Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68401) Segal válasza Micsurin (#68397) üzenetére


Segal
veterán

Akkor legalább win10-nél particionáld majd. Legalább tudni fogod mennyi idő lesz újra leszedni :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68402) Micsurin válasza PeL (#68400) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az eleje közelebb áll szerintem az elődhöz de ez meddő téma. :D

Ha van összehasonlítási alapod ne tarts magadban majd!!! :D

@Segal: Nem véletlen nincsen most sem! :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68403) PeL válasza Micsurin (#68402) üzenetére


PeL
addikt

Mentem egy kört vele, érzetre nem sok különbség van a két autó között. A Sultan egyébként gyorsabb valamivel egyenesben az biztos.

(#68404) Micsurin válasza PeL (#68403) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor marad az az elsődleges kiszemelt! :)

A formája a másiknak jobban bejönne de a hangja nem olyan ütős. :N
[...] hiába nem elsősorban autós játék én mindig élveztem, hogy lehet szimplán randalírozni a városban kocsival.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68405) Kiskokó válasza Micsurin (#68404) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most pont DLC jött és ilyenkor amúgy is sokkal többen vannak online és töltik le a frissítést.
Nem mondom hogy amúgy hyper gyors de most tuti ettől volt lassabb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68406) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! PC-s GTA V-el akadt egy kis problémám, Magyarosítás után... de ez csak azóta mióta NVIDA kártyám van...
Elindul, Menü még bejön, de ha rámegyek a Story Módra 2. töltőképnél kidob az asztalra... (ha kikapcsolom a Magyarosítást tökéletesen fut. Ráadásul Eredeti a játék)

(#68407) Plata válasza Walter_White (#68406) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,a magyarosítás tiltott mod-nak számít,talán azért.
Magyarosítás moddal meg ne próbálj online felmenni különben banán.
Bár lehet így is ha megérzi a játék.

(#68408) Walter_White válasza Plata (#68407) üzenetére


Walter_White
senior tag

Onlinet parancssorból letiltom, tehát online opció mint választási lehetőség nincs is.

(#68409) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hmmm érdekes ez az Online nem látok benne épkézláb koncepciót...

Felmásztam hetes szintig, ami lótúsz de így is nyögve nyelve. Lenyomtam a tutorialt mivel emlékszem milyen erőszakos. Bolt rabláson és autó leadáson kívül nem volt semmi szinte idáig, szó szerint érteni természetesen!

Most hirtelen minden világit a mappon, Lamar meg dobja be a küldiket, amit csak 4-en lehet elkezdeni... naná, hogy az elsőt se tudtam megcsinálni a Ballas és társa banda hergelést és nyirbálását mert a drága csapatársnak sikerült meghalnia.

PayDay szerű akciót mint amivel tolták anno YT reklámban valamelyik kiegjét még messziről se láttam.. sőt a legtöbb bolt is ki van fosztva ha nem single sessionbe megyek... Van valami rém rom ház 2 garázzsal meg ~450k még nem hiszem, hogy értem a koncepciót innen hova merre... :U :DDD :N

Bármi ötlet?

szrk.: nem lenne gondom ezzel a mássz fel az alvilági ranglétrán kis pajtás felállással ha rendesen meglenne csinálna több végig járható úttal amit legalább leír a játék pár helyen, nézd itt keresd hülye... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68410) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Egy PH session invnek nagyon örülnék! :) Ott lenne élet de nyugi ellenben az össznépi Madnessel szemben.
PvP-t kerülöm, de ha rám lőnek értelemszerűen visszalövők.
Egyetemi haverommal tolnánk a játékot ő még nyugisabb mint én, nem tudom van e kötelezettség vagy valami de azt nem tudom bevállalni, hogy hetente játszom van, hogy egy hétig peregnek bele az órák aztán egy hétig semmi. Ha van discord akár oda is fel f járok szívesen.

