Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) laceszgamer válasza Bjørgersson (#9850) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezt se onnan portolják... GTA IV-nél is voltak róla a cikkek, hogy alapból már megvoltak a texturák, stb. csak lebutították, hogy bírja a 360/PS3 valszeg most is ez a helyzet, " csak " össze kell nekik rakni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9852) Bjørgersson válasza laceszgamer (#9851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért ne onnan portolnák? Miért vagy benne ennyire biztos?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9853) laceszgamer válasza Bjørgersson (#9852) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha a nextgenről portolnák akkor azok már rég készen lennének... vagy nem?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9854) Bjørgersson válasza laceszgamer (#9853) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hinném, akkor az E3-on már pontos megjelenési dátumot mondtak volna szerintem, nem csak annyit, hogy ősz. Lehet még a konzolos verziók sincsenek kész teljesen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9855) laceszgamer válasza Bjørgersson (#9854) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hamar kiderülnek majd a dolgok, legalábbis szerintem. Eddig minden esetben volt jó nagy reklámkampány, igaz főleg a konzolos kiadások előtt, de most az első nextgen GA miatt nagy eséllyel ismét belehúznak ilyen téren is. Onnantól pedig biztos, hogy technikai információkat is fognak szellőztetni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9856) INMOTEP válasza laceszgamer (#9855) üzenetére


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki , elakadtam missio közben . Nemtudok rájönni mit kell csinálni , valaki kisegítene ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#9857) keIdor válasza INMOTEP (#9856) üzenetére


keIdor
titán

Kevés az ülőhely, keress 4 személyes járművet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9858) INMOTEP válasza keIdor (#9857) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ejj akkor ezt jól benéztem ,kb 4 napja nem birok rájönni .... Na ha lesz időm folytatom .Köszöntem :R

(#9859) INMOTEP válasza keIdor (#9857) üzenetére


INMOTEP
őstag

Oké ez megvan , de most fel kellene hívnom Franklin-t és latert , de egyszerre csak 1 embert enged hívni . hogy tudok felhívni 2 személyt ? Híváskor nincs rá külön menü , legalább is nem láttam

(#9860) keIdor válasza INMOTEP (#9859) üzenetére


keIdor
titán

Egymás után. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9861) INMOTEP válasza keIdor (#9860) üzenetére


INMOTEP
őstag

Erre gondoltam [link]. Itt mint làtható hívás előtt van erre lehetőség , de nekem ilyen nincs . De lehet én vagyok hülye hozzá

(#9862) negyven2 válasza INMOTEP (#9861) üzenetére


negyven2
veterán

Parkold le a megfelelő helyen (kiírja, hogy ha megfelelő, es azt is ha nem), majd hivd fel egyiküket, és ott lesz az opció (pontosabban automatikusan konferencia hívást csinál). De mint irtam mindent kiír, hogy mit kell csinálni.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9863) INMOTEP válasza negyven2 (#9862) üzenetére


INMOTEP
őstag

Mivel térkép nem jelzi mindegy hová rejtem el a kocsit ?

(#9864) 7600 GS


7600 GS
addikt

A PC-s Limited Edition-ről van már valami hír esetleg?

(#9865) cyberkind válasza 7600 GS (#9864) üzenetére


cyberkind
félisten

Még a pontos dátumokat se tudjuk nemhogy a csomagokat, szerintem nyár vége félé várhatunk hasonlókat.

Paranormal Cocktivity

(#9866) Bjørgersson válasza 7600 GS (#9864) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A bejelentés óta semmi hír.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9867) Xerxész válasza Bjørgersson (#9866) üzenetére


Xerxész
őstag

De van...

JÖN A GTA V PC-re!!!!!

:DDD :DDD :DDD

(#9868) Bjørgersson válasza Xerxész (#9867) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A bejelentés óta semmi hír.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9869) Xerxész válasza Bjørgersson (#9868) üzenetére


Xerxész
őstag

Napi troll volt csak, természetesen értettem a hozzászólásodat. :)

(#9870) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9868) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:U :C :DD

Üdv. Johnny

(#9871) #81556480


#81556480
törölt tag

láttátok e már eme nemes videót ? [link] GTA V FOCI VÉBÉ :D :C :C

(#9872) Tenager18 válasza #81556480 (#9871) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9873) negyven2 válasza #81556480 (#9871) üzenetére


negyven2
veterán

Mi meg ugyanitt, kocsikkal csináltunk egy DM-roncsderbi változattot (egy postaláda a labda).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9874) #81556480 válasza negyven2 (#9873) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mit érdemes most csinálni gyors szintlépéshez? Coveted és rooftop rumble ha jól tudom megváltozott és hosszabb lett. Keveset játszok mostanában, csak TDM-ezek. az meg viszi a pénzt :D

Jó ez az RDR ! de annyira nem a világom. meg a bully is !!

(#9875) negyven2 válasza #81556480 (#9874) üzenetére


negyven2
veterán

rooftop még mindíg jól hoz, csak kb 1,5-2-er lassabban.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9876) INMOTEP válasza #81556480 (#9871) üzenetére


INMOTEP
őstag

Engem csak az érdekelne hogy csinálják ezeket a kézmozdulatokat ? PS3 ról tolom néha online ,és látom másokat is hogy integetnek meg egyebek :) [link] 3:41 nél ez haláli :D

[ Szerkesztve ]

(#9877) #81556480 válasza INMOTEP (#9876) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az inventory menüben kiválasztod mit akarsz hogy csináljon. ÉS (xboxon) le kell nyomni a két kart egyszerre. akkor integet meg ilyenek. egyik legkedvencebb dolgom a játékba ezek az apró mozdulatok :D

(#9878) negyven2 válasza INMOTEP (#9876) üzenetére


negyven2
veterán

Lenyomod a két analóg kart (a lista meg az invertory menüben van) egyszerre. Ha egyszer akkor az egyszerűbb, ha gyorsan kétszer, akkor meg azokat amik a versenyek végén van.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9879) Dtomka


Dtomka
veterán

(#9880) #81556480


#81556480
törölt tag

Van új PATCH !!

