Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) szTotyy válasza Redneck (#54700) üzenetére


szTotyy
őstag

Én egy picit gyűjtenék még a helyedben, és a városi kokógyárat venném meg (hasznos, ha nem kell mindig átutazgatni a fél térképet a gyáradhoz, akár kocsival, akár helivel). De csak úgy kezdj termelni, ha megvannak a fejlesztések (mondjuk a security ráér később is).

Amúgy Freeknight által kirakott táblázat nagyon hasznos.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#54702) Segal válasza szTotyy (#54699) üzenetére


Segal
veterán

Ha most kezdi a bukert nem biztos hogy a legszerencsésebb ötlet egyből egy telit egyedül. Persze ha már megvan a rutin az más akkor már vakon csinálja az ember de ha mindenképp egyedül csinálná akkor érdemes 1 supply kör után csinálni egy teszt eladást.

Redneck: Koko gyárat vegyél. Mindegyik ugyanolyan tulajdonsággal rendelkezik csak az elhelyezkedés miatt változó az áruk. Ha amúgy is mennél fel a "nagy tó-hoz" valami más végett akkor tökéletes lehet akár az a koko gyár is (legolcsóbb) ha inkább városit szeretnél akkor a Maze bank mellettit tudom ajánlani.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54703) freeknight válasza Redneck (#54700) üzenetére


freeknight
őstag

Mint láthatod, Anulunak is válaszoltam, a táblázatot csak azért linkeltem, mert abban benne van minden feketén-fehéren.

Egyébként teljesen ugyanaz vonatkozik rád is, mint rá. Annyi, hogy én a helyedben elsődlegesen az autólopós raktár felé mozdulnék (neki az már megvan). Az autólopós biznisz beindításához pontosan 2,5 millió dollár kell.

(#54704) Segal válasza freeknight (#54703) üzenetére


Segal
veterán

Plusz az első kocsilopásból származó kár :DDD Mert az hamarabb lesz mint a haszon :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54705) Locutus válasza Redneck (#54700) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem menj el dolgozni :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54706) freeknight válasza Segal (#54704) üzenetére


freeknight
őstag

Én 5k kár felett azonnal robbantom a kocsit és megyek újat lopni :DDD
Nem nehéz, csak ki kell ismerni a küldetéseket, tudni kell, hogy vidd végig őket, hogy lehetőleg elkerüld az üldözést, és ha mindenképp van üldözés, akkor hogyan likvidáld az üldözőket, ha messze vagy a garázstól.

Bár jó embernek magyarázom, akinek már százmilliós bevételei vannak kocsilopásból :DDD

(#54707) Segal válasza freeknight (#54706) üzenetére


Segal
veterán

Most itt a remek lehetőség hogy utolérjetek :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54708) szTotyy válasza Segal (#54707) üzenetére


szTotyy
őstag

Mire utolérnénk, már nem lesz olyan aktuális operációs rendszer, ami futtatni tudná a GTA 5-öt, különben se lenne kedvünk játszani vele már a 10.rész mellett.

[ Szerkesztve ]

(#54709) Anulu79


Anulu79
addikt

Akkor még egy kérdés. A bunkert vagy a kokó gyárat érik támadások ha meg van véve a védelem? Azért kérdem mert nem akarok készenlétben ülni otthon meg a játékhoz igazítani a szabadidőmet. :) Vagy ez is olyan, hogy csak akkor lehet amikor online vagyok? Eddig még csak segédkezésekben vettem részt ezért vagyok ilyen tudatlan. :DDD A kocsilopás-eladás már megyeget (pont tegnap vertem el az ebből keresett lóvémat) ha vannak segítők. De lopni egyedül is megy. Igaz néha sok a kár de hát ez benne van. :)

(#54710) Segal válasza Anulu79 (#54709) üzenetére


Segal
veterán

Csak online tudják betámadni és csak akkor ha nem lépsz ki ceo/mc-ből. (gyárnál csak mc)
Attól hogy megveszed a védelmet még ugyanúgy lesz támadásod csak ritkábban.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54711) Plata válasza Segal (#54710) üzenetére


Plata
félisten

Én mázlista vagyok,a pénzhamisítóm sosem támadták be.

(#54712) szTotyy


szTotyy
őstag

Itt a fórumon írta valaki, hogy lehet elkerülni az MC-s támadásokat. Nem tudom ki volt az ötletgazda, de működik, még soha nem támadtak be.
Úgy lófrálsz a városban, hogy nem lépsz be mc-be. Ha mész venni a supplit, a gyáradba is úgy mész be, hogy nem vagy tagja a mocis klubodnak. Amikor a laptophoz mész supplit venni, úgyis automatikusan belép. Majd még a gyárban kilépsz az mc-ből , és rögtön belépsz a ceo-ba. Így nem is kell manuálisan kimenni a gyáradból, a gép kidob az utcára magától. Így egy pillanatra sem vagy az mc-ben az utcán, és a támadás esélye nulla!
Bunkernél meg én is mázlista lehetek, mert ott sem ért még támadás soha, pedig folyton ceo-ban közlekedem a városban a gyorsan lekérhető buzzard miatt.