Köszi szépen! :R

Social Club: l3a1int (kis L), elvileg a friend listem is public és szép üres.. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68411) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

#ArenaWar

Arena Rank 50 (15300 Arena Points)

[ Szerkesztve ]

(#68412) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

#ArenaWar

Unlock Pegasus vehicles by increasing your Sponsorship Tier Level / AP Tier Level.

Tier 25 - Taxi
Tier 50 - HVY Dozer
Tier 75 - Clown Van
Tier 100 - Trashmaster
Tier 200 - HVY Barracks Semi
Tier 300 - HVY Mixer
Tier 500 - Space Docker
Tier 1000 - Tractor

[ Szerkesztve ]

(#68413) Segal válasza Micsurin (#68409) üzenetére


Segal
veterán

Azért nem látod mert olyan borzasztóan sok mindent lehet benne csinálni hogy még nem látod át.
Amik pl bal oldalon felugrálnak invek azokat el tudod fogadni a telefonodon, ha hívnak melózni (farmolás) abba is tudsz segíteni másnak és pénzt és rp-t is kapsz érte és lassan (eleinte nagyon lassan) de beindíthatod a saját vállalkozásod aztán egyre többet de ez egy rettentő türelemjáték. Még ha az elején csatlakoztál akkor is lényegébe folyamatos farmolásra vagy kényszerítve ha mindent meg szeretnél venni (pont ez a lényeg hogy válaszd a könnyebb utat és valódi pénzért vegyél gta dollárt).
Persze most kezdve is bele lehet tanulni de minimum az összefoglalót el kéne olvasni itt a fórum elején mert különben mindenki csak le fog lőni a városba és hamar meg fogod unni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68414) Kis Tigris válasza Micsurin (#68409) üzenetére


Kis Tigris
tag

Nem jól kezdted az egészet :) Nem egyből a drága kocsivásárlásra kellett volna menni.
- Első dolog, venni egy High-End apartman-t (ócska ház 2 garázzsal semmire nem jó), mert ott van külön Heist szoba, onnan tudsz (Pay-Day szerű) csak Job-okat indítani. Ezeknél kezd dőlni a pénz (a dőlni kis szinthez mérten persze :) ).A High-End-hez alapból egy 10 férőhelyes garázst is kapsz.
Majd a Job-okkal és a szóló küldetések játszásával (ezeket a menüből is tudod indítani, valamint a telóra érkező felkérésekből) egyre több pénzt tudsz összeszedni.
- Második szint: MC Club vásárlás. Ha van MC Club, onnan tudsz csak venni Kokó, Meth, Hamis pénz, Fű, Dokumentum gyárakat. Ezek közül Meth és Kokó éri meg inkább, ha ezeket megveszed, ezek is termelik a pénzt elég szépen, lassan kinyílik a világ :)

Én pl 14d 18h 13m 31s alatt (ezt a számot 4 hónap alatt hoztam össze, 2018. Augusztus 05 óta Online-ozok), 67.2 millát szedtem össze, gyakorlatilag mindent megvettem, ez minden elérhető épületet (kivéve hangár), minden fontosabb jármű (Oppressor, MOC, Terrorbyte, Avenger, Helikopter, 7-8 autó fullosan (Kuruma, Sentinel, Karin, Skyline, stb...). Szóval ha ésszel játszik az ember és nem ész nélkül költ, elég hamar sokat össze lehet hozni :)

Eleinte engem is zavart a mappon a rengeteg egymást fedő ikon, de rájöttem, hogy az M menüben ki lehet őket kapcsolni. Azóta csak a hasznosak vannak bekapcsolva: boltok, üzletek, épületeim, stb. Így már eléggé letisztult a map, semmi nem zavaró :)

[ Szerkesztve ]

(#68415) Kis Tigris válasza Walter_White (#68406) üzenetére


Kis Tigris
tag

A gond nálad lehet :) Én pár napja is játszottam Single mód-al (ki akarok benne maxolni mindent), tökéletesen működik a Magyarítás móddal. Ja, nekem is Nvidia karim van.
Ajánlom, szedd le a módot, s tedd fel újra :)

(#68416) wjbhbdux válasza Micsurin (#68409) üzenetére


wjbhbdux
veterán

redditen vannak jó útmutatók a kezdőknek pénzcsináláshoz [link]

/s

(#68417) PeL válasza Kis Tigris (#68414) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem MC gyárak helyett jobban megéri ha kezdőként össze heistel annyi pénzt hogy meg tudja venni a legolcsóbb CEO irodát és hozzá az autós garázst. Nekem is az hozta eddig messze a legtöbb lóvét és az indította be a dolgokat, 28 milliónál tartok eddig vele úgy hogy a duplás hét óta nem is foglalkozok vele.

