Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) TazLeacher válasza norbi2010 (#8049) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért hasonlítom a 4-et az 5-höz? :DDD

Ha bármely játék esetében leírtam volna, hogy az 5. rész szebb, mint a 4, akkor az lett volna a reakció, hogy "ez csak természetes, eltelt x év". Itt viszont az a reakció, hogy miért nem a régebbit a régebbivel...miért? Úgy nagyobb az esélye konzolosnak?

Pont ez volt a mondandóm lényege, hogy még az új részt is csúnyábbnak találtam, a régebbi PC-snél. Ennyi. De akkor neked is leírom: nincs konzolos 4. részem, de küldhetsz egyet, akkor arról is írok szívesen és nem "hasonlítom", csak leírtam a ku*va véleményemet. De látom már, hogy hiba volt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8052) norbi2010 válasza TazLeacher (#8051) üzenetére


norbi2010
őstag

Pont ez volt a mondandóm lényege, hogy még az új részt is csúnyábbnak találtam, a régebbi PC-snél.

Ennyi erővel a PC-s Crysis 2-re is rámondhatnánk hogy szebb, mint a konzolos 3...
GTA 4-et nem küldök, mert nincs PS-em :D

Soha nem fog úgy kinézni egy játék sem konzolon (legalábbis current gen-en) mint PC-n, ha régebbi ha nem.
De igazad van, a PC-s 4-nél tényleg csúnyább az 5, de ha konzolos 4-hez hasonlítod akkor sokkal szebb. ( de nem játszottál vele, szóval ezt nem tudod értékelni, én pl. ezért védem a játékot)

[ Szerkesztve ]

(#8053) TazLeacher válasza negyven2 (#8050) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet a 4 csúnyább volt, de ez megint nem változtat a tényen, és megint csak leírom: nem "ahhoz képest". Nem fiatal már a gépem (sőt az adatlapodra tekintve valószínűleg valamivel gyengébb is, mint a Tiéd), bár valóban nincs 8 éves.

Azt nem vitatom, hogy az V jobb, mint a IV, sőt, ha jól tudom az még sz@rul is futott, ez alapján igazán kellemes csalódás az V. rész. Nem vagyok grafikabu*i, a GTA 5 előtti utolsó játékom, amit PS3-ra vettem, a Silent Hill 2-3 HD volt, de igen is meglepett, jobbra számítottam. Be lehet ezt tudni a tudatlanságomnak, annak, hogy nem játszottam a 4. résszel, vagy csak szimplán aminek akarjátok, de akkor is jobbra számítottam, amikor elindítottam, az első gondolatom ez volt...basszus, PC-n szebb volt a 4. És kész, passz, ennyi. Nem kell ezt túlmisztifikálni, és keresztes háborút csinálni belőle.

De mondom, sokkal lényegesebb, hogy a GTa 4 fos, nevetséges fizikája (anno a GTA 4-es topicban ezért volt szar-szemét, mert örüljek, hogy egyáltalán ilyen jó a fizikája) után egy ilyen élhető fizikájú játék született.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8054) TazLeacher válasza norbi2010 (#8052) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, csak konzol exkluzív címeket játszom konzolon... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8055) norbi2010 válasza TazLeacher (#8054) üzenetére


norbi2010
őstag

Egy ideig a 4 is az volt. ;)

(#8056) jonnyjoker01 válasza negyven2 (#8050) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C :R

Üdv. Johnny

(#8057) TazLeacher válasza norbi2010 (#8055) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amikor kijött a 4, még nem volt PS3-am...még csak 3 éve van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8058) #81556480


#81556480
törölt tag

Nagyon be jött a IV hangulata, a szürkeség. nem mondom hogy csúnya, mert kifejezetten tetszik. De szerintem a V olyan mint a IV egy felturbózott icenhancer vagy ENB-s jól beállított változata ( és annál kicsit jobb ;] )

(#8059) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Már mindkét lemezt feltelepíthetem a HDD-re vagy az egyik inkáb pendrive-on legyen? :F

PS4: KingKress

(#8060) xenom0rph válasza KingKress79 (#8059) üzenetére


xenom0rph
őstag

csak az egyiket kell feltelepíteni......

az elsőt

halahala

(#8061) KingKress79 válasza xenom0rph (#8060) üzenetére


KingKress79
aktív tag

De én fel akarom telepíteni mindkettőt...... :U
Megjelenés óta megvan a játék. Az 1. lemez a HDD-n, a 2. egy 16GB pendrive-on.
Úgy emlékeztem mintha már kijavították volna azt, hogy amikor mindkét lemez egy HDD-n van akkor később tölti be a távoli textúrákat.

