Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tudom tudom húzzak a ...

DE hétvégén életembe először játszottam a GTA V-el unokaöcsémnél XBOX-on...
Én mint GTA FAN aki mással amúgy se játszik, hát kijelenthetem hogy ha azonnal nem jelentik be PC-re ÉHSÉGSZTRÁJKOLNI fogok.

Nem hiszem el hogy most már lassan 1 éve megjelent és semmi ki..szott hír a PC-ről..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9202) Tenager18 válasza Kiskokó (#9201) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem jött be boxon ? :)

(#9203) Bjørgersson válasza Tenager18 (#9202) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudod, szarkontroller. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9204) Tenager18 válasza Bjørgersson (#9203) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#9205) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nincs boxom és nem is akarok venni.

Őszintén ? nem jön be kontrollerrel.
Van itthon 2 kontrollerem mert PC-n Fifára meg verekedős játékra tökéletes és jobb mint a billentyűzet.
De a GTA-hoz nem jó....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9206) Tenager18 válasza Kiskokó (#9205) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ja,értem. Azthittem a grafikától ment el a kedved.

Mikor annó megvettem az első PS3-at, akkor nekem is nehezen ment joy-al a játék, de aztán muszáj volt megszoknom :D Most meg úgy vagyok, hogy inkább játszok kontrollerrel az ágyban fekve, mint billel&egérrel a monitor előtt gubbasztva :K De hát kinek mi

[ Szerkesztve ]

(#9207) ldave válasza Kiskokó (#9201) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nemcsak mondani kell, hanem csinálni is, aztán majd amikor benne leszel a gyászhírekben, akkor talán mond majd valamit a Rockstar.

A Slime draws near! Command?

(#9208) norbi2010 válasza Kiskokó (#9205) üzenetére


norbi2010
őstag

De a GTA-hoz nem jó....

Ez szubjektív, szerintem jobb kontrollerrel. De szerintem én megyek is játszani boxon. :P ;]

(#9209) Kiskokó válasza ldave (#9207) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi a támogatást XD

Norbi : hát ja, kinek mi. én nem adom.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9210) Tenager18 válasza norbi2010 (#9208) üzenetére


Tenager18
senior tag

;]

(#9211) privacy99 válasza Tenager18 (#9206) üzenetére


privacy99
senior tag

Nem akarok kukacoskodni, de mostanában ezeket nem hagyom ki.

Egy számítógéppel ugyanúgy tudsz az ágyban/fotelban fekve játszani kontrollerrel, mint konzollal :P

Nem értem az embereknek miért az van beégetve, hogy géppel csak monitor előtt vigyázz ülésben ülve bill. + egérrel lehet játszani. Én gyakran fekve játszom vezeték nélküli világító billentyűzettel és egérrel. :)

Jó bevallom régen én is így voltam, hogy de hát a konzol kényelmesebb, de aztán úgy beoltottak a PS3 topikban, hogy elgondolkodtam, és rájöttem hogy amióta telepíteni is kell a játékokat konzolra, gyakorlatilag az exkluzív játékokon és az áron kívül nem létezik érv mellettük, PC mellett pedig rengeteg, SZERINTEM.

(#9212) keIdor válasza privacy99 (#9211) üzenetére


keIdor
titán

Pedig van, drivermentes, os "mentes", azaz csak berakod a lemezt es megy... Plusz az ujaknal kb. 20% install utan jatszhato a jatek. Szolgaltatasban is jobb. Nekem az utobbi idokben a Steam mar nem tetszik. Nincs mogotte rendes szerver, annyiszor nem tolt be rendesen egy oldalt, vagy reszt. Akcioknal ez allandosul is... Konzolon ezzel nem talalkoztam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9213) Tenager18 válasza privacy99 (#9211) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ez igaz :K :K Még hozzátenném, hogy egy játékos gép, amin élvezhetően futnak a játékok, elég drága, inkább megvettem a PS-t pár tíz ezerért, mellete meg van egy egyszerü Sandy-s PC-m , ami nekem éppen elég. Majd jövőre, vagy 2év múlva jöhet a PS4 :D

(#9214) Tenager18


Tenager18
senior tag

Amúgy csak én én figyeltem meg tévesen, vagy tényleg rosszabb egy picit az online rész grafikája, mint a single ? Többször van az is, hogy lassabban tölti be a textúrákat, míg a single résznél csak nagyon ritkán tapasztalok ilyet. Bár multiban sem zavaró, de azért észrevettem.

(#9215) privacy99 válasza keIdor (#9212) üzenetére


privacy99
senior tag

Ha nem szabod "túlságosan" testre a PC-t, akkor annak is egy "berakom és megy"-ként kell működnie. Csak sokakban az marad meg PC játék alatt, hogy letölti a kalózverziót és akkor azt nyilván fel kell valahogy szenvedni, közben jön 3 hiba, aztán crack 3-szor, ezt másold ide azt oda.. és akkor jön hogy de hát a konzolba csak berakom és megy. Ha eredetit veszel PC-re (mint ahogy konzolra is), akkor ott is berakod, ugyanúgy végigfut a csík és mehet is. (Magamból indulok ki, én ezért hittem a konzolt jobbnak, régen mindent csak leszedtem PC-re)

Tény, hogy előre beépítetten sok dolog van, amik mennek ahogy kell, de azért PC-n annyi lehetőség van, milliószor annyi "szolgáltatás" érhető el, mint konzolon.

A steammel kapcsolatban én még nem sok hibába futottam, de azért hallani rosszakat.

(#9216) keIdor válasza privacy99 (#9215) üzenetére


keIdor
titán

Teny hogy a PC sok mindenre jo, de ha valaki csak jatekra venne egy gepet annak mindegy.:)
En ugy hogy nem warezolok tobb eve mar is futottam hibaba. Kidob x ido utan asztalra, hibakodot dob es nem indul, ilyesmi. Persze nem allando vagy gyakori, de elofurdult nem egyszer, nem ketszer.
Szerk: azt hozzatennem meg, hogy ez regebbi jateknal gyakoribb. Vagy Win8 a baja vagy tul friss driver, de van ilyen. Konzolnal nincs ez.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9217) negyven2 válasza Tenager18 (#9214) üzenetére


negyven2
veterán

Sokkal csúnyább a grafika (de még így is sok konzolos (és PC-s) játék megirigyelhetné ezt). Plusz ugye az élővilág is hiányzik belőle, meg gyérebb a gyalogos és jármű forgalom. Sajnos ezek a gépek már öregek így a multinál meg kellett hozni ezt a kompromisszumot. Viszont azért az elmúlt néhány update azért javított valamit az Online (és a single) grafikáján.

(#9218) Tenager18 válasza negyven2 (#9217) üzenetére


Tenager18
senior tag

Jah, észrevettem én is, csak azt hittem én látok rosszul :D Amúgy annyira nem zavaró, ha belejövök majd a multizásba, egyhamar nem hagyom abba az biztos :K

(#9220) vaksi8 válasza negyven2 (#9219) üzenetére


vaksi8
senior tag

Na végre már, erre sokan vártunk! :C

(#9221) Tenager18


Tenager18
senior tag

Single módban nem lehet még plusz kéglit vagy garázst venni ? Esetleg a fősztori végigtolása után ?

(#9222) negyven2 válasza Tenager18 (#9221) üzenetére


negyven2
veterán

Nem.

(#9223) Tenager18 válasza negyven2 (#9222) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hiba :( Pedig benne lehetne valamelyik frissítésben.

(#9224) Tenager18


Tenager18
senior tag

PS3-on 720p-ben vagy 1080i-ben megy a játék ??

(#9225) negyven2 válasza Tenager18 (#9224) üzenetére


negyven2
veterán

Mindkét konzolon 720p!

[ Szerkesztve ]

(#9226) Tenager18 válasza negyven2 (#9225) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R

Már csak mi ketten aktívkodunk itt :K

(#9227) Garada válasza Tenager18 (#9226) üzenetére


Garada
őstag

Én is itt vagyok :Y Egyébként szerintem amikor azok a konzolok kijöttek még nem is nagyon tudták mi az az 1080p :D

(#9228) Tenager18


Tenager18
senior tag

Csak azért kérdeztem amúgy, mert eddig nem volt engedélyezve a PS-en az 1080i, csak a 720p és az 1080p. Most engedélyeztem az 1080i-t, és mintha élesebb, szebb lenne a kép ... de lehet csak képzelem ... pedig józan vagyok :D

(#9229) Garada válasza Tenager18 (#9228) üzenetére


Garada
őstag

A képzelet határtalan :D

(#9230) #81556480 válasza Tenager18 (#9226) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én kulfoldon vagyok, de figyelek:D AZ update-re haza érek. ;]

(#9231) cyberkind válasza Tenager18 (#9228) üzenetére


cyberkind
félisten

Hol lehet bekapcsolni az 1080i-t?

