Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68301) Plata válasza Micsurin (#68300) üzenetére


Plata
félisten

Diablo 3-hoz képest kevesebb grind kell.
Nekem is van benne pár órám.
Destiny 2 is itt van a könyvtárban,de kösz de kösz nem. :DDD
Épp raiden vagyok WoW-ban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#68302) VikMorroHun válasza Plata (#68301) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

De ugye ez is a telefonos appról megy? :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68303) Plata válasza VikMorroHun (#68302) üzenetére


Plata
félisten

WoW telefonos appról?
Jó is lenne. :DDD

(#68304) Micsurin


Micsurin
nagyúr

No, nem kaptam választ. :D
Várható még hozzá érdemi update vagy amolyan facsarjuk ki amíg tudjuk és felejtsük el a játék állapota?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68305) bluuzia válasza Micsurin (#68304) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ne vedd meg! (kb. 3500 óra)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68306) CactuS válasza Micsurin (#68304) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jelenleg a kiadó legnagyobb fejőstehene a GTA Online. GTA 6 még bejelentve sincsen, anno az RS kijelentette, hogy a mostani konzolokra nem is fog elkészülni (a 1S 4Pro nem új gen), szóval én nem aggódnék, hogy holnap lelövik. Elég sokan 500-1000+ órákat vagy ennek a többszörösét toltuk bele. Ha bejön a stílus, akkor van benne tartalom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68307) Plata válasza Micsurin (#68304) üzenetére


Plata
félisten

Pletyka szinten elvileg még jön DLC.
Én várom.

(#68308) szTotyy válasza Micsurin (#68300) üzenetére


szTotyy
őstag

Idén lett a GTA5/online minden idők legjövedelmezőbb szórakoztatóipari terméke. Ugyan nem jön már hetente új tartalom, de nem fogják a kukába dobni a fejlesztők az biztos.
Van benne annyi dolog, hogy 2 évre biztos nyújt szórakozási lehetőséget. Ha belépsz a crew-ba, akkor főleg.

[ Szerkesztve ]

(#68309) Plata válasza szTotyy (#68308) üzenetére


Plata
félisten

Azt is írd hozzá hogy 100 millán felül adtak már el belőle.

(#68310) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a válaszokat! :R
Holnap megyek érte a konzolokszervizéhez! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68311) Plata válasza Micsurin (#68310) üzenetére


Plata
félisten

Figy,a játék eszement jó,mármint online,ha van kivel nyugis sessionban játszani.
Public sessionba nem nagyon éri meg menni,max idegesíteni a gyökereket. :D
De public sessionban csupa veszélyesen hülye zseb rambó van,aki a saját lábát is el lövi ha megmozdul. :U
Kezdőként az ilyen alamuszi nyuszik kinyírnának és szét gyilkolnának míg meg nem unják,de nem unják mert agyhalottak.
Javaslom a haveroddal inkább játszatok privátban.
Vagy ha nincs IGN-es ismerős akkor megpróbálhatjátok szerintem Ph-s sessionban is.
De publicba nem éri meg menni,oda az ember azért megy max hogy tényleg a marhákat hergelje passzívban. :D

(#68312) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Remélem tényleg lassú a pénz gyártás és a fejlődés..., valamiért minden GTA-ban az elejét szeretem a legjobban mikor marhára short on money feeling van és még a pisztolyt is az első járőr elcsapásával szerzem meg.... :DDD

@Plata: Köszi, ha minden igaz amúgy is a szombati lanparti darabja lesz momentán az Online, privátba persze. Alapozásnak meg mehet a PayDay... éljen a ZH időszak és a nyelvvizsga készülés vége. Pusztítsuk a szürkeállományt :DDD

Coopnak mennyire alkalmas a játék? Lehet valami olyasmi vállalkozásba kezdeni ami coop és mindkettőnk tud belőle pénzt kirántani? Akár egyszerre vagyunk fent akár külön külön és mindig aki épp fent van fejlesztgeti a bízniszt?