PS4: KingKress

(#8062) negyven2 válasza KingKress79 (#8061) üzenetére


negyven2
veterán

De ez nem hiba! Ezt direkt csinálták így mert így a leggyorsabb az adatok mozgatása. úgyhogy ez nem lesz javítja soha (mivel még mindig nem hiba), és valószínűleg a jövőben megjelenő játékok közül sokan fogják ezt a módszert használni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8063) KingKress79 válasza negyven2 (#8062) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Értem. Erre voltam kíváncsi. Köszönöm!

PS4: KingKress

(#8064) xenom0rph válasza KingKress79 (#8061) üzenetére


xenom0rph
őstag

de ha mondom hogy csak az egyiket kell
:U :W

halahala

(#8065) KingKress79 válasza xenom0rph (#8064) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Értsd meg, lehet nehéz lesz. Azért akarom a másik lemezt is feltelepíteni, hogy ne karcolodjon és az olvasófejet így is kímélem. De neked ehhez semmi közöd. Szóval nem is tudom miért írtam le ezt. :U

PS4: KingKress

(#8066) #81556480 válasza KingKress79 (#8065) üzenetére


#81556480
törölt tag

Te tudod, nem akarok okoskodni de nekem 8 éves boxom van amiben a gyári olvasó fej van.
Nem karcos ebben semmi, és ha jól tudom a PS-eknél nem is lehet feltelepíteni.

Nekem tökéletesen megy dvd-ről, nincs feltelepítve csak az egyik és néha néha pörgeti fel.

Azzal kíméled az xboxot ha nem kapcsolod be.

(#8067) KingKress79 válasza #81556480 (#8066) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Jártam már úgy, hogy nem telepítettem fel játékot és az olvasófej megkarcolta a lemezt.

PS4: KingKress

(#8068) #81556480 válasza KingKress79 (#8067) üzenetére


#81556480
törölt tag

Értem.
Nekem 200 óra van a játékban multival együtt , és a napokban vettem ki először szept 17 óta. Semmi baja a lemeznek.
De értem én amit mondasz, jobb félni mint beszarni.

Én kínosan kerülöm a túlzott óvatosságot. A kocsiból se veszem ki a kulcsot ha beállok a garázsba :DDD :DDD

(#8069) norbi2010 válasza #81556480 (#8068) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem is 100 óra körül van benne, és karcmentes a lemez. ;)

(#8070) Bjørgersson válasza KingKress79 (#8065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

palmface

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8071) negyven2 válasza KingKress79 (#8067) üzenetére


negyven2
veterán

Most olyan nagy probléma egy Pendrivera feltenni?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8072) #81556480 válasza Bjørgersson (#8070) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#8073) Bjørgersson válasza #81556480 (#8072) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Umad?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8074) KingKress79 válasza negyven2 (#8071) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nem, mert most is azon van.
kovy29: Na itt a másik troll... :U

PS4: KingKress

(#8075) xenom0rph válasza Bjørgersson (#8070) üzenetére


xenom0rph
őstag

(#8067) KingKress79: Talán ha játék közben nem limbóznál a boxszal nem b*szná szét a fejet

[ Szerkesztve ]

halahala

(#8076) KingKress79 válasza xenom0rph (#8075) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Látom nagyon vicces kisfiú vagy. Nagy a mellényed így név és arc nélkül. :U

PS4: KingKress

(#8077) xenom0rph válasza KingKress79 (#8076) üzenetére


xenom0rph
őstag

Elfelejtetted, hogy te is név nélkül vagy itt jelen. Amit meg mondtam nem hülyeség, általában akkor karcol az olvasó fej, ha mozgatjuk használat közben a konzolt, de ez gondolom nem érdekel, te úgyis jobban tudod

halahala

(#8078) Bjørgersson válasza xenom0rph (#8075) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nee, szétmentem rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8079) KingKress79 válasza xenom0rph (#8077) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nem mozgatom használat közben. Mégis karcol. Ezt fejtsd meg okoska.

PS4: KingKress

(#8080) xenom0rph válasza KingKress79 (#8079) üzenetére


xenom0rph
őstag

gyári hibás :DDD
Amúgy meg ne okoskázz ha kérhetlek, én se illettelek kicsinyítő jelzőkkel "beszólócska"

halahala

(#8081) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nálam meghalt az online. Mikor tölt lefagy az egész konzol, leáll a kis töltésjelző, a ps gombra se reagál. Ha egyből az onlineba mennék akkor meg befagy a töltőképernyő. Új karakter készítésénél ugyanez a helyzet, lefagy miközben csinálnék egyet. Újratelepítettem az egészet, de nem használt :W .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8082) #81556480 válasza Cthulhu Dawn (#8081) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nálam működik! ( de persze elég sokat kidob )
De szar a netem

(#8083) szabacsik


szabacsik
őstag

Facebook-on írták nem tudom valóban megy-e így gold nélkül a GTA online, de egy próbát megér ha érdekel valakit.

