Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68601) Plata válasza bluuzia (#68600) üzenetére


Plata
félisten

Modder vaaagy.

(#68602) bluuzia válasza Plata (#68601) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Amúgy szerintem is valaki nekem adta, ahogy beléptem.
Természetesen kipróbáltam őket. :) Jópofák, de remélem az ünnepek után eltűnnek.
Szerencsére a kamu accountom, úgy hogy ha bármi "megtorlást" kapnék érte, nem aggódnék annyira.
Persze azért szarul esne.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68603) ProgenXL


ProgenXL
őstag

mekkora g*cik vannak ebben az arénában. Felveszi a zaszlót és dudálva mászkál de eszében sincs elvinni ahova kell... az ellenfél szedi a pontokat amíg ő vígan elvan. Egy élmény :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#68604) Segal válasza ProgenXL (#68603) üzenetére


Segal
veterán

A másik csapatba kerülve meg örültél volna :))
Mindig is voltak és lesznek is ilyenek az online játékokban :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68605) ProgenXL válasza Segal (#68604) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nyilván :)) bár még keresem az Aréna war értelmét. De a fényszóró festés tetszik ;]

Gunner for life

(#68606) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hát akkor újra megkérdezném, beférek e a PH crewba. :)
Már 42-es vagyok egész szépen kezdenek kialakulni a dolgok megvan az MC és a Nightclub, és lassan a West Bank is. Emberre nem lövők amíg nem bánt az illető, social cuccokban szívesen részt veszek, de szétszórtan van időm a játékra van, hogy hetekig rendszeresen de van, hogy hetekig fel se bírok lépni de elnézve a játék stílusát ez nem mérvadó szerintem.

Szabályzat elolvasva, elfogadva. (Kb. azt tartalmazza ami egy online játéktérnél a netikett ismerete mellett elvárható kéne, hogy legyen.)

SC: l3a1int (l => L)

Ha minden igaz a friend list is public, pár magyar van fent meg egy Polák. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68607) ProgenXL válasza Micsurin (#68606) üzenetére


ProgenXL
őstag

A crew-ba neked kell beadni a jelentkezést socialban.

Gunner for life

(#68608) Micsurin válasza ProgenXL (#68607) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pending. Ha a kisebb a 167 tagos az újabbik amibe jelentkezni kell.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68609) hegyipapa válasza Micsurin (#68606) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam :)

[ Szerkesztve ]

(#68610) Micsurin válasza hegyipapa (#68609) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68611) Plata


Plata
félisten

Ma épp adtunk el valakinek amikor le dobott a session.
Mivel nem engedett senkire sem csatlakozni így a csónakot felvittem a tengerről a hegyre.
A tengeren adtunk el,de mivel nagyon nem engedett be a többiekhez így unalmamban felmentem a forrásig a csónakkal.

(#68612) marczi77


marczi77
csendes tag

Sziasztok. Az MC gyárak csak akkor termelnek, ha MC-ben vagyok? Ha átmegyek CEO-ba, akkor nem üzemelnek? És ha közben mást csinálok (pl. Heist, Aréna)?

(#68613) Heller2 válasza marczi77 (#68612) üzenetére


Heller2
aktív tag

ha online vagy, termel.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#68614) marczi77 válasza Heller2 (#68613) üzenetére


marczi77
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. :K

(#68615) w.miki


w.miki
veterán

GTA5+CESP telepítésénél ERR_FIL_PACK_3
Corrupt Game Data hibaüzenet jön.
Van valakinek tippje, hogy ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#68616) bluwering


bluwering
junior tag

Jó estét a tisztelt népnek. :) Egy jó fél éve hagytam abba a játékot, akkor még Valorum néven. Most vissza szeretnék térni közétek. Néha funolgatni jó, pláne egy jó közösségben. 155 körüli a karakterem. 28 éves vagyok, a szabályzat és a PHHU játék menettel 100%-ban tisztában vagyok. (Ne öld, ne szívasd a társad.) Plata Bluuzia és a többiek tudják ki vagyok. A napokban, Bluuziával Skyal, és még 1-2 phhu-sal össze futottam szerencsére. Jó volt kicsit retrozni. :) A jelentkezésem Socialon és a facebook csoportban is elküldtem. :)

(#68617) Plata válasza bluwering (#68616) üzenetére


Plata
félisten

Igen én ismerem ő Valorum főkancellár. :D
De úgy tudtam Darth Sidius megölette. :DDD
Troll mode off. :B

[ Szerkesztve ]

(#68618) bluwering válasza Plata (#68617) üzenetére


bluwering
junior tag

az egy messzi messzi galaxisban volt. :D A nevet én öltem most meg. :D Végre engedte a név változtatást. :P

(#68619) hegyipapa válasza bluwering (#68616) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Helló !

Üdv, újra közöttünk :)
Elfogadtam fészen, és sc-n is ! Barát felkérést is elfogadtam ;)

[ Szerkesztve ]

(#68620) Micsurin válasza Plata (#68611) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy kétszer engem is levágott most este, per pill sessiont se talál se crew, se normál. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68621) Kiskokó válasza bluwering (#68616) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze én meg szellem vagyok !
Jólvan elmész te a másik kék haveroddal együtt... :DDD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68622) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Karácsony estére valami összejövetel? Kis hegymászás esetleg? Legyünk sokan. Persze család az első :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#68623) szTotyy válasza ProgenXL (#68622) üzenetére


szTotyy
őstag

Mindenféleképpen!!
Persze, a család az első, de megértik, ha van más fontos dolog is. :D
...meg hát amúgy is le kell mozogni a sok bejglit egy kis hegymászással, mókázással.

[ Szerkesztve ]

(#68624) bluwering


bluwering
junior tag

köszi papa :D :D

(#68625) rasotamas


rasotamas
veterán

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem tudom megcsinálni a helikopterrel autólopás import lopásokat? Mire nagy nehezen felakasztom a kampóra a kocsit már annyit lőttek az npc-k, hogy már füstöl a helikopter hajtóműve és aztán még jönnek utánam helikopterrel és lőni meg nem lehet a Cargobob-ból.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68626) PeL válasza rasotamas (#68625) üzenetére


PeL
addikt

Az az egy küldi valóban nehéz, gondolom nem kimondottan egy emberesre tervezték. Én azt szoktam csinálni ha olyan helyre spawnolja a ladikokat amik közelében van szikla először arra leszállok és kilövök a hajókról akit tudok, majd felveszem az autót. Aztán ha megvan eldöntheted hogy beviszed helivel kockáztatva azt hogy belelőnek pár ezer dolláros kárt a helivel, vagy ha kellően gyors az autó megpróbálhatod hogy beviszed az első útig majd ott lerakod, beleülsz és úgy viszed be. Ha nem ütközöl és elég gyorsan mész nem érnek utol a helik, meg lehet úszni károk nélkül.

(#68627) VikMorroHun válasza rasotamas (#68625) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én egyszer próbáltam, aztán úgy döntöttem, hogy ha ilyen kapok, akkor inkább egyből szétlövöm a cargobobot. Nem éri meg a kínlódást.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68628) Plata válasza rasotamas (#68625) üzenetére


Plata
félisten

Cargobob-os a legszarabb.
Menj a közelbe cargobob-al,de lőtávolon kívül maradj,szállj ki,rendezd le a rossz arcokat és úgy szállj fel ismét majd kapd fel a kocsit.
Azok a gyökerek már nem fognak lőni,de attól még ugyanúgy szar lesz a küldi,mert jönnek buzzardok és egyéb vackok amik lőnek rád.
Próbálj himbálózni helivel út közben akkor nem nagyon találnak el,az sem baj ha a garázshoz érve egyszerűen bezuhansz,mert ha a kocsi odaér a körhöz kész vagy és akár rázuhansz akár rá ereszkedsz nem lesz semmi bajod.
Én volt már hogy egyszerűen bezuhantam az udvarra és nem lett semmi bajom.Mert jött az átvezető videó amiben szépen le érkezem,holott előtte bezúgtam mint egy kamikaze. :DDD

(#68629) szTotyy válasza rasotamas (#68625) üzenetére


szTotyy
őstag

A ladikok mellett mindig van egy kis sziget, ahol le tudsz szállni a cargobobbal, és le tudod mesterlövészkedni az embereket a kocsi mellett. Ezután nyugiban fel tudod venni a kocsit.
A visszaúton meg repülj alacsonyan, megcélozva a magasfeszültségű oszlopokat, felhőkarcolókat. Azokban sokszor elakadnak a követők.
Vagy fogadd meg Vik tanácsát...

Van néhány olyan lopás, amikor elkerülhető a visszaúton az npc-k támadása:
-ha őröktől kell megszerezni a kulcsot, észrevétlenül csináld!
-ha a stunt ugratósnál úgy szállsz be a kocsiba, hogy nem vesznek észre az őrök (lopakodva oldalról),
-ha a kurumát úgy követed, hogy nem vesz észre.
Vagy a számomra legidegesítőbb, a rendőrök elől menekülő kocsi ellopása:
-próbáld meg messziről sniperrel kilőni a sofőrt, nem fog menekülni.

[ Szerkesztve ]

(#68630) HussarF

Bal oldalon a Sasquatch, középen a Pounder Custom :)

[ Szerkesztve ]

(#68631) rasotamas


rasotamas
veterán

A tanácsotokra import/exporttal kezdtem, vettem ceo officet és warehouse-t, úgy 700k-nál járok, a top range autókat eladom a többit bent tartom hogy teljen a raktár, most 14 kocsi van benne ebből 1 top.
Merre érdemes tovább menni? Autókra költeni egyelőre nem akarok, jók az ingyen autók közlekedni, esetleg azt a mobil műveleti központot a terrorbyte-ot érdemes megvenni, úgyis akciós? Vagy inkább motoros club vagy nem tudom mik vannak még?
Ja apartmanom így háznál garázsom sincs csak egy kettes külön, a ceo office-hoz mindkettő drága, majd egy millió de legaláb minden egy helyen lenne. Viszont a szomszéd házban már 200-ért van 10 helyes garázzsal apartman.
Azért nem mindig olyan profitábilis ez a lopkodás, rengeteget költök töltényre, mellényre is, meg volt olyan köröm, hogy a warehouse-ba menet annyit lőtt a helikopter hogy 20 ezer repair costom lett.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68632) Met válasza rasotamas (#68631) üzenetére


Met
nagyúr

MC gyárak+upgradek.
Meth, kokó, hamispénz.
A supply-t veszed bele, lophatod is de amíg a supply-t lopnád ellopsz egy autót eladsz egy autót.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68633) rasotamas válasza Met (#68632) üzenetére


rasotamas
veterán

Akkor vegyek egy clubhouset, mondjuk a legközelebbit a ceo office-hoz ami a del perro beach a mólónál 365k-ért? És mi van a másik ceo biznisszel ami a másik raktáras? Az nem megérős?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68634) Plata válasza rasotamas (#68631) üzenetére


Plata
félisten

Ha egy autón sok a kár nem érdemes bevinni.
Ha 10k felett van a kár én inkább felrobbantottam.

(#68633) rasotamas
A CEO raktáras ládázás megéri,ha szereted csinálni.
De oda már kell egy két dolog.
Igazából a sikeres és gyors láda lopáshoz jó ha van helikoptered és legalább egy jobb autód.
Talán azok nélkül is lehet boldogulni,de nem könnyen,vannak olyan láda lopások amiknél a láda helikopteren menekül és le kell lőni.Saját heli nélkül nehéz lesz utol érni és leszedni.
Ládalopáshoz buzzard és kuruma vagy opressor és kuruma párost szoktam használni.
Ha mázlid van a ládalopás csak annyi hogy elmész x pontba beleülsz egy kamionba és hazaviszed,így nem kell semmi jármű,max az odaúthoz.
De ha nem akkor oda mész bizonyos helyre ahonnan egy heli menekül el vagy három teherautó jelenik meg a térképen és valamelyikben van a cucc.
Helikopterben ha menekül a láda le kell lőni,akkor három gyökér kiugrik belőle és ejtőernyővel menekül tovább vagy kiesik a három láda szétszóródva.
Hazavinni leggyorsabb buzzard vagy opressor.

[ Szerkesztve ]

(#68635) Met válasza rasotamas (#68633) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy vedd hogy közel legyenek egymáshoz a gyárak, ha supply kört mész hamar meglegyen.
A ládás raktár annyiból még nem jó most, hogy azzal foglalkozni kell (ládát lopni) az MC gyárak meg termelik a pénzt csak időnként kell supply-t tölteni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68636) rasotamas válasza Plata (#68634) üzenetére


rasotamas
veterán

Hát ha már ott vagyok, beviszem 20-ért, customizálás 20-ért, és kiszálllítás közben is ha lenne még kár akkor is vagy 50-et hoz.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68637) szTotyy válasza rasotamas (#68633) üzenetére


szTotyy
őstag

CEO-ból is működtethető gyár még a bunker is.
De én is úgy csinálnám, ahogy Met írta (MC gyárak). Csak sorrendben a legjobban hozó a kokó, Met csak a neve miatt írta legelőre a metamfetamint :D

A kocsilopkodásnál meg majd belejössz, hogy minél kisebb kárral lopd a kocsit. Le lehet azt hozni átlag 3.000-ből

(#68638) rasotamas válasza szTotyy (#68637) üzenetére


rasotamas
veterán

Igen hát arra is rájöttem hogy mikor export közben jönnek lőnek 2 kocsiból nem érdemes leállni velük mert csak a kocsi megy tönkre, meg a lőszerem életem fogy, de ha otthagyom őket nem érnek utól.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68639) rasotamas válasza Met (#68635) üzenetére


rasotamas
veterán

Gyárak alatt mit is értesz ponosan?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68640) rasotamas


rasotamas
veterán

Special vehicel work nem éri meg?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68641) Met válasza rasotamas (#68639) üzenetére


Met
nagyúr

Kokó, meth, hamispénz

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68642) rasotamas válasza Met (#68641) üzenetére


rasotamas
veterán

De hogy clubhouse?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68643) szTotyy válasza rasotamas (#68642) üzenetére


szTotyy
őstag

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt! :P

Clubhouse-t kell venned, hogy tudd működtetni a motoros clubot.
A clubhouse-ban tudod megvenni a gyárakat (kokó, meth, hamispénz, fű, hamis iratok), így elengedhetetlen a gyárak működésénél.

(#68644) bluuzia válasza rasotamas (#68642) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Sivatagban (Grand Senora) van a legolcsóbb klubház. Gyárvásárlás után oda kb, be sem mész többet.
A gyárak közül szintén a sivatagiak jók, mert azokat a városba kell szállítani, míg a városiakból akár a térkép másik felére, Paletoba is.
De ez örök vitatéma. Nekem a Grand Senorában van mindhárom gyár + klubház, sosem bántam meg. :)

PS. Ne feledd, bármilyen gyárat is vásárolsz, kb. 1 millió lesz, mindennel együtt. Vagy több.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68645) rasotamas válasza bluuzia (#68644) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm, igen kicsit utánanéztem, már látom, hogy nem maga a clubhouse a gyár az csak a kiindulópont.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68646) Plata válasza bluuzia (#68644) üzenetére


Plata
félisten

A sivatagi gyárak olcsóbbak,ezenkívül kint vannak a büdös francban,a sivatagi gyár előnye hogy körbe lehet állni repülőkkel,mert általában a nagy büdös semmi közepén van.
Városi gyárat nem tudod körbe állni repülővel mert bent van házak közt.
Városi gyár előnye hogy mindegyik egymáshoz közel van a városban,sivatagihoz ki kell caplatni a francba.
Három gyáram van a városban,mariska,kokó és hamis mani.Egymáshoz közel vannak,nem gond a supplyzásuk,a meth kint van a francos fenében a sivatagban,kb sosem jut eszembe hogy supply kéne bele mert megy a rák ki oda.
Meth gyárban ami sivatagi ugyanúgy kapni szívatós kukás és postáskocsi eladást mint a városiban.
Városi gyárból ki kell menni a sivatagba,a sivatagiból be a városba,szóval ugyanaz csak másik oldalról.
De a sivatagi gyárat ha körbe állod repülővel nem tud le spawnolni a kukás vagy postáskocsi és nem kapsz vele többé ilyet. :D
Városi gyártat nem tudod körbe rakni repülővel mert bent van a városban emeletes házak közt.
Az meg hogy a repülős dolog működik-e vagy sem,döntse el mindenki maga,nekünk tegnap is bejött.
Egyedül én toltam el,mert siettem és nem álltam oda repülővel és egyből postást kaptam.
A gyárakat nem elég megvenni,upgradelni is kell őket az meg majd 2 misi,melósokat és a gépeket létfontosságú upgradelni,security nem annyira fontos.

[ Szerkesztve ]

(#68647) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. Jó ideje nem játszottam a játékkal. Azóta volt egy windows reinstall is háttértárak cseréje miatt. Most pedig minden egyes indításnál mindent újra be kell állítanom. Miért lehet ez? Valami ötlet?

(#68648) braunz


braunz
tag

Kezdőknek szóló jó tanács,hogy ha mc gyárat vesztek, a biztonsági fejlesztést tök felesleges megvenni,mert kb. ugyanúgy betámadnak időnként mintha nem lenne... sőt szerintem még többször is.. max optikai tuningnak jó..
A másik jó tanács,hogy ha ki akartok lépni a játékból,főleg ha sürgős IRL dolgotok van,soha ne lépjetek be előtte mc Mc - be,mert a beépített "hetedik érzék" mesterséges intelligencia tökéletesen működik, és tuti betámadják az üzletet,mikor sietnétek. :)

(#68649) Plata válasza braunz (#68648) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nagyon kevés támadásom volt még,pedig van négy gyáram is.
Trükk annyi hogy sosme vagyok MC-ben,bemegyek a gyárba a laptopnál bejelentkezek veszek supplyt és kilépek MC-ből,át robogok másik gyárba és ott is ezt csinálom.
Így sosem vagyok MC tag csak supply vásárlás idejére.Amíg nem volt security a meth gyárban be is támadták.
Mióta van minden gyárban security,nem nagyon volt támadásom.
Nekem még bunkerben sem volt.
MC gyárban is akkor volt támadásom mikor adtunk el és épp végeztünk.
CEO raktárban már volt,de azok lúzerek. :DDD
CEO raktáras támadókat lazán le lehet verni.

(#68650) braunz válasza Plata (#68649) üzenetére


braunz
tag

Nekem rendszeresen van,pedig van security upgrade.
Mostanában én is igyekszem keveset lenni MC - ben,már csak azért is,hogy ne húzzon le a business staff, de ha már egy ideig nem léptem be és belépek nagyjából 4 esetből egyszer egyből betámadják valamelyiket,pedig csak kettő aktív. Lehet én vagyok balszerencsés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.