Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) lowzor válasza Garada (#9550) üzenetére


lowzor
veterán

Gondolom te fogsz a legjobban röhögni, ha nem.
De még úgyis jobb lesz PC-n az irányítás, meg a grafika :)

[ Szerkesztve ]

(#9552) Garada válasza lowzor (#9551) üzenetére


Garada
őstag

Azért gondolom ezt mert az előző rész se lett egy remek alkotás, nem is tudom már hány javítás kellett hozzá hogy elérjenek egy tényleg normális állapotot.Engem a játékélmény érdekel, grafikai téren meg a konzolos portal is meg vagyok elégedve :) Meg én ha valaki gta-t említ egy joy-t képzelek el irányítás terén de kinek mi.

[ Szerkesztve ]

(#9553) Bjørgersson válasza L_YKing (#9549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogy milyen kovy vagyok? Nem érdekel a térkép, nem azt akarom nézegetni, hanem játszani. Majd fejben meglesz egy idő után a térkép. :D

(#9551) asdxv: Mindenféleképpen jobb lesz PC-n az irányítás, billentyűzettel meg egérrel meg a néger Emersonnal. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9554) lowzor válasza Bjørgersson (#9553) üzenetére


lowzor
veterán

Én értékelem, ha nem kell az analog karral szenvedni. Olyan nincs, hogy valaki jobban megszokja azt, mint az egeret, akárki akármit mond.

(#9555) Bjørgersson válasza lowzor (#9554) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja hogy ezt te így el tudod dönteni mindenki helyett? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9556) Garada válasza lowzor (#9554) üzenetére


Garada
őstag

Én is sokat játszom PC-n de gta-t kifejezetten jobban szeretek konzolon tolni, de mint mondtam kinek mi... :)

(#9557) Tenager18


Tenager18
senior tag

Én is teljesen jól megszoktam a kontrollert. Ha PC lesz, akkor mindenképp veszek joy-t is ... legjobb lenne egy xbox360-as, bár nem tudom azt lehet e PC-n használni

(#9558) Bjørgersson válasza Tenager18 (#9557) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha olyat veszel, hogy lehessen, akkor lehet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9559) lowzor válasza Bjørgersson (#9555) üzenetére


lowzor
veterán

Ja. Az csak önámítás, vagy nagyotmondás, ha valaki kijelenti, hogy jobban szereti az analog kart, mint az egeret. Jóval kényelmesebb, meg könnyebb használni az egeret. Pontosabb is.

Akkor ennyi erővel a PC-t is nyomhatnák trackball-al, tök nagy hülyeség az egér szvsz, nem is értem, miért terjedt el.

(#9560) L_YKing válasza lowzor (#9559) üzenetére


L_YKing
addikt

Én tudom , hogy jobb és pontosabb az egér de akkor sem szeretem. :N
És nem is tudok vele játszani.. :D
Csak X360! :K
Bár én fifa fan vagyok azt meg bill.-el játszani... hát nemtudom... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9561) Bjørgersson válasza lowzor (#9559) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Béna vagy = mindenki hazudik, csak kitalálja, hogy a kontroller jó dolog. Értem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9562) lowzor válasza Bjørgersson (#9561) üzenetére


lowzor
veterán

bizonyos játékokban jó dolog, de FPS-ekben, meg GTA-kban szar.
Miért raknak auto aim-et pl a játékokba, ha annyira jól használható az a híres-neves analóg kar?

(#9563) Bjørgersson válasza lowzor (#9562) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyilván nem fps-ekre gondoltam. Kellő gyakorlással TPS-ekben is szépen rá lehet érezni a célzásra és nem kell autoaim sem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9564) norbi2010 válasza lowzor (#9562) üzenetére


norbi2010
őstag

Mert az emberek többsége nem tud vele célozni. De azért azt ne te döntsd már el, hogy ki melyiket szereti jobban. :U

(#9565) lowzor válasza Bjørgersson (#9563) üzenetére


lowzor
veterán

Én meg nyilván azokra, mivel azokban, meg a TPS-ekben van rá szükség főleg.
Az egy dolog, hogy nagyjából meg lehet-e tanulni, meg hogy jobb-e mint az egér. Abban szerintem egyetértene mindenki, aki nem elvakult, hogy az egér sokkal jobb pozicionáló eszköz.

(#9566) Bjørgersson válasza lowzor (#9565) üzenetére


Bjørgersson
félisten

FPS-ekben igen, de én még továbbra sem azokról beszélek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9567) gyuszaa válasza Bjørgersson (#9536) üzenetére


gyuszaa
őstag

+1 :))

Várom a pre-order lehetőségét megint.

[ Szerkesztve ]

(#9568) lowzor válasza Bjørgersson (#9566) üzenetére


lowzor
veterán

Most a GTA-ról van szó, abban is elég aktív használatba van a kar. Szóval arra is érvényes, hogy egérrel 1000-szor jobb a játékmenet, akármilyen pro valaki azzal a nevetséges analóggal.

(#9569) Garada válasza lowzor (#9568) üzenetére


Garada
őstag

Jól van felfogta mindenki, hogy ennyire isteníted az egeret de akkor is lehet más vélemény... :U

(#9570) Bjørgersson válasza lowzor (#9568) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9571) RockHaRD válasza lowzor (#9568) üzenetére


RockHaRD
addikt

GTA-ban úgy elver a kontrolleres egy egeres embert gyalog face to face, mint az állat. (Hála az auto aimnak) Plussz vezetni is jobban tudsz kontrollerrel. Az egyetlen, ami esetleg nehezebb, az az autóból való lövés. Ezen az egy dolgon kívül, minden jobb-gyorsabb kontrolleren.

(#9572) Bjørgersson válasza RockHaRD (#9571) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, nem érted, a kontroller szar. Teccikérteni?

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9573) Garada válasza RockHaRD (#9571) üzenetére


Garada
őstag

Nekem a legnagyobb bajom az hogy másnak meg akarja mondani mi a jó.És ha esetleg neki ez a jobb összedől a világ?Valakinek a pap valakinek a paplan így van ez a joy és az egér esetében is.

(#9574) RockHaRD válasza Garada (#9573) üzenetére


RockHaRD
addikt

Egy fps esetén még igaza is lenne, de pont a gta, ami 90%-ban könnyebb kontrollerrel... én pc-n az x360 kontrollerével toltam a 4-et.

Kb olyan, mintha egy fifára, vagy nfs-re mondaná, hogy jobb billentyűzeten. :U

(#9575) Garada válasza RockHaRD (#9574) üzenetére


Garada
őstag

FIfát például én nem is tudnám elképzeli másképp de még egy AC részt sem és mint ahogy elhangzott egyetlen hátrány a kocsiból való lövés ennyi :)

(#9576) gyuromoj válasza Bjørgersson (#9538) üzenetére


gyuromoj
veterán

A Rockstar közben kiadott egy hivatalos közleményt, amiben elmondta, hogy a Grand Theft Auto V PC-s, PS4-es és Xbox One-os változata különböző grafikai és technikai fejlesztéseket is tartalmaz majd, úgy is mint finomabb textúrák, forgalmasabb utcák és magasabb felbontás.
A Közleményből az is kiderült, hogy össze tartalom, ami a GTA Online megjelenése óta bekerült a játékba (fegyverek, munkák, autók, testreszabási lehetőségek), azok mind belekerülnek a jelenlegi generációs kiadásba is.
A GTA 5 PC-s verziója még egy exkluzív funkcióval is gazdagodik. Érkezik egy játékbeli videószerkesztő program, amivel a játékosok felvehetik a játékmenetüket.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#9577) lowzor válasza RockHaRD (#9571) üzenetére


lowzor
veterán

"Plussz vezetni is jobban tudsz kontrollerrel."

Mert billel az nagyon nehéz...
3 gombot kell nyomogatni :C

"GTA-ban úgy elver a kontrolleres egy egeres embert gyalog face to face, mint az állat."

Ezt megnézném. Max egy olyan, aki 20 éve napi 20 órát játszik FPS-eket kontrollerrel, az ellefele meg egy Tesco-s egérrel van.

"Ezen az egy dolgon kívül, minden jobb-gyorsabb kontrolleren."

Hát persze.

(#9578) norbi2010


norbi2010
őstag

Na, eddig az volt a téma, hogy mikor lesz PC-n, most meg hogy mekkora egy sz.r a kontroller. :C

(#9579) Tenager18 válasza lowzor (#9577) üzenetére


Tenager18
senior tag

Te mindegyik hozzászolásodban pocskondiázol valamit. Ha valakinek meg más a véleménye, szét oltod. Direkt trollkodsz amugy ? :) Távolj álljon tőlem a netharc, de k*rvára érdekel, mi a célod ezzel .... szimpla trollkodás ? :D

[ Szerkesztve ]

(#9580) RockHaRD válasza lowzor (#9577) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nem nagyon gta-ztam mostanában, de ha kijön pc-re, szívesen összemérem veled a tudásomat. Jó eséllyel TDM-be, és Race-be is lealázlak. Látszik, hogy fogalmad sincs miről beszélsz.

Amíg te bill-egérrel jobb gombot nyomva tartva megkeresed az ellenfeledet, addig a kontrolleres nyom egy ravaszt, és odarántja az ellenfélre a célkeresztet (auto-aim), majd szarrá lő. Max annyit kell korrigálni, hogy felhúzni egy picit, és akkor fejes, még gyorsabban meghalsz.

Amíg te úgy veszel be egy nem túl éles kanyart, hogy pöckölgeted az A-t, vagy a D-t, addig kontrollerrel csak félig tolom el egyik irányba a kart, és beveszem full gázzal kanyaronként 1 sec-et nyerve a billhez képest.

Még egyszer leírom, mert nem jött át neked elsőre: A fenti pár mondat csak a GTA-ra vonatkozik. FPS az teljesen más. Egy normális FPS esetén akármennyit gyakorolhat az ember, soha nem lesz olyan jó kontrollerrel, mint egy egér-bill kombó, de ez a GTA-nál nem így van, mert auto-aim van benne.

(#9581) lowzor válasza RockHaRD (#9580) üzenetére


lowzor
veterán

"mert auto-aim van benne"

Az én hsz-eim meg kikapcsolt auto aim-el való pozicionálásra vonatkoztak.
Az auto aim amúgy is sokat levesz a játék élményből, anélkül meg szenvedés.

2001 óta tolok GTA-t, 2005 óta meg multi FPS-eket napi szinten. Szóval egy tized mp alatt odatudom simán rántani az egeret az enemy-re. Tehát felőlem jöhetsz ellenem az analog karral, de akkor auto aim nélkül gyere, vagy akkor én is aimbot-ot fogok használni PC-n :D

[ Szerkesztve ]

(#9582) albert8


albert8
addikt

Na végre, már el is felejtettem, hogy van topikja.
Várjuk nagyon!!!4 :C

Valami rendszerkövetelmények esetleg?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9583) #81556480


#81556480
törölt tag

Nagyon jo hogy mindenki bizonygatja az igazát, csak nem mindenki hardcore gamer. Tobb eve sok sok száz órát tolok tdm-ekbe de nem megy profi szinten. Nem fejlidok. Valahogy ilyen középhaladó fele vagyok. Viszont az erolkodestol fajt egéren a kezem egy atmultizozt éjszaka utan. Kontroller viszont sokkal jobban Bejött. Free aimba persze mind a kettő. Jóféle gamer gerem van. De nem tetszik annyira mint a kontroller. Ennyi. Es pc-n is van autó aim . Max Payne 3at aki végig tolja free aimba hardon azert az nem olyan eccerű. ( mondjuk én megcsinapltsm pcnis meg Xboxon is )

de nem muszály nyígni ugyanis megvan mindenkinek amire vart GÉTÉA VÉ PÉCÉ es a világ megmenekült ujra.

(telorol vagyok bocsesz)

[ Szerkesztve ]

(#9584) Bjørgersson válasza albert8 (#9582) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Minimális gépigény:
CPU: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
RAM: 1,5GB XP / 1,5GB Vista
VGA: 256 MB NVIDIA 7900 / 256 MB ATI X1900
OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
HDD: 16GB
Hang: DirectX Compatible
ODD: DVD-ROM

Ajánlott gépigény:
CPU: Intel Core 2 Quad 2,4 GHz, AMD Phenom X3 2,1 GHz
RAM: 2,5 GB Windows XP / 2,5 GB Windows Vista
VGA: 512 MB NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870
OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
HDD: 18 GB
Hang: DirectX Compatible
ODD: DVD-ROM

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9585) Bjørgersson válasza #81556480 (#9583) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Morci vagy?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9586) gyuszaa válasza #81556480 (#9583) üzenetére


gyuszaa
őstag

>Hoffele gamer wgerem van

kkthxbb

(#9587) jonnyjoker01 válasza lowzor (#9581) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1111 :C

Üdv. Johnny

(#9588) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9584) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én ezt találtam [link]

Hííjjja nem nyomtam a szerk. gombra. Ejnye.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9589) Tenager18 válasza Bjørgersson (#9584) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#9588) jonnyjoker01 : Ez most hihető amugy ? Bocsi, angol tudás 0 :D

[ Szerkesztve ]

(#9590) #81556480 válasza gyuszaa (#9586) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mondom hogy telorol vagyok.es ki is javítottam mert ez a faszom magától átírja a szavakat. Csak néha a javítás nem mindig JOFFELE :D Nem vagyok morci de tenyleg csak kötekedni jar ide 1-2ember.

[ Szerkesztve ]

(#9591) Bjørgersson válasza jonnyjoker01 (#9588) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, persze, ilyen random gépigényt én is össze tudok írni. :)

(#9590) LaciCRM: Akkor engem nem utálsz? :O

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9592) gyuszaa válasza Tenager18 (#9589) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nem, hivatalosan még nem közölték. Jelenleg így ezek hasra ütés szerűen mennek.

(#9590) LaciCRM

Nem erre irányulóan írtam. :R

(#9593) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9591) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, én csak megosztottam egy random gépigényt. Mindenhol mást írnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9594) Tenager18 válasza gyuszaa (#9592) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R :R Ez nem olyan vészes, jó lenne, ha ilyesmi lenne a gépigény :K

(#9595) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#9590) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

[TROLL] Érdekes, én tudok helyesen írni telefonon keresztül is. :P [/TROLL]

Üdv. Johnny

(#9597) keIdor válasza lowzor (#9562) üzenetére


keIdor
titán

Azt hogy célozni könnyebb egérrel, aláírom, de az autót vezetni jobb gamepaddal. Billentyűzettel csak teljes gáz és teljes fékezés van, semmi átmenet. Ezért nálam GTA és minden más, Watch Dogs vagy autóverseny játszhatatlan Billentyűzettel pl. és tessék elfogadni a másik véleményét is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9598) privacy99 válasza keIdor (#9597) üzenetére


privacy99
senior tag

Pc-re is van gamepad!!!

Ne felejtsük már el kérem szépen :O

Mint ahogy TV-re is rá lehet kötni. Régen én is ezzel érveltem, de jól kioktattak, elgondolkodtam és rájöttem hogy hülyeségeket beszélek, mert PC-n ugyanúgy lehet fotelből, kontrollerrel, nagy TV-n játszani, semmi akadálya. Egyszerre 3 megjelenítőt is simán rá lehet kötni, és azt használod, ami épp kell.

Egyébként én is így voltam ezzel a max gázadásos dologgal, de 1-2 ritka szituáción kívül (szűkös helyeken való elindulás) gamepaddel is max gázon mész egyfolytában, mivel a forgalom kb. 15-el halad (ezt minden ilyen játékban elrontják).

Ui.: Ha te csak az irányításra gondoltál, akkor bocsánat, ez Neked nem szól. De van itt bőven olyan ember, akinek szólhatnak a fentiek :)

[ Szerkesztve ]

(#9599) ittakary válasza keIdor (#9597) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gondolom percenként használod, hogy félgázzal tolass és csak lassan - kipörgés nélkül - indulj el a küldetések elején :D

(#9600) RockHaRD válasza keIdor (#9597) üzenetére


RockHaRD
addikt

hoppáréújavatarjalettittvalakinek :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.