Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68351) Tomzi78 válasza hegyipapa (#68344) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Ami piros pont Hegyipapa hogy ez az épület vagy stadion végre nem csak egy dísz a térképen végre.Ami biztos nem ph sessionba vérfürdő lesz ha mindenkinek ott lesz a garázsa vagy arena. :)

(#68352) CactuS válasza Segal (#68349) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lassan kapcsolnak, na. :D

Mindig mindenki ezt mondja, már vagy 5 DLC óta,de eddig még senkinek nem jött be. Egyszer igaz lesz, de ahhoz kb. kéne egy GTA VI bejelentés. Azt a hivatalos csatornákon évekkel ezelőtt közölték, hogy a mostani konzolgenre nem éri meg nekik fejleszteni, tehát nem jön ki az új GTA mostanában.

Másrészről a shark card eladás a cég fejőstehenévé tette a játékot, amíg lehet, húzzák belőle a lóvét, ahhoz pedig tartalom kell, jó drága cuccokkal, a kiadó bolond lenne engedni, hogy elhajon egy ilyen minimális befektetéssel ekkora hasznot hozó termékük.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68353) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Lesz majd kari ajándék is :

(#68354) Plata válasza hegyipapa (#68353) üzenetére


Plata
félisten

Ingyen orbital cannon lövés nincs? :B
Vagy mi a túró a neve.

[ Szerkesztve ]

(#68355) negyven2 válasza Plata (#68354) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, de cserébe lesz ingyen Insurgent Pick-Up, Buzzard és ez a jármű:

Ezen felül megvásárolható lesz a Pegasus-tól a Space Docker (1 0000 000$), a Clown Van (15 000$) és a Taxi (13 000$) is!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#68356) Plata válasza negyven2 (#68355) üzenetére


Plata
félisten

Na kösz szépen,ingyen Buzzard meg Insu,a rúzsa magdi rúgná tökön őket.,mikor én azokat megvettem sok pézé többszörösen is. :D

(#68357) PeL válasza Plata (#68356) üzenetére


PeL
addikt

Insurgent pickupot én is most vettem meg nincs két hete :)

(#68358) Plata válasza PeL (#68357) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg van nagyon rég. :B

(#68359) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Bekerülő járművek és árak :

(#68360) #81556480 válasza negyven2 (#68355) üzenetére


#81556480
törölt tag

Banyek, nem igazság. Én már 3x összeszedtem a pénzt a buzzardra. Meg az insurgentre is😬

(#68361) Plata


Plata
félisten

Hogy hogy most nem jött trailer a DLC-hez?

Mindig szokott lenni hozzájuk nem?

(#68362) Segal válasza Plata (#68361) üzenetére


Segal
veterán

Megjelent az rdr2.
Szerintem már arra vannak átcsoportosítva az emberek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68363) #81556480 válasza Plata (#68361) üzenetére


#81556480
törölt tag

Már van trailer

(#68364) #81556480 válasza Segal (#68362) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem hinném hogy köze van hozzá. Attól hogy megjelent, 2010 óta fejlesztik.

(#68365) ProgenXL


ProgenXL
őstag

bevétel van belőle?

Gunner for life

(#68366) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#68367) #81556480 válasza hegyipapa (#68366) üzenetére


#81556480
törölt tag

😃 jó az a kis távirányítós kocsi . És amint látom már van karácsonyfa is ?

(#68368) Kiskokó válasza hegyipapa (#68359) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez azt igen, már csak a jövő nyarat kell megvárni hogy minegyik kocsit betegyék XD :DD :DDD :DD

De amúgy fasza!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68370) Kiskokó válasza hegyipapa (#68369) üzenetére


Kiskokó
veterán

Info by : Saabe60 ;] khmm :DDD :DDD

Triedge meg tesztelte :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68371) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Töltöm is le a Géjtéját! :DD

Gyors újra művelés kéne kaptam 400 ezret ha minden igaz valami kóddal a dobozban 200 + 200 a levél feliratkozásért. Melyik az a vas ami Subaru külsejű és hangú(Feltöltős Boxer motor)? Sultan RS ha jól rémlik a 4-ből? Nem igazán GTA priority kérdés egy autó tudom de ha már van kezdő tőkém, el is szórnám gyorsan, utána mehet a csóró surmo de fasza verdám van stílus. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68372) hegyipapa válasza Kiskokó (#68370) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nem csak ő tesztelte :)

(#68373) Segal válasza Micsurin (#68371) üzenetére


Segal
veterán

Én nem szeretnék beleszólni hogy mire költöd el a pénzed de sokkal hasznosabban is elköltheted mint hogy rögtön egy kocsit veszel.
Amúgy igen a sultan az roppant mód hasonlít a subaru-ra.
Az eleje az szívás lesz ha nem ph sessionbe kezdesz mert konkrétan senki ellen semmi esélyed nem lesz online de ez ne evgye el a kedved. Gyüjtögetni kell az rp-t és erősödni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68374) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Aki esetleg megveszi a HVY Scarabot, annak pár tipp, hogy spóroljon:

Primary Weapon felesleges rá, mert teljesen fix. Ram Weaponból Heavy Ram > Large Scoop. A Scoop nagyon bele tud akadni mindenbe és nagyon elől van, ha felöklelsz vele valamit, akkor kibillenti az autót az egyensúlyából.

#ArenaWar (ha teszel hashtaget, azt megköszönöm, pár nap után könnyebben összeszedem a tippeket a topikból a DLC összefoglalóhoz.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68375) Kiskokó válasza hegyipapa (#68372) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az tuti , de mikor én mondtam neki akkor igen :P
Ma már fáradt vagyok meg se néztem mit tud a dlc, Totty adott egy kölcsön verdát aztán léptem is

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68376) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tényleg amúgy ha GTK-ra veszem a nehezen összekuporgatót vasat akkor mi történik? :F Ott hagyom valahol? Lopott autókkal ha magamnak lopom mi a helyzet? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68377) CactuS válasza Kiskokó (#68375) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az imperatoron a henger érdekes. Előre talán nem a legjobb, de hátul, ha valaki neked koccol, akor eldobja a francba. Egyik civil lekoccolt és úgy megforgatta, hogy egyből kigyulladt. :D

Micsurin: TIR megint átalakításra szorul, de az 5. pontban találsz hasznos infókat. ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68378) Segal


Segal
veterán

Durva akció van sztimen a premium verzióra :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68379) Micsurin válasza Segal (#68378) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Baszki :W.... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68380) Segal válasza Micsurin (#68379) üzenetére


Segal
veterán

Ilyen ez a popszakma :DDD
Úgyis elverted volna a pénzt :) Inkább élvezd a játékot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68381) nepszter1 válasza Segal (#68378) üzenetére


nepszter1
addikt

Mennyire érdemes ezt megvenni az alap helyett ? Ileltve mennyire játszható egyedül a multi ?

(#68382) Micsurin válasza Segal (#68380) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mindegy van így is 400 rugóm emlékeim szerint több is mint anno amivel 360-on kezdtem. :)
Doboz, térkép.. Úgyis gyűjtöm SA óta őket. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68383) CactuS válasza nepszter1 (#68381) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az elején jól jön a lóvé, tudsz egyből venni olyan dolgokat, amivel könnyebb pénzt keresni a játékban. Egyedül is tolható (Import/export simán, később a gyárazás is gond nélkül), én nagyon sokáig solo - publicoztam és még vannak páran, akik szintén. Nehezebb, de megoldható, ha nem akarsz csapatozni. Viszont Ph! sessionökben segítenek szívesen, jobban lehet haladni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68384) Met válasza CactuS (#68383) üzenetére


Met
nagyúr

Ha meg segít másoknak eladni arra is ad pénzt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68385) nepszter1 válasza CactuS (#68383) üzenetére


nepszter1
addikt

A sima social clubbos gta is elmenti a single palyer mentéseit felhőbe?

(#68386) Plata válasza nepszter1 (#68385) üzenetére


Plata
félisten

Dobozosan van meg,de már nincs dvd olvasóm így social clubról töltöttem le és menti felhőbe.
De nekem mindig is mentett felhőbe,már ha bekapcsoltam.

(#68387) CactuS válasza nepszter1 (#68385) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, a single player rész az a Rockstar felhőmentése és ugye RSC csatlakozás mindkét esetben van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68389) nepszter1 válasza Plata (#68386) üzenetére


nepszter1
addikt

Szóval csak annyiben különbözik ,hogy steamben ott lesz a könyvtáramban. Mert a steam-en is a social klubott indítja.

(#68390) ProgenXL válasza nepszter1 (#68389) üzenetére


ProgenXL
őstag

Igen mindenkinek van egy social club felhasználója mert a statisztikai adatokat oda menti rólad és persze sok minden más is csak ott érhető el.

Gunner for life

(#68391) Mike válasza Plata (#68386) üzenetére


Mike
veterán

na megvettem ps-re is :) fillérekért

(#68392) Micsurin válasza Micsurin (#68371) üzenetére


Micsurin
nagyúr

[...] még mindig töltöm. :DDD

Istennek se akar 4,5MB fölé menni... Steam pedig lazán ránt ~20 körül akár. Még a phostos Origin is tudja a stabil 10-et.

Játék mennyire van el szimultán a GamePad (X1 gamepad) / Billzet párossal? Kocsikat szívesebben tekergetném paddal. :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68393) wjbhbdux válasza Micsurin (#68392) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lehet váltogatni játék közben bármikor, átváltja a gombok kijelzését is aszerint hogy min nyomtál utoljára.

/s

(#68394) #81556480 válasza Micsurin (#68392) üzenetére


#81556480
törölt tag

X1 az alapértelmezett kontroller. Simán lehet vegyesen Eger Bill és kontrollerrel is játszani egyszerre.

(#68395) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R
Járművek egérrel billel nekem nagyon idegen érzetet keltenek akármennyire is próbálnám megszokni. :D
Tegnap lejött 20 GB majd elmentem aludni... még mindig kell 18.... :W :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68396) Segal válasza Micsurin (#68395) üzenetére


Segal
veterán

Na ki írta hogy ez nem lesz lent 1 óra alatt? :DDD Ez egyszer szopás de utána már csak ilyen pár gigás frissítések vannak időnként.
Mondjuk addig sem költöd a kezdőpénzed. Jó tanács egyébként. Hagyd ott éjszakár a gépet had töltsön. Én talán 2 hónapja fejlesztettem és evégett újra is húztam a gépet. Este indult a letöltés steamről, originről, uplayről és mellé még a gta is be lett állítva. Reggelre minden szépen le is ért :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68397) Micsurin válasza Segal (#68396) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tudod mi fáj? W7 van fent de csak a projekt miatt... Pár nap és vissza a 10.... És nincs partíciónálva!...! :DDD

Van keco 2 garázs slottal, egy SX200 as tofu szállító és még 200K. Nem vertem el mind, á... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68398) Mike válasza #81556480 (#68394) üzenetére


Mike
veterán

hihetetlen fura kontrolleres irányítás. de végre tudok menni lassan!

(#68399) Micsurin válasza Mike (#68398) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És belehet venni íven végig egy kanyart.

R32 Skyline copy vagy a Sultan a jobb választás racse tekintetében? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68400) PeL válasza Micsurin (#68399) üzenetére


PeL
addikt

Sultan elég jól tapad, R33-as lesz az egyébként, de az még nekem nincs meg, viszont most fellépek és megcsinálom :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.