[ Szerkesztve ]

(#54713) Segal válasza szTotyy (#54712) üzenetére


Segal
veterán

Eladás után is be tudják támadni ott meg mc-be vagy a városba. Sajna sokan írták már hogy volt több mc gyáruk eladták az elsőt mentek volna a másodikhoz de közvetlen eladás után jött a másik gyár betámadása :(
Tehát vásárlásra ez igaz ott tényleg el lehet kerülni de eladásnál sajna nem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54714) Kiskokó válasza Segal (#54713) üzenetére


Kiskokó
veterán

Amúgy meg úgy fél mindenki ettől a betámadástól... nem is értem.
Amióta megjelent a Bunker azóta kb 3 szor volt bunker defendem.
Az MC nél eladás után jön a defend, én kb heti 2 szer adom el a 3 gyáram ami van és így kb 2 hetente egyszer vagy 1 maximum 2 defendem.

Ad 1, fogod magad Sessiont váltasz és kész!
ad 2, MC-nél egy defend maximum 10 perc de átlagban 5 perc. Lekéred a Kurumát és kész nem tudsz meghalni hogy elbukd a cuccod.
A Bunkeres betámadás szarabb ott 1, verzió.
Viszont a Bunkert nekem már támadták be úgy hogy semmibe se voltam belépve.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54715) freeknight válasza Segal (#54707) üzenetére


freeknight
őstag

Én már biztos nem foglak beérni mert most nálam is pihenőn van a gta, valszeg örökre. Még néha felnézek, de 15 perc alatt beleunok sajnos :(

(#54716) Segal válasza freeknight (#54715) üzenetére


Segal
veterán

Üdv a Clubba
Tegnap éjjel én is felnéztem de szigorúan csak azért hogy megvegyem a halloween-es járműveket de amint le lett tudva a program már léptem is le mielőtt megint elkezdem a kocsizást...
Sajna nekem is csúnyán megfáradt a gta. Én nem mondom hogy örökre (pont azért vettem meg a kocsikat is tegnap) de nagyon nem most lesz a visszatérés.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54717) #81556480 válasza Plata (#54687) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mondtam már neked hogy nem halott, csak nem jött ra frissites. De attóll még hatalmas jatekosbazisa van mivel rengeteget eladtak ra. Neha felmegyek unokaöcsén xbox-an es ugyan úgy tele vannak a szerók.

Én most atnyergelten one-ra par napja. Tiszta retro feeling megint 0km-es karakterrel vegigcsinalni mindent.

(#54718) Plata válasza #81556480 (#54717) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy nem halott,de most őszintén,egyetlen jó DLc sincs hozzá.Csak a Heist-es.
Se CEO se MC.
És ha jól tudom hemzsegnek a csalók,legalább is ezt mondták,most már bárki azt csal magának amit akar.

(#54719) #81556480 válasza Plata (#54718) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezek előtt a dlc-k előtt is volt élet. En csak a tényeket mondom, nem a rögeszméimet terjesztem..

(#54720) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Húúú, srácok de rég GTA-ztam. Mondjuk most sem érzem a késztetést.
Crewból azért ne dobjatok ki, valamikor majd még biztos tolom. :B

Forza JUVE!!!

(#54721) Plata válasza drachoHUN (#54720) üzenetére


Plata
félisten

Az volt a gond hogy túl sokáig nem léptél be és az irodádban elszaporodtak a poloskák,féltek hogy felénk is át jönnek és ezért kizártak. ;)

(#54719) LaciCRM
A rögeszméid terjednek maguktól,mert erősen fertőzőek. :P :C
Félek neked heveny rögeszmitiszed van és elkapom. ;)

Egyébként ha már értetek a konzolokhoz,én nem,elmondhatnátok most melyik konzolt érdemes megvenni karácsonyra.Nem saját célra,ajándék lenne,de hót gőzöm nincs hogy melyik a jobb,megkérdezni nem akarom mert akkor hogy meglepetés?

[ Szerkesztve ]

(#54722) #81556480 válasza Plata (#54721) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért mondom mert en használok konzolt te meg csak "gondolod" ezért nem értem miért kell mindig "halottazni" a régi verziót.

