Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) Anulu79 válasza gabesz123 (#68200) üzenetére


Anulu79
addikt

Én már több mint 1,5 éve játszom az online-nal de még nekem sem sikerült mindent heistet megcsinálni. :D

(#68202) Heller2 válasza Anulu79 (#68201) üzenetére


Heller2
aktív tag

Valamelyik este, valaki feldobott egy Fleeca job heist felhívást...majdnem rámentem... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#68203) Segal válasza Anulu79 (#68201) üzenetére


Segal
veterán

Mondjuk nekem első naptól megvan a gta de mi meg rongyosra játszottuk a heisteket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68204) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ma kiderült, hogy 2 Yachtom van. :DD

Érdekes bug. Az egyiknél nem volt se heli, se csónak, se seashark.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68205) Segal válasza bluuzia (#68204) üzenetére


Segal
veterán

Már ne kockáztass mert megint kezdheted elölről :DDD :P
Amúgy változatos a ruházatod emlékszem régen is megvolt ez a szett :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68206) Kiskokó válasza Segal (#68205) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt mondja mr lófej! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68207) bluuzia válasza Segal (#68205) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Néha átveszek mást is, de ez a kedvenc rucim. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68208) VikMorroHun válasza Heller2 (#68172) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Vegyél olyan monitort, amin gombokkal lehet szabályozni a fényerőt/kék fény erősségét attól függően, mivel foglalkozol. (AC Odysseyben időnként kiírja a játék, hogy sötét helyeken fáklyát kell gyújtani, hogy lássak. Én meg csodálkozva nézem, hogy ja, ez most sötét hely akar lenni? :) Játék módban ui. szépen megvilágítja a sötét részeket a monitor. 35.000 körül volt, ASUS nemtommi a típusa.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68209) VikMorroHun válasza rasotamas (#68137) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha van CEO irodád, tudsz indítani VIP munkákat. Headhunter (egyszerű, ha van Kurumád) és Sightseer 25-30.000 dollárt fizet, szépen össze lehet szedni a szükséges összeget.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68210) rasotamas válasza VikMorroHun (#68209) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm a segítséget,

Jelenleg van egy darab CEO irodám és 900ezrem, ennyi. Valószínűleg az elején választott ingyenes autóm is odalett mert 2 napja nem láttam. Nincs semmilyen kocsim, nincs se garázsom, se apartmanom ahol tarthatnék autót, csak a CEO iroda. Hogyan lehet ilyen vip küldetést indítani?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68211) Segal válasza rasotamas (#68210) üzenetére


Segal
veterán

Az ingyenes autóra ha nem kötsz biztosítást akkor bukod ha pl robbantják vagy valamilyen módon elveszted. Ha kötsz biztosítást vagy veszed a kocsit akkot automatikusan van rajta. Ebben az esetben mors-ot kell felhívni a telefonon.
M menübe van a vip.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68212) rasotamas válasza Segal (#68211) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi

Tekintve hogy nincs hol autót tárolnom nincs sok értelme venni, jó a lopott is. Ez elején írta a játék h üljek be egy általam választott kocsiba és az lesz az autóm, még először túl prémiumba is ültem nem engedte, de most ha csak úgy lopok egyet akkor hogy tudom "sajátommá" tenni?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68213) Segal válasza rasotamas (#68212) üzenetére


Segal
veterán

A tuning műhelyekbe lehet (lsc) biztosítást kötni rá. Viszont ha nincs garázshelyed akkor nem tudom hova fogja rakni kezdésnek :F

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68214) the_mad válasza rasotamas (#68212) üzenetére


the_mad
aktív tag

Csak sima utcai autókat engedi a játék, hogy "magadévá tedd". A Luxory Motorsport oldalán szereplő autókból is kószál néhány darab az utcán (Pfister Comet, Vapid Bullet stb.), de azokat már nem engedi. Gondolom van egy maximális értékhatár, ami feltt nem engedi.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68215) rasotamas válasza the_mad (#68214) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm! És mi a magamévá tevés menete miután beleültem?
Illetve online-ban nincs olyan default autó mint a gta 5-ben a 3 karakternek?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68216) Plata válasza rasotamas (#68215) üzenetére


Plata
félisten

Nincs,venned kell egyet vagy lopni.
Lopott kocsira venned kell biztosítást.
100 ezer dollár értékig lophatsz kocsit magadnak.
Drágábbat nem viheted haza.

(#68217) Headers válasza rasotamas (#68215) üzenetére


Headers
tag

Egyrészt a fantáziádra van bízva ;]

Másrészt LS customs-ben venni kell bele trackert meg insurance-t.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#68218) the_mad válasza rasotamas (#68215) üzenetére


the_mad
aktív tag

Lehet "default" autód, például az Elegy (Nissan GTR koppintás). Azt ingyenesen meg tudod szerezni mondjuk a Bennytől és az onnantól a TE autód lesz, amire van biztosítás. Továbbá 1db saját autóhoz nem kell garázs, azt mindig bedobja hozzád a lobbyba.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68219) #81556480 válasza the_mad (#68218) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lehet csak a visszatérő kedvezmény miatt, de nekem több ingyen autóm is lehet . Van még az elektromos, és a carbon RS motor is.plusz van ingyenes garázs is.

