Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68101) rasotamas válasza ProgenXL (#68094) üzenetére


rasotamas
veterán

Belenéztem, ott van egy ajánlás ingatlanra, de gondoltam ha első ingatlan előtt van egy ilyen első blikkre soknak tűnő összeg a számlámon azért rákérdezek.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68102) rasotamas válasza Plata (#68095) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi a választ, ezek szerint elsőre mindenképp kell egy 1 millánál drágább iroda, addig sokra nem megyek? Pont az ilyen összefüggések miatt jó hogy rákérdeztem és nem kezdtem rögtön egy bunkerral vagy facility-vel.
Mi ez az import export? Olyat hogy lehet?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68103) rasotamas válasza csadi0011 (#68097) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm, nem látom még át ezeket az összefüggéseket.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68104) Segal válasza rasotamas (#68102) üzenetére


Segal
veterán

Az autólopás/eladás az és ugyanúgy ceo iroda az alapja csak utána venni kell egy autós garázst is hozzá. Nagyon fontos mert többen beleestek már ebbe a hibába hogy az irodába a laptopon kell venni a garázst mert ha a telefonon levő garázst veszed azzal a saját autóidhoz biztosítasz extra helyet. Tehát abból nem lesz bevételed míg ha a jót veszed akkor oda tudsz lopni kocsikat amit jó pénzért el lehet adni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68105) rasotamas válasza Segal (#68104) üzenetére


rasotamas
veterán

Értem, köszönöm. Szóval úgyis kell iroda ehhez, bunkerhez, facilityhez, talán hangárhoz nem de lehet ahhoz is.
Az iroda helyettesíti az apartmentet, elég ha veszek egy irodát legolcsóbban? Bár az meg már van 100 körül normálisabb.
Egyébként nagyon király a ház amit tőled vettem :)

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68106) Segal válasza rasotamas (#68105) üzenetére


Segal
veterán

Úgy tudja helyettesíteni hogy lakhatsz ott meg kezdhetsz ott a játékban, hívhatsz oda is qrvát :DD stb. de persze ki van találva hogy ingatlant is miért érdemes venni mert csak abból indíthatóak a saját heist küldetések. Persze becsatlakozhatsz másokhoz is heist céljából de azt is érdemes végigtolni mert ha a későbbiekben bevállalod a cm-et az marha jól fizet (12,x millió) de ahhoz gyakorolni kell előtte.
Vásárolni meg úgy érdemes ami épp le van árazva. Nagyon sokszor le van a ceo is 50%-al árazva ott is minimum 500k-t lehet spórolni de ha a toronyba költözöl akkor már több milliót.
Persze egy idő után a pénz lesz a legkisebb problémád mert mindened meglesz de az elején venni kell valamit ami elkezdni termelni a pénzt aztán csak győzd elkölteni...
Addig nincs baj amíg tudod olyanra ami érdekel is :D (én azért nem játszok már meg mindenem megvolt több mint egy éve és már nem vonz egy újabb kocsi a 120 után vagy egy újabb heli a tucatnyi után stb.
Használd egészséggel :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68107) the_mad válasza rasotamas (#68093) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ha nem akarsz felesleges köröket futni, akkor ajánlom a bunkert kezdésnek. Az passzívan is hozza a lóvét. Ha a bunker megvan, akkor jöhetnek a bunker fejlesztések: munkások és gépek, security nem szükséges. Ilyenkor egységnyi idő alatt kevesebb supplyból értékesebb cuccot állítanak elő. Ez séma igaz az összes többi bizniszre is. Ha ezzel megvagy, akkor jöhet az MC klubház. Ekkor a klubházban található laptopról lehet MC bizniszeket venni. Kezdésnek kokain, mert az hozza a legtöbbet. Utána metanfetamin, harmadiknak esetleg pénzhamisító. Ha ezek is megvannak és ki vannak fejlesztve, akkor jöhet a nightclub, ez különösebb törődést nem igényel és ugyan lassan, de szépen hozza a lóvét. A legvégén venném a CEO irodát, hangárt és a facilityt, ha szükséges.

Ha a fentiek megvannak, akkor napi 2 óra játékkal számolva olyan 3-5 millió között lehet vele keresni hetente.

