Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) ittakary válasza cyberkind (#8898) üzenetére


ittakary
nagyúr

Úúú de komoly lenne RAGE motorral SA / VC / III

Próbáltam már, és tapasztalatból mondom ezt (valami orosz srác már portolta és marha jól nézett ki!)

(#8902) cyberkind válasza ittakary (#8901) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak kár hogy küldiket nem lehet benne tolni. :U

Paranormal Cocktivity

(#8903) Wiz Khalifa válasza ittakary (#8901) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem a GTA IV Vice City Rage mód tetszett de sajna olyan sok a bug benne hogy lelomboz. :(

Smoke some weed nigga!

(#8904) lowzor válasza Wiz Khalifa (#8903) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem meg maga a Vice City :)

(#8905) Wiz Khalifa válasza lowzor (#8904) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az nekem is. :) Még mindig a nagy kedvenc. Sőt. Főleg mikor egyedileg magam csináltam bele egy nagyon kis ütős HD Pack-ot azzal volt nagyon pöpec. :) Teljesen gyári hangulatú HD-s minőségű játék. Na az aztán... :C

Smoke some weed nigga!

(#8906) ittakary válasza Wiz Khalifa (#8903) üzenetére


ittakary
nagyúr

De épp ez az, hogy abban se küldetések, se más emberek, csak te és a marha nagy város voltál.

Képzeld el ezt Rockstartól rendesen megcsinálva :) awesome!

(#8907) Wiz Khalifa válasza ittakary (#8906) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Erre akartam kilyukadni csak látom szarul fogalmaztam meg. :DD

Sajnos az alkohol hatása kicsit szétnyom. :)

Smoke some weed nigga!

(#8908) #81556480


#81556480
törölt tag

Nna itt ugyan az történt az elmult két hétben mint előtte ( nem voltam fórum közelbe) az off az megy. :D meg a pécé port :D

(#8909) Bjørgersson válasza #81556480 (#8908) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne viccelj, holnap jön PC-re, most olvastam. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8910) lowzor válasza #81556480 (#8908) üzenetére


lowzor
veterán

Majd ha megjön PC-re, felvirágzik a topik :) Lehet majd arról beszélni, hogy kinek a gépén hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#8911) Wiz Khalifa válasza lowzor (#8910) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Meg ki mit módolt már meg. ;]

Smoke some weed nigga!

(#8912) Đusty válasza lowzor (#8910) üzenetére


Đusty
addikt

De ez konzolos topik :) , inkább jöhetne már a VI ;]

(#8913) cyberkind válasza Đusty (#8912) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd 17-ben jönni fog. ;)

Paranormal Cocktivity

(#8914) Garada válasza cyberkind (#8913) üzenetére


Garada
őstag

Aztán rá 2 évre 2019-ben a ps4 már leharcolt lesz mert általában egy konzolidőszak 6 évig tart :)

(#8915) cyberkind válasza Garada (#8914) üzenetére


cyberkind
félisten

De 8 évente jön a csere, és még robbant egyet a Rockstar ahogy most is. :)
Egyébként sokan szidják hogy ezek a gépek már kevesek a Gta 5-höz, szerintem abszolút nincs velük baj, oké, látszik néha hogy leesik az fps de összességében abszolút nincs ezzel baj, és ha az ember távolról nézi még a rece meg pixelhegy se tűnik fel. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8916) Garada válasza cyberkind (#8915) üzenetére


Garada
őstag

Sokan kérdezik mért a ps4-et választottam.Egy konzol sokkal költségmentesebb dolog, nem kell amiatt aggódni hogy tegyük fel pár év múlva úgy videókártya vagy bármi más kellene a gépbe mert egy játékot a végletekig optimalizálnak egy konzol esetében.Egyik példa ugye a gta sorozat ami alapból is a konzolos társadalmat célozza meg.Nincs havonta nagy villanyszámla mint amit egy atom gép okoz, kényelmesen ülsz a kanapéban és játszol.És most is ps4-et vettél tudod jó pár évig be vagy biztosítva és elvileg a játékárak is szép lassan lemennek. :)

Más:Annak idején nagyon jól döntöttem hogy ps3-at vettem hisz szinte 3x annyi cím jelent meg rá mint a 360-ra.És míg ők még a Halo sorozat lerágott csontjain falatoznak mi eszméletlen címeket kaptunk meg playstation konzolunkra .Lásd Last Of Us és még sorolhatám.. :D Összesítve remélem ismét egy remek időszak zárul le akkor ha ps4-ről ps5-re kell váltani hisz ezt a 2013-as évet is méltó zárásnak érzem az öreg harcosnak.

