Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54651) HussarF válasza Heller2 (#54650) üzenetére

Ha visszaviszed, az csak xp szempontból lényeges. Bónusz változtatna ezen?

(#54652) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54651) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, a múltkor is ez volt. (amikor engem kidobott a modder a gépből, és egyheti saját + besegítői munkám b*szódott meg 3 perc alatt :o )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54653) HussarF válasza Mr.Csizmás (#54652) üzenetére

Mi? Ha nem viszed vissza a gépet, az nem okoz semmilyen anyagi kárt, az már csak bónusz xp, ha nem hagyod ott valahol.

(#54654) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54653) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a-a, tegnap pont ezt néztük, hogy volt akinél 70k-t adott, másnál meg csak 35k-t eladásért - illetékes kérem írja meg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54655) Heller2 válasza Mr.Csizmás (#54654) üzenetére


Heller2
aktív tag

Így volt! Nálam nem kerültek vissza a repülők, csak talán egy, segítők kaptak 15500-at. Aztán még egy hangár eladás, ami nem is volt full, ott visszavittünk rendesen mindent. 70.000.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54656) Redneck


Redneck
veterán

Azt meg tudom valahogy csinálni, hogy ha a fegyvereket számokkal váltom, mindig ugyanarra váltson amit a legjobban szeretek? Vagy olyat lehet, hogy egy típusból csak egy legyen nálam? Sok a felesleges, jobb lenne csak pár, lehetne saját szettem.

Az mitől lehet hogy néha 60-70 közé esik egy pillanatra a framerate és aprót akad a játék? Fixáltam már 70-re is, de úgy is zavaró, még ha csak 1-2 fps drop is van. Külföldi fórumokon sok ilyen kommentet láttam, az enyémnél jóval komolyabb vasak tulajdonosaitól.

Megpróbálom még az alaplap BIOS updatet, és pár driver frissítését.

Szerk:
Ja igen, 85Hz-en G-Synckel tolom, de V-Sync esetén is ugyanúgy droppol néha. 60-144Hz között mindent próbáltam, mindig jelentkezik. A játék SSD-n van.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#54657) HussarF válasza Mr.Csizmás (#54654) üzenetére

Csak akkor azt nem értem, hogy mire írtad, hogy egy heti munkád? Azt értem, hogy a bónuszt lehet, hogy nem úgy kapod meg miatta segítőként, de ahhoz, hogy megkapd az áru értékét, elég azt leszállítani, nem kell még a járműveket is visszavinni.

(#54658) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54657) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de vissza kell vinni, ott írta lepke is

heti munkám az, hogy meló után feljöttem 1-2 órára mindig, és hétköznap telipakoltuk a hangáramat vállalkozó elvtársakkal, és a hétvégi eladás hiúsult meg. előző hangárbónuszosnál. (aztán rá 2 hétre meg két eladásom is ment a levesbe szerverhiba miatt, akkor vettem meg a pubg-t)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54659) Segal válasza Redneck (#54656) üzenetére


Segal
veterán

A ceo irodádba tudsz venni fegyver tárolót oda berakhatod amire nincs szükséged.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54660) HussarF válasza Mr.Csizmás (#54658) üzenetére

Nem tudok nyilatkozni a bónuszról, de hogy ne legyen kétség leírom még egyszer: Ha leszállítod az árut a hangárból, akkor a szállítójármű visszarepüléséért már csak +xp-t kapsz. Ha ott helyben leszállsz vele, akkor is megkapod a pénzt. Egyszer vittem csak vissza, utána már nem húztuk vele sosem az időt.

[ Szerkesztve ]

(#54661) Mr.Csizmás válasza HussarF (#54660) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alapesetben igen. default. DE HA akció van, dupla zsé az eladásokra, akkor vissza kell vinni a vasat IS. (vagy nem jár az ünnepi pénz)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54662) parkr


parkr
őstag

most vajon 8-tól vagy 9-től lehet csinálni a daily-t?

(#54663) Heller2 válasza parkr (#54662) üzenetére


Heller2
aktív tag

fél nyolc körül, de lehet előtte volta ma fent, akkor váltott pont a daily. ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54664) Aliendej


Aliendej
tag

Egy újabb buta kérdéseim:
- mikor be akarok lépni az Office-ban a számítógépbe, miért írja ki hogy regisztráljak a SecuroServ-hez? (You need to register as a securoserv CEO...) Ugyanez van a bunkerban és MC-ben, nem vagyok President.
Aztán egyszer csak beenged.
Nem passzív módban vagyok, akkor tudom nem enged be.