En megvárnám az új xbox one x megjelenést es akkor vennek S-t mert biztos olcso lesz. En most USA-ba vagyok, itt elég jó áron lesz X , azt fogok venni az S-t pedig eladom majd otthon.

[ Szerkesztve ]

(#54723) Plata válasza #81556480 (#54722) üzenetére


Plata
félisten

Hát valahogy eddig sosem akartam konzolt.Ha lesz konzolon World of warcraft,Sw Tor,STO.Akkor talán.Jah meg Patrician 3 és The guild 2 ,mert ezek örök kedvencek,amíg ezek nem futnak rajta addig köpök rá. :DDD
Xbox one x most 170k,az Xbox s vagy mi a rák az meg 93-140k közt.
Néztem a boltban,Ps4 is ez körül van,csak sose értettem hogy az xbox s az mé s,és mitű másabb.
Jah most jut eszembe,van STO konzolon,csak ótvar gáz,amíg a Pc-s változaton már több ezer dollárnyi store cuccot összeharácsoltam és szarrá van boostolva az accom,addig konzolon egy nulla juli accal kéne kezdenem.

[ Szerkesztve ]

(#54724) Anulu79


Anulu79
addikt

Egyébként honnan tudom, hogy támadás éri a gyárat? Angol tudás hiányában kérdem. :) Csak írja vagy van valami egyéb infó is?

(#54725) HussarF válasza Plata (#54723) üzenetére

WoW-ban még van élet?

(#54726) Aliendej válasza Anulu79 (#54724) üzenetére


Aliendej
tag

Angol tudás hiányában, ha eljutsz odáig hogy meg tudod venni és meg is vetted, akkor azt is látni fogod mikor megtámadták. :K
Ugyanúgy felhívnak és közlik, sárga vonallal mutatja majd hova kell menned és számolja vissza az időt.

Nekem kétszer támadták már meg a kokógyáram. Az NPC-k gyengék, ha player(ek) nem kavar(nek) be, akkor könnyen meg lehet védeni. Fedezékbe vonulsz, vagy helivel leszállsz a tetőre és egyesével leszeded őket.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54727) Aliendej válasza HussarF (#54725) üzenetére


Aliendej
tag

A WoW örökké élni fog (még a Taurin is), az egy alap játék, megunhatatlan. :)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54728) CactuS válasza drachoHUN (#54720) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs aktivitási limit a Crewban. Tekintve, hogy eleve nincsen szűkre szabva a fő per crew, így nincs is értelmes indok arra, hogy töröljünk. Aki visszatalál egy kisebb-nagyobb kihagyás után, azt várjuk szeretettel.

Aliendej: Hááát, HC raiderként azért bele tud fáradni az ember. Én beleöltem nagyon sok évet, HCként meló és család előtt, majd casual raiderként családos emberként. Nálunk végül mindig a társaságon bukott el a dolog különböző okok miatt, legyen szó hónapokról vagy évekről.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54729) Vyndree válasza CactuS (#54728) üzenetére


Vyndree
őstag

HC-ként nem lehet sokáig csinálni, annó 2005-2007-ben még a Substance-ban nyomtam. Még a BC-ben is voltak komoly raideink (Kara, Gruul, Maggi, SSC, TK) ahol nemzetközi szinten is toppon voltunk. A mai napig szívesen játszok, vagyis nézek vissza a nagy helyszínekre. Számomra örök élmény marad az a játék, sok áldozattal járt a heti 6 raid, de maradandó. :)

(#54730) Anulu79


Anulu79
addikt

A helloweenes kocsikat megvette valaki? Érdemes rájuk pénzt költeni úgy, hogy használjam őket?

(#54731) Plata válasza HussarF (#54725) üzenetére


Plata
félisten

Miért ne lenne,a Legion a legjobb kieg.
Kihagytam a panda meg draenor kieget,de legion előtt visszatértem és azóta végig toltam. :D
Felhúztam 13 darab karit 110-es szintre,nulláról.

(#54732) Segal válasza Anulu79 (#54730) üzenetére


Segal
veterán

Azert erdemes megvenned mert ha barmilyen okbol is eladnad akkor utana barmikor megveheted ujra viszont ha most nem veszed meg es jovoheten esetleg megis szeretned akkor varhatsz jovo halloween-ig

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54733) Anulu79 válasza Segal (#54732) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor csak kell az a rohadt kártya. :DDD

(#54734) ucli válasza Anulu79 (#54733) üzenetére


ucli
senior tag

A moci szerintem annyi pénzt nem ér, a másik kettő autó meg egy misiből kijön.
Szerintem ne kapkodd el azt a kártyát, 13 top autóból összejön azoknak az ára.

