Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) Bjørgersson válasza hegyipapa (#68699) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem baromi jó. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68702) PeL válasza rasotamas (#68698) üzenetére


PeL
addikt

Nem nálad lesz a baj valszeg. Nekem az adatlapon lévő configgal is megszűnik a stabil 60fps ha sokan vagyunk, van akinek a 1060 mellett i7-7700 van és neki is ugyanúgy leesik az fps. Most a hóesés miatt még inkább problémás, 6-8 embernél is van hogy droppol.

(#68703) Plata válasza #81556480 (#68700) üzenetére


Plata
félisten

Igen ez az a fegyver.

(#68704) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Akciók :

Double GTA$ on Client Jobs, Biker Contracts, Bunker Sell Missions, Special Cargo, Air-freight Cargo.
Double Nightclub Income.
Double Associate Salary.
50% Off Hangars.
35% Off Bunkers, MOCs.
25% Off ALL Smuggler's Run Aircraft & Gunrunning Weaponized Vehicles.

Warstock

LAZER ($4,875,000)

Hunter ($2,325,000)

Nokota ($1,496,250)

Pyro ($2,512,500)

Mogul ($1,762,500)

Bombushka ($3,337,500)

Starling (2,026,500)

Rogue ($900,000)

Molotok ($2,700,000)

Tula ($2,917,500)

Ardent ($862,500)

NIghtshark ($933,750)

APC ($1,743,750) (Trade Price)

Dune FAV ($637,500) (Trade Price)

Half-Track ($1,271,250) (Trade Price)

Oppressor ($1,987,500) (Trade Price)

Weaponized Tampa ($1,188,750) (Trade Price)

Anti-Aircraft Trailer ($1,050,500) (Trade Price)

Elitas

Seabreeze ($637,500)

Howard ($731,250)

Alpha-Z1 ($1,196,250)

Ultralight ($375,000)

Havok ($1,297,500)

[ Szerkesztve ]

(#68705) #81556480 válasza hegyipapa (#68704) üzenetére


#81556480
törölt tag

ingyen van 3 karácsonyi duda ;] ;]

(#68706) Micsurin válasza hegyipapa (#68704) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De jó, remélem nem minden biker contract 2+ playeres. :D

És ingyenes fél tucat karácsonyi maszk. A szivaros feka Santa kimondottan jó. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68707) Mr.Csizmás válasza Micsurin (#68706) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a biker contract úgy a buli :DDD néha bussiness jettel repülünk, mint vajnatimi, csak a macska vezet ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68708) #81556480


#81556480
törölt tag

záporoznak a cuccok ;]

(#68709) CactuS válasza hegyipapa (#68699) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A masni az fix rajta? :B Amúgy jó alakja van az autónak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68710) Anulu79 válasza hegyipapa (#68699) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem azt írta, hogy FREE. Persze be is gyűjtöttem egyből. :D

(#68711) gyugyo79 válasza CactuS (#68709) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem fix, levehető, a karácsonyi "festés" része.

(#68712) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Holnap is jön autó ! RS infó

The Grotti Itali GTO will be available starting December 26th exclusively from Legendary Motorsport.

Dec. 25 – Vapid Clique, Up-N-Atomizer Pistol, Slasher Festive Sweater, 5 Festive Liveries for the Chernobog, Firework Launcher w/ 10 Firework Rockets, 25 Sticky Bombs, 25 Grenades, 5 Proximity Mines, 5 Molotovs, Full Snacks & Armor
Dec. 26 – Blue Bleeder Festive Sweater & Festive Liveries for the Mammoth Avenger
Dec. 27 – Green Slaying Festive Sweater & Festive Liveries for HVY Barrage
Dec. 28 – Hail Santa Festive Sweater, Free Nagasaki Buzzard & Festive Liveries for the APC
Dec. 29 – Blue Cluckin' Festive Sweater & Festive Liveries for Buckingham Akula
Dec. 30 – Merry Sprunkmas Festive Sweater & Festive Liveries for Comet Safari
Dec. 31 – New Year’s Eve Gift (Black & Red Bones Festive Sweater, Fireworks and more), free HVY Insurgent Pick-Up & Festive Liveries for the Pegassi Oppressor
Jan. 1 – New Year’s Day Gift (Red Bones Festive Sweater, Fireworks and more)

[ Szerkesztve ]

(#68713) marczi77


marczi77
csendes tag

Sziasztok! Kezdőként egy pár apró kérdésben szeretnék tanácsot kérni.
Most, hogy nagy leértékelések vannak, gondoltam beruházok egy bunkerbe. Jelenleg van egy kis raktáram, gk. Exp/Imp, illetve egy MC - meth gyárral. Szerintetek megéri, vagy más irányba érdemes menni többnyire "solo" játékosként? Bunkernél megéri fejleszteni is?

