Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Tenager18 válasza negyven2 (#9350) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#9352) Brutus880


Brutus880
tag

Miért van az Online-ba hogy nincs már auto aim és vissza se tudom kapcsolni a beállításokban csak a free aim van?

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#9353) #81556480 válasza Brutus880 (#9352) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lehet valami bug, próbálj régebbi mentést visszatolteni es ugy menj at onlineba . Nekem ez segített a passzív modban ragadaskor .

(#9354) fausto válasza Brutus880 (#9352) üzenetére


fausto
addikt

Lehet, hogy korábban becsatlakoztál egy free aim-es party-ba, olyankor automatikusan át áll arra. Single-ben lehet visszaállítani.

(#9355) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Van PC-ről hír? ;] ;]

Üdv. Johnny

(#9356) negyven2 válasza jonnyjoker01 (#9355) üzenetére


negyven2
veterán

December jön, ezzel párhuzamosan betiltják a konzolos részeket és mindenkinek kötelező lesz átmenni, különben a Rockstarosok mindenkit agyonlőnek majd :DDD.

---

Grand Theft Auto series sales climb to 185 million units.

"GTA V alone has shipped 32.5 million copies"

Persze, ha a V kijött volna PC-re akkor már 964 millió felett lenne ez a szám

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9357) jonnyjoker01 válasza negyven2 (#9356) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:)) :DDD ;] :C :R

Bocs a sok smileyért ez kellett most ide

Üdv. Johnny

(#9358) Bjørgersson válasza negyven2 (#9356) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mármint csak a PC-s GTA V járna 964 millió darabnál. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9359) negyven2 válasza Bjørgersson (#9358) üzenetére


negyven2
veterán

Abból 779 millió kelne el, a maradék az eddig megjelent GTA plusz a konzollos V. De őket ugyis kinyírja a R*

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9360) Tenager18


Tenager18
senior tag

Az alien autó ( vagy mi ) mikor érhető el ? Mit kell teljesíteni ??

[ Szerkesztve ]

(#9361) papp053 válasza Tenager18 (#9360) üzenetére


papp053
tag

Űrhajó darabokat kell összeszedni, 50db-ot. Vagy valami ilyesmi :D

(#9362) szabogabor10 válasza Tenager18 (#9360) üzenetére


szabogabor10
veterán

Űrhajó darabokat kell összeszedni. Itt egy videó a helyszínekről.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9363) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az volt már, hogy milyen überkirály lett a Watch_Dogs? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9364) cyberkind válasza Bjørgersson (#9363) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, még a 4-et se közelíti meg nemhogy az 5-öt. :D

Paranormal Cocktivity

(#9365) Bjørgersson válasza cyberkind (#9364) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy érted, hogy az összes GTA együtt véve egy kalap szar a WD-hoz képest? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9366) Tenager18 válasza Bjørgersson (#9365) üzenetére


Tenager18
senior tag

Úgy érti még a 4 is 1000 jobb mint az a kalap sz@r :DDD Akkorát csalódtam benne, hogy hányinger kerülget, ha meglátom valahol, vagy eszembe jut :O :O :O

(#9367) Tenager18 válasza szabogabor10 (#9362) üzenetére


Tenager18
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. Neki is állok, nagyon komoly az a kocsi :C

(#9368) Tenager18


Tenager18
senior tag

Michael kobakját melyik fodrásznál lehet kopaszra nyírni ? Végigjártam az összes fodrászt, de nem találom.

(#9369) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#9363) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is nagyot csalódtam benne. Már csak reménykedek, hogy az van, mint ami a BF4-gyel volt, és pár hónap múlva mindent legtöbb hibát kijavítják.

Üdv. Johnny

(#9370) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#9369) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bar annyira nem is rossz. Ennek nem GTA-nak kell lennie, ez Watch_Dogs. Teljesen különbözõ a 2.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9371) negyven2 válasza jonnyjoker01 (#9370) üzenetére


negyven2
veterán

Ez egyértelmű, hogy nem kéne összehasonlítani őket. Csak ugye egyrészt a marketingkampány ha burkoltan is de erre ment rá, másrészt meg ha le merted írni, azt a játék megjelenése előtt, hogy azért a GTA V elég magasra tette a mércét, és egyébként sem kellene összehasonlítani, akkor neked ött szó szerint a véredet követelték.

Amúgy kérdéses, hogy a "gamer társadalom" mikor jön rá arra, hogy az hogy kiadnak valami "ütős" marketing anyagot, az még nem azt jelenti, hogy a végleges termék is olyan lesz. Itt a """bukás""" oka az, hogy egyrészt a UBI túl hypoljta (ez már nagyon gyanús egy terméknél), de ugyan úgy a játékosok is rájátszottak erre.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9372) #81556480 válasza negyven2 (#9371) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tele volt a youtube olyan kommentekkel a WD megjelenés előtt hogy GTA V < WD azaz jobb, meg lenyomja meg stb.

