Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki ,kis gondban vagyok a GTA 5 el .Nemrég kezdtem a megcsinálni a feladatokat és a Target Assassination mission-nál elakadtam .Mégpedig a feladatot megcsináltam csak nem visz a következő küldetésre ,próbáltam minden karakterrel keresni mi a feladat de nem történik semmi

(#9402) ldave válasza cyberkind (#9395) üzenetére


ldave
félisten

Hát a Rockstar ha jól tudom nem lesz kint E3-on, legalábbis mint önálló kiállító, szóval szerintem semmivel, hacsak a 2K standon nem tűnnek fel, vagy esetleg a Sony vagy az MS műsorában.

A Slime draws near! Command?

(#9403) Xerxész válasza Tenager18 (#9400) üzenetére


Xerxész
őstag

Szeretném ezt hinni én is. :)
Plusz GTA V PC verzió.
Remélem, azok a PC forráskódok vagy mifenék nem voltak átverések, amiket korábban találtak a neten...és akkor tényleg csak idő kérdése volna a PC verzió.

[ Szerkesztve ]

(#9404) Tenager18 válasza Xerxész (#9403) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hát szerintem ha be is jelentik mondjuk a GTA5 PC, Next-Gen megjelenést, abból majd csak jövő tavaszra lenne valami nem ?

(#9405) Xerxész válasza Tenager18 (#9404) üzenetére


Xerxész
őstag

Szerintem annyira azért nem kéne sokat várni. Ha mondjuk a konzolos debütálás után eldöntötték, hogy kiadják PC-re is, merthogy akkora sikere volt, továbbá a PC-sek követelik folyamatosan, és végül egy nem túl erős érvként, hogy ha az eddigi részeket kiadták, akkor ezt is kiadják, akkor már a tavalyi évben elkezdték a portolást.
Attól még, hogy mondjuk az E3 alkalmával bejelentik, az nem azt jelenti, hogy akkor állnak neki az átírásnak. :)

Én azt mondanám, hogy ha tényleg jön, akkor még az idén lesz belőle valami.

(#9406) Tenager18 válasza Xerxész (#9405) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hát jah, ebben igazad van. Kíváncsian várom, hogy lesz e egyátalán valami bejelentés.

(#9407) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9394) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

GTA V PC - Elindult a visszaszámlálás

Üdv. Johnny

(#9408) Bjørgersson válasza jonnyjoker01 (#9407) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aztán nehogy csalódjatok.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9409) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9408) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ettől félek a legjobban :(

Üdv. Johnny

(#9410) Đusty


Đusty
addikt

Szerintem meg GTA VI only PC lesz :DD

(#9411) L_YKing válasza Đusty (#9410) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt álmodtad most? :F :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9412) Televan74 válasza Đusty (#9410) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pont az ellenkezője.Rockstar játék oly ritka lesz pc -re, mint a fehér holló. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9413) Bjørgersson válasza Televan74 (#9412) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt mondod?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9414) cyberkind válasza Bjørgersson (#9413) üzenetére


cyberkind
félisten

Annak tükrében hogy 2007 óta egy teljesen más stratégiára álltak át, tehát nem fossák ki évente a szarokat, hanem mindenből a minőségre mennek, ja, valószínű.

Paranormal Cocktivity

(#9415) Bjørgersson válasza cyberkind (#9414) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És PC-n nem lehet minőségre menni? Nem látom a kettő közötti összefüggést.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9416) cyberkind válasza Bjørgersson (#9415) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-n a pénzre nem lehet menni, minőség=sok költött pénz, ami pc-re csak kidobott pénz mert soha nem jön vissza.

Paranormal Cocktivity

(#9417) RockHaRD válasza cyberkind (#9416) üzenetére


RockHaRD
addikt

bár rongyossá játszottam magamat Box-on, azért remélem, hogy az 5-t kidobják PC-re. Lenne bevétel, hogyha megcsinálják az Online részt úgy, hogy ne lehessen csak eredetivel multizni. Csak az online miatt rengetegen megvennék, köztük én is. Simán megvenném még egyszer.