A másik kérdésem a segítőkkel történő eladás tényleges kivitelezésére vonatkozik. Itt ha jól értem, akkor első körben indítok egy MC/CEO szervezetet, felveszem a jelentkezőket, elmegyek a gyáramba/raktármba és elindítom az eladást? Az a rész nem világos, hogy ilyenkor a tagok hogyan kerülnek oda, automatikusan "odateleportálódnak"?

Köszi - P.

(#68714) Segal válasza marczi77 (#68713) üzenetére


Segal
veterán

Az mc biznisz max egy kokoval tuningolhatod még a többi nem éri meg. A bunker sem a legjobb befektetés de ha most akciós akkor vedd meg nyugodtan mert több mindenhez is kell így jól jöhet ha van.
Első körbe ugye kiküldöd nekik a ceo vagy mc-be a meghívókat és ha azt elfogadták akkor tudsz nekik küldeni inveket is lényegében ugyanúgy mint ha a garázsodba hívnád meg őket.
Autós eladást nem is tudsz addig indítani amíg nincs ott mindenki, mc viszont akkor is elindítható ha kószálnak a városba csak akkor szívás van mert nem fognak odateleportálódni hanem még mehetnek is oda.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68715) marczi77 válasza Segal (#68714) üzenetére


marczi77
csendes tag

Köszi a gyors választ. Akkor ha jól értem ugyanabból a menüből kell az invitationt küldeni, mint ahol felveszem a tagokat. Az invitation-t pedig ha elfogadják, akkor egyből odateleportálódnak és nem maradnak le a buliról.

(#68716) Segal válasza marczi77 (#68715) üzenetére


Segal
veterán

igen

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68717) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tudtátok, lehet hosszabban is kétkeréken menni izom autókkal ?
Alapból kéziféket ha felengeded felemeli az elejét, de le is teszi, viszont amikor már majdnem teljesen felemelte az elejét a verda, akkor csapsz még egy kéziféket :)
Itt egy rövid videó, először sima indulás, utána dupla kézivel :D

(#68718) MPM


MPM
tag

Üdv!

Tervezek majd GTA V-vel játszani az elkövetkezendőkben, lenne egy pár kérdésem.

Ahogy látom a Steamen most leárazás van, az alap verzió 15€-ba kerül 30 helyett. Gyakran van ilyen leárazás, vagy most kéne lecsapnom rá?

Szeretnék majd az online-nal is játszani, ahogy látom van premium edition is, amiben benne van a Criminal enterprise starter pack. Na most ez csak ilyen külsőségeket (ruha, pénz, kocsi, ház, fegyver) tartalmaz? Mert ez a része nem érdekel az online-nak, csak a küldetések érdekelnek belőle. (Meg vannak ilyen shark bundle-ös verziók, amik még több pénzt adnak, de majd kijavítotok.)

A lényeg: szeretném megvenni a játékot, és hozzá beszerezni (minél olcsóbban) minden olyan bővítményt, ami plusz küldetéseket/játékmódokat ad, a többi nem érdekel. Na most ehhez akkor miket kell megvennem? Elég az alapjáték? Mert látom, vannak content updatek, amikben vannak új plusz küldetések, ezek ingyenesen elérhetők, vagy fizetősek? Egy-két helyet megnézve nem látom, hogy vásárolhatók lennének.

(#68719) Courage_7 válasza MPM (#68718) üzenetére


Courage_7
aktív tag

szia,

inkább most csapj le rá.

a játék ezen kívül teljesen ingyenes, és technikailag egyféle változata van csak. Minden egyéb 'kiadás' olyan dolgokat tartalmaz, amik játszással amúgy elérhetőek, ha türelmes vagy.

Az picit fura, ha csak küldetéseket akarsz, mert sajnos kicsi szinten az nehéz lesz. Például gyengébb fegyvereid lesznek csak, kevesebb lesz az életerőd stb., szóval én azt ajánlanám, hogy kicsit 'grindelj' előtte. Erre jó alap a PH-s crew, ill. a criminal starter packos változat (vagy premium online edition, ahogy tetszik), mert azzal könnyebb nekikezdeni.

(#68720) rasotamas válasza MPM (#68718) üzenetére


rasotamas
veterán

Green man gamingen 10.54 font [link]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68721) Benir8 válasza rasotamas (#68720) üzenetére


Benir8
senior tag

Ez rockstar-os kulcs. Ezekre figyelni kell ha csak nem Steam-osat keres valaki.