Aztán kijött egy nagy szar :DDD Én biztosan megveszem mert kevés jó sandbox játék van és ez azért még így is megüti nálam a szintet. A sleeping dogs vagy a saints row az már sajnos nem. JJA és america fanként végre chicagoban is lehet krúzolni. Ha meg jön néhány patch az idegesítő dolgokat javítani akkor még az is lehet hogy teszeni fog ;)

(#9373) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#9372) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is valszeg megveszem. Én egy normális gameplayt néztem nem pedig az összevágott "hibákat", azt kell, hogy mondjam, a 20 perces gameplay alatt nem vettem észre hibát, sőt kifejezetten élveztem a videót. A koncepció meg tökéletes, mindig is egy olyan cuccra vágytam, amivel mindent meg tudok hackelni :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9374) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon jól fut a gépemen,a WD médiumba nincs röci stabil 40-60 fps. I5, ssd, 270x,8gb ram.
De kezdtem egy új játékot, de halál unalmas piszkosul szar játék lett, nulla élet, nulla hangulat! Képtelen vagyok 20 percnél többet játszani vele! Átláthatatlan, fantáziátlan! A GTA V pcre!

[ Szerkesztve ]

(#9375) #81556480 válasza jonnyjoker01 (#9373) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért amikor a vízbe lő és nem történik semmi az durva hiányosság. és van még pár ilyen !

(#9376) privacy99 válasza Tenager18 (#9366) üzenetére


privacy99
senior tag

Hát ő csak annyit mondok, hogy szerezz életet :)

A témához: Azért videókból szidni valamit.. elég komoly. Előbb nem kellene kipróbálni a saját eszközeiden? Mert én is úgy láttam hogy a GTA 5 mekkora szuper meg minden, aztán a saját környezetemben meg halálra untam magam közben..

Azt is hirtelen elfelejtettük, hogy a GTA 5 Online részével az első hetekben játszani se lehetett, és ebben is rengeteg bug volt az elején, és még van is.

Megértem, hogy aki ezzel játszik az most szidja ahogy/ahol csak tudja a WD-t, de mindezt videókra alapozza (mint ahogy anno én is a GTA 5-öt, aztán pofára estem), ráadásul ilyeneken ne lovagoljunk már, hogy jajj hát ha neki megy a kukának akkor az nem borul fel.. Ne kelljen sorolni, hogy a GTA 5-ben mennyi baromság van, csak hirtelen azokat elfelejtettük.

Persze én megértelek titeket, ha mondjuk Mercedes-t vennék én is szidnám az Audi-t, hiába hozna ki mondjuk egy sokkal jobb kocsit, ilyen az ember :)

Én nem mondom meg melyik a jobb, mert jövő héten veszem a WD-t, de mivel játszottam mindkettővel, megpróbálok objektíven hozzáállni.

[ Szerkesztve ]

(#9377) Tenager18 válasza privacy99 (#9376) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én kipróbáltam a WD-t ismerősömnél, PC-n és Ultrán. Kb 1 óráig játszottam rajta, aztán inkább abbahagytam. Nem jött be, ennyi. GTA5 számomra sokkal szórakoztatóbb, jobban leköt, stb. WD-t soha sem fogom megvenni, az egyszer biztos :) Ahogy látom azért a többség egyhangúan állítja, hogy az év csalódása lett ez a szar. Én is így gondolom :) Ha neked bejön, nincs abban semmi, játsz vele egészséggel, és sokáig :)

Szerk.: Hát ő csak annyit mondok, hogy szerezz életet ->itt elmagyaráznád pontosan mit akarsz mondani? Bocsi, de nem értem :( :)

[ Szerkesztve ]

(#9378) privacy99 válasza Tenager18 (#9377) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem anno a GTA 5 volt az év csalódása, mindig is imádtam, több száz órákat tettem a GTA-kba, éjszaka álltam sorba az 5-ért, majd rá 1-2 hónappal eladtam, nagyon nem jött be. Persze lehet, hogy én ilyen vagyok, és az én ízlésemnek pont a WD fog bejönni, ha az is csalódás lesz, akkor sincs semmi mert már alig játszom :D