(#68418) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a sok segítséget! :R

Még egy kérdés... mi ment félre telepítéskor? Mivel minden megnyitáskor egy 985,3MB-os patchet töltene le kőkemény. Most speciel közölte feltelepíteni se sikerült a patchet, kezdi elölről. :DDD :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68419) Anulu79 válasza PeL (#68417) üzenetére


Anulu79
addikt

A kokó gyár olcsóbb arra hamarabb össze lehet szedni a zsét.

(#68420) rasotamas válasza PeL (#68417) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez egész pontosan 2,5 millióba kerül, legolcsóbb iroda 1 millió, legolcsóbb garázs 1,5.
Múltkor én is jól besz*ptam, idejöttem, megkérdeztem, ha van (főleg belépési bónuszokból) 1.8 millióm mibe kezdjek. Megkaptam ugyan ezt a jó tanácsot, hogy vedd meg a logolcsóbb ceo office-t, majd onnan tudod megvenni a garázst. Én naív azt hittem, hogy ha leírom hogy 1.8 millióm van olyan tanácsot kapok ami kijön belőle :D Nagy boldogan megyek be az office-ba, hogy veszek garázst, nagy volt a bounce mikor megláttam hogy másfél a legolcsóbb a sz*ros 800-ammal nem sok mindent kezdhetek. Szerencsére már nem sok hiányzik hozzá, olyan 1.2-m van.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68421) HussarF válasza rasotamas (#68420) üzenetére

A legjobb tanácsot kaptad. Vehettél volna mást is, de nem lennél előrébb.

(#68422) PeL válasza rasotamas (#68420) üzenetére


PeL
addikt

Ja tény hogy kicsit többe kerül, viszont sokkal jobban / gyorsabban is jövedelmez, meg nem annyira macerás egyedül csinálni ha épp egyedül van az ember :) Egy MC gyár is benne van magában 1,8 - 2M -ba (plusz ugye 250K a legolcsóbb klubház) ha minden upgradet megveszel bele (amik nélkül lassabban termel és kevesebbet is ér a termelt cucc benne ugye), és ez csak egyetlen gyár...

[ Szerkesztve ]

(#68423) rasotamas válasza HussarF (#68421) üzenetére


rasotamas
veterán

Félreértesz, egyáltalán nem mondtam, hogy rossz tanács. Csak azt mondtam, hogy mivel az árak nem voltak hozzáírva én meg megadtam a keretet azt feltételeztem, hogy ki fog jönni az 1.8 milliómból, és nagy volt a pofáraesés.
Mintha megkérdeznék, hogy "milyen autót ajánlanátok napi 200km autópályára 300 ezerért" én meg mondanám, hogy 1.9TDI de azok 500-ba kerülnének. Egyértelműen hibátlan tanács, csak kilóg a keretből.
Pofáraesés na :D Azt hittem az az 1.8Millió egész jó kis pénz már. Tévedtem. Mint amikor megjön a fizuról az sms, és nézed milyen gazdag vagy és rájössz, hogy miután kifizeted a törlesztőt, a biztosítást, a számlákat, 2-szer megtankolsz, bevásárolsz stb sz*r nem marad belőle.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68424) HussarF válasza rasotamas (#68423) üzenetére

A holtponton kell túllendülni. Ha meglesz az az autós garázs, utána, ha bírod a grindolást, aránylag gyorsan lehet sok pénzt keresni.

(#68425) the_mad válasza rasotamas (#68423) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ezért ajánlottam a bunkert...