- a másik ilyen, hogy Mechanic, vagy a Mors Mutual nem veszi fel a telefont, ismételjem meg a hívást. Ez random, vagy valamit nem jól csinálok ilyenkor?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54665) Heller2 válasza Aliendej (#54664) üzenetére


Heller2
aktív tag

CEO irodában SecuroServ kell ( M menü ), bunkerben, lehet MC president vagy Securoként hozzáférni, MC-hez MC kell (szintén M menü).
Szóval M menü és vagy erre, vagy arra regisztrálsz, igény szerint.

Telefont akkor nem szokták felvenni, ha valami "hülye" helyen vagy. Hegyen, vízen, messze az úttól, ilyesmi. Előfordul, de később felhívhatóak.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54666) Aliendej válasza Heller2 (#54665) üzenetére


Aliendej
tag

Köszi, tényleg ott kell.

A telefon fel nem vételét meg nem tudom, az út mellett se veszik fel ha olyanjuk van. :(

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54667) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hihetetlenek egyesek. Bejön valaki (külföldi) a sessionbe, majd modderért kezd nyígni, végül előadja, hogy valaki megdobta a minap 30 millával. Ez az illicit money sem elég?! :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54668) szTotyy válasza Aliendej (#54666) üzenetére


szTotyy
őstag

Nekem is előfordul néha, hogy nem veszik fel a telefont. Még Lesterrel is előfordul, hogy b*szik felvenni, pont egy nagyobb rendőrös üldözés közben. Valószínűleg a toiletten vannak ilyenkor, bár ez sem lenne jó kifogás! :(((

(#54669) Anulu79


Anulu79
addikt

Az Insurgentet érdemes megvenni úgy, hogy már meg van a Kuruma?

(#54670) ucli válasza Anulu79 (#54669) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, az Insu több rpg-t is kibír, viszont minigunnal könnyeben ki tudnak szedni.

(#54671) freeknight válasza Anulu79 (#54669) üzenetére


freeknight
őstag

Kuruma küldetésekhez/heistokhoz jó, az insurgent pvp-re.

Sessionben való császkálásra az insurgent kell neked.

(#54672) Anulu79 válasza ucli (#54670) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!

Nézem most a CEO-hoz a garázsokat. Jól látom, hogy ha megveszem a Custom Auto Shop-ot akkor a ceo-ban is lehet tuningolni a kocsikat?

(#54673) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Az miért van, hogy minden indításkor nekiáll ugyanazt a mennyiséget letölteni a SC? Rendesen lépek ki mindig játék végén, nincs crash, meg semmi ilyesmi.

**********

(#54674) ucli válasza Anulu79 (#54672) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, sőt még a Benny-s kocsikat is tudod ott tuningolni.
Bár szerintem pénzkidobás az egész.

(#54675) echterion válasza echterion (#54673) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez az rokkszar, most meg az egészet le akarja újra tölteni, hiába van lent 70GB-nyi adat...ezt próbáltam ki. :W

**********

(#54676) Heller2 válasza echterion (#54675) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ez csak leellenőrzi az adatállományt, de nem tölti le megint

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54677) Anulu79 válasza ucli (#54674) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor jó volt a meglátásom. :)

(#54678) freeknight válasza ucli (#54674) üzenetére


freeknight
őstag

Nem pénzkidobás, én imádom, az irodai műhelyt, megveszed a kocsit, és már egyből tuningolhatod is.
Mellesleg jól is néz ki a felhőkarcolók között tuningolni a kocsit :DDD

(#54679) echterion válasza Heller2 (#54676) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát nekem downloading-ot írt, meg kb. 2 napnyi időt. De legyen, majd egyszer ráengedem, most sikerült oda visszaraknom, hogy csak azt a 800 megát csesztesse.

**********

(#54680) HussarF

A Vigilante miatt megéri belépni, hatalmas feeling az a gép. Mintha Joker lennék és úgy ülnék be a Batmobile-ba. Tisztára, mintha a Batman Arkham Knigh-ot nyomnám, mikor Joker ül a Batmobilban, csak sokkal több lehetőséggel :D PvP-re is jó, mert az afterburnerrel a rakétákat is el lehet kerülni aránylag hatékonyan.

(#54681) bobalazs válasza HussarF (#54680) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ja nagyon jó, oda lőttem magam elé kétszer is aztán faszán felrobbantottam magam.
El is adtam,nem nekem való.

