Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) Redneck válasza Segal (#54500) üzenetére


Redneck
veterán

Azt szeretném ha pörögne a pénz minél előbb, de az optimális lehetőséget szeretném megvenni. Ha még gyűjtenem kell az nem baj.
Tehát lehet berakni zenéket, ennek örülök. Kipróbáljuk hallja e. :K
Sajnos nem tudom mi az a CEO iroda és mire jó. Van erről valami jó kis leírás?
Telefonon hol találom? Neten kell felmennem a fegyverbolt/szupermarket oldalára?

A többit tudomásul vettem, köszönöm a segítséget és a gyors választ! :R

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54502) _BubuHUN_


_BubuHUN_
csendes újonc

Mennyire éri meg megvenni a T20-at? Vagy várjam meg, míg lesz rá valami akció?
Valamint mennyi pénzt kell összesen gyűjtenem egy bunker megvételéhez és annak kifullozásához? Mit érdemes benne fejleszteni, és mi az, ami felesleges?

[ Szerkesztve ]

(#54503) Segal válasza Redneck (#54501) üzenetére


Segal
veterán

Ha szeretnéd hogy termelődjön a pénz vágj bele az MC+koko kombóba. A CEO a másik pénzkeresési lehetőség. Itt a témába az összefoglalóba roppant sok hasznos infó van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54504) Anulu79 válasza Vyndree (#54496) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem kötekedni akarok meg nem is akarok vitát indítani de érdekes hozzá állásod van, hogy egy olyan accountot veszel amit mástól loptak.

(#54505) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#54504) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyáltalán engedi ezt a fórumszabályzat? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54506) Vyndree válasza Anulu79 (#54504) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem mondtam hogy lopták, ez csak feltételezés mert sokat árul és 2650Ft-ért ($9,99).. Reggelre megjött a belépéshez szükséges információ és ezen nincs semmilyen karakter.

(#54507) parkr válasza _BubuHUN_ (#54502) üzenetére


parkr
őstag

T20 a kedvencem, szinte mindig azzal járok (teljesítménye maxon kivéve turbó).
az egyik leggyorsabb és jól irányítható, nem mellesleg baromi jól néz ki szerintem.

(#54508) Ideg válasza parkr (#54507) üzenetére


Ideg
aktív tag

A turbó most akciós. ;)

(#54509) parkr válasza Ideg (#54508) üzenetére


parkr
őstag

utálom a hangját..

T20-hez még annyit hogy az utolsó olyan frissítéssel jött ami offline módban is elérhető, így ott simán ki lehet próbálni

(#54510) CactuS válasza Vyndree (#54496) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Account vásárlás és eladás tiltott a PH!-n, így ezt a témát engedjük el.

Egyébként 2 opció lehetséges ezzel a vásárlással kapcsolatban: lopott, inaktív accountokat ad el vagy account aukciós oldalon vásárolta az eredeti tulajoktól az eladásra kínált GTA-kat. Igazából mindkettőnél lehetősége van az első tulajnak visszavenni az accountot bármikor, bármeddig, csak 1 emailbe kerül neki. Mindkettő sérti az EULA-t (utóbbi esetet a legtöbb online szolgálató kitiltással jutalmazza).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54511) Aliendej


Aliendej
tag

Sziasztok, nagyon-nagyon kezdő vagyok. Próbálok utánaolvasni a dolgoknak, de vannak dolgok amiket nem találok, és lenne néhány kezdő kérdésem.
1. napi küldetéseket látom hogy 15-ös szinttől kapom, de hogyan indítom el, hol szedem ki azt a menüt ahol el lehet indítani? A telefonban, ha ott akkor melyik pontjában? Minden videó onnan kezdi hogy el van indítva.
2. ha lemegy az életem akkor mivel tudom visszatölteni? (snack?) Idővel is visszamegy? Ha veszek golyóálló mellényt is visszatölti?
3. a főhadiszállásra hogyan tudok vissza menni, van valami "teleportálás" vagy mindig vissza kell vezetnem?
4. lőszert hol tudok venni? A fegyverboltban nem találok csak fegyvereket és van olyan fegyverem amiből már kifogyott.
5. az összetört (destoyed) autóm hogyan tudom megjavíttatni, mert nem tudom lehívni sem. :(

Előre is köszönöm, és elnézést hogy ilyen amatőr butaságokkal fárasztalak benneteket. :(

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54512) #57527808 válasza Aliendej (#54511) üzenetére