(#68220) FehérHolló válasza the_mad (#68218) üzenetére


FehérHolló
veterán

2 autós garázst lehet venni 20k-ért..
Bocs, 18k, és a város szélén, nem a sivatagban.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#68221) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Érdekes ez kép szitu, nem tudom hogy ki csinálhatja, de ez már a 2. eset. Ma csak én voltam a session-ben.
Nálatok is jelent már meg ilyen szöveg?

(#68222) g.patrik válasza Sz_Imre (#68221) üzenetére


g.patrik
csendes tag

Persze, az elmúlt napokban folyamatosan. Heist közben, public sessionben, mindegy hol vagyok, jön az üzenet.

System.out.println("hello world");

(#68223) Plata válasza Sz_Imre (#68221) üzenetére


Plata
félisten

Hacker attól lehet bent hogy nem látod.
Most ezt a gagyi videóst reklámozzák.
Még a nyomtatókat is feltörték és ezt a ratyi videóst reklámozzák.

(#68224) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Urak!

Van egy eredeti Rockstaros Iphone 7, 8 kompatibilis tokom. Az RS storeból rendeltem anno.
A telefont eladtam, az újra nem jó, így megmaradt.

Arra gondoltam, hogy aki ilyen telót használ, elsőnek jelentkezik érte és megadja a címét, annak elviszi a Mikulásbácsi postán, bélelt borítékban.

(#68225) Segal válasza olddirtyB (#68224) üzenetére


Segal
veterán

Azt ugye tudod hogy szigorúan tilos a fórumba hirdetni?
Csak gondoltam szólok mielőtt valaki jóakaró szól a modiknak és kapsz pár nap pihit :(

Amúgy lemaradtam valamiról? Az Apple elkezdett telefonokat is gyártani? ;] Úgy tudtam csak divatcikkeket gyárt :P

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68226) Plata válasza Segal (#68225) üzenetére


Plata
félisten

Jóakaró?
Én máshogy nevezném,de max ingame írom le azokat a szavakat. :D
Nem is tudtam hogy van ilyen telefon tok,nekem nincs gagyifon mert pont rühellem,de egy ilyen tokért lehet bevállalnám. :DDD
Nem mégse,akkor is cikinek érezném. :B
Más márkához nincs véletlen?
Majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#68227) Franklin válasza Segal (#68225) üzenetére


Franklin
addikt

Szerintem ez nem hirdetés, hanem felajánlás.

(#68228) olddirtyB válasza Segal (#68225) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Ha elolvasod mégegyszer látni fogod, hogy neki szeretném ajándékozni valakinek. Ha ez is tilos, akkor egye fene tiltsanak ki.

(#68229) olddirtyB válasza olddirtyB (#68224) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Úgy tűnik meg is van a gazdája :)

(#68230) Met válasza Franklin (#68227) üzenetére


Met
nagyúr

Én sem látom hogy pénzt kérne érte.
Majd a snaci eldönti ha kilát a sapkája alól :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68231) Segal válasza olddirtyB (#68228) üzenetére


Segal
veterán

Oké tényleg az
Én csak jót akartam hogyha esetleg nem tudsz róla de én néztem be.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68232) olddirtyB válasza Segal (#68231) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

np :)

(#68233) CactuS válasza Met (#68230) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Maradhat. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68234) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Hátrafelé vezetős "verseny', poénból Terrorbyte kormánya mögött. Csak a hangot le kellett tiltanom, mert egy idő után már zavart a vijjogás. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68235) gabesz123 válasza Anulu79 (#68201) üzenetére


gabesz123
tag

Ha ilyen tempóban sikerül nekem is, amekkora hajlandóság van a közösség részéről, akkor talán 2 év múlva meglesznek nálam is. :D A hét mérlege eddig 2 sikeres setup.

Oké, nem fizetnek olyan nagyon sokat, de nem rossz missziók. Tényleg nem értem ezt a nagy érdeklődéshiányt. A régieket még megértem, hogy nekik már unalmas, jó párszor megcsinálták. De sokan vannak/vagyunk újak is. Én már randomokkal is csinálnám, úgy is sikerült már a bónuszokat bukni, max majd egy többedik nekifutásra lenne értelme a cm-re hajtani. De olyankor is 10 percig bámulom a lobby-t, majd talán meglesz a csapat, amiből az egyik tuti misszió közben kilép. Az állandó mc eladások számomra kezdenek uncsivá válni. :(

De tényleg, aki már 250+ szinten van, van ~100 millája, meg kb minden fontos cucca, az minek nyomatja még mindig azokat folyamatosan (duplázós héten még megértem)? :D

(#68236) #81556480 válasza gabesz123 (#68235) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kb 270korul vagyok plusz egy Xbox-os 120, de sosincs pénzem, és van olyan heist amit még nem is csináltam meg 😁