Továbbá, ha lehetőséged nyílik rá, akkor az Oppressor MK2-t illik megvenni. Ha buggoltatod, akkor a leggyorsabb izé az egész játékban, amit számtalanszor és bármikor le lehet hívni. Nagyban meggyorsítja a supply lopásokat.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68108) HussarF válasza the_mad (#68107) üzenetére

Ezt nem tartom túl jó tanácsnak. Mindenképp a CEO irodát és az I/E garázst érdemes elsőnek venni, azzal nagyon gyorsan lehet pénzt farmolni.
Passzív pénzforrások inkább később kellenek, amikor már van pénze supply-t venni bele meg más tevékenységgel töltené az idejét, mnit farmolással. Az elején még ez is érdekes úgy is. Ráadásul az I/E-t tudja egyedül csinálni, a passzívakból meg csak akkor tudja kivenni a pénzt, ha épp van rá banda, akivel eladja. Sokkal macerásabb.

(#68109) rasotamas válasza the_mad (#68107) üzenetére


rasotamas
veterán

és HusszarF köszönöm a válaszokat, mindkettőt megfontolom.
Az, hogy melyik bunkert, melyik irodát, melyik apartmant veszem meg van bármi jelentősége? Úgy láttam a városhoz közelebbi bunkerek drágábbak, a távolabbiak olcsóbbak. De a lakásoknál ezeknek nincs olyan nagy jelentősége.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68110) szTotyy válasza rasotamas (#68109) üzenetére


szTotyy
őstag

A múltkor írtam erre a kérdésre és a kocsilopós témára talán egy kicsit szájbarágós választ. Talán segít ez is.
Egyébként én is a kocsilopással kezdeném. Két kocsilopás közt meg be lehet segíteni más eladásába, az meg plusz 30ezer, ezalatt ki is tapasztalod a többi bizniszt is.

the_mad: a kukás eladást is meg lehet csinálni egyedül. Egyébként ez az egyetlen eladás, ami gyorsabb városi gyárból indítva, mint vidékiből.

[ Szerkesztve ]

(#68111) the_mad válasza HussarF (#68108) üzenetére


the_mad
aktív tag

Én így csináltam, nekem különösebb problémát nem okozott. Az MC eladásokat meg lehet csinálni egyedül is, kivéve a posta és kukás autókat. A bunker eladások sem vészesek, csak a Dune FAV húzós, abból csak egyet lehet elvinni a megadott idő alatt.

A ládázás nekem legalábbis szenvedős. Az autó lopás jó alternatíva, elismerem.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68112) HussarF válasza rasotamas (#68109) üzenetére

Érdemes nem Paleto Bay környékén bevásárolni. Hamar frusztrálóvá válik, amikor folyton az egész mapon át kell furikázgatni.

(#68113) the_mad válasza rasotamas (#68109) üzenetére


the_mad
aktív tag

A városhoz közeli bunkerekbe egyszerűbb az eladás és gyorsabb a supply lopás a kisebb távolság miatt. A supply küldetések nagyrészét én a városban kapom, vidéken elég ritkák. CEO iroda végülis mindegy, ughyanazt tudják, csak máshol vannak, apartman szintén.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68114) HussarF válasza the_mad (#68113) üzenetére

Ha te lopod a supply-t a bunkerbe, akkor az nem passzív jövedelem.

(#68115) szTotyy


szTotyy
őstag

A supply lopás akkor sem éri meg, ha csak összvissz' 75 ezer dolcsid van és mellette semmi más nincs, amiből jövedelmet szerezz, hogy visszahozd a supply vételárát.
Ha csak ennyid van, akkor is vegyél belőle supplyt! Aztán elmész más eladásába besegíteni, hamar visszajön a pénz.
Ha meg nincs senki, akinek besegítenél, indíts egy épp duplán fizető adversady játékmódot, azzal gyorsan megtérül a pénzed és még szórakozol is.

Gyorsabban össze lehet hozni 75ezer+ dolcsit, minthogy lopással feltölts egy gyárat. (Ha meg van mellette autólopós raktárad, az nyerő kombó)

rasotamas: ja, egyébként the_mad gyárvásárlási sorrendje jó szerintem is, csak én a kocsilopást tenném előre, mint írtam.