(#9379) Tenager18 válasza privacy99 (#9378) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kijátszottam már a fő sztorit, jelenleg 85,6°%-nál járok, és azóta sokszor órák telnek el azzal, hogy csak össze vissza megyek, nézelődök. Rengeteg érdekességre lehet bukkani, a környezet tele van meglepetésekkel. És még mindíg van olyan kis hely, zug, ahol még nem is jártam :) Ha elérem a 100%-ot akkor sem fogok unatkozni, mindig van valami, amivel le lehet kötni magad. Vagy sportolni, vagy egyengetni a vállalkozásokat, vagy egyszerüen csak utazgatni a környéken, ami bazi nagy ugye :) Ráadásul a rengeteg jármű, aminek a nagy része átalakítható, tunigolható. Nekem ez kell ... egy olyan játék, amit sosem lehet megunni :) A WD számomra nyommában sem ér, a GTA sokkal több szórakozást nyujt szerintem :)

Itt felmerül ugye a grafika, meg hogy öreg hardveren fut. Eleinte engem is bántott, hogy recés a kép, de egy két apróbb trükkel sokat javítottam a helyzeten, és most annyi a véleményem hogy a GTA5 grafikája PS3-on hozza azt a szintet, amit a WD PS4-en :) Ha kijön a GTA PS4-re, akkor meg grafikában is oda vissza alázza majd az Ubi gyártmányát :)

[ Szerkesztve ]

(#9380) Tenager18


Tenager18
senior tag

Itt van egy videó, ahol ( ha jól értelmezem a 0 angol tudásommal :) ) öszehasonlítják a GTA5-öt a WD-vel, ami új generáción fut. Érdemes megnézni .... :) --->[link]

(#9381) privacy99 válasza Tenager18 (#9379) üzenetére


privacy99
senior tag

Ugyan ezt a WD-re is el lehet mondani, érdekességek itt-ott, nagy terület, melléküldetések a 100% után. Viszont nem olyan szép az élet a GTA5-ben, mint ahogy elmondod. Pl. "egyengetem a vállalkozásokat", magyarul veszel egyet és nézed kívülről? Mert tény, hogy sok dolgot lehet csinálni, de részletek egyáltalán nincsenek. Tehát lehet kocsit tuningolni, de ott is van pár cucc azt felteszed aztán kész, és mire megyek vele? Menjek az utcán? :)

A ház a másik, megveszed, de gyakorlatilag olyan, mint egy álló doboz, semmit sem tudsz csinálni. Én pont ebbe untam bele, vettem egy házat meg azt az 5-6 kocsit ami tetszett, feltuningoltam maxra mindet, meg szépre és mit csináljak? Száguldozzak egy 0 fizikájú játékban ahol a kocsi olyan mint egy vonat, a fékút meg kb. 3 méter még ha 300-al megyek is..

Szóval nem értem, láttam hogy sokan elvannak hogy mennek mindenfelé céltalanul, de én nem ilyen vagyok hogy céltalanul bolyongok össze vissza :)

(#9382) cyberkind válasza Tenager18 (#9380) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lenne itt semmi baj ha nem hypeolták volna úgy mint a nagy "GTA verő" játékot, amit ráadásul pécére is kiadnak. :)

Paranormal Cocktivity

(#9383) Tenager18 válasza privacy99 (#9381) üzenetére


Tenager18
senior tag

Egyengetni kell a válalkozást, hiszen van hogy elrabolják a bevételt, vissza kell szerezni, vagy valamit szállítani kell egyik pontból a másikra, időre. Nem csak úgy vannak, van velük probléma, amit meg kell oldani :) Nekem semmi bajon a GTA fizikájával, a sok patch sokat javított rajta. A WD fizikája meg a béka segge alatt van. Az autók irányitása förtelmes, a gta köröket ver rá :) És ez nem csak az én véleményem, mert gta fan vagyok. Ráadásul nem is vagyok az, bár több részével is játszottam. A WD-is kurvára vártam, aztán nagy csalódás lett belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#9384) privacy99 válasza Tenager18 (#9380) üzenetére


privacy99
senior tag

Szerintem mindenben a WD nyert.

cyberkind - Az Ubisoft egy szóval se mondta ezt. Azzal meg, hogy a Pistike azt mondta hogy szétveri a GTA-t, nem lehet mit kezdeni :)

[ Szerkesztve ]

(#9385) Tenager18 válasza privacy99 (#9384) üzenetére


Tenager18
senior tag

Szerintem meg nem :) Felesleges ezen vitatkozni, nem egyezik a véleményünk, ennyi. :)

Dehogynem mondta az Ubi. Nagyon rosszul emlékszel :)

[ Szerkesztve ]

(#9386) cyberkind válasza privacy99 (#9384) üzenetére


cyberkind
félisten

Bezony hogy rosszul, nemcsak az Ubi, a sajtón át mindenki, azt kiderült hogy ismét csak szerencsétlenkedtek, mert ezen a téren(is) a Rockstar Games verhetetlen. :K
Fényévekkel élvezhetőbb a GTA V, pedig nemhogy régebbi, még "csúnyább" is, és a sztori egy nagy szar sztem.
Emlékszem amikor mindenki a GTA V fizikáját szidta, azt most meg kiderül hogy a WD-hez képest ez a fizika egy Project Cars. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#9387) Tenager18