Public sessionről még GTA4-ben szoktam le ahol egy utcai versenyes vagy helikopteres módot nem tudtál lejátszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68313) szTotyy válasza Micsurin (#68312) üzenetére


szTotyy
őstag

Na, itt nem fogod azt érezni, hogy hamar kimaxoltál mindent és mindened megvan.
Nekem két év után még mindig sok újat tud mutatni a játék, egy csomó játékmódot még ki sem próbáltam.
Két embernek is rengeteg játékmód van versenyektől kezdve a lövöldéig.

Igazi jó co-op például a Doomsday Heist, azt ketten is le tudjátok tolni. Főleg kezdőként jó kis kihívás lesz. De ahhoz egyikőtöknek vennie kell egy Facilitiyt, hogy indítani tudja a heistet.

Vállalkozások meg vannak, de sajátok. Viszont egymásnak jól be tudtok majd segíteni, alkalmazottként be tudtok lépni a másik vállalkozásába. Jól működik ez oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#68314) Kiskokó válasza szTotyy (#68313) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na jó azért ez kicsit túlzás. Ez attól függ ki mennyit játszik.
HA rólad vagy rólam van szó a jelenlegi idő és elért szint meg pénz (lvl451 , 80 milla , és ami kell az megvan véve)
Kb 2szer ennyit el lehetne még költeni.
Ez nekem rettentő sok idő mert több mint 2 éve játszok stb..
De ha megnézed hogy hogy pl Simon (Rá gondolok, remélem jól emlékszem)vissza hozta magát az új karijával cirka 2-3 hónap alatt.?! lvl400 gondolom pénzel is jól áll. (amúgy mi lett Simonnal rég nem láttam?)
Szóval ez elég relatív, de ettől függetlenül akkor is megéri megvenni szerintem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68315) szTotyy válasza Kiskokó (#68314) üzenetére


szTotyy
őstag

Jó, de Simon újrakezdése egy picit más. Már nem tapasztalatlan szűzfiúként kezdte újra a játékot, tudta már mit hova kell rakni. :))
Ha van egy haver, akivel csak sokat hülyülnek, felfedezik a játék minden részletét, akkor elég rendesen meghosszabitható a játék "kimaxolása". Ahogy irtad, ez elég relativ. :K
Simon megvan, csak ritkábban. Time trialokon indul, csak valószinüleg (nincs hosszú i a billentyűmön) beszippantotta a western világ.

[ Szerkesztve ]

(#68316) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

holnap új DLC [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#68317) szTotyy válasza wjbhbdux (#68316) üzenetére


szTotyy
őstag

:C Ez jó sunyin jött.

[ Szerkesztve ]

(#68318) Plata


Plata
félisten

Új minigunos motor.
Mi a manó.
Ugye hogy jön DLC? :P

(#68319) Micsurin válasza Plata (#68318) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na vazz. :DDD :D
Na megyek érte, kíváncsi leszek egy bő óra alatt fent is lesz jó, talán kevesebb Destiny 2 82GB-je volt fent egy óra alatt. Bár a Blizz Activision szerverek szépen rántanak. Addig befejezem a projekt dokkumentálását talán aztán game. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68320) Plata válasza Micsurin (#68319) üzenetére


Plata
félisten

Most egész gyorsan jön a játék le.
De amikor még új volt nem,emlékszem mikor 5 giga patch 20 óra alatt jött le mert olyan szar volt a rockstar szervere. :D
Ilyen 8-9 kb-al engedte csak tölteni és folyton megszakadt a kapcsolat percekre. :D

(#68321) negyven2


negyven2
veterán

Az Arena Wars-ba érkező dolgok

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#68322) Plata válasza negyven2 (#68321) üzenetére


Plata
félisten

Juhé új tank jön. :D

(#68323) Segal válasza Micsurin (#68319) üzenetére


Segal
veterán

ez nem lesz lent 1 óra alatt :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68324) Plata válasza Segal (#68323) üzenetére


Plata
félisten

Ha gyors nete van miért ne lenne?
Nekem is lejött gyorsan most.