(#9418) negyven2 válasza cyberkind (#9416) üzenetére


negyven2
veterán

Inkább fogalmazunk úgy, hogy PC-n sokan túlértékelik a Rockstar játékok népszerűségét. Az tény, hogy jó játékokat adnak ki, és van egy elég erős rajongói táboruk. A probléma inkább ott van, hogy ezt soknak tűnik ,de valójában nem az. De inkább úgy fogalmazok, hogy """kevés""" rajongjuk van,de ők hangosak. Azért az mond valamit, hogy a legnépszerűbb PC-s játékuk a San Andreas, ami 10 éves (és bár nem övék a multis mód, de ez a legnépszerűbb multis játékuk is). Itt is, és máshol is a legtöbben csak azért vennék meg a V-t PC-re hogy aztán szana-széjjel módolják majd (rosszabb esetben a multit sz*rrá hackeljék). Biztos, hogy vannak aki nem erre használnák majd.

Én is szeretném, ha kijönne PC-re is, de az is 1105-ig biztos, hogy maximum a grafikában lesz majd változás, a konzolokhoz képest. Meg maximum kap egy videóeditort mint a IV. viszont az is biztos, hogy a multis része fél-egy éven belül kihalna (főleg a csalók miatt, akik konzolon is vannak, de ott ugye csak feltört konzol megy ami azért kockázatosabb).

Ja és még valami:

Lehet keseregni, hogy miért nincs még PC-s/ONE/PS4 változtat, de abba érdemes belegondolni, hogy ha oda kijön akkor már egy sokkal stabilabb, bugmentes (bár játékot hátráltatóval én nem nagyon találkoztam), kiforrottabb Online részt tartalmazó verziót kapnak majd.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9419) Kiskokó


Kiskokó
veterán

kicsit off

Kipróbáltam ezt a Watch Dog-sot...
Én nem nagyon vártam, tudtam róla stb.. nem is tartottam rossznak...
Öszintén? az első küldit végig vittem és kész. Nem rossz a grafika, nem rossz az elképzelés, de rosszul is van kivitelezve, illetve ez az irányzat valahogy nem fogott meg.

remélem jön a GTA V PC-re mert néha nagyon játszhattnékom van és nem tudom mivel :(
A Souths Park lekötöt 1-1,5 hétre de jó is volt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9420) ittakary


ittakary
nagyúr

1 hónapra kapok kölcsön egy Boxot GTA-val. Annyi idő elég végigjátszani? Heti 10 óra lenne rá kb :S

(#9421) L_YKing válasza ittakary (#9420) üzenetére


L_YKing
addikt

odavisszatövirűhegyire kijátszod. :K
Meg is fogod unni... :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9422) Televan74 válasza Kiskokó (#9419) üzenetére


Televan74
nagyúr

És is várom már PC -re.Én már tavaly előrendeltem.Bár lehet nem lesz belőle semmi.Ha lesz akkor jó,ha nem akkor így jártam.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9423) lowzor válasza Televan74 (#9422) üzenetére


lowzor
veterán

De jó lenne már :O
Kíváncsi lennék, milyen a játékélmény normális grafikán. Nálam boxon a játékélmény felét legalább elvette az undorító látvány.

(#9424) Kiskokó válasza lowzor (#9423) üzenetére


Kiskokó
veterán

Engem már az se érdekel hogy néz ki, csak játszhassak már vele... fél óra XBOX-on engem nem zavart a látvány... csak valami foglaljon le... de erre nem sok játék képes... túl válogatós vagyok meg öreg XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9425) lowzor válasza Kiskokó (#9424) üzenetére


lowzor
veterán

Én is csak ezért kezdtem el nyomni boxon, de ezzel a látvánnyal nekem elég volt annyi belőle, hogy 1x végigtoltam.

(#9426) zozika2


zozika2
tag

Helló! Nincs valami magyar nyelvű verziója a játéknak?:)
Egyébként szerintem nagyon jól néz ki, mondjuk én évek óta nem játszom pc-n.

(#9427) lowzor válasza zozika2 (#9426) üzenetére


lowzor
veterán

:N
Csak PC-n lenne kivitelezhető az is.

(#9428) cyberkind válasza lowzor (#9427) üzenetére


cyberkind
félisten

És az is rengeteg idő amíg elkészül. :)

Paranormal Cocktivity

(#9429) Garada


Garada
őstag

Felkészültem arra, hogy a jövő hét folyamán az E3 elhozza azt a hírt hogy jön végre a PS4 port :D

(#9430) lowzor válasza Garada (#9429) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor el is felejtheted ezt a tévképzetet, mert PC port jön :)

(#9431) Garada válasza lowzor (#9430) üzenetére


Garada
őstag

Pedig a céget ismerve előbb hajaz konzolra mint pc-re :D

(#9432) lowzor válasza Garada (#9431) üzenetére


lowzor
veterán

Inkább oda, ahol nagyobb a piac. PC-re szerintem többen megvennék.