(#9881) negyven2 válasza #81556480 (#9880) üzenetére


negyven2
veterán

Meg se jelent még a játék, hogy jöhetett hozzá egyáltalán Patch? :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9882) CJ4567 válasza negyven2 (#9881) üzenetére


CJ4567
veterán

Xbox 360/PS3-on már majdnem egy éve kint van :DDD

No Sana No Life

(#9883) Garada válasza CJ4567 (#9882) üzenetére


Garada
őstag

Az nem nevezhető játéknak majd most jön a rendes kiadás ;]

(#9884) #81556480


#81556480
törölt tag

fú de **@#&#<*** -ok vagytok ;]

(#9885) negyven2 válasza #81556480 (#9884) üzenetére


negyven2
veterán

De amúgy meg:

Új patch és Independence Day Special érkezett!.

[link].

Valamint most már be lehet ülni Onlinbe-ban is a hullámvasútra és az óriáskerékre is.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9886) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto: Madrid

Itt AZ ÚJ RÉSZ :Y :Y EZ A GRAFIKA :Y :Y!

:DDD

[ Módosította: philoxenia ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9887) Tomi13 válasza negyven2 (#9886) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Ez ingyenes? Csak elindítom a játékot és letölti? Nem nagyon értek hozzá,csak ha már megvan a játék akkor letölteném hozzá...

(#9888) negyven2 válasza Tomi13 (#9887) üzenetére


negyven2
veterán

Igen ingyenes, és a vagy a konzolhoz tartozó store-ból töltöd le, vagy a játékon belüli store-ból

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9889) Tomi13 válasza negyven2 (#9888) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm,megnézem!

(#9890) Bjørgersson válasza negyven2 (#9886) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztosan ezt akartad linkelni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9891) negyven2 válasza Bjørgersson (#9890) üzenetére


negyven2
veterán

Basszus, nem (ismerősöknek néztem, az új házakat közben...)
ezt akartam:

Grand Theft Auto: Madrid

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9892) jonnyjoker01 válasza negyven2 (#9891) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én már azt hittem komolyan gondoltad az előzőleg linkelt videóra, hogy jó a grafikája :W :DDD

Üdv. Johnny

(#9893) CJ4567 válasza Garada (#9883) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha menni fog a gépemen akkor tényleg rendes kiadás lesz :DDD

No Sana No Life

(#9894) #81556480


#81556480
törölt tag

Onlineba hogyan lehet eladni a házat ??

Kocsit el lehet valahogy adni a garázsból?

Egyik helyett sem kell másik.

Takaritásba kezdtem mert tele vagyok kocsival meg van két házam de csak 4 autó kell meg 1 ház

(#9895) negyven2 válasza #81556480 (#9894) üzenetére


negyven2
veterán

kocsit eladhatsz, de lakást max lecseréled (a régit féláron eladja és beszámítja az újba)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#9896) #81556480


#81556480
törölt tag

Nyitva volt az ajtó :D

(#9897) #81556480


#81556480
törölt tag

(#9898) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#9897) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:R

Üdv. Johnny

(#9899) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Én még csak pár napja szereztem be a GTA 5-öt PS3-ra, konzolom sincs régóta, nem sok játékkal játszottam rajta, viszont egy kérdésem lenne. Nem tudom hogy, valami nálam van gond, vagy csak a szemem túlságosan hozzászokott a PC-s felbontáshoz, de ez a GTA 5 nekem feltünően bántja a szemem.
Tudom hogy nincs benne élsimitás, és hogy csak 720p, de mégis. Menet közben, akár a saját vezetett autóm hátulján a vonalak is villognak, ugrálnak, recések. Egy nappali városképnél vezetés közben, 3-4 autónyival előttem lévő kocsi már alig kivehető, váltakozó, villogó széle van.
A keritések, meg a messzebbi házak szélei még rosszabbak. Este ez nem feltünő, gondolom a sötétség jobban elfedi. Itt egy videó róla, másnak is feltünt, de nem tudom hogy ez természetes vagy nem. 0:25-nél a kocsik hátulján különösen látható.
Próbálkoztam már a TV-n mindent állítani, a PS-en a felbontást 720p-re állítani, de semmi változás, pedig a TV sem olyan hatalmas nagy, hogy nagyon széthúzza a képet(82 cm Samsung LED), és elég messze is ülök. Ami kicsit segített az az élesség levétele teljesen, de minimálisat, csak egy kicsit elmosta.
Úgyhogy az érdekelne, hogy ez természetes, mindenkinek ilyen? Vagy mi okozhatja ezt? A játék egyébként baromi jó, csak ne bántaná a szemem. :U :)

(#9900) Tenager18 válasza T.Peterka (#9899) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem volt egy ilyesmi ... iszonyat csúnya volt ... aztán rájöttem, hogy a beállításoknál nem volt kipipálva a 720p :DDD Csak az 1080p meg az 1080i

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.