(#68237) Plata válasza gabesz123 (#68235) üzenetére


Plata
félisten

Először is a setup keveset fizet 26k ha jól emlékszem még.
Egyik másik hosszú.
Egy mc eladás legalább 30k és 5-10 perc.
Még esetleg a Cm az ami érdekelné az embereket,de az is megvan már sok éve nekem.
Fináléban meg sokszor szinte semmit nem akar adni a host,mondjuk nem is szoktam vele foglalkozni mert ha nem ad normálisan akkor egyből lépek oszt kész,nem állok le vitatkozni.
Már PS finálé sem fizet olyan sokat már.
Annyit kereshetsz közben MC CEo munkával.
Főleg ha béna a csapat és elszórja a pénz felét. :U
Mondjuk azt meg sem szoktam várni,ha bénáznak és szórják a lóvét akkor lépek.
Szórakozásból meg hogy új játékosnak segítsek pénzt gyűjteni toltam heistet nem régiben is,series a funding-ban például el lehet vinni a minigunos aknázós insurgentet.
Bakker mekkorát hülyültünk vele. :D
Saját minigun-os insurgentel kb nulla kihívás volt a heist.
De heccnek jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#68238) Segal válasza Plata (#68237) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem alapesetben is rem egyszeru az a heist kuldetes. Boven eleg a kuruma is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68239) Tomzi78 válasza gabesz123 (#68235) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Megyek én szivesen heistre ha kell csak szólj ha látsz fent! CM is megvan de nem zavar igaz 3 hét alatt sikerült. Crew tagnak segítek ha van időm final pénz se érdekel ha csak min.Mostanában csak szórakozni járok fel de ha hívnak megyek.

(#68240) Plata válasza Segal (#68238) üzenetére


Plata
félisten

Abban mi a poén. :D
Nem tud aknázni sem és minigun sincs rajta. :DDD

(#68235) gabesz123
Most jut eszembe,szerintem a 2503 szintűek nem sima heist-et tolnak,hanem valszeg DC PS-t,azt én sosem mertem.Voltam olyanon,de úgy hogy nem tudtam hogy az lesz.Végén derült ki hogy trükköznek.

[ Szerkesztve ]

(#68241) Plata válasza Plata (#68240) üzenetére


Plata
félisten

Franc,250+ szintű akart lenni.Csak lejárt a szerkesztés.

(#68242) mikesum


mikesum
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy tudom megoldani a következő problémát.
Az történt, hogy szerda este megadta magát az SSD-m (6 éves OCZ Agility3 volt, Win7-tel, már úgyis cserére érett), volt már egy előre telepített másik SSD-m Win10-zel; steam (így GTA is) HDD-re telepítve volt. Szóval nem kellett újra lehúznom, indul egyből, viszont nullláról kezdené az egészet - a storyval, és azt írja, amíg nem végzek a prologue-gal, addig nem is mehetek online.
Mit kell tennem, hogy "érzékelje" a social club-ban meglévő eredményeim, storyban végzett dolgaim, stb.?
És legfőkébb az online karakterem...

(#68243) Plata válasza mikesum (#68242) üzenetére


Plata
félisten

Online karaktered mindenképp érzékelni fogja,de ha be volt kapcsolva a felhő mentés akkor elvileg a bevezető küldetés közben ha megállítod a játékot a menüben ott lesznek a mentett játék állásaid betöltöd az utolsót és kész.
Ha nincs felhőbe mentve de meg van a gépeden mentés a korábbi játékból akkor az is jó.
Nekem volt már ehhez is meg ahhoz is szerencsém.

(#68244) FehérHolló válasza Plata (#68237) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy mc eladás legalább 30k és 5-10 perc.
nekem állandóan (70-80%) postakocsit és kukásautót dob, akkor bőven megvan az 5-10 perc helyett a fél óra is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#68245) Plata válasza FehérHolló (#68244) üzenetére


Plata
félisten

Peches vagy? ;)
Próbáld ki a repülős trükköt. ;)
De egy eladásra 25 vagy 26 percet kapunk nem?
Az hogy tart félóráig? :F
És mi a francért tartana félóráig?
Esetleg toljátok gyalog? :D
Vagy egyedül tolod?
Úgy lehet,de nem egyedül kell. :R

(#68246) Clley


Clley
csendes tag

Sziasztok,
Pár napja kezdtem a GTA5 online ban. A karakter készítésnél véletlenül kihagytam a "képességek" elosztását.
Jár ez bármi hátránnyal a későbbiekre nézve?

(#68247) Segal válasza Clley (#68246) üzenetére


Segal
veterán

nem mert fejlődsz online-ba

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68248) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Senki sehol? Vagy csak én megyek fel rosszkor mindig mostanában? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68249) Plata válasza CactuS (#68248) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a szemedre csúszott a sapi és nem látsz jól. ;)

(#68250) Kiskokó válasza FehérHolló (#68244) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem igaz, elég sok eladáson túl vagyok szó szerint pár kirívó eseten kívül, 3 ember 15 perc alatt a legszívósabb postással vagy bármivel készen van.
De átlagban szerintem is lehet 8-10 percről beszélni.
Persze van 1perc 8 másodperces 890Ezres kokó eladásom is már :D

Cactusssssskaa én híívlak de nem jössz! Come on barbiee :D

Rád csatlakozni meg soha életben nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.