(#9433) Garada válasza lowzor (#9432) üzenetére


Garada
őstag

Na majd meglátjuk kinek lesz igaza :)

(#9434) RockHaRD válasza lowzor (#9432) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ha kihozzák, akkor tuti egyszerre jön a pc-s a next gen konzolokkal.

(#9435) jonnyjoker01 válasza RockHaRD (#9434) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1. Mindketten jól jártok (és én is)

Üdv. Johnny

(#9436) papp053


papp053
tag

Sziasztok
Onlineban normális az ha leszáll egy-két repülő csészealj?
És hogy megyek a kocsival és össze vissza törnek láthatatlan játékosok amit a térkép jelez, de nem látok? :)

(#9437) negyven2 válasza papp053 (#9436) üzenetére


negyven2
veterán

Kicsit sok lett a hacker, ezért van sok UFO... is

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9438) #81556480 válasza negyven2 (#9437) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem voltam fent vagy 3 hete. De ma itthon vagyok. Felnézek. nagy flash lehet az ufó invázió :D

(#9439) negyven2 válasza #81556480 (#9438) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9440) #81556480 válasza negyven2 (#9439) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DDD :DDD :DDD

(#9441) Tenager18 válasza negyven2 (#9439) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD :DD :D :C

(#9442) papp053 válasza #81556480 (#9438) üzenetére


papp053
tag

De ez csak úgy leesett, nem vezette senki, próbáltam beszállni, de hiába, lebegett 2-3 méter magasan, nem lehetett meg alá sétálni se, a kocsik amik alamentek elsüllyedtek az útba :DDD

(#9443) #81556480


#81556480
törölt tag

Az lehet hogy (kb 400 óra játék után) most először hallottam tüsszenteni egy NPC-t ? :)

(#9444) Garada válasza #81556480 (#9443) üzenetére


Garada
őstag

Hát ha eddig nem figyeltél ilyen apróságokra :D

(#9445) Tenager18 válasza #81556480 (#9443) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én már többször hallottam :DDD

(#9446) #81556480 válasza Tenager18 (#9445) üzenetére


#81556480
törölt tag

na jóvan. figyelek én de ez nem tünt fel.

Viszont betették azt a multiba hogy lehet választani pl deatmatchnél: egyedül vagy az ismerőseiddel. Én szerintem meg az kellett volna hogy rockstar vagy csinált "terepre " akarsz e menni. annyi szánalmas szar van a content creator miatt :W

Csávó csinál egy körbe kerített valamit, csak ő tudja hol lehet kimászni, kiírja hogy 100000rp meg cash, jön a sok ember, ő kimászik aztán mindenkit leszed. fegyver csak kint van, aztán ha meghalsz csak bentre spawnol vissza. trükkös , de gané. mire észbe kapsz megint halott vagy.

(#9447) goodboy007


goodboy007
senior tag

Jól olvastam, hogy ha laggol a játék -vagyis inkább szaggat, azaz nem ugrál a kép, hanem sokszor alacsony az FPS-, azon csak SSD-vel lehet segíteni? 320GB-os PS3 SLIM-en nappal, de főleg nagy sebességgel haladva, érezhetően belassul a játék.
Vagy van egyéb trükk, beállítás ami segíthet?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#9448) lowzor válasza goodboy007 (#9447) üzenetére


lowzor
veterán

inkább egy normális hardverrel lehetne rajta segíteni.

(#9449) Tenager18 válasza lowzor (#9448) üzenetére


Tenager18
senior tag

:O

(#9450) goodboy007 válasza lowzor (#9448) üzenetére


goodboy007
senior tag

Na ja, de állítólag mikor swappel a játék, akkor közben igencsak villog a hdd ledje -nem figyeltem-, amin ugye lehetne segíteni gyorsabb háttértárral.
Illetve a Restore File System és Rebuild Database-t javasolják még a recovery menüből.
Ezért is kérdeztem, hátha valaki próbálta már itt az utóbbi kettőt, potyára nem akarok vele szórakozni, ha nem segít egyik sem.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.