(#68325) CactuS válasza Plata (#68324) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Attól függ melyil verzió, sima RSCnél azért szerintem vannak akadások "holtidőben" is.

Más: RX 580 lett végül (XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition). A hűtésnek van hangja, pedig hangszigetelt házam van, viszont a játék megint elámított, hogy mennyire pöpec képi világa van még ennyi év után is. És még mindig tartom, hogy szebb képe van egy ATI/AMD kártyának, mint egy nvidianak (másik gépben is ment a 4590 és Ryzen lett integrált vegaval, ott még látványosabb). Köszi a tippeket, ez a kártya engem kiszolgál egy darabig.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68326) Segal válasza CactuS (#68325) üzenetére


Segal
veterán

Mivel a konzolokszervizébe szeretné megvenni egyértelmű hogy melyik verzió lesz ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68327) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Dobozos itt most 7500 annyit, neten se olcsóbb csak kulcsos oldalról.
... Szeretem a dobozokat is btw, a polcon jól mutatnak. :D

Vagy van más alternatíva? :)

Nettel nem igen szokott gondom lenni! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68328) Mr.Csizmás válasza Micsurin (#68327) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] vedd nyugodtan a dobozost, a 0day patches problémák elmúltak pár éve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68329) Plata válasza Mr.Csizmás (#68328) üzenetére


Plata
félisten

A DVD-k és a térkép nagyon tuti.
DVD-k szépek.

Jaj ne már,azt írják hogy az új járgányok csak akkor válnak elérhetővé ha az arénába eljárunk és elérünk bizonyos szintet meg pontszámot,akkor megvásárolhatjuk az utcára is a járművet. :F
Nekem azonnal kell a tank arénázás nélkül. :O

[ Szerkesztve ]

(#68330) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Sziasztok ez megint ilyen egymást ölni dlc lesz? :) Tényleg eladóm a gépem :( Ha ilyen dlc lesznek.

(#68331) Plata válasza Tomzi78 (#68330) üzenetére


Plata
félisten

Úgy néz ki igen,lesz egy aréna ahol heten egymás ellen harcolnak gépekkel.
Ha igaz akkor pontokat lehet majd szerezni,amik megmaradnak,ahogy szerzed a pontokat úgy fogsz egyre több járművet unlockolni.Ha igaz.
Ezeket a járműveket meg is veheted utcai használatra ha elérsz bizonyos pontot.
De ez még csak pletyka.

(#68332) PeL


PeL
addikt

Jól látom hogy a régi cuccokra meg semmi akció nem lesz a héten? Asszem be se nagyon fogok akkor lépni jövő keddig, mert engem pl. ez az új mód meg a hozzá tartozó pvp járművek totál hidegen hagynak :U Inkább valami új heistet raktak volna be, pvp hülyeségekből már így is bőven van elég...

[ Szerkesztve ]

(#68333) PeL


PeL
addikt

Viszont lehet én bénázok, de asszem javították az oppressor speed glitchet :DDD Lelassul magától

(#68334) gabesz123 válasza PeL (#68332) üzenetére


gabesz123
tag

Látom nem csak én csekkoltam gyorsan az update utáni állapotokat. ;]

Am jah, én ugyanígy vagyok vele. Ezen a héten sem fogom túlzásba vinni a Gta-t... Kicsit Borderlands feeling az aréna, meg a járművek is, ettől függetlenül nem igazán hoznak lázba azok sem.