#57527808
törölt tag

1: "M" betűs menüben találod a daily-ket.
2: ha nem lőnek egy ideig, akkor félig visszatölt az életed. nekem a bati 801 motoron ülve teljesen visszatölti.
3: vissza kell menni minden esetben, invitálni csak más tud téged.
4: ammunation azaz fegyverboltban veszed a lőszert, fegyveren belül legfelső sor szokott lenni emlékeim szerint.
5: telefon / contact / 4-et fel / mors mutual insurance

egy kis kiegészítés:
az "M" betűs menüben snack menüpont alatt is vannak élettöltő dolgok, érdemes járműben vagy fedezékben enni, mert akkor nem kell végignézni az animációt (instant), és többet is tölt.
innen is le tudod kérni a VEHICLE menüpontból a saját aktuálisan használt kocsidat, nem kell telefonon keresztül a Mechanic-ot hívni ezért. szóval ezt az "M" menüt kezdd el használni, mert sokat segít.
illetve olvasd el ezt, és jelentkezz a PHHU crew-ba, és vegyél fel pár embert ismerősnek.

[ Szerkesztve ]

(#54513) CactuS válasza Aliendej (#54511) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

1, M betűs menünél látok majd, hogy mik a daily mission-ök.
2, Egyből feltölt ha sessiont váltasz, vagy eszel különböző snackeket (m betű -> inventory) 0->25% vagy 50%-ra lassan visszamegy, ha nem lőnek. Ha veszel mellényt, akkor először feltölti azt, ami rajtad van, utána az inventoryba teszi, annyit amennyit a szintet enged.
3, vezetés, esetleg ha a spawn fix helyre van betöltve, akkor azt hiszem, hogy az öngyilkosság is oda fog teleportálni.
4, pedig ott van, kiválasztod a fegyvert, ami már megvan és azon belül lesznek a fejlesztések és a lőszerek. Vagy mission képernyő elején vehetsz mindenbe 1 kattintással, vagy M betűnél is tudsz már tölteni (kivéve MOC spéci fegyverek)
5 Mors Mutual Insurance-t kell hívni, ha volt biztosításod és akkor ők spawnolnak egy újat belőle. Ha nem volt rajta biztosítás, akkor elveszett örökre.

Oh, lassú vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54514) Aliendej válasza CactuS (#54513) üzenetére


Aliendej
tag

Köszönöm mindkettőtöknek :)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54515) Anulu79


Anulu79
addikt

Más játékost hogyan tudok invelni a szerveren magam mellé?

(#54516) #57527808 válasza Anulu79 (#54515) üzenetére


#57527808
törölt tag

esc / friend / invite
vagy
home gomb (klavin) / megjelennek az adott pillanatban online ismerősök / invite

(#54517) Anulu79 válasza #57527808 (#54516) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha a Home-os verzióban az invite-re nyomok akkor nem csak az adott sessionbe invitálja a player-t?

(#54518) HussarF válasza Anulu79 (#54517) üzenetére

De. Mi mást szeretnél?

(#54519) Segal válasza Anulu79 (#54517) üzenetére


Segal
veterán

Ha szo szerint magad melle gondolod akkor azt csak sajat epuleteidbe tudod m menubol az invite.... menupontbol ha te is bentvagy az adott epuletbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54520) Anulu79


Anulu79
addikt

Arra gondoltam, hogy pl. most a legutóbbi találkozón valaki említette, hogy valakit oda tud hívni mert messze volt.

(#54521) ucli válasza Anulu79 (#54520) üzenetére


ucli
senior tag

Az Interaction menün keresztül lehet behívni az emberfiát az ingatlanokba.

(#54522) Aliendej


Aliendej
tag

Szeretnék az autómra biztosítást kötni, azt hol tehetem meg?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54523) Anulu79 válasza ucli (#54521) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor a találkozón valamit erőteljesen félre érthettem. :)

(#54524) ucli válasza Aliendej (#54522) üzenetére


ucli
senior tag

Los Santos Customs-ba tudsz, Loss/ theft prevention menüpont alatt.
Vegyél insurance-t is a tracker mellé, úgy lesz teljes értékű biztosításod.

(#54525) Pandabarat


Pandabarat
csendes tag

Vettem egy csarnokot (MC) kokainnak és a barátaimmal szeretném megosztani. Sikerült őket hozzáadnom, de a laptophoz nem fér hozzá így nem tud anyagot hozni, se terjeszteni. Mikor ha nem vagyok online be se tudnak menni az épületbe. Vice President- be tettem de valami nem jó. :(

[ Szerkesztve ]

(#54526) Mr.Csizmás válasza Pandabarat (#54525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak az üzem tulajdonosa tud kiadni melót.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54527) Pandabarat válasza Mr.Csizmás (#54526) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Amennyiben a president nem online a tobbiek nem is tudnak dolgozni?
Tegyük fel fent van a tulaj, hozni akar anyagot, a többieket invelni kell vagy elég ha a mapon van valahol? A tulaj csinálja a melót akkor a többiek ugyanúgy megkapják a pénzt és az xp-t, vagy ott kell lenniük és be kell segíteniük?