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#68426) nepszter1


nepszter1
addikt

Hol merre találok leírást a multiról ?Miket lehet csinálni ? :)

(#68427) Plata válasza nepszter1 (#68426) üzenetére


Plata
félisten

Itt fent olvasd el az összefoglalót szerintem.

(#68428) CactuS válasza Plata (#68427) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az új nincsen még benne, meg amúgy is megint ossze kell gyúrni, jött hozzá cucc. Kezdetnek oké, de a linkelt reddites mega guide tartalmaz mindent, de angolul.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68429) Segal válasza rasotamas (#68423) üzenetére


Segal
veterán

Addig jo amig tudsz venni valamit. Hidd el ha mar meglesz mindened es belefulladsz a millioidba az sokkal rosszabb lesz...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68430) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Help

Két gép, ha az egyik belép akkor a másikat levágja time outtal.
Mi a probléma?

Hulladék... :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68431) CactuS válasza Micsurin (#68430) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt ide akartad? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#68432) VikMorroHun válasza Micsurin (#68409) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az összefoglalót az első hozzászólásban olvasd el, illetve a kezdőknek szóló tipphalmazom is elérhető.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#68433) Micsurin válasza CactuS (#68431) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen pontosan ide. :)
Mivel PayDay, TheForest is gond nélkül fut.

De, GTA Online ha haverom fellép én meg bent vagyok Time Outtal kidob a játék és fordítva is. Ha egyszerre lépünk be akkor meg infinity loading screent ad a játék.

300 megát amit a router bír meg nehezen hiszem megenne a játék.

Nat, és a portok rendben minden más megy rendben.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68434) Segal válasza Micsurin (#68433) üzenetére


Segal
veterán

Itt is vannak olyan tagok akik nem tudnak egymasra csatlakozni a fene se tudja miert. Probaljatok meg invite only sessionbe

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68435) Kiskokó válasza Micsurin (#68433) üzenetére


Kiskokó
veterán

1 accrol vagy mi ? Mert nem teljesen érthető mire gondolsz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68436) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#68435) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a p2p balfasz szervermegoldás miatt van, talán a NAT kavar be. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68437) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Ki hogy áll az Aréna War-ban? :)

[ Szerkesztve ]

(#68438) proof88 válasza Kis Tigris (#68437) üzenetére


proof88
addikt

Sehogy, ma próbáltam 2x csatlakozni szerverhez de nem tudtam belépni online-ra, este megpróbálom újra. :D

(#68439) rasotamas válasza Kis Tigris (#68437) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem baromi bonyolult. Mikor a csapdákat kell működtetni az baromira nem ment csak szenvedtem. A turrett towerrel elvoltam de alig sebez, a rakéta baromi lassú. A távirányítós autóval nem jöttem rá mit kell csinálni, még az volt a legjobb mikor autóval voltam a pályán, akkor ütközéssel tudtam sebezni.
Volt checkpointos meg capture the flag is, azok motorral jók de lomha autóval csak kapkodod a fejed.
Persze én még noob vagyok.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#68440) szTotyy válasza Kis Tigris (#68437) üzenetére


szTotyy
őstag

A sponsorship tier 26-os, viszont a skill level még mindig csak 1-es.
Arra rájött valaki, hogy a skill level mikor, vagy mitől növekszik?

[ Szerkesztve ]

(#68441) Micsurin válasza Kiskokó (#68435) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem egyértelmű volt... de 2 acc, 2 gép same network. IP-ket kézzel kiosztva már hajlandó volt működni tegnap szépen ment, ma megint nem tudtunk joinolni. Ma inkább a T-Home balfasz NAT-olt IP címjével volt a gond valószínű... Destiny 2 is kivágott ma. (hmm várom a januárt jöhetne már a Digi... ;])

Heistek felhúznak, tök kár, hogy 4playa kell hozzá Prison Breaket még megértem a vége miatt, de ám blokk kevés helyen kellet eddig valóban a négyfő. A jet lopósnál is elég lett volna kettő.