"Megvan hogyan lehet kicselezni az Xbox Live Goldot. A GTA V töltésképernyőjén kell még átváltani Online módba és ingyen tudsz játszani a multiban. Persze Gold nélkül megy és ezt én onnan tudom hogy most jelenleg nincsen goldom. A GTA V-ben ma fedeztem fel egy kis félrenyomásnak és a húgom közreműködésének köszönhetően. Újra meg újra tesztelve van, tehát hajrá! Más fiókokon és 2 Xboxon lett kipróbálva. PS-3-on nem tudom hogy működik-e!"

/\____/\

(#8084) Cthulhu Dawn válasza szabacsik (#8083) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ne legyél naív :N .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8085) szabacsik válasza Cthulhu Dawn (#8084) üzenetére


szabacsik
őstag

Egyelek meg :) Kipróbáltam egy profillal amin nincs live. Valóban megy azt kapd ki :D

/\____/\

(#8086) Z.m.Z válasza szabacsik (#8083) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én kb. egy hónappal ezelőtt toltam utoljára az online-t de Ps3-on de nem kellett fizetni. Nem kell gold meg semmi szar. Xboxon tényleg fizetni kell az online-ért? Ja csak gondolom a játékért meg nem kelleett...

(#8087) vaksi8 válasza szabacsik (#8083) üzenetére


vaksi8
senior tag

" PS-3-on nem tudom hogy működik-e!"
Ps3-on sosem volt fizetős az online :DDD

(#8088) Robi86 válasza Z.m.Z (#8086) üzenetére


Robi86
senior tag

Ez de gáz, ezt nem tudtam. A gta miatt vettem ps-t, de gondolkoztam az xboxon is, mert több helyen is olvastam hogy azon szebb ennek a játéknak a grafikája. Végül, mivel érdekelt a gran turismo is, inkább a ps mellett döntöttem... szerencsére

(#8089) szabacsik válasza vaksi8 (#8087) üzenetére


szabacsik
őstag

:D nem baj

/\____/\

(#8090) Bjørgersson válasza Z.m.Z (#8086) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már miért ne kellett volna?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8091) negyven2


negyven2
veterán

És tényleg megy Gold nélkül. De csak a GTA V!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8092) szabacsik válasza negyven2 (#8091) üzenetére


szabacsik
őstag

Végre valaki aki kipróbálta. Már kezdtem magam hülyének érezni mert mindenki egyből mondja, hogy áá neeem tuti nem . ingyen live van most tuti csak azért :) :R

/\____/\

(#8093) negyven2 válasza szabacsik (#8092) üzenetére


negyven2
veterán

De kizárólag a GTA Online!
A free weekend-et meg előre beszokták jelenteni.

Szerintem csak hiba van a Live-on (vagy a Rockstar elerte, hogy ne kelljen hozzá Gold.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8094) szabacsik válasza negyven2 (#8093) üzenetére


szabacsik
őstag

tuti 100, hogy ez egyfajta bug . Gondolom én ez az első olyan játék ahol töltés közben választható, hogy online vagy single töltsön. Addig kell kihasználnia annak akinek nincsen live-ja és szeretne GTA V-el játszani amíg ki nem javítják :)

/\____/\

(#8095) negyven2 válasza szabacsik (#8094) üzenetére


negyven2
veterán

De nem csak töltés közben működik! Simán játékból a menüből, vagy a karakter választóbol is. És még a fotó feltöltés is működik (nekem már 24-n is töltött fel, pedig 15-n járt le a Gold-m (eddig ugye kellett ehezz is gold).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8096) szabacsik válasza negyven2 (#8095) üzenetére


szabacsik
őstag

óóó azt nem is tudtam. :) Banyek, de komoly :)

/\____/\

(#8097) Đusty


Đusty
addikt

Helikoptert el lehet adni valahogy?

(#8098) #81556480 válasza Đusty (#8097) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azt hiszem a telefonodban a megfelelő személy hívásával (onlineban)

(#8099) syl5 válasza TazLeacher (#8053) üzenetére


syl5
őstag

Ha túllátnál a felbontáskülönbségen akkor látnád, hogy mérföldekkel szebb az V, mint a IV.
Mondom ezt úgy, hogy a IV-el ezzel a mod-al is toltam PC-n.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8100) norbi2010 válasza syl5 (#8099) üzenetére


norbi2010
őstag

Most néztem gta 4 modokat, ez
azért elég durva. :Y
Itt a link hozzá, ha valakit érdekel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.