(#68722) rasotamas válasza Benir8 (#68721) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem is rokksztáros van, ugyanott vettem. Jobb valamelyik a másiknál?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68723) Plata válasza rasotamas (#68722) üzenetére


Plata
félisten

Steam-es gyorsabban töltődik le.
Nekem dobozos van,social club-ról tölti a játékot meg a frissítést.
És nem annyival amennyi a netem,hanem amennyihez épp kedve van.
Ha úgy gondolja 100 mb-al tölt,kb minden harmadik húsvétkor ha a nyuszi épp szabin van.
De akár annyival is tud ha akar,de inkább csak ilyen 2-10 mb-al,sőt ha rossz kedve van akkor örülhetsz a 8kb-nak is. :D

[ Szerkesztve ]

(#68724) Anulu79 válasza Plata (#68723) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem is dobozos van. Most a legutóbbi telepítést én is a letöltéses módszerrel csináltam és nem a lemezekről telepítettem. De még így is gyorsabb volt mintha a cd-ket cserélgettem volna.

(#68725) MPM


MPM
tag

(#68719) Courage_7:
Köszi az infót! Abba nem gondoltam bele, hogy pay-to-win-es a játékmodell, azt hittem a vásárolható dolgok nem befolyásolják a játékmenet nehézségét. Amikor eljutok oda, majd csatlakozok a ph-s crew-ba!

(#68720) rasotamas:
Hú köszi! Olcsóbb is, meg meg is oldottad az említett problémát. :D

(#68721) Benir8:
Esetemben nem probléma, de azért köszi, hogy figyelmeztetsz!

[ Szerkesztve ]

(#68726) Plata válasza Anulu79 (#68724) üzenetére


Plata
félisten

Igen tudom,jó sok idő dvd-ről telepíteni,de nekem már nincs is benne dvd olvasó,szal én is úgy telepítettem netről.Egész jól jött,de az aréna war frissítés meg a mostani frissítés is marha lassan jött le.

(#68718) Smahlt
Ha most kéne újra kezdenem én biztos Premium változatot venném,meg kímélne sok szívástól.

[ Szerkesztve ]

(#68727) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Van valakinek kedve PS4 en GTA Online-t játszani?

Kezdő vagyok, nem igen értem még a lényeget.

Köszönöm

(#68728) the_mad válasza MPM (#68725) üzenetére


the_mad
aktív tag

Azért a pay to win kifejezés eléggé erős túlzás.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68729) CactuS válasza rasotamas (#68722) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tartalomban megegyezik a kettő, a steam letöltő szerverei stabilabbak. Steamest viszont csak steamen kapni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68730) rasotamas válasza CactuS (#68729) üzenetére


rasotamas
veterán

Azt mondanám, hogy aki steamből akarja a játékot indítani mert mondjuk steam controllere van vagy kell neki a steam saját fps számlálója ha van egyáltalán olyan az vegye meg azt, de a simát meg tudod úgy futtatni hogy nem fut a steam.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68731) Segal válasza CactuS (#68729) üzenetére


Segal
veterán

Kivéve ha valaki acsi függő steamen :)
Én pont nem mert én csak a szinteket gyűjtögetem de millió kategória létezik köztük az is akinek az acsi a fontos.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68732) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Új autó megérkezett !

Képek az új autóról.

[ Szerkesztve ]

(#68733) GabeZkp


GabeZkp
csendes tag

Sziasztok.

Megvettem PS4-re a GTA V-öt.
Hogyan tudnék csatlakozni crewhez?

Előre is köszi! :)

(#68734) PeL válasza the_mad (#68728) üzenetére


PeL
addikt

Egyáltalán nem pay to win. Akkor lenne az ha lennének olyan dolgok amikért fizethetnél és nem szerezhetnéd meg másképp, de nem így van, a játék minden elemét megszerezheted shark cardok vásárlása nélkül is. Egyébként ezek a shark cardok elég durván túl vannak árazva. 15€ egy 1,250,000 GTA$-t adó, ennyi pénzt simán ki lehet naponta szedni a játékban 2-3 óra napi játékokkal, ha többet játszol sokkal többet is.

(#68735) Kiskokó válasza hegyipapa (#68732) üzenetére


Kiskokó
veterán

Elég elbaszottul néz ki főleg hátulról :D
Azt hittem elektromos hirtelen.
Tök olyan előről mint a Fisker Karma (Bár az már benne van a játékban Jut Eszembe)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68736) Micsurin válasza hegyipapa (#68732) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Neve és segge alapján még csak csak F12 Berli...