Érdemes a kokó, meth, hamis pénz és iratok üzemet is létrehozni? Ezek önmagában pénzt ugye nem termel csak ha a legyártott anyagot terjeszteni kezdem?

A négy közül melyik a jövedelmezőbb vállalkozás? Ha ki van ma dolga az upgrade akkor melyik mennyit hoz?

(#54528) Ideg válasza Pandabarat (#54527) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hali!

Ezt fusd át ha van pár perced, elég jól össze van szedve benne majdnem minden:
[link]

A gyár kizárólag a tiéd. Az ismerőseid csak akkor tudnak bemenni oda, ha te online vagy és beveszed őket az MC-dbe. A munkát csak te tudod indítani a laptopon keresztül. Nem muszáj ott lenniük bent a gyárban amikor indítod a melót, lehetnek akárhol a mapon, meg fogják kapni a melót így is.

A jövedelmezési sorrend ha jól emlékszem akkor kokó, meth, hamis pénz, fű, iratok. Ha viszel bele supply-t akkor addig termel amíg a supply el nem fogy. Ilyenkor újra kell tölteni és termel tovább. A value csík mutatja, hogy mennyit termelt a gyárad. Az eladás után kapod a zsozsót.

Hogy melyik mennyit hoz? Valahol volt régebben egy táblázat ahol össze volt szedve, most nem találom, de google-n biztos találsz valami összehasonlítót.

(#54529) HussarF válasza Pandabarat (#54527) üzenetére

Az MC club egy átmeneti dolog, addig él, amíg regisztrálva vagy MC presidentként. Nem olyan, mint a crew, hogy megalapítjátok, lesz egy főnök, meg lesznek a kisebb rangúak. A haverjaid akkor sem kapnak semmit, ha fent vannak, de nem küldesz nekik meghívót, miután regisztráltál presidentként. Mindig be kell hívni őket a csapatba, ha regisztrálsz. Egyébként meg csak hozzád tartozik a motoros klub meg az ahhoz kapcsolódó gyárak.

(#54530) Plata válasza Pandabarat (#54527) üzenetére


Plata
félisten

Csak akkor megy a gyár ha te vagy fent.Ha offline vagy akkor a többieknek nem elérhető.Kokó meth és pénzhamisító éri meg csak.

(#54531) Pandabarat válasza Plata (#54530) üzenetére


Pandabarat
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget.

(#54532) Geryson


Geryson
addikt

Próbálok rájönni, hogy mi lehet a gond, de nem tudok. Elindítom a játékot és kifagy onlány töltés közben. Csak a full default safe mode-ban megy, ahogy hozzányúlok a restart-ot igénylő részhez (texture quality, FXAA, bármi ami az első pár csúszka után van), restart és töltés közben lefagyok. Nem is értem bakker... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#54533) ucli válasza Geryson (#54532) üzenetére


ucli
senior tag

Msi Afterburner megy mellette?
Vagy felraktad a Win 10 Fu-t?

(#54534) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ma invite only sessionben össze vissza csúszkált meg ugrált az autó képkockákat, egyszer itt aztán 100 méterre arrébb stb. Haver vezet, falnak neki, utána mint ha semmi se történt volna megyünk tovább az úton, stb.

Másik havernak meg egyáltalán nem tölt be a multis rész, csak a single-ben tud játszani. Kint van a felülnézetes menüben és tölt a végtelenségig. Egyszer betöltött neki de akkor azt mondta a lakásbanminden textúra eltűnt, nem lát semmit.
Tud erre valaki egyébként valami tippet?

(#54535) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kb. 3 hónapja el sem indítottam, most gondoltam felnézek online-ra. Már a billentyűzet kiosztást is elfelejtettem! :DDD Persze, hogy rögtön egy csalóba botlottam aki ki is ürítette a garázsomat. Egy újraindítás után szerencsére meg lett minden járgányom. Azt hiszem nálam lecsengett ez a játék már végleg.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#54537) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#54536) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5:08 :DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54538) Puma K válasza rup1u5 (#54535) üzenetére


Puma K
veterán

Nálam meg az egész PC cseng le néhány havonta, de mindig találok valami izgalmas kihívást amit építeni kell-kellene a gépen és újra lázba jövök.
Egy ideig. :DDD
Aztán megint úgy vagyok, hogy eladom az egészet, nem kell ez már nekem :U :B ;]

A GTA-val még azért játszok, mert személyes ismerősök is tolják, így invitáljuk egymás felváltva délutánonként hogy: egy kis gétéá?
Persze van, hogy egy hétig el sem indítom...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54539) Kiskokó válasza hegyipapa (#54536) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na milyen jól kitaláltam az ugrálgatást, csak jött haverom az elején mentem is el :S :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54540) Redneck


Redneck
veterán

Hasonló problémával küzdök, ez a recésedés 2xMSAA-val megjelenik. 4x-es élsimítás esetén 40-50 fps-em van csak High vagy Very High fűben.
2xMSAA + TXAA-val véletlenszerűen aprókat droppol, egyelőre nem szimpatikus megoldás.