(#68116) HussarF válasza szTotyy (#68115) üzenetére

Na ennyire ne beszéljétek le a lopásról. Én szerettem csinálgatni, sokszor csináltam akkor is, amikor vehettem volna. Csökkentettem a bekerülési költséget. Lehet, hogy valamivel több pénzt is szerezhettem volna, ha mindent arra optimalizálok ki, de inkább élvezni akartam egy kicsit a játékot

(#68117) szTotyy válasza HussarF (#68116) üzenetére


szTotyy
őstag

Ja, hát ha szereti csinálni, akkor csinálja csak, ha minél gyorsabban akar pénzt keresni, akkor ne csinálja! :D
(Azért azt hozzá kell tenni, a két módszer közti különbség hatványozódik jobban kijön (inkább), minél több gyára van)

[ Szerkesztve ]

(#68118) rasotamas válasza szTotyy (#68117) üzenetére


rasotamas
veterán

Fú már belezavarodtam. Melyik a gyár? :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68119) rasotamas válasza szTotyy (#68115) üzenetére


rasotamas
veterán

Ja, 15-20 perc (4 kör) Sumozás után negyven valahányezerrel távoztam.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68120) Segal válasza rasotamas (#68119) üzenetére


Segal
veterán

Kocsilopassal ez pont a duplaja lehetne:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68121) the_mad válasza HussarF (#68114) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ebben igazad van. A bunkerbe lopom, mert 3 körrel rendszerint majdnem tele rakja. Az nekem 15-25 perc maximum. Az mc bizniszekbe veszem, mert nincs idegem 4 bizniszbe egyesével hordani a zöld csomagokat. Aztán van, hogy nincs jobb dolgom. Ilyenkor szoktam egyet-egyet teleszedni.

A kocsilopás jó, de nekem csak akkor hozott látványos lóvét, ha voltak társaim. Több autót tudtunk eladni és segítettek a lopásban is. Így valóban megéri, de egyedül nehézkesnek tartom, főleg a cooldown miatt.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68122) szTotyy válasza rasotamas (#68118) üzenetére


szTotyy
őstag

Gyár alatt gondolok mindent, amit Mad felsorolt: motoros club alatt működtethető: kokain, meth, hamis pénz, fű, hamis irat (ezekbe venni is és lopni is lehet a supplyt .Ezekben a supplyból idővel csinálnak készterméket. )
motoros klubból és CEO-ból is működtethető: bunker (venni és lopni is lehet, szintén a supplyból idővel csinál készterméket), hangár (csak lopni lehet, amit loptál akár rögtön el is tudod adni)
CEO-ból indítható: kocsilopós raktár (csak lopni lehet, venni nem), "dobozos" raktár (szintén csak lopás)
MC-ből és CEO-ból is működtethető: nightclub (teljesen passzív jövedelem, csak lennie kell pár raktárnak a fentiek közül)

[ Szerkesztve ]

(#68123) Anulu79 válasza HussarF (#68116) üzenetére


Anulu79
addikt

Az elején én is lopkodtam a supplyt mert szórakoztatott és nem volt annyira veszteséges. Az meg, hogy mondjuk egy héten nem 8 milliót hanem csak 2-t keresek engem nem zavar. Jobb élvezni a játékot mint hamar belefásulni aztán 2-3 hónap után már megint várni a következő dlc-t. :D

(#68124) HussarF válasza Anulu79 (#68123) üzenetére

Hát kb ugyanannyit keresel, ha lopkodod a supply-t, csak nem kell előre beletenned pár százezret. Nehogy valaki azt higgye, hogy ha supply-t lop, akkor sokkal kevesebbet keres :D

(#68125) Anulu79 válasza HussarF (#68124) üzenetére


Anulu79
addikt

Én az idő miatt gondoltam a kevesebb kereset miatt. Nem vagyok valami gyors azért. :D

(#68126) Segal válasza Anulu79 (#68125) üzenetére


Segal
veterán

Eleinte nem.is problema egyik megoldas sem de mivel mindig ugyanazt kell csinalni egy ido utan ugy begyakorolja az ember hogy pillanatok alatt vegez barmelyik feladattal. Talan a kukasauto es a postakocsi a kivetel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68127) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Nem reg vettem egy cargobobot. Hol tudnam legfokeppen hasznositani?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#68128) szTotyy válasza Krisz0418 (#68127) üzenetére


szTotyy
őstag

Hülyülésnél, egyedül vagy a haverokkal. például

[ Szerkesztve ]

(#68129) Tomzi78 válasza Krisz0418 (#68127) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Cargo helit én kocsi lopásra,eladásra használom minden pénzt megér. Vagy 4 motor eladásnál mc-be de oda kell még 2 kocsi is szerintem ott nem hasznos időbe.