Tenager18
senior tag

Amúgy nekem semmi bajom az Ubival. imádom az AC sorozatot, szerintem a 4.rész grafikája a legszebb a játékok között. De az a helyzet, hogy a WD-vel besültek :) Ha nem vertek volna ilyen nagy port, meg nem csapkodták volna a mellüket, hogy miután kijött a WD annyi a GTA-nak, akkor nem lett volna itt semmi baj szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#9388) privacy99 válasza cyberkind (#9386) üzenetére


privacy99
senior tag

Tudnál linkelni ilyet, ahol az Ubisoft hivatalosan bejelentette, hogy megverik a GTA-kat? :)

Az megintcsak nem számít, hogyha az al-al-al igazgató szerint jobb egy nyilatkozatban.

[ Szerkesztve ]

(#9389) cyberkind válasza privacy99 (#9388) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel nem mentettem el, nem, mert nem manapság volt ez se. :)
Reméljük hogy az adaptációs filmeket jobban összehozzák.

-------------

Egyébként most már értem hogy miért halasztották el fél évre a megjelenését, akkora bukó lett volna ez ősszel hogy "becsődöl" az Ubi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#9390) Tenager18 válasza cyberkind (#9389) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem ez volt ?

[ Szerkesztve ]

(#9391) jonnyjoker01 válasza Tenager18 (#9380) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lehet, hogy a játék készítői a gta san andreasra ( ;] ) hasonlítják a játékot, meg mindenki más is, de nem kell ahhoz hasonlítani. A Watch_Dogsnak kb 1 része jelent meg eddig, a gta-nak sok, nekik van tapasztalatuk, ők tudják, hogy mit kell javítani, stb... Ja, és itt a topicban is írt valaki olyat, hogy a gta iv-t is elveri. Hát nem. Ez elmúlt 5-6 hónapban játszottam rajta folyamatosan (ejnye, jönne már az a gta v pcre) és volt egy jópár furcsaság ott is. Persze az igazi különbséget majd csak a wd kipróbálása után tudom érzékelni. Bár a wd nem gta, ezt fel kéne fogni.

Most már jól vagyok, köszönöm. :R

Üdv. Johnny

(#9392) #81556480 válasza jonnyjoker01 (#9391) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem gta de sandbox és a kategóriának vannak elvárásai !

(#9393) Tenager18 válasza jonnyjoker01 (#9391) üzenetére


Tenager18
senior tag

Eddig oké, csak akkor azt nem értjük itt páran, hogy miért kellett alázni a GTA-t az Ubinak, hogy majd a WD leváltja, mert sokkal jobb lesz , stb. Ha normálisan bejelentették volna, meg nyomtak volna egy pár perces gameplayt, aztán ennyi, sokan most nem nyavajognának ... de így ... jogosan teszik szerintem.

Ráadásul én azon röhögök, mióta kijött a WD, hogy a GTA a régi konzolokon hozza azt a szintet, amit a WD az új generáción :D És még némelyik ember veri a mellét, hogy a WD jobb PC-n, szebb mint a GTA ... persze Ultrán .... de könyörgök, ne hasonlítsuk már a kettőt össze. Itt a reális hasonlitás a régi konzolokon lenne, azokon pedig a WD valami ocsmány grafikával fut. Kb mintha egy PS2-őn játszanék :D Remélem érthető mire akarok kijukadni ...

[ Szerkesztve ]

(#9394) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

E3 2014 - Elindult a visszaszámlálás

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9395) cyberkind válasza Bjørgersson (#9394) üzenetére


cyberkind
félisten

Kivi vagyok mivel készül elő a Rockstar, csak aztán nehogy meglepi legyen ezerrel. :)

Paranormal Cocktivity

(#9396) Bjørgersson válasza cyberkind (#9395) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lesz semmi meglepetés, jön a PC bejelentés, az előrendelések pedig már a múltkor beszélt 900 milliónál tartanak. Red Dead Redemption ugyanígy. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9397) cyberkind válasza Bjørgersson (#9396) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy ez csak egy örök legenda marad, és venni kell egy régi konzolt. :)

Paranormal Cocktivity

(#9398) Xerxész válasza cyberkind (#9395) üzenetére


Xerxész
őstag

Red Dead Redemption 2?

(#9399) cyberkind válasza Xerxész (#9398) üzenetére


cyberkind
félisten

Az is lehetséges, sőt, inkább az lenne a reális, vagy épp a Mafia 3.

Paranormal Cocktivity

(#9400) Tenager18


Tenager18
senior tag

De az is lehet, hogy a sima RDR jön az új konzolokra és PC-re, nem ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.