam sokkal költségmentesebb mint egy atom gamer pc-t fenttartani és keveset bukni rajta.Mert ugye a ps4 egy fix port ami jó pár évig nyújt neked lehetőséget arra hogy nem kell ilyenekkel foglalkozni generáció váltás fele meg egyszerűen lecseréled.Persze mindenkinek szíve vágya hogy neki mi felel meg jobban ez csak egy saját véleményem volt :)

(#8888) cyberkind válasza Garada (#8886) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most váltottam PS3-ra, de bőven megérte, kényelmes, semmit se kell vele csinálni, lemezt bedobom és kész, irányítás annál jobban megy minél többet játszok, tehát a PS4 már be van tervezve, csak mivel nincs rá olyan játék még ami érdekelne így hagyom, + kivi lennék a Slim-re abból. :)

De hogy ON is legyek, nekem a célzás az elején szörnyű volt, állandóan pánikba estem és meghaltam, most meg már ott tartok hogy kicsivel vagyok pontatlanabb mint a gépen, simán szokható. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8889) Garada válasza cyberkind (#8888) üzenetére


Garada
őstag

Hát ha nem használtál az elejétől kezdve aim assist-ot akkor meglehet, hogy nehéz volt de könnyen szokható.

Más:Ha kijön PS4-re a játék mindenképp megveszem már csak azért is mert sok barátom van ott valamint alapból is szeretnék egy huzamosabb időt ott eltölteni.PC-re is természetesen megveszem egyértelmű hisz olyan szintű moddolási lehetőséget tud nyújtani hogy kihagyhatatlan.Csak igazságot megvalva nekem a GTA sorozat bármely része kontrollerre jobban kézre esett :D

(#8890) Wiz Khalifa válasza lowzor (#8879) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Proci majdnem megvan. :) És a hűtőmnek köszönhetően ezt is vígan nyomathatom 3.5 helyett 4GHz-en. :)

Smoke some weed nigga!

(#8891) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Májusban lesz a Take-Two következő negyedévi konferenciája

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8892) Garada válasza Bjørgersson (#8891) üzenetére


Garada
őstag

Jöhet a PS4/XONE/PC bejelentés fiúk!Persze ezt legutóbb sem tették meg szóval épp ideje lesz.

(#8893) Bjørgersson válasza Garada (#8892) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én már egy PlayStation4, Xbox One bejelentésnek is örülnék, akkor nyáron összegyűjteném a rávalót. Na meg annak, ha megoldanák a visszafele való kompatibilitást, vagy mi a fenét, az Xbox 360-as játékokkal, hogy a Red Dead Redemptionnel is tudjak rajta játszani. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8894) Garada válasza Bjørgersson (#8893) üzenetére


Garada
őstag

Mivel PS4 tulaj vagyok nekem az első szempont, hogy arra kijöjjön de pc-s megjelenés is jó lenne természetesen :)

(#8895) Wiz Khalifa válasza Garada (#8894) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na, na! Mindenekelőtt a PC!!! :C :DDD

Szerk.: Most olvasom hogy a Vice City-t és a GTA III-at újra kiakarják adni? :Y Azt a de faxa lenne a 24'-os moncsimon Full HD-s felbontásba nyomni a régi jó öreg GTA-t. :)

(#8896) Garada:
Majd ha kivittem jöhet az is. :DD Egyébként milyen faxa lehet Rockstar-os dolgozónak most. Tudja hogy lesz-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#8896) Garada válasza Wiz Khalifa (#8895) üzenetére


Garada
őstag

Mindenki más véleményen van nekem a pc-s verzió a moddolás miatt kell majd :D :))

[ Szerkesztve ]

(#8897) Garada válasza Wiz Khalifa (#8895) üzenetére


Garada
őstag

Nem csak a dolgozónak hanem a családjának is meg pár ismerősnek akik úgysem kotyogják el gondolom én :D

(#8898) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#8895) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy értve, újra?
Az új graf.motorral?

Paranormal Cocktivity

(#8899) Garada válasza cyberkind (#8898) üzenetére


Garada
őstag

Hát azért én azt nem hiszem max felújított textúrát tudok elképzelni. :D

(#8900) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#8898) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is inkább felújított textúrára gondolok. :) bár a GTA SA-t is mobilra 5hó alatt készítették el új grafikai motorral. :DDD

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.