(#68130) HussarF válasza Tomzi78 (#68129) üzenetére

Cargo helit én kocsi lopásra,eladásra használom minden pénzt megér.

Hogy csinálod?

(#68131) Tomzi78 válasza HussarF (#68130) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Én már cargo helivel megyek oda a kocsikért jobb mind talpon a sok bolond civil miatt kikészülök amit művelnek főleg ha még támadnak is.Eladásnál is oda parkolok a helivel azt mehet a légiposta.

(#68132) HussarF válasza Tomzi78 (#68131) üzenetére

De ha cargobob-os lopást ad be, akkor elvielg nem működik a saját cargobob. Azt hittem más esetben sem.

(#68133) Plata válasza HussarF (#68132) üzenetére


Plata
félisten

Cargobob-os lopásnál ha sajáttal mész akkor jó eséllyel a kocsi leakad és lezuhan.
Ha mázlid van csak összetörik,ha peched van a víz felett akad le és csókolom.
Más lopásnál is lehet cargobob-al bevinni,de ha buzzardok támadnak akkor valszeg tésztaszűrőt csinálnak az autódból.Rosszabb esetben belőled is.Például azt az elcseszett rooseveltet ha kint sandy shores mellől kell hazavinni akkor tudod ki a rák vezeti haza azt a szutykot.Lehívom cargobob-ot felakasztom és mehet.

(#68134) Tomzi78 válasza Plata (#68133) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Hát igen buzzardok ha támadnak a cargoval+kocsival nem sok az esély menekülni ha ilyent kapok és nincs help leftelek nem éri meg időbe szenvedni.Bunker supplyba is be lehet cipelni a kisbuszt cargoval a kamiont nem próbáltam még pickup ot meg nem birja el a heli. :)

(#68135) Segal válasza Plata (#68133) üzenetére


Segal
veterán

Egyedul a rosival szopo az a lopas de azzal nagyon. En mondjuk ezerrel snackeltem a kicsibol es csakazert is hazavittem de teny hogy nem eri meg.
Cargobobos kuldinel meg eleve a ceo irodahoz repultem a bobbal (kocsi nelkul) es az iroda kozeleben kiugrottam belole. Ha foldet er a bob vege a kuldetesnek. Igaz hogy varni kell 1-2 percet de azzal vegkepp nem eri meg szopni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68136) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Hehe. Postakocsis eladás végén jött egy fekete Alert képernyő, transaction failed, stb. Mondom, ki kell lépnem. Norbyte szerint elég, ha kiveszek pénzt a bankból. Kivettem 500 dolcsit, erre összeomlott a GTA V. Viszont Tamás elszólta magát chaten, arról van egy vicces képernyőmentésem. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68137) rasotamas


rasotamas
veterán

Hát uraim a leírt tanácsok alapján megvettem a ceo irodát 1 millióért, és most semmire nem maradt pénzem :D 1.8 millióm volt , elment 1 az irodára, a legolcsóbb garázs másfél.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68138) HussarF válasza rasotamas (#68137) üzenetére

Azt a kicsit hamar kifarmolod, utána megvan a garázs. Betöltöd az adott szintig, utána meg tolod ki a top range kocsikat és dől a lé.

(#68139) rasotamas válasza HussarF (#68138) üzenetére


rasotamas
veterán

Akkor most ne vegyek garázs HELYETT semmit amire telne a maradékból? Se clubhouse, se bunker (paleto bayben kijön) se hangár (reptéren kijön)?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68140) rasotamas


rasotamas
veterán

Viszont azt gondoltam a ceo office-nak is van valamennyi saját garázsa. így sajnos nem helyetesíti az apartmant.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68141) HussarF válasza rasotamas (#68139) üzenetére

Ne vegyél semmit addig.

(#68142) Anulu79 válasza rasotamas (#68139) üzenetére


Anulu79
addikt

Garázshelyet még ráérsz venni ha több pénzed lesz. Meg amúgy szokott akciós lenni. Én is úgy vettem. :) Csinálj missionöket vagy telefonon csatlakozz heistekhez. Persze ha nincs valami ph-s eladás. De szerintem egy armored kurumát is érdemes venni aztán azzal egyedül is lehet missionöket csinálni.