(#8917) lowzor válasza cyberkind (#8915) üzenetére


lowzor
veterán

Hát ahhoz nagyon távolról kell nézni. Mondjuk kilométerekről :)

(#8918) cyberkind válasza lowzor (#8917) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a 102-es tv-met 3 m-ről nézem és abszolút nem veszem észre, pedig atom pc-ről váltottam ps3-ra. :)

(#8916) Garada
A Sony nagyon ért a sok pénzt hozó exkluzív címekhez, és most nem mellékesen a gépük is erősebb lett mint a konkurensé, emellett az ára sem veszélyes, ez a ps4 sokkal csábítóbb mint anno a 3 volt.

Paranormal Cocktivity

(#8919) Tenager18 válasza lowzor (#8917) üzenetére


Tenager18
senior tag

Engem is anno zavart a rece ( X360 ), de valóban távolabbról nézve sokkal szebb és elfogadhatóbb volt a grafika számomra. :K

(#8920) Garada válasza cyberkind (#8918) üzenetére


Garada
őstag

Nekem még mindig megvan az atom pc-m te ennek egyszerű oka a munkám amiből kifolyólag mindenképp szükségem ekkora teljesítményre.De számomra a pc-n való játék szinte teljesen kihalt már manapság.

(#8921) Garada válasza Tenager18 (#8919) üzenetére


Garada
őstag

Persze oké hogy messzebb mész te amióta van ps4 konzolom számolom a napokat hogy végre bejelentség és lehessen játszani rajta.Alapvetően nincs nagy baj vele de az ember fejében akkor is benne van hogy basszus ez mennyivel szebb lesz majd.Nekem már csak emiatt megéri újra végigvinni a sztori részét a játéknak.

Más:Elvileg a hírek szerint ismételten külön stúdió végzi majd el a játékok pc-s illetve PS4/XBONE verzióját is, mivel az előző részeknél is nem a cég hibája volt az optimalizálatlan pl. GTA IV hanem azé a studióé akit felfogadtak erre a feladatra.Tehát ha minden igaz lehet számítani majd több játék portolására is.

(#8922) cyberkind válasza Garada (#8920) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is a régebbi játékokat meg azokat tolom pc-n amiket nem tudok beszerezni ps3-ra, de ezenkívül már csak a net meg filmezés és kész.

(#8921) Garada
Jajj, ne már hogy meg kell vennem ps4-re is majd. :o
Anno miért nem adták a San Andreast ha ezt kifogják? :U
Az a stúdió még a Max Payne-t is elcseszte a régi konzolokra.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8923) Bjørgersson válasza Đusty (#8912) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor majd átteszik a PC részlegbe.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8924) Garada válasza cyberkind (#8922) üzenetére


Garada
őstag

GTA V is csak azért csábító számomra mert ott a moddolási lehetőség amit nem lehet kihagyni de se több se kevesebb.

(8922)cyberkind:Az már túl öreg játék volt az újabb konzolhoz és a GTA V esetében meg csak látszólatogs butítás van amit le kell venni és máris káprázatosan fog kinézi ps4-en.Egyébként elvileg az is megeshet hogy Red Dead Redemption lesz pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#8925) Tenager18 válasza Garada (#8916) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem is az első konzolom egy slim ps3 volt 320gb-os. Egyből megszerettem, nagyon bejött a konzolos világ. Aztán többen mondták, hogy próbáljam ki a boxot, mert sokkal jobb, a multi címek jobban mennek, stb, a sok ismert rizsa. Így hát váltottam boxra. Semmi különbséget nem láttam. Sőt! Inkább úgy vettem észre, hogy azok a játékok, amiket ps3-on toltam, boxon sokkal recésebbek. Először azt hittem HDMI kábel hiba, lecseréltem egy drágábbra, lófasz sem változott :DDD Utána eladtam azt a boxot, vettem egy másikat, azzal is ugyanez volt a helyzet, szóval kilőve az is, hogy a géppel volt bibi. Most újra visszatérnék, de mostmár mindenképp ps3 lesz, és marad is minimum 2 évig. Az viszont tuti, hogy ha majd új genre váltok, mindenképp a ps4 lesz az asztalomon. Többet boxot sosem veszek. Hangos is, multi is fizetős. És itt hiába jönnek azzal, hogy a ps multi ilyen szar olyan szar, rengeteget szórakoztam pl a gtaIV multin anno ... nem volt semmi gond :) Meg hát ugye ez a last of us ... azért ilyet kihozni a ps3-ból, hát le a kalappal. Itt mutatkozik meg, mire is képes ez a konzol. Boxon szerintem meg sem moccanna:)

