Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68951) Anulu79


Anulu79
addikt

Van még hó a játékban? Most a hétenaz eladások is duplások?

(#68952) PeL válasza Anulu79 (#68951) üzenetére


PeL
addikt

Nincs hó és ugyanazok az akciók vannak amik múlt héten.

(#68953) Plata válasza PeL (#68952) üzenetére


Plata
félisten

Végre.

(#68954) perge666 válasza Plata (#68949) üzenetére


perge666
veterán

Értem,köszi a választ. :R
Az Online része nem igazán érdekel a dolognak,inkább a sztorira utazok,azért is lenne jó a magyarítás.
Esetleg egy linket tudnál te vagy valaki adni?

(#68955) Plata válasza perge666 (#68954) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Halvány lila gőzöm sincs hol lehet leszedni.
Én ugyanis Online játszom mindig,több mint ezer órát játszottam már a második karakteremmel is,nincs az a magyarítás amiért kockára tenném az online-t.
Online-hoz képest a sztori képletesen szólva olyan mint a harmatos ló fing. :B
Nincs annál jobb mint fél napot el ökörködni a többi Ph-ssal egy nyugis sessionban,bár tegnap még öldököltünk is,ami ritka mert engem hidegen hagy,de jó hecc volt.

(#68956) perge666 válasza Plata (#68955) üzenetére


perge666
veterán

:R

(#68957) Gawamatsu válasza perge666 (#68954) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Nem tudom mit vársz a magyarítástól, meg hogy PC, ha már PS-en kijátszottad. Szerintem nincs különbség a kettő között, max látványban...

(#68958) perge666 válasza Gawamatsu (#68957) üzenetére


perge666
veterán

Ezen mit nem értesz? :F
Nekem ha bejön egy játék,akkor azt többször is végig viszem,és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
A magyarítás meg mire jó,nem arra hogy értse az ember MAGYARUL?

[ Szerkesztve ]

(#68959) Kiskokó válasza perge666 (#68958) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ne foglalkozz vele. Más világban él (A Mátrixban)

Ugye Neoka ? ;]

Én egyszer toltam csak ki singlet legelején de már a felére se emlékszek.
Megfogadtam ha lesz időm költözés után, valahogy fel kéne tenni az eredetit 2helyre egy gépen. Az egyik maradna online a másik kapná a grafikai modot meg a magyarítást és újra kijátszom.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68960) Plata válasza Kiskokó (#68959) üzenetére


Plata
félisten

Hajaj,ha ki bannolnak ki fog nekünk esténként PP-zni? :D

(#68961) Kiskokó válasza Plata (#68960) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudom, hogy Öreg vagy mint a bánat, meg kávé nélkül egysejtű vagy ;] :P De mit nem értesz azon hogy 2 példány lesz a gépen? Értelemszerűen a modolt le lesz tiltva netről :DDD

Na sebaj, így szeretünk! :DDD (K)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68962) Plata válasza Kiskokó (#68961) üzenetére


Plata
félisten

Értem én,de akkor is rá fog jönni a játék hogy modolod.
Mert peches vagy. :K :P

[ Szerkesztve ]

(#68963) HussarF

2 csíkon volt a popularity az NC-ben. Váltottam 10k-ért DJ-t és fél csíkot ment fel. Erről ennyit :)

(#68964) perge666 válasza Kiskokó (#68959) üzenetére


perge666
veterán

:))

PlayStationon próbáltam a multiját,nem azt mondom hogy rossz volt,de belőlem hiányzik az igazi versenyláz.
Próbálgattam mindenféle játékmenetet,de nem az én világom.

Sőt,nem is játszok multis játékkal egyáltalán,amikor kijött PS-re a GranTurismo Sport,el is adtam a gépet mikor megtudtam hogy a multira mentek rá......

Engem a játékok sztori módja érdekel,és nem a legnehezebb fokozaton az sem,nekem a játék az szórakozás/kikapcsolódás miatt kell.

(#68965) HussarF

Amúgy az Arena Wars-ról lesz valamikor összefoglaló, mert annyira nem éreztem eddig, hogy belekezdjek, de jó lenne tudni, hogy mire érdemes rámenni. Meg úgy láttam, hogy mások is így lehetnek vele, mert nem nagyon pörög a topik ebben a témában.

(#68966) CactuS válasza HussarF (#68965) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lesz, ez alapján. Ami kiverte a biztosítékot mindenkinél az szerintem ez a sor: All unlocks are random and there is no way to know what you will get. Ezt nem tudom, hogy miért kellett beletenni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68967) HussarF válasza CactuS (#68966) üzenetére

Kösz.

Ezt már meglépték a bunker fejlesztéseknél, nem újdonság.

(#68968) Plata válasza perge666 (#68964) üzenetére


Plata
félisten

Pedig hidd el hogy hihetetlenül jó az online,persze nem random gyökerekkel,hanem ismerősökkel.
Tegnap majdnem egy óráig fent voltam és mennyit marhultunk,kb olyan 7 órától toltam éjfél 1-ig kb.
PH-s sessionban PH-sokkal,egyszer volt pár IGN-es tetű bent meg valami random gyökér,de amúgy egész este nyugi volt és béke,Csak amikor mi Ph-sok elkezdtünk ökörködni és mindenféle marhaságot kipróbáltunk,akkor zavartak be ezek a gyökerek,azt hitték öljük egymást és beszálltak.De mi nem öltük egymást csak ökörségeket teszteltünk. :D
Felgyújtottuk magunkat hogy a túzoltó autó elolt-e vagy sem.Meg ilyenek. :DDD
Jah meg megpróbáltunk mindenféle marhaságot,próbáltunk lámpa oszlopra mászni,meg hasonló őrültségek.
Meg az új fegyverrel reptettük egymást. :D

[ Szerkesztve ]

(#68969) Plata válasza HussarF (#68965) üzenetére


Plata
félisten

Az engem is érdekelne.
Én már azt hiszem 3-as szintű vagyok.
Voltam 3 aréna war-on,az elsőt megnyertem,másodikon vesztett a csapatom harmadikat megnyertem.
Megvettem azt a ronda mocit és tuningoltam.Meg van egy fullos irodám vagy mi a ragyám,Nem tudom mi ennek a neve.
De nem nagyon értem én sem az egészet.
Unlockoltam valami járgányra a trade price-t,de pont nem érdekel az.Meg valami ruhát is,de nem tudom melyik az.Pont levágott a játék sztoriba mikor kiírta hogy unlock ez meg az.

[ Szerkesztve ]

(#68970) Micsurin válasza perge666 (#68964) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát zömében a multi is a kikapcsolódásról szól, a felborított komp alján való hógolyózás is ezt mutatja szerintem...

360-on toltam a Singlet jó volt, PC-n ? EL se kezdtem, ja de mikor nincs net vagy kidob a session akkor pár percet gyepálom a járókelőket Franklinnel míg az SC visszacsatlakozik... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68971) perge666


perge666
veterán

Na majd akkor lehet ráveszem magam megint a multira is,de akkor nekem is ki kell találnom valamit,mert magyarítást mindenképp felteszem!

(#68972) Logitech válasza HussarF (#68963) üzenetére


Logitech
aktív tag

Csak akkor megy fel 100%-ra a popularity, ha olyan dj-re váltasz, aki még nem volt a night clubodban.

(#68973) HussarF válasza Logitech (#68972) üzenetére

Ja, de voltak, akik itt azt állították, hogy bármikor felmegy DJ váltásra, holott akkor is azt mondtam ,hogy ez nem így van (asszem Plata volt)

(#68974) Kiskokó válasza Plata (#68968) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt k...va PlataC :D

Ezt a storyt sikerült olyan jól leírnod, hogy mire a végére értem,csak akkor fogtam fel, hogy ennél ott voltam... Valakit lelőttek én meg mentem volna gyilkolni őket:DDD De HUSIKA nem hagyott mert a kanyu betmobiljával ütött el mindig... :U ugyeeeeeeeeeeeee ? ;]

Ma meg Neoka boldogított. :DDD Kerestem volna hogy meg van e a Streiter de neem persze valaki nem hagyta ugye?? ;] :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68975) Plata válasza Kiskokó (#68974) üzenetére


Plata
félisten

Hát kb ez történt nem?
Nagyban ökörködtünk valami idióta traileren meg próbáltunk megmászni egy lámpát,de senki nem bírt fent maradni rajta. :D
Utána kipróbáltuk ha felgyújtjuk a kamiont meg magunkat elolt-e a tűzoltó autó.
Betmenre emlékszem,folyton ott bénázott a kocsijával. :D
Meg ahogy ott marhultunk véletlen kinyírtuk egymást,erre jöttek ezek a sügerek és azt hitték komolyan öljük egymást és ránk lőttek,vagy csak barmok voltak és szimplán kötekedni akartak.

(#68976) #81556480


#81556480
törölt tag

Az megvan hogy bekerült egy új lehetőség az "action" animációk ( integetés, tánc, csirke utánzás) váltására? Kontrolleren LB - RB ide oda váltás, miközben a két sticket lenyomod. Billentyűn nem tudom hogy van.

(#68977) HussarF válasza #81556480 (#68976) üzenetére

Ja, a night club dlc-vel jött...

(#68978) #81556480 válasza HussarF (#68977) üzenetére


#81556480
törölt tag

Sejtettem, de az az érdekes hogy nekem most írta ki bal felül..

(#68979) fidzsig


fidzsig
újonc

Heloka, tudtok segíteni, hogyan tudod belépni a PPHU Crewba? :)

(#68980) Plata válasza fidzsig (#68979) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,olvasd el az összefoglalót.
A második pontban elolvashatod hogy lehetsz Ph-s.

(#68981) fidzsig válasza Plata (#68980) üzenetére


fidzsig
újonc

Nemenged írni a CREWba, kinél kell bemutatkozni így? :D

(#68982) Plata válasza fidzsig (#68981) üzenetére


Plata
félisten

Itt a crew,írd ide.

(#68983) fidzsig válasza Plata (#68982) üzenetére


fidzsig
újonc

Sziasztok!

23 éves vagyok, nemrég vettem meg a játékot 1 hónapja körülbelül de már 70+szinű vagyok. Egyik barátom tagja a CREW-nak, ő hívott be engem és egy másik haveromat a serverre. Megtetszett a dolog, mivel láttam, hogy tényleg egymásnak vannak az emberek és egymást segítik, több taggal is együttműködtünk már. Az aktivitás igazábol a sulitol és a munkatol fugg, de kb minden nap online vagyok. Sc nevem: FiDzSiG
Kb röviden ennyi

Üdvözlettel,

Fid

(#68984) Plata


Plata
félisten

Büdös francba,nyugisan játszogattam fent online,erre kivágott ez a gyökér és nem enged fel,max invite only-ba.
De ott nem tudok CEO-zni.
Ha bárkire csatlakoznék le dob errorral. :W

(#68985) hegyipapa válasza fidzsig (#68983) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#68986) fidzsig válasza hegyipapa (#68985) üzenetére


fidzsig
újonc

Szia, tegnap már elolvastam, de köszi :)

(#68987) Met válasza fidzsig (#68986) üzenetére


Met
nagyúr

Azt akarta írni hogy ezt olvasd el és fogadd el.
Erre neked azt kell válaszolni hogy elolvastad és elfogadod :DDD
Jelentkezz SC-on és elfogadja a jelentkezésedet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68988) hegyipapa válasza fidzsig (#68986) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nem véletlen írtam hogy alaposan olvasd el, én meg ránéztem a barátlistádra. Fuss neki még egyszer.

(#68989) Met


Met
nagyúr

Valamelyik nap volt valami cyberboy vagy ki bent, (PINA crew).
Az kinek az ismerőse?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#68990) Depiboy


Depiboy
tag

Sziasztok!
Egy ideje hanyagoltam a játékot más játékok miatt viszont tegnap este egy kicsit játszottam és láttam hogy lett hógolyóm, tök jól bohóckodtam vele csak kicsit kevés volt az a 10, lehet még valahonnan szerezni vagy ennyi volt?

(#68991) Micsurin válasza Met (#68989) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cityboy vagy ki még aki olyan kemény mint a hetes szendvics a kalaptartóban.... :D

Mód. : Crew stimmel az általad írttal azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68992) Plata válasza Depiboy (#68990) üzenetére


Plata
félisten

Már sehonnan.
Hála az égnek eltűnt a hó.
Karácsonykor meg újévkor volt hó.
G betűvel felszedheted a havat és lehetett dobálni.

(#68993) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!

A következő gépen akadozik, belassul, és néha 30fps-re belockol a GTA5 (online és offline is, 2560x1080 felbontás):

i5-4670k 4.4GHz-en, 16GB RAM, GTX970

A GPU kihasználtság ~75%, CPU pedig 100% ilyenkor. Vsync bekapcsolva. Szerintem nem elfogadható hogy ilyen mértékű stutter legyen a játék alatt, ti mit gondoltok? Nem tudom mit kell hozzá átállítani. 30fps-re pedig annyit találtam, hogy vsync ki-be kapcsolás majd megoldja.

Mellesleg egy másik gépen, benne i5-6500 ami csak 3.5GHz, 8GB RAM, és GTX1060 komponensekkel, semmi ilyet nem tapasztaltam, és a grafikai beállítások ugyanazok, vagy magasabbak :F

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#68994) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy milyen irányba mennyek tovább. Viszonylag ritkán játszom, tavaly a karácsony-március időszakban szereztem a szintem/pénzem/tapasztalatom javát. Most megint beleugrottam és talán majd március-áprilisban több időm is lesz játszani. Jelenleg 49 szinten vagyok van egy lakásom (tinsel tower) armored kuroma, kb másfél millió dollár és kb más semmi.
Milyen irányba kellene mennem, hogy a későbbiekben majd megcsináljam a nehezebb heist-eket?
Mit lenne érdemes venni? Én most a bunkeren gondolkozom, de ha mással jobban lehet pénzt csinálni akkor inkább abba az irányba mennék. Most két-három hónapig heti két háromszor 2-3 óra amit tudok a játékkal tölteni.
Előre is köszönöm!
+ ha bunker akkor melyiket lenne érdemes megvenni

(#68995) Segal válasza Szab24 (#68994) üzenetére


Segal
veterán

Most is simán meg tudnád csinálni a heisteket. Messze nem olyan nehezek ahhoz.
A legjobban az autólopás/eladással lehet keresni de ott dolgozni is kell ha beéred kevesebbel is de inkább a játékot élveznéd akkor meg motorosclub és koko biznisz a javaslat. Mindegy hogy melyiket veszed csak az elhelyezkedésük miatt más az áruk,

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68996) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Kölcsönadtam ismerősömnek a Fat Xbox 360-amat. Nálam live-al működött, vezetékes nettel. Ismerősömnél nincs net, és a GTA V nem tud menteni. Hiába csinál offline account-ot és jelentkezik be azzal, nem engedi menteni.
X-box live-ot szeretne a gép, és jelzi is, hogy nem tud csatlakozni.
Nem lehetséges menteni, ha offline van a gép?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#68997) Plata válasza Szab24 (#68994) üzenetére


Plata
félisten

Heistekhez a kuruma bőven elég.
Sajna pacific standard heist-et már nem lehet kuruma glitch-el megcsinálni,de a többiben még elméletileg megy.
Elég ha van 1 high end apartmanod,több fölösleges,max akkor kell ha van sok pénzed és nem fér már hova autód.Vagy csak sok pénzed van és szereted a szép lakásokat.
Ami még heisteknél jól jöhet az a magasabb szint.Minél magasabb a szinted annál erősebb a karid,maxold a skilljeidet attól is erősebb lesz a karid.
Ha lehet minden skillt maxolj ki.
Minél magasabb szintű vagy annál erősebb armorod lehet,jobb fegyvered.
Vegyél heist ruhát,50% védelmet ad heisteken.
Bár ha már elég ügyes vagy az sem fontos.
Pacific standard hardon ment már alsóneműben is. :D
Volt hogy heccből pizsamában vagy csak alsóban toltam le.
Később ha sok pénzed lesz vehetsz insurgent pick up custom-ot,azt is el lehet vinni heistre,minigunnal vicces.

(#68998) PeL válasza tonyrulez (#68993) üzenetére


PeL
addikt

Mellesleg egy másik gépen, benne i5-6500 ami csak 3.5GHz, 8GB RAM, és GTX1060 komponensekkel, semmi ilyet nem tapasztaltam, és a grafikai beállítások ugyanazok, vagy magasabbak :F

Nekem full ugyanez a gépem van és nálam is beakadozgat szépen ha többen vagyunk... Very High-on játszom 1920x1080-ban, advanced-ben nincs semmi felhúzva.

[ Szerkesztve ]

(#68999) #81556480


#81556480
törölt tag

Fú ez az arena war nagyon állat :D Bár mint GTA, nagyon messzire ment, de tetszik.

más: Bunkert meddig lehet tölteni? menniy a max kapacitása? most valami dupla van vagy mi, mert már 1.7m -nál jár a drágábbik eladási értéke..

(#69000) Plata válasza #81556480 (#68999) üzenetére


Plata
félisten

Alapból 700 ezer de messzebbre eladni 1.07 misi.
Duplás héten 1.4 milláig tölti,de messzebbre 2 milka.
Fullos sessionban sok rivális céggel 2.3 misit is kaphatsz érte a high demand vagy mi a ragya bónusszal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.