(#68143) Segal válasza rasotamas (#68140) üzenetére


Segal
veterán

van a ceo irodának 60 garázshelye is "csak" meg kell venni :DDD Ki van ez találva.
A lényeg valahogy kapard össze a maradék pénz a lopos garázsra utána nem lesz anyagi problémád :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68144) #81556480


#81556480
törölt tag

Van ingyenes 2 helyes garázs is kezdésnek, én úgy emlékszem.

(#68145) gyugyo79 válasza HussarF (#68132) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez mióta van így? Kb 3-4 hónapja még biztos, hogy működött a cargo-s lopásnál is a saját használat mind a pegasusos mind a hangarba berakott. Én pld a végén csak cargoval mentem lopni is meg azzal is adtam el mert üresben az eladásnál így nem tudtak támadni az npc -k + a távolabbi leadási helyen lehet vele hozni azt az időt amit a közelebbivel + vissza úttal elveszítünk.
A pegasusos leraktam fixen garázsnál azt csak eladásra használtam a hangárból lekérttel meg mentem lopni.

A Cargos-t ha így adta be rögtön a platformot mutatta ahol a kocsi volt nem kellet elmenni ellopni a Cargot.
Kb oda repültem ott leszálltam a parton oda kértem a CEO Buzzardot azzal lelőttem a npc-ket mert amíg nincs megemelve a kocsi az nem sérült a robbanásban meg ha felgyulladt a platform. Utána ki a partra be a Cargoba és lehet is vinni a kocsit vissza ...
Nem is értettem azokat akik ezt a feladatot nehéznek találták vagy hosszúnak ...

[ Szerkesztve ]

(#68146) Plata válasza gyugyo79 (#68145) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon rég óta,kb mióta lehet saját cargobob nekem azóta van,az autólopás már az elején rossz volt saját cargobob-al,van kettő is.
De nekem már az első saját cargobob-os lopásnál a kocsi le zuhant,akkor szerencsém volt,az autópályára esett,kár az rohadt nagy lett,de volt hogy ahogy felakadt a kocsi a saját cargobob-omra és megindultam vele egyből leszakadt a vízbe,pár ilyen eléggé felcseszett.

(#68147) gyugyo79 válasza Plata (#68146) üzenetére


gyugyo79
addikt

Már ne is haragudj de a nem működik sajáttal-hoz ezt hogy tudtad összehozni?
Te már az első cargobob-os lopáshoz sajáttal mentél ?
A hozászolásod max arra jó, hogy az látszódjon, hogy ha van Cargobobja valakinek nem egyenlő azzal, hogy tudja is rendesen használni.

100+ millió felet állt a garázsom amikor abba hagytam a kocsi lopkodást és az utolsó 30-40 milliót kb Cargoval loptam meg adtam el (nem is annyira csak a támadók miatt hanem az event alatt extra hülyén vezető npc így kicsit se bosszantottak pld.)...

Szóval volt a játéknak egy jelentős szakasza amikor biztos "működött".

[ Szerkesztve ]

(#68148) Plata válasza gyugyo79 (#68147) üzenetére


Plata
félisten

Olvasd újra,az első saját cargobob-os. :P
Én mindig peches voltam a saját cargobob-os lopásnál,így felhagytam vele.
Inkább mentem küldis cargobob-al,vagy inkább felrobbantottam. :DDD

(#68149) HussarF
Nekem se ment,tudom,mert fel is húzott régen.
Pedig van két cargobob-om is. :U
Nekem eredetileg azért kellett hogy bedobáljuk egymást a tengerbe tengeralattjáróval. :D

[ Szerkesztve ]

(#68149) HussarF válasza gyugyo79 (#68147) üzenetére

Régen biztos nem működött, sokan próbálták. Lehet azóta már változott.

(#68150) gyugyo79 válasza Plata (#68148) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szóval ha te peches vagy és nem megy valami az egyenlő azzal, hogy nem működik ?

HussarF
Régen biztos működöt és pont annyira tudott leesni a lopott Cargoról mint a sajátról, mert akkor én kipróbáltam / használtam. Az utóbbi jópár hónapba nem loptam kocsit ezért arról nincs tapasztalatom.
Csak maximum te is Plata szintű játékosoktól hallottál róla akik pechesek az ilyenben ...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.