(#8926) Garada válasza Tenager18 (#8925) üzenetére


Garada
őstag

Hát nem is tudom melyik volt a legsikeresebb konzol ha nem a PS2 a 154 millió eladott példánnyal. :D Valamint PS3-ra jöttek ki remek címek és összességében majdnem 800 játék (795) 360-ra meg emlékezetem szerint egy 300 körüli szám van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8927) Tenager18 válasza Garada (#8926) üzenetére


Tenager18
senior tag

Amúgy nem tudom, nézted e a legújabb Metal Gear rész összehasonlító videóját, ahol összemérik a négy konzol erejét. PS4-en láthatóan szebb valamivel a játék, de PS3-on is gyönyörű. :K Megfigyelhető, hogy az xOne grafikája, szinte teljesen megegyezik a PS3 grafikával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8928) Garada válasza Tenager18 (#8927) üzenetére


Garada
őstag

Nos abban a videóban jön elő a legjobban hogy a PS4 a csúcstartó :D

(#8929) Tenager18 válasza Garada (#8928) üzenetére


Tenager18
senior tag

:K

(#8930) lowzor válasza cyberkind (#8918) üzenetére


lowzor
veterán

Hát nem tudom, én a PC után 82 centis TV-nél majdnem behánytam tőle. 102 centisen még rosszabb lehet a ppi arány. Azért az se jó, ha túl messze ülsz tőle, legalábbis én úgy már nem élveztem a játékot.

(#8931) cyberkind válasza lowzor (#8930) üzenetére


cyberkind
félisten

Kipróbáltam többféle távolságból, 5 m-ről már 120-as kellene, így nálam az ágyból való játék kilőve, de ez 3-3.5 m tökéletes mindenre. :)
Viszont 1m-ről több mint undi.

Paranormal Cocktivity

(#8932) Garada válasza cyberkind (#8931) üzenetére


Garada
őstag

Nálam 3.5 méter van a kanapé és a 107cm TV között :D

(#8933) norbi2010 válasza Tenager18 (#8925) üzenetére


norbi2010
őstag

PS4-en is fizetős már a multi. :))

Bár szerintem még így is jobban megéri mint a Live, itt legalább a multi mellé nem őskövület játékok járnak. (bár most a Hitman Absolution-nek örültem. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#8934) Tenager18 válasza norbi2010 (#8933) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hopp, ezt nem tudtam :(

(#8935) Garada válasza Tenager18 (#8934) üzenetére


Garada
őstag

Pedig több jel is utalt egyébként erre hogy az lesz de szerintem 13k nem nagy összeg egy évre.

(#8936) addamka válasza Garada (#8916) üzenetére


addamka
őstag

Azért ez a villanyszámla téma kicsit túl van lihegve ám :)
PS3 FAT fogyaszt 180-200W-ot.
Asztali gépem csúcsa 310W, átlag 300 alatt, net meg filmnézés alatt 80-90W.
Ha az asztali a csúcson megy (ami kb. esélytelen), napi 5 órán át (ez is irreális nekem már, idő hiányában), az kb. havi 2300 Ft.
Ha a PS3 megy ugyan ennyit, az kb. 1500 Ft.
Azért nem ezen fog múlni a dolog :)
Pl. amikor a hűtőt lecseréltük sok AAAA-s izére, az kb. havi szinten 2x ennyit hozott.