És volt még egy remek frissítés. Pápá op2 speed glitch. :W

(#68335) ProgenXL


ProgenXL
őstag

asszem vissza kell kicsit térnem :))

Gunner for life

(#68336) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Arena War:

Workshopot kell venni, amit szokás szerint lehet szépítgetni (stílus, szín, falfestés).
A TELJESEN alap ár 995.000.-

Viszont lehet bele venni 2 emelet garázst - amelynek vásárlásakor nem derül ki, hány férőhelyes.
Van egy alap Mechanic,aki mellé beválaszthatsz még kettőt - +975 ezerért (Benny's pimp & weapons).
Valamint lehet venni szálláshelyet is. Jó spawn pont lehet.
Így a teljes vásárlás felugrik 3.575.000.- GTA $-ra.

A játékmenetet még nem néztem.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68337) Kiskokó válasza bluuzia (#68336) üzenetére


Kiskokó
veterán

Istenem, hogy van aki mindig siránkozik :D
Ha nem jönne semmi az jobb lenne ?... (nem neked írom Kéékzia :D )

Fasza hogy jött valami új megint.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68338) hegyipapa


hegyipapa
senior tag


[ Szerkesztve ]

(#68339) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Tényleg nincs speed javítva remek :( nem vagyok spoiler mindenki tesztelje le valakinek jó az új dlc valakinek nem :) én tudom 3.5év után szegre akasztóm a játékot nekem nem jön be filmbe is -gáz lenne már ami most jött ki :)

(#68340) Plata válasza Tomzi78 (#68339) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ez ú,mi baj az opressorral?
Sima opressor vagy mk2,

(#68341) csadi0011 válasza hegyipapa (#68338) üzenetére


csadi0011
őstag

2 hét múlva ezekkel lehet majd tolni a havat? :D

(#68342) Tomzi78 válasza Plata (#68340) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Szia már nincs Speed Glitch az oppressor mk2 nél :( Pedig jó volt de most hanyagolom a játékot én is.

(#68343) Plata válasza Tomzi78 (#68342) üzenetére


Plata
félisten

Azt se tudtam hogy van,pedig mindenhova azzal megyek.

(#68344) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Arena War garázshely:

Arena Workshop szinten 10 db garázshely
Gargae B1 szint 10 db garázshely
Gargae B2 szint 10 db garázshely

(#68345) Plata válasza hegyipapa (#68344) üzenetére


Plata
félisten

Vagyis 30 garázshely.
Maga az iroda vagy micsoda hol van?

(#68346) CactuS válasza hegyipapa (#68344) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Végre rájöttek, hogyha nincs hely, nem vesznek új járműveket az emberek. :D

Szerk, ha valaki meg tudja oldani a kinti vásárlást, akkor ez kb. elég durva kezdőár a digitális csomagért: Grand Theft Auto V and Criminal Enterprise Starter Pack Bundle [Online Game Code] 14,99$ Newegg.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68347) HussarF válasza Tomzi78 (#68342) üzenetére

Végre. Ezt már rég javítani kellett volna.

Az Akula missile lock-on bugot javították már?

(#68348) bluuzia


bluuzia
aktív tag

A játékmenet: Check point gyüjtögetés, amit az ellenfélnek kell szabotálni.
RAGE feelingje van.

Még nem vettem meg, de ha megfogom, az kizárólag a garázshely miatt lesz!
+ 1 játékmód, amivel nem sokat fogunk játszani.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#68349) Segal válasza CactuS (#68346) üzenetére


Segal
veterán

csak másfél évet késtek ezzel a felfogással...
Amúgy szerintem értékeljétek ezt a dlc-t mert engem egyáltalán nem lepne meg ha ez lenne az utolsó. Nagyon max jövőre még egy és kész.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68350) hegyipapa válasza Plata (#68345) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Csak ezt az 1 helyet tudod megvenni, itt nincs több lehetőség mint a bunkinál meg a gyáraknál.
Ennek az aljában van a garázs. Megveszed a plusz 2 szintet akkor összesen 30db helyed lesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.