(#54735) Anulu79 válasza ucli (#54734) üzenetére


Anulu79
addikt

Még nem vettem meg. Pedig a pénzt már átraktam a neten vásárlós kárryámra. :DDD Amúgy ha minden alkalommal amikor játszom volna segítség akkor nem lenne "gond". A környezetemben nincs játékos ezért szinte csak a crewra vagyok utalva ilyen szempontból. :) Főleg úgy, hogy nem játszom minden nap.

(#54736) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

A két autó tényleg nagyon tuti. Ma vettem meg őket. De csak mert itt láttam, hogy van.
Mindjárt utána sikerült is egy Meth szállítmányt elcsesznem. 300k ment a lecsóba, mert a kamion fennakadt egy fán a domboldalban...

(#54737) Anulu79 válasza JulianSinulf (#54736) üzenetére


Anulu79
addikt

Külsőre tuti vagy jó is vezetni őket?

(#54738) Segal válasza Anulu79 (#54737) üzenetére


Segal
veterán

Kérd kölcsön valakitől egy körre.
Ne járj úgy mint én. Tavaly ilyenkor már a crew-ba voltam de akkor még javába gyűjtögettem a top kocsikat a garázsomba és ugyan láttam ezeket a járműveket de nem tudtam hogy ideiglenes tartalom. Pedig szerettem volna őket megvenni. Aztán amikor eljutottam odáig hogy mehetne már sehol sem voltak... Várhattam mostanáig. A lényeg lehet hogy MA azt mondod lehetne másik járműbe is fektetni a pénzt de azok jövőhéten is elérhetőek lesznek jövő halloween meg eszméletlen messze van. Ha pl fél év múlva te is eléred hogy meglesz mindened amit szeretnél akkor is várhatsz még fél évet ha már csak a poén kedvéért is megvennéd. Márpedig megfogod mert ebbe a játékba semmi értelme a pénznek ha nem költöd..

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54739) HussarF válasza JulianSinulf (#54736) üzenetére

Session váltás megoldotta volna.

(#54740) Plata válasza CactuS (#54728) üzenetére


Plata
félisten

Mostanában én is kicsit off vagyok,de nem nagyon van időm este rendesen GTA-zni.
[Én most full mókába tolom,raid akkor ha van hozzá kedvem.Általában Timewalking event héten.
Bronzebard szerveren játszom,jó ha kéthavonta látok egy magyart.Akivel jó eséllyel össze is veszünk ha a hunteremmel vagyok.Mivel a hunterem harci kecskéjének a nevétől a magyarok néha morcosak,már ha fideszesek. :D
Bronzebardon nyugi van,nincs top gírem,őszintén szólva a top gírhez szükséges terület okádék,A jelenlegi end content helyszíne az okádék és a hányinger közt van,utálom.Így főleg world bossokból meg wq-ból és greter invázióból ruházom a karijaimat.De az is jó gírt ad.A Hc raidhez már öreg vagyok,10 éve még lazán toltam 6-8 óra raidelést ma már három négy random raid után fáradt vagyok.Pedig a mostani random raid-ek olyan 20-30 pecesek max.
Bocsi offért/OFF]

(#54741) Anulu79 válasza Segal (#54738) üzenetére


Anulu79
addikt

Mire meg lesz minden amit szeretnék szerintem még 2 helloween is le fog menni. Amilyen tempóban megy a pénzszerzés nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54742) Met


Met
nagyúr

Meddig lesz a halloween akció? nem találom :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54743) ucli


ucli
senior tag

Kijött a Seabreeze:

(#54744) szTotyy válasza ucli (#54743) üzenetére


szTotyy
őstag

A 3. képen a yachton vagy a repülőben vagy???? :Y
Vagy te vagy maga a yacht?

(#54745) Plata válasza ucli (#54743) üzenetére


Plata
félisten

Jézus ez a gép iszonyat gázul néz ki.

(#54746) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Kipróbálnám a játékot én is,de sajnos nem tudok online-ba kapcsolódni :-(
Mi lehet ennek az oka?

Eredeti dobozos játék.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#54747) HussarF válasza szTotyy (#54744) üzenetére

Kiírja a saját yachtod felett a neved, még sosem láttad?

(#54748) Plata válasza Rico45 (#54746) üzenetére


Plata
félisten

Csinálj social club accot.
Eredeti bolti dobozos vagy eredeti használt dobozos?
Mert ha használt akkor jó eséllyel talán bannolt vagy lopott acc.

(#54749) szupermacs válasza Rico45 (#54746) üzenetére


szupermacs
veterán

Tegnap este 360-on nekem se kapcsolódott.

(#54750) Rico45 válasza Plata (#54748) üzenetére


Rico45
őstag

Social club acc van csinálva!

Nem bannolt az biztos!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.