Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54551) Puma K válasza bobalazs (#54550) üzenetére


Puma K
veterán

Fentebb leírtam az esetlegesen felmerülő hibalehetőségeket és megoldásokat, de ha ez sem segít vagy nem tudod értelmezni vagy még csak kipróbálni sem akarod akkor további jó laggolást :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54552) Geryson válasza ucli (#54533) üzenetére


Geryson
addikt

Nem tudom, szerintem ezek közül egyik sem megy nekem. Az Afterburner pont jó lenne, ha menne?

rup1u5: Mindig pampongsz a csalók miatt. :) Én is most mentem fel hónapok után, de teljesen jól elvagyok, a magyar sessionben nincs még csaló sem. Továbbra is mászkálok, felfedezek, a gyárat már leállítottam, csak önmagamnak játszom és néha segítek teríteni árut. Ja, meg a transform series versenyeket nyomom, ami rettentően bejön.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#54553) bobalazs válasza Puma K (#54551) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ha ez sem segít akkor további jó laggolást
Kösz. Inkább meg sem szólaltál volna.

1. Nincsenek bűvös háttérprocesszek. Monitorozva vannak a gpu-t és cpu-t zabáló erőforrások real timeban.
2. Windows friss / újratelepítve.

3. Internet nem stabil? Oké ebben lehet valami, de nyilván a Fosstar szerverei szarok, ha mindenhol máshol meg stabil az adatkapcsolat.
4. i7 6700k@4.2 Ghz + gtx 960 4Gb nem mondanám hogy gyenge.
5. Nálam jó a játék nála nem, majd felváltva.
6. Egy 3. haver gépe be sem lép multiba, be sem tölt neki semmit.

-Ha azt mondom hogy rossz tanácsot adsz, akkor nem megsértődni kell, hanem fel kell fogni hogy nem full kezdők vagyunk a témában. Sok embernek adtam már a fórumon tanácsot, sokszor olyan témákban amihez a többségnek fingja sincs.
-Szóval gondolhatod hogy az ilyen alap dolgok hogy "tele van szemetelve a windows" meg valamelyik háttérprocessz megakasztja a gépet, már le vannak zongorázva.

(#54554) Locutus válasza bobalazs (#54553) üzenetére


Locutus
veterán

Win10 is beleszólhat a témába. Főleg hogy az FCU update után tele van a net mindenféle hibajelentéssel. Nvidia driverek sem tökéletesek még ehhez.

Amúgy meg a 960 4gb igenis bőven gyenge gta5-höz. Hacsak nem 1024-ben lowon játszol...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54555) C4mp3r válasza Locutus (#54554) üzenetére


C4mp3r
addikt

Amúgy meg a 960 4gb igenis bőven gyenge gta5-höz. Hacsak nem 1024-ben lowon játszol...

jezusmaria, en 2gigas gtx 680-al toltam minden high-very highon 1080p-ben csak az elsimitas meg egy-ket dolog volt nomalon/kikapcsolva es tokletesen futott, sot meg a 60fps is megvolt. ilyen marhasagot, hogy 1024 meg low nem tudom honnan vesznek emberek. persze majd 1070 meg 1080 kell egy szaros 60fps-hez nem? vicc

[ Szerkesztve ]

(#54556) Locutus válasza C4mp3r (#54555) üzenetére


Locutus
veterán

"meg egy-ket dolog volt nomalon/kikapcsolva" > tehát nem very highon volt, de még csak nem is highon

"sot meg a 60fps is megvolt." > neha biztos... csak tudod a 60fps-nek a lényege, hogy mindig, minden körülmények között minimum 60 legyen, nem pedig az, hogy néha becsókolja alulról...

Amúgy egyszer láttam én is valakit, akinek a rokonának az unokaöccse s3 trion is tudott stabil 60 fps-t FHD minden maxon gta5-ben. Ja nem, mégsem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54557) JulianSinulf válasza bobalazs (#54553) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Próbáljatok meg VPN kapcsolaton keresztül csatlakozni.
Nekem segített és Heist-oknál nem volt olyan durva lag, mint nélküle.
Ha így működik, akkor a szolgáltató korlátoz valamit.

Korábban írtad, hogy az egyik haverodnak csak az első játék futott jól, utána semmi. Ott érdemes lenne megnézni a drivereket, esetleg egy géptakarítás sem ártana. De, ha öreg a win, akkor az is okozhatja.
Nekem kicsivel erősebb a gépem, mint amit írtál és nincs semmivel semmi gondom. Leszámítva a netet.
Az, hogy más játék jól megy, még nem jelenti azt, hogy a GTA is jól fog menni.
WoT-ozni simán tudok 50 ms-os pinggel.
Space Engineers gyakran jár 250ms fölött, nem igazán játszható.
StarCitizen csak VPN kapcsolaton keresztül tud csatlakozni.
GTA gyakran ledob a Session-ból és így egyedül maradok. Általában mikor valami session event van és beszálltam a buliba. VPN ezen is szokott segíteni. A hosszú betöltési idő sem ritka. Viszont csak nagyon ritkán nem képes betölteni. Olyankor visszatesz sztoriba. Második próbálkozásra általában sikerül.
Elite Dangerous gyakran kivág a főmenübe. Jellemzően térváltásnál vagy rendszerek közötti ugrásoknál.
Ezekben az esetekben amúgy jó a net. Ha nem jó a net, akkor majd mindenhol durva lag-golások jelentkeznek.
Ha van VPN, ha nincs VPN.

Feltételezem, hogy mindőtöknek eredeti, biztos forrásból származó példánya van és nincs semmilyen módosítás (mod) sem.

(#54558) C4mp3r válasza Locutus (#54556) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem neha volt meg a 60fps hanem mindig [link] itt van pl. egy video, igaz csak single player. es amugy ki beszelt itt mindent maxrol? szerintem a kollega is tisztaban van vele, hogy egy 960 nem fogja teljesen maxon vinni a jatekot, de a "boven gyengetol" meg az 1024 lowtol lenyegesen tavol all. nyugodtan vicceskedhetsz, meg jatszhatod az eszed, de attol meg faszsagot irtal, remelem tudod

[ Szerkesztve ]

(#54559) bobalazs válasza JulianSinulf (#54557) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz a tippet. Nincs VPN. Kétlem hