Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68451) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Nincs kedve valakinek seginteni megcsinalni ezt a k.rva Humane Labs - Deliver EMP-t? Publicban mindig valami vadparaszt eb@ssza... :O :O

Ja amugy PS4. Valaki most delutan, estefele? :R

A játék az nem játék!

(#68452) Kiskokó válasza Micsurin (#68450) üzenetére


Kiskokó
veterán

Inkább az a vicces, hogy elég rég játszok, CM is megvan stb de A börtönös heistben soha nem voltam még Demo :DDD :DDD

Jim-iksz

Itt jobbára PC-sek vannak. Van talán másik GTA topic konzolosoknak.
Vagy Laci de ő nem tudom PS-4-en tolja-e

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68453) #81556480 válasza Kiskokó (#68452) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én Xbox & pc . Szerintem ne a gta-s PS topicba hanem valami PS off topicba próbálkozzon.

(#68454) Jim-X


Jim-X
őstag

Koszi sracok!

Kar, hogy nincs valami fasza PH-s PS4-GTA csapat :(((

A játék az nem játék!

(#68455) #81556480 válasza Jim-X (#68454) üzenetére


#81556480
törölt tag

De van, csak nem ph-s. Ph-n a konzolra tagolt GTA csoportok besültek.

(#68456) Jim-X válasza Jim-X (#68454) üzenetére


Jim-X
őstag

Kozben sikerult kifognom egy normalis bandat es megcsinaltuk masodikra :Y :C

Ps.: Ha osszegyujtok barmelyik facility-re, akkor indithatom a Doomsday Heist-ot?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#68457) Plata válasza Jim-X (#68456) üzenetére


Plata
félisten

Igen.

(#68458) Micsurin válasza Kiskokó (#68452) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én ott azzal kezdem, pls guys i just dont wanna fly at all until the end of the heist. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68459) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Miután kaptam itt jó tanácsokat mostmár szeretnék jelentkezni a ph crew-ba.
Kocajátékos vagyok, ha ráérek órákat játszok, néha egy hétig semmi, nyár óta online-ozok. A GTA 3 óta imádom a GTA-t, (bár ha jobban belegondolok még a felülnézetesekkel is játszotam) talán csak a 4 maradt ki. Az 5-öt végignyomtam 2-szer mire megvettem és elkezdtem online-ozni, nem hittem el mennyivel jobb, mostmár tudom :)
Jelenleg azt hiszem 24-es szinten vagyok de ez kb minden beloggolás után növekszik, a hét elején még 20 körül/alatt voltam. Garázsra gyűjtök épp mivel megvettem egyből a lecsóba csapva a CEO office-t. Ezen kívül csak egy kis 2-es garázsom van meg egy Ocelot 620.
Van mét még amit nem értek, de igyekszem megérteni.
Azt hiszem látható a barátlistám, de csak 1 tag van valami heistben szedtem össze, nem sok ismerősöm gta-zik aki meg mégis azt nem barátoltam össze a fiókommal.
Tudtommal nem volt bannom, gondolom észrevettem volna, utoljára a San Andreasba moddoltam be egy Mazda6-ost mivel olyan kocsim van.
A szabályzatot elolvastam és elfogadom, ezek a normális segítőkész együttélés szabályai.
GTA-ban a nevem T0mBd1gg3R

Köszönöm!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68460) rasotamas válasza rasotamas (#68459) üzenetére


rasotamas
veterán

Pl amit nem tudok, ahányszor belképek annyiszor végighivogat Ron, Lester, valami Tony meg 2 nő hogy én milyen bizniszt vegyek-indtsak, baromi idegesítő. Ezzel lehet valamit kezdeni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68461) hegyipapa válasza rasotamas (#68459) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz a crew-ba, itt !!

(#68462) Segal válasza Kiskokó (#68452) üzenetére


Segal
veterán

Pedig azt próbáld ki én majdnem mindig az voltam :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68463) rasotamas válasza hegyipapa (#68461) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm a befogadást!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68464) Micsurin


Micsurin
nagyúr

MC -nek van olyan része ami tud passzívan is termelni mint mondjuk a NightClub? Vagy csak csomag eladós formában tudok vele termelni mint a kokós dologgal vagy fűvel mint az összefoglalóban?

Ha haverom beveszem az MC-be, rangot adok neki, majd kilépünk a játékból. Következő visszalépésnél a tagja marad az adott ranggal? Vagy ez csak mindig / sessionre vonatkozik ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68465) Courage_7 válasza Micsurin (#68464) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Csak csomageladós forma van eladáskor, és a rangok is csak sessionre vonatkoznak.

(#68466) VikMorroHun válasza rasotamas (#68460) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ki lehet kapcsolni. Lásd a kezdőknek szóló tipphalmazomban 1-2 oldallal előbb.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68467) rasotamas válasza VikMorroHun (#68466) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm!

Sajnos a telefonhívások ettől nem múlnak el, és a többségüket csak azután lehet elhallgattatni jobb kattintással, hogy elkezdték a mondókájukat. Apró probléma, hogy ez az MC/CEO meghívásokról szóló figyelmeztetést is lekapcsolja.
Így viszont sokat nem ér, pont a telefonhívásokat akarnám kikapcsolni, a meghívások nem zavarnak, direkt reklámot mind multkora pewdiepie meg nem gyakran kapok.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68468) rasotamas válasza VikMorroHun (#68466) üzenetére


rasotamas
veterán

Olvasgattam a tipphalmazod, építő jellegű észrevételem lenne, írd már le légyszíves hogy amikor olyat írsz hogy 7 perc, 30 óra, meg daily az 7 játékperc vagy a valóságban 7 perc.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68469) braunz válasza szTotyy (#68442) üzenetére


braunz
tag

Ez az üres session "készítő" program tuti biztonságosan működik? Mármint nem számít mod-nak ugye? Nem szeretnék bannt kapni miatta :)
Még nem mertem kipróbálni... :)

[ Szerkesztve ]

(#68470) szTotyy válasza braunz (#68469) üzenetére


szTotyy
őstag

Tutibiztos biztonságos. :K Elég sokan már régóta használjuk, probléma nélkül.
Nekem is ez volt az első kérdésem, én sem szeretnék kockáztatni. De a progi elvileg csak a pont megfelelő időre megszakítja az internet kapcsolatot, magához a játékhoz semmi köze. Nem is muszáj a GTA könyvtárába tenni.
Ha még így sem bízol a progiban, van más megoldás is üres session létrehozására: vagy a feladatkezelőben szakítod meg a netkapcsolatot, vagy egyszerűen kihúzod a netkábelt. Ezeket pont a megfelelő időre kell csinálni, mert vagy nem történik semmi, vagy levág sztorimódba.

[ Szerkesztve ]

(#68471) szTotyy válasza szTotyy (#68470) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem is muszáj a GTA könyvtárába tenni. Ezt inkább úgy írnám: ne a GTA könyvárba tedd!

(#68472) the_mad válasza szTotyy (#68470) üzenetére


the_mad
aktív tag

A progi valóban jó, de csak tüneti kezelés. Az a baj, hogy ha egyedül használom akkor nem csatlakoznak be randomok, vagy nagyon ritkán. Ellenben ha haverral ketten vagyunk, akkor perceken belül feltöltődik a session randomokkal. Ezt kéne valahogy kiküszöbölni.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68473) szTotyy válasza the_mad (#68472) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezt sajnos nem lehet. Vagyis de, ha rossz a neted, ritkábban dob be idegeneket.
Az ismerősök számának minimalizálásával, vagy ha nem vagy benne sok fős (pl.:IGN) crew-ban, lehet csökkenteni a nem kívánt emberek számát. A PHHU is ezen okból alakult újjá, de így sem lehet megúszni, hogy ne jöjjenek idegenek.

(#68474) Kiskokó válasza the_mad (#68472) üzenetére


Kiskokó
veterán

Amit te szeretnél olyan nem létezik. Vagyis igen, friend, invite vagy crew session (ahol korlátozva van a CEO/MC)
Az a lényege, hogy publicban legyen ellenfél aki keresztbe tud tenni.. szerencse függő milyen gyorsan töltődik fel idegenekkel a session.
De amúgy ilyenkor megint kiüríted a többiek már rádjoinolnak. Pik pak megvan egy "átköltözés"

A program használata teljesen biztonságos. Én több mint 1 éve használom napi szinten.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68475) Mike válasza Jim-X (#68456) üzenetére


Mike
veterán

kik azok? kéne majd nekem is legalább a kuruma
csak vállalja be vki a kukacjátékot

(#68476) Jim-X válasza Mike (#68475) üzenetére


Jim-X
őstag

Engem vegyel fel, aztan csapathatjuk egyutt. Amugy egy random tarsasag volt, de legalabb tudtak jatszani es ertettek, hogy mit is kene csinalni :D

MITAN555

ps.:Ma este csinalom meg a Pacific Standard finalet, ha gondolod gyere

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#68477) Jim-X válasza Jim-X (#68476) üzenetére


Jim-X
őstag

Ott ha minden jol megy es elsore vagy benne, akkor meglesz majdnem a kuruma ara (olyan 3kilot azert lehet szakitani ha sietunk es nem szorjuk el a lovet) :K

A játék az nem játék!

(#68478) Mike válasza Jim-X (#68476) üzenetére


Mike
veterán

1es szintű vagyok sajnos :) még golyóálló mellényt se tudok venni. g36osom azért már van. vezetni se tudok, mindennek nekimegyek. :)
szóval velem nem sokra mész :)

kurumara van pénzem mert még van másfél millióm.
talán a kommandós cuccot meg tudom venni, ha nincs szinthez kötve

míg a motorokig elszaladok 5x kinyírnak
a kurumas trükk még működik?

[ Szerkesztve ]

(#68479) Jim-X válasza Mike (#68478) üzenetére


Jim-X
őstag

Ja, hogy teljesen zerorol indulsz... :B

A játék az nem játék!

(#68480) Mike válasza Jim-X (#68479) üzenetére


Mike
veterán

egyedül helikoptert tudok vezetni mert azt pc-n is gamepaddel toltam. de a buzzard is 1.75 misi, esélyem nincs rá hogy megvegyem. egyszer elég volt a sandkingek eladásával megvenni :)

(#68481) szTotyy válasza Mike (#68480) üzenetére


szTotyy
őstag

Az évek során nagyon sok agysejtem elpusztult, hülye vagyok és borzasztó szita agyam van. De néha megragadnak bennem olyan elhangzott/leírt gondolatok, amiket hallva/olvasva sokáig gondolkodok azokon, próbálom azokat megérteni. Emlékszem pár hónapja itt a fórumon egy vitára (nem veszekedésre, tényleg csak vitára), hogy te csípőből mennyire elutasítottad a játékban a farmolást (MC/CEO bizniszek). ..hogy te ugyan már elvből nem farmolsz..
Erre most ezt olvasom: "buzzard is 1.75 misi, esélyem nincs rá hogy megvegyem. egyszer elég volt a sandkingek eladásával megvenni"
:F
Most én vagy téged nem értelek, vagy magamat nem értem. :U

Ne vedd kötekedésnek, csak tényleg nem értem, a te pénzszerzési modelled miért jobb.

[ Szerkesztve ]

(#68482) Mike válasza szTotyy (#68481) üzenetére


Mike
veterán

igen, ez ellentmondás
azt mondtam: nem dolgozom
a farmolás az kicsit más. :) meg ez azért jóval korábban volt, akkor még semmilyen más pénzkereseti lehetőséget nem ismertem (heist volt már akkor is, de ahhoz kellettek volna mások is), úgyhogy igen 48 percenként kerestem 17 ezret :) plusz egy kis missziózgatás.
aztán kijött a ceo, a dobozolás publicban, milliós bukta, aztán az mc
konkrétan emlékszem hogy egy teljes hétvégém ment el a meth gyártásra, ahol is vagy árut szereztem be, aztán újra meg újra, alig győztem a nyersanyaggal a gyárat etetni, aztán eladás. aztán újra a mókuskerék. egyszer szálltam át a kurumából, persze pont akkor jött a rendőrség és vitt el mindent. és közben semmi olyat nem csináltam amit a játékban szeretek: céltalanul autókázni zenét hallgatva, röpködni, vagy valakivel co-op missziózgatni. vasárnap este számba véve az egészet kiderült, két nap alatt alig hozott be valamit a gyár. és akkor feltettem magamnak a kérdést, hogy hülye vagyok én hogy a játékban is dolgozzak? úgyhogy több mint 1 milliós buktával bezártam a gyárat és nem nyitottam meg azóta se. talán a farmolás abban különbözik ettől, hogy ott nem másfél-két millió az induló amit vissza kell termelni. idáig szerintem egy vállalkozásom sincs ami pluszos lenne pedig van bunkerem és ceos garázsom is. eddig minden csak vitte a pénzt. ps4re meg csak azért vettem meg, hogy megtanuljak vele autót vezetni kontrollerrel, meg egy kis aztókázós lötyögés :) csak arra nem gondoltam hogy egy nyomorult turbóhoz is vagy 50-60as szint kell.

[ Szerkesztve ]

(#68483) szTotyy válasza Mike (#68482) üzenetére


szTotyy
őstag

Értem. :)
A meggyőzés részét kihagyom, hogy: dehogynem, nyereséges az! Azt hiszem ezeket a köröket a múltkor már lefutottuk. :)
A játék lazulós, furikázós részéből én nagyon hiányolom, hogy nem támogatja a kormányokat. Az még sokat tudna dobni a krúzolós élményen.

(#68484) Segal válasza szTotyy (#68483) üzenetére


Segal
veterán

probléma megoldva :DDD :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68485) gabesz123 válasza Mike (#68482) üzenetére


gabesz123
tag

Ez így egyszerűen nem igaz. Sajnos nem árt utánaolvasni a dolgoknak, illetve a tapasztaltabbaktól kérdezni. De ha mindent jól csinál az ember, csomót hoznak az üzletek. És az MC-ben max az eladással kell melózni. Nyersanyagot venni kell, bocs, ez is meló, oda kell menni. :) Nekem eddig egyszer támadták be a gyáram, akkor mondjuk én is pont buktam egy adag szajrét, mert kilőttem az ellenfélre az auto-lock-os rakétát és persze szétlőtte a furgont, amiben a cuccom volt. :D Ez ellen viszont megoldás, hogy nem nagyon lép be az ember MC-be (csak míg bent vagyok a gyárban supply-t venni), ha jól tudom, akkor nincs támadás .

(#68486) Mike válasza gabesz123 (#68485) üzenetére


Mike
veterán

amit leírtam abban mi nem igaz? ez az én történetem. lehet hülyén csináltam, de igy sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

(#68487) VikMorroHun válasza rasotamas (#68468) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Valós idő lesz szerintem, mivel 7 perc a játékban nem sokáig tart.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68488) VikMorroHun válasza Mike (#68486) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Tényleg rosszul csináltad. Én egy db fű gyárral kezdtem. Loptam bele a készletet, amint lehetett, vettem egy másik gyárat, fejlesztéseket. Egyszer vettem egy shark cardot, abból van a (basszus, nem jut eszembe, melyik sportkocsi). A többi cucc (Tezeract, Kuruma, Buzzard, Avenger, jacht, MOC, Nightclub, Terrorbyte, repülő budi, bunker, iroda, import/export garázs, Oppressor, KITT, raktárak) az eladásokból, meg a többieknek való segítségből jött össze. És nem kellett megszakadnom az alatt a kb. fél év alatt.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68489) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ezt a nagy pénz hajkurászást nem értem nem is grindes van benne 23 órám, 6 napja van meg és már van 2,6 millám kb, amiből már vettem MC-t, kokót és most a NightClubbon agyalok. WoW, Dio3 és Destiny 2 után itt még csak nem is érzem, hogy annyira kéne grindeljek... :D

Pár randomot fel kell venni mikor jó volt a heist és pipa.
Minden este kb ugyan azzal a két Polák sráccal megyünk Hesitelni, egész jó arcok és viszonylag jól is beszélnek angolul. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68490) szTotyy


szTotyy
őstag

Heti akciók (reddit):

New Content:
Pegassi Toros ($498,000)

Log-in Bonuses:
Two limited edition T Shirts

Double GTA$ and RP activities:
Arena War modes

Returning Seasonal Content:
Christmas decorations in properties
Arena War modes

Discounted Content:
Pegassi Tempesta ($730,950)
Invetero Coquette Classic hardtop ($465,500)
Grotti Turismo R ($350,000)
Grotti Cheetah ($455,000)
Overflod Entity XF ($516,750)
Truffade Adder ($600,000)
Vapid Ellie ($395,500)
Obey Omnis ($490,700)
Declasse Drift Tampa ($597,000)
Terrorbyte (30% Discount)
MOC (30% Discount)
B-11 Strikeforce ($2,660,000)
P 996 Lazer ($4,550,000)
BF Dune FAV ($552,000 Trade Price)
Dewbauchee Specter ($419,300)

Time Trial:
LSIA

[ Szerkesztve ]

(#68491) hegyipapa válasza szTotyy (#68490) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Képpel kibővítem :

(#68492) HussarF válasza hegyipapa (#68491) üzenetére

(#68493) Chapel


Chapel
addikt

Ugyan megvan lemezes formában a játék, de rohadtul utálom onnan telepíteni, plusz minden rész megvan steamen.
Most 15€ akcióban, kérdésem az hogy szerintetek a nem steames mentéseimet kezelni fogja ha átmásolom vagy ugrik a progresszem?

:F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#68494) HussarF válasza Chapel (#68493) üzenetére

Ha csak annyi a bajod, hogy nem lemezről akarod telepíteni, akkor az nem gond, Rockstar Socialról is tudod. Persze az nem steam-es lesz, de lemez nem kell hozzá

(#68495) Mike válasza Micsurin (#68489) üzenetére


Mike
veterán

26d18h és eddig 32 milliót költöttem el

(#68496) PeL válasza Chapel (#68493) üzenetére


PeL
addikt

multi mentés elvileg működik mindenhol, a cloud mentés csak a single-re vonatkozik nem?

(#68489) Micsurin

2-3 millió ebben a játékban semmi :) Épületekkel kell kezdeni, sztem NC helyett bunkert vegyél ha nincs, vagy CEO iroda + garázs. Amíg lopsz autókat termelnek az MC-k és a bunker is. Járművekre pikk-pakk el lehet szórni több 10 milliókat is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68497) Jim-X


Jim-X
őstag

A DeLorean-ra erdemes sporolni? Van ahol tudom hasznat venni, vagy csak fun? :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#68498) hegyipapa válasza HussarF (#68492) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Egész jó ez új suv, jól megy, jó hangja van, sportos dög. Nem egy super sport kocsi, kanyarban érezni hogy van súlya, de talán ez a legjobb suv most a játékban.

(#68499) hegyipapa válasza Jim-X (#68497) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Inkább csak Fun, opp2-vel lehet jobban jársz.
Kérd kölcsön valakitől, próbáld ki, ha tetszik vedd meg.

(#68500) PeL válasza Jim-X (#68497) üzenetére


PeL
addikt

Levegőben baromi lassú, semmit nem fogsz utolérni vele. Annyi szól az oldalán hogy több rakétát kibír a lassúsága kompenzálása miatt, de oppressor ugyanúgy le fogja szedni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.