De ez miez? Hogy néz ez ki szemből? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68737) Plata válasza PeL (#68734) üzenetére


Plata
félisten

Félre érted,nem attól pay to win valami mert csak pénzért vehető meg.
Hanem azért mert aki akarja az egyből mindent megvehet nulla játékkal.
Nem kel neki farmolni sem egyéb,csak shark card és kész.

(#68738) Anulu79 válasza GabeZkp (#68733) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem itt a fórumozók 98%-a PC-n játszik.

(#68739) #81556480 válasza Anulu79 (#68738) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez mondjuk igaz, de megbeszéltük hogy az előző crew megmarad konzolosoknak, mivel azon nincs csalás, így beléphetnek, és legalább van rá esély hogy ph-sokkal futnak össze .

(#68740) hegyipapa válasza #81556480 (#68739) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Így igaz, én a régi crew-val már nem foglalkozom, sőt ki is léptem belőle.

(#68741) #81556480 válasza hegyipapa (#68740) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha akarja az a néhány konzolos, én felveszem őket, csak jelentkezzenek.

(#68742) rasotamas


rasotamas
veterán

Most léptem be és nincs hó. 1 órája még volt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68743) Plata válasza rasotamas (#68742) üzenetére


Plata
félisten

Ez jó hír,végre eltűnt az a vacak.

(#68744) rasotamas válasza Plata (#68743) üzenetére


rasotamas
veterán

Könnyebb így minden persze de azért a karácsonyi hangulatnak adott szerintem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68745) Mr.Csizmás válasza rasotamas (#68730) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Simat is tudod steambol, van fps szamlalo, overlay :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68746) Plata válasza rasotamas (#68744) üzenetére


Plata
félisten

Hát jah karácsonyi hangulat,főleg amikor anyázol postáskocsival a hegyre felfelé menet. :DDD

(#68747) pendre54 válasza Plata (#68746) üzenetére


pendre54
addikt

Hát ja, ma délelőtt felnéztem én is, mivel már jó ideje nem léptem be( only BF5 ;] ), volt eladni való bunkeres, meg night clubos cuccom is. A bunkeres eladásban megkaptam azt a nagy kerekű szart, ami még normál terepen is pattog mint egy pingpong labda, de így a havas hegyoldalba felért egy kisebb agyvérzéssel, mire megmásztam mind az öt leadási pontot.
Na, gondoltam lazítsunk a clubos eladással, ott meg az alap furgon ugye elég lassúcska, de amúgy nem lenne vészes normál útviszonyok mellett, erre beadott a leszállításnál, egy négy csillagos körözést. Az összes rendőr a nyakamon, a furgon meg szépen korizik körbe-körbe a havas úton, mint anno a Sallai/Regőczy páros.
Az asszony meg be is szólt a konyhából, hogy mi a francot káromkodok én egyfolytában. :DD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#68748) rasotamas


rasotamas
veterán

Érdemes lehet megvenni a hangárt és a bunkert amíg tart a mostani akció? Tudom, hogy a kokain jobb irány lenne, de most kb 1 milliót spórolnék a kettőn. Melyiket érdemes venni? Bunkerből 1,07M-ért van a Chumash ami a nyugati parti autópályán még az első híd előtt van, tehát a ceo office-hoz ez van legközelebb, illeve másfélért a szélerőművel szembeni. ami szintén pályánál elég közel a börtönnél.
Hangárból van ugye a los santos reptéren olcsó 600k-tól meg a Zancudo légibázison drágább 1M fölött..

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68749) Plata válasza pendre54 (#68747) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mi a vicc?
Bunkerben a buggy-s eladás is szar volt hóban.
Pedig az terepjáró lenne vagy mi az isten,még is olyan ótvar rossz volt vele az eladás hogy csak na.

(#68748) rasotamas
Bunkert igen,hangárt csak repülő raktárnak érdemes.
A hangár Fort Zancudo-ban legyen,többé nem kapsz körözést ott.
Nekem eredetileg a városi reptéren volt,de az erődben levő jobb,át is raktam oda.

[ Szerkesztve ]

(#68750) Mike


Mike
veterán

annyira régen volt, hogy már nem emlékszem, hogy az elején hogy volt.
most rengeteg, vagy 100 rockstar created missziót érek el pc-n
ehhez képest ps-en az 1-es szintű karakteremmel csak ezeket
és ezek is mind minimum 2 személyesek.
mit csináljak, hogy elérjem a többit? vagy szint kell hozzá? hogyan fejlesszem missziók nélkül egyedül a karakteremet?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.