Paranormal Cocktivity

(#9232) Tenager18 válasza cyberkind (#9231) üzenetére


Tenager18
senior tag

Display settings ---> Video Output settings---> HDMI ---> ... és itt lehet kipipálni, engedélyezni a felbontásokat ( gondolom én ) :D

[ Szerkesztve ]

(#9233) Tenager18 válasza #81556480 (#9230) üzenetére


Tenager18
senior tag

Merre jársz ? :D

(#9234) #81556480 válasza Tenager18 (#9233) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nyugat eu. Kiskaminyonnal :K

azzal amúgy mit érek ha 1080 ba kapcsolok?

[ Szerkesztve ]

(#9235) negyven2 válasza #81556480 (#9234) üzenetére


negyven2
veterán

Érdemes a TV natív (720p(768p)/1080i/1080p) felbontását beállítani a konzol videókimenetén, mert így nem a TV fogja felskálázni a tartalmat, hanem a konzol (Xboxnak amúgy is nagyon jó a skálázó algoritmusa, hardware-e. Tehát ha a TV-d tudja a natív 1080p-t akkor állítsd arra a boxban is.

(#9236) Tenager18


Tenager18
senior tag

A garázsban pl bicót és mocit mennyit lehet tárolni ? Amennyi befér ? Vagy van egy limit ?

(#9237) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy nem írta be még senki? :)

Sony - E3 megaszivárgás
• Érkezik Playstation 4-re is a Grand Theft Auto V.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9238) cyberkind válasza Bjørgersson (#9237) üzenetére


cyberkind
félisten

De minek kell kiadni?

Paranormal Cocktivity

(#9239) Bjørgersson válasza cyberkind (#9238) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mit minek kell kiadni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9240) cyberkind válasza Bjørgersson (#9239) üzenetére


cyberkind
félisten

Ps4-re, inkább koncentráljanak a 6ra ezerrel.

Paranormal Cocktivity

(#9241) Garada válasza cyberkind (#9240) üzenetére


Garada
őstag

De azért még 4-5 évet várni eszméletlen sok ők is tudják, ezért is reménykedem a mai napig ezerrel :D

(#9242) Bjørgersson válasza cyberkind (#9240) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mit koncentráljanak a VI-ra? Még egy éve sincs, hogy megjelent az V. :U Egyébként meg biztosan sokan vannak, akik az előző konzolokra egy fillért nem lennének hajlandók költeni (köztük én is), úgyhogy ha már PC-re nem jön, legalább az új konzolokra adják ki a játékot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9243) Garada válasza Bjørgersson (#9242) üzenetére


Garada
őstag

Nekem volt ps3 konzolom tehát akkor még nem teljesen tudtam hogy mikor lesz ps4 és megvettem a játékot, az élményen eszméletlenül leront a semmirevaló kinézete.A cég erősen konzol orientál tehát én mindenképp esélyt látok a ps4-es megjelenésre pc-t meg nem tudom hogy abból lesz-e valami.

(#9244) mrhitoshi válasza Bjørgersson (#9237) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyébként ha kiadják PS4-re, onnan már egy kis lépés és meg volna a PC-s port. :U

PS4

(#9245) Garada válasza mrhitoshi (#9244) üzenetére


Garada
őstag

Azt a kis lépést pedig a pénz uralja mint a mostani várakozást is.

(#9246) Đusty


Đusty
őstag

Megvárják a Watch Dogs-t abból majd kiszámolják megéri-e PC-re kiadni :)

(#9247) jonnyjoker01 válasza Đusty (#9246) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:)) :)) :C

Üdv. Johnny

(#9248) Bjørgersson válasza Đusty (#9246) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem csak az előző konzolgenerációból nagyobb bevételük van/volt, mint a Watch_Dogsnak mind az öt vagy hat platformmal lesz.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9249) Garada válasza Bjørgersson (#9248) üzenetére


Garada
őstag

De azért tegyük hozzá hogy a gta mekkora múlt övezi valamint sok rajongót is szerzett itt meg egy teljesen új játékról van szó :K

(#9250) Brutus880


Brutus880
tag

A multiplayerbe hogy lehet levenni a golyóálló mellényt magamról? Már a kezdetek óta rajtam van és egyszerűen nem lehet sehogy se levenni... És nekem eléggé idegesítő már.

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.