Amúgy semmi bajom a konzolokkal, mert sok érv van mellettük, de a villanyon sajna max az tud vele lényegesen spórolni, aki minden nap 10+ órát játszik, és előtte PC-n is ennyit nyomta. Biztos van ilyen :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8937) Garada válasza addamka (#8936) üzenetére


Garada
őstag

Persze de ha pl egy olyan géped van mint nekem akkor megérzed rendesen ha épp játszol máris 700-800W-nál jársz :D

[ Szerkesztve ]

(#8938) addamka válasza Garada (#8937) üzenetére


addamka
őstag

Igen, ott lehet előnye, de gondolom ha összelapátoltad az adatlapodon szereplő zsíros kis gépet, nem az a havi 3ezer Ft-os villanyszámla különbözet fog megmenteni az éhenhalástól a jövőben :)
Akinek számítana az ilyesmi, annak meg nem fog telni ps4-re, de tapasztalataim szerint még ps3-ra se nagyon.
Persze a környezettudatosság szempontjából jó dolog a kevesebb áram, kérdés hányan veszik ezt figyelembe IT termék vásárlásakor.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8939) Garada válasza addamka (#8938) üzenetére


Garada
őstag

Hát én figyelembe veszem a környezettudatosságot mert azért egy 10-20 év alatt elég szép szám össze tud jönni és büszkén mondhatod hogy én bizony ennyit spóroltam.Egyébként ténylegesen nem sok a különbség épp ezért nem érdekli különösebben az emberek többségét.

(#8940) Garada


Garada
őstag

GTA Online Capture móddal ki mennyire van megelégedve?Már egy ideje megjelent és nagyon élvezem nekem különösen tetszett és épp ezt a fajta szórakozást hiányoltam amit most meg is adott a játék :)

(#8941) lowzor válasza Garada (#8937) üzenetére


lowzor
veterán

A nagy többség gépe 300-400w-nál nem eszik többet terhelés közben, sőt inkább ennél is kevesebbet. Nem azzal fogod megmenteni a világot, ha ezzel spórolsz. Rengeteg dolog napi szinten többet szennyez, mint amennyit te szennyeznél egész életedben. Ezt a fogyasztás dolgot inkább csak ilyen erőltetett érvnek tartom a konzolok mellett. Akinek van pénze konzolra, meg hozzá tízezres játékokra, azt kétlem, hogy földhöz vágja, ha pár száz forinttal több a villanyszámla.

(#8942) keIdor válasza lowzor (#8941) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek, szerintem pl. az én gépem sem fogyaszt többet játék alatt, mint 400W, a tápegység ventije el sem indul ott sem. Egy LinX+Furmark alatt biztos, hogy meglenne az 500W is, de nem úgy használja az ember.
Ennél kisebb gép meg még ennyit sem eszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8943) Garada válasza keIdor (#8942) üzenetére


Garada
őstag

Igaz,de elvileg egy ps4 ennek a felét vagyis 200W-ot fogyaszt :)

(#8944) #81556480 válasza Garada (#8940) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ne onoljálá már ide a sok off közé :DDD :DDD

(#8945) Garada válasza #81556480 (#8944) üzenetére


Garada
őstag

(8940)<---- ez nem elég? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8946) Garada


Garada
őstag

Egyébként így a topicban lehetne egy olyat szervezni hogy mindenki lefényképezi milyen szépségek találhatóak meg a garázsában :D Lefogadom hogy senki se akkora lowrider gyűjtő a játékban mint én :)

(#8947) #81556480 válasza Garada (#8946) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem van egy Vapid XL alufelnivel, egy entiti, egy Grotti tusirmo, egy ilyen rat platós izé pár motor és kerékpár . :D Viszont nincs most gold tagságom, így nem tudom megmutatni

(#8948) Garada válasza #81556480 (#8947) üzenetére


Garada
őstag

Nekem a játékban a legjobban az Albany Emperor üt imádom az ilyes fajta vonalvezetésű autókat :)

(#8949) Ryder62


Ryder62
őstag

Mikor jön már pc-re?

(#8950) Đusty válasza Ryder62 (#8949) üzenetére


Đusty
addikt

Ezt még senki sem kérdezte itt. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.