Miért csak stunt racek vannak? Nincsenek már sima street racek, amolyan NFS szerű sprintek? :F
Összefoglalót btw elolvastuk nem lettünk sokkal okosabbak a gyakorlatot tekintve... mobil végig nyitva volt szinte a wikia-val. Nem lenne ez rossz játék de a Lobby rendszer nagyon elcseszi, azt se értem ha a Heist véget ér miért vág ki minket két külön Lobbyba / Sessionbe. Ha quick jobnál megtelik a hely akkor is két különbe dobott ma minket rendszeresen.... :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68442) szTotyy válasza Micsurin (#68441) üzenetére


szTotyy
őstag

Doomsday Heisteket lehet ketten is tolni. Ha a haverod már előrébb jár esetleg, vegyen Facility-t, onnan lehet indítani.
Írtad, hogy a sessionökben sok az idióta, akik valóban sokszor megkeserítik az ember játékát. Ha békésen akartok játszani, itt egy kis progi, amivel lehet üres sessiont csinálni, és nyugisan elleni.

Vannak utcai versenyek is. Szimplán csak 'Race' a neve. De akár saját pályát is lehet csinálni.

Van egy másik GTA-s topik is sok érdekességgel. Például hetente PH-s autószépségversennyel, és time trial versennyel.

[ Szerkesztve ]

(#68443) negyven2 válasza szTotyy (#68440) üzenetére


negyven2
veterán

Arena Wars - What is Skill Level exactly?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#68444) Kiskokó válasza Micsurin (#68441) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én ehhez a részéhez nem értek.

A többi, Totty által írt program hasznos!
A másik, ha ti hostoltok küldit (heist bármi) indítsátok invite onlyból és utána oda fog vissza rakni mindkettőtöket és sokkal gyorsabb is lesz!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68445) Segal válasza Kiskokó (#68444) üzenetére


Segal
veterán

"Én ehhez a részéhez nem értek."
ehhez se :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#68446) Kiskokó válasza Segal (#68445) üzenetére


Kiskokó
veterán

Naa neked már nincs jogod beszólni, max onlány!! :U :DDD
Am sose próbáltam még egy hálózatról GTA zni.

De amugy + a digi optika! letöltés mellet GTA zok és nagyon ritkán van baj a kapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68447) HussarF

Na, az Akula homing bug is javítva lett. Most már dual minigun mellett is működik újra a lock-on

(#68448) Micsurin válasza szTotyy (#68442) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen! :R Doomsdayre rááltam, könnyű randomokkal is és vna már 1,5 millám belőle, egy csekély éjszakázás után. :DDD

A Tré-home NAT-olt IP-je lesz a gond, ha nem két GTA lépne fel akkor szépen összecsatlakoznak...

Már csak egy rejtély maradt, hogy miért tölt le minden indítás alkalmával 983,5 MB-t a játék, szigorúan 1,5MB/S-sel. :D :W
Amiket írtak neten solutionként azokat nem is találom, pls Launcher beállítások és chunked download kikapcsolása.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#68449) Kiskokó válasza Micsurin (#68448) üzenetére


Kiskokó
veterán

Doomsdayben kb 2-3 élvezhetőbb rész van az összesben együtt.
A többi viszonylag vontatott utazz ide (persze 10km) lőj 2 aztán menj vissza a facilitybe (10km)
De amúgy nem rosszak, nem hiszem hogy sok erőfeszítésükbe telt, össze dobni. Ilyen Heisteket 2 havonta össze tudnának dobni.

Olyan letöltési problémám meg sose volt. Esetleg rakd fel újra a Social Club-ot

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#68450) Micsurin válasza Kiskokó (#68449) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az a vicces nincs külön Social Club, egyáltalán, a Social Club webpageről szedtem le a download games fül alól de csak egy játék installert kapott le, az bejelentkezik minden indításkor és semmi több, nincs amolyan steam / origin kliens szerű Social felrakva.

Nekem bejött a DoomsDay érdekes, de a Prison Break viszi eddig a pálmát, az nagyon poén főleg Demolisherként. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.