(#54682) Aliendej válasza bobalazs (#54681) üzenetére


Aliendej
tag

Kettő lövést kibír távcsövessel, harmadikra felrobban, könnyen sebezhető autó. Szeretem PVP-re, főleg ha az ellenfélnek ilyen van.

Tegnap a bunkerem előtt egy srác betámadott, meg is ölt, majd távcsövessel leszedtem. Újraéledt és újra, és újra, kicsit bekempeltem. Nagy sík terepen voltunk, újraéledt és mire fegyverre váltott már be is céloztam. 17 vs 1 -ig mentünk, majd kilépett, pedig szerintem tök jó játék volt. :)
Kereken 500-as szintű volt, valszeg frissen addolt karakter lehetett, még nem tudott játszani.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54683) negyven2 válasza Aliendej (#54682) üzenetére


negyven2
veterán

Annyit bír mint bármelyik másik saját jármű, ha fel van tuningolva. Plusz ott van még a hatalmas szélvédő. Jól néz ki, de kb ennyi. Mint a Bombushka. Az is jó kis légi erőd lehetne, de mire a célhoz érsz négyszer leszednek.

(#54684) HussarF válasza negyven2 (#54683) üzenetére

Hát azért messze nem. Egy száguldó kocsiból nem könnyű kiszedni a sofőrt. A Vigilante meg nem az a kocsi, amivel lassan közelíted meg a célpontot, hogy kézifegyverrel kilövöldözz az ablakon. Egyszer nem szedtek még ki belőle. Még az Oppressor agilis rakétáját is simán el lehet vele kerülni, ha jókor boost-ol az ember.

[ Szerkesztve ]

(#54685) ucli válasza HussarF (#54684) üzenetére


ucli
senior tag

Na majd én kiszedlek belőle. ;]

(#54686) szupermacs


szupermacs
veterán

Sziasztok.

Mostanában kezdtem el a GTA V Online-t X360-on. Vannak itt játékosok erre a platfomra, akik segítenének? Ahogy elnéztem a járgányok és garázsok is elég drágák. Milyen feladatokat kellene csinálni, hogy több pénzem legyen?

(#54687) Plata válasza szupermacs (#54686) üzenetére


Plata
félisten

X360 halott.
Xbox 360-ra már nem adnak ki két éve sem dlc-t sem frissítést,és nincsen support sem,hackelhetsz modolhatsz azt csinálsz amit akarsz,az xbox360 kb halott.
Csak az új Xbox one meg ps4 és Pc platformra adnak ki frissítést ha jól emlékszem,már kb két éve,azóta kijött annyi új tartalom mintha két GTA-t adtak volna ki.
De ha tévedek bocs,nincs konzolom,csak a gyerekeknek,de én nem foglalkozom vele.

(#54688) szupermacs válasza Plata (#54687) üzenetére


szupermacs
veterán

Tényleg nem jött 2 éve tartalom, de sajnos csak 1 éve tudtam venni konzolt, PC-re most gyűjtök és nem hiszem, hogy 1 éven belül meglesz a játékkal együtt. Ezért is kérdeztem, hogy ez csak PC fórum, vagy vannak itt mások is.
Azért elszomorít, hogy ennyire nem jön content a 360-ra, mert szerintem bírná a járgányokat a gép is. Főleg úgy, hogy elsőként a 360 és PS3 konzolokra jött ki a játék.

(#54689) Plata válasza szupermacs (#54688) üzenetére


Plata
félisten

Igen de Pc-re és next gen konzolokra eleve bővített tartalommal jött ki GTA.
Két év alatt iszonyat jó Dlc-k jöttek ki,sokkal jobbak mint a régiek.nem tudom Yacht van-e a régi konzolokon,de már a Yacht dlc is marha jó volt,utána meg még durvábbak jöttek.

(#54690) Mr.Csizmás válasza szupermacs (#54688) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nézd a jó oldalát, ugyanazzal a fiókkal lesz csomó ingyen autód, meg repülőgéped, ha újgenerációs gépen kezdesz játszani :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54691) Plata válasza Mr.Csizmás (#54690) üzenetére


Plata
félisten

Jah lehet tengeralattjárója meg dodó meg mittomén mi.
Kár hogy már a karakterét nem hozhatja át.azt hiszem kb április óta nem lehet át hozni a karit.Ha jól emlékszem.

(#54692) szupermacs válasza Plata (#54689) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudok róla, hogy lenne. De minden nap egyre jobban megbánom, hogy megvettem 360-ra. Imádom, de annyi minden hiányzik a PC verzióhoz képest.
(Diablo 3 szintén ilyen.)

(#54693) Segal válasza Mr.Csizmás (#54690) üzenetére


Segal
veterán

Azért az erős túlzás hogy ingyen mert veheti meg 2x a gta-t. Ha PC-re vette volna elsőnek akkor a konzolos árából ennyi erővel shark cardot is vehetett volna és ugyanúgy "ingyen" lenne :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54694) Anulu79


Anulu79
addikt

Jól emlékszem, hogy az autó lopás után drog labor a jól jövedelmező biznisz? Ha igen akkor mennyi ad egy eladás? Meg mennyibe lenne nulláról megvenni egy labort fullosan? Védelem meg a franc tudja, hogy miket még. :)

(#54695) freeknight válasza Anulu79 (#54694) üzenetére


freeknight
őstag

Jelenleg, órára lebontva a 2. legjövedelmezőbb a bunker, az ad egy csomó egyéb bónuszt is.

A Chumash bunker 1,6 millió (elég jó helyen van és olcsó is), 1,7 millió a személyzeti és az equipment upgrade ára összesen emellé.

A drog se rossz biznisz, a kokó majdnem ott van, mint a bunki profitban. Az alamo sea kokólabor ára 975k, emellé jön még a két upgrade, mint a bunkernél, 1,3 millió értékben. Ehhez kell majd venned egy klubházat is, a legolcsóbb 375k, a bunkerhez nem kötelező klubházat venni, azt tolhatod ceo-ban is.

A bunker kicsit drágább, szerintem jobban megéri a járulékos bónuszok miatt (most nem megyek bele, de így vehetsz MOC-ot, fejlesztheted az MK2-es fegyvereket, speciális járgányokat), de ha csak a pénzszerzés a cél, az MC-vel se lőhetsz mellé, te döntöd el. Nagy előnye ezeknek a járműlopással szemben, hogy teljesen passzívan is tudnak termelni, ha veszed bele a supply-t, gyakorlatilag csak eladni kell a termékeket. Természetesen ez vesz is el a profitból, de mellékesnek tökéletes.

Minden egyéb infó a bizniszek pénzügyi vetületeiről ebben a táblázatban.

(#54696) Anulu79 válasza freeknight (#54695) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi a táblázatot. :)

Elsődleges cél a "pénztermelés" meg a bevétel lenne úgy, hogy ne kelljen mindig ránézni a játékra valami miatt. Az nem gond, hogy ha addig nem termel amíg offline vagyok. Az a fő cél, hogy ne kelljen benézni minden nap vagy 2-3 naponta mert van valami vele. Egyébként eladni egyedül is lehet vagy oda is kell segítség mint a kocsihoz?

(#54697) Segal válasza Anulu79 (#54696) üzenetére


Segal
veterán

Egyedül is lehet eladni de akkor csak egy bizonyos szintig termelhetsz mert azt tudod "biztonságosan" egyedül eladni. Ha tele a bunker az nem fog menni egyedül.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54698) Anulu79 válasza Segal (#54697) üzenetére


Anulu79
addikt

A támadás miatt nem jó eladni egyedül vagy mert kevés rá az idő? Egyébként be kell hozzájuk lépkedni a feltöltésen kívül?

(#54699) szTotyy válasza Anulu79 (#54696) üzenetére


szTotyy
őstag

MC gyárakat egyedül is el tudsz adni, bár ilyenkor jó, ha csinálsz egy üres sessiont, vagy csak PH-s emberek legyenek! Idegen támadás miatt veszélyes. Idő van rá, egyedüli eladásnál nem szokott postakocsist beadni (legalábbis nekem soha nem adott még, pedig sokszor adok el egyedül, sőt kukásautósat sem kaptam.)
Bunkert is el lehet adni egyedül, de az macerásabb. Kell hozzá szerencse is. Én eddig kétszer próbáltam meg teli bunkert eladni egyedül, mindkétszer sikerült is. Van róla sok videó a youtubeon.
Bunkert egyedül biztonságosan egy supply vétel kitermelésénél még el lehet adni (210k).
Nekem úgy tűnt a játék figyel rá, hogy ne adjon lehetetlent.

[ Szerkesztve ]

(#54700) Redneck


Redneck
veterán

Akcióban megvettem a legolcsóbb motoros klubházat. Merre érdemes most mozduljak hogy pörögjön a lóvé? 1.1 millióm van jelenleg. Vagy ne kérdezzek hanem próbáljak rájönni a táblázatból? :U :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.