Mit tudtok javasolni mit állítsak? Kipróbáltam High Shadows és High Grass Qualityn, 4x-es élsimítás esetén ugyanúgy lassul. Ha Normalra rakom a Grasst, még Very High Shadowssal is 60 fölött van a minimum fps, viszont nincs fű. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54541) HussarF válasza bobalazs (#54534) üzenetére

Az gyakorlatilag lag. Nem tudom, hogy mitől függ. Egy időben öcsémmel meg velem is ez volt, hogy nem tudtunk normálisan együtt játszani, mert marhára laggoltunk egymásnak. Aztán elmúlt. De hogy internetkapcsolat volt az oka vagy valami más? Ki tudja.

(#54542) Puma K válasza HussarF (#54541) üzenetére


Puma K
veterán

Van hogy az adott gépen futó folyamatok-tevékenységek tudják laggoltatni a játékosokat.

Ha csak ismerősökkel vagyunk egy szerveren, és pl az egyikükkel megyünk valahova autóval és ő alt-tab-bal közben kilép a Windows-ba akkor egy pillanatra belaggol nekem is a játék vagyis inkább a pályán lévő autósok-NPC-k.
Hiába az én gépem a szerver.

Gondolom ez a P2P kapcsolat sajátossága amit használ a játék...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54543) bobalazs válasza Puma K (#54542) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

De invite onlyban, két playerrel, mindkettő játékban. Ezt mivel magyarázod?
Vagy azt hogy gépet bekapcsolva az első indításkor tud haver játszani, de ha kilép már a további játékokban már piszkos nagy fps dropok 30-60 között játszhatatlanságig...

(#54544) Anulu79


Anulu79
addikt

Ki kell kapcsolni a háttérben a pori letöltését. Egyből megszűnik a lagg. :DDD

(#54545) Heller2


Heller2
aktív tag

Két karakteres kérdés...

Ha mindkettőnek van mindenféle business, a pénz meg közös, akkor elvileg kicsit gyorsabb a pénz "termelődése"?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54546) ucli válasza Heller2 (#54545) üzenetére


ucli
senior tag

Egyszerre csak az egyiken tudsz termelni, a másikkal addig "offline" vagy.

(#54547) Ideg válasza hegyipapa (#54536) üzenetére


Ideg
aktív tag

2:16 -nál ugratok mocival. Ha megnézitek akkor hallani egy durranást és füstöt is látni a motornál. Ezután kaptam is körözést. Én nem lőttem, nem robbantottam semmit. Aztán volt random felrobbanós eset is. Most vagy valaki robbanós sniperrel lövöldözgetett engem vagy szimplán még mindig van valaki aki moddolgat aztán erre veri...

(#54548) Mr.Csizmás válasza Ideg (#54547) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

érdekes, amikor véletlen elütöttem valakit(?), arra nem kaptam, pedig kiírta a killt, és a rendőr szeme láttára :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54549) Puma K válasza bobalazs (#54543) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet gyenge a hardver amin futtatja a játékot ezen felül a grafikai beállítások nem megfelelőek továbbá az internetkapcsolat nem stabil és még a Windows is lehet szét van telepítve avagy tele van szemetelve így olyan folyamatok futnak a háttérben amik megtudják akasztani a gépét.

Állítsa be a grafikát minimumra és nézzétek meg úgy mit tapasztal.

(#54544) Anulu79

Ez meg a másik, hogy egy GTA szintű játék aminek van egy hardver követelménye nem ajánlatos ha futnak a háttérben mindenféle folyamatok amik be-be terhelik pluszba a procit és bele-bele kajálgatnak a RAM-ba... a stabil net meg ennél a P2P szerencsétlenségnél eléggé számít.

Nekem is van mikor annyira megindul a seed, hogy inkább lelövöm a torrentet korlátozás helyett még 240/20-as net mellett is...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54550) bobalazs válasza Puma K (#54549) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hú ez a komment maximum egy full kezdőnek ad segítséget, ennél egy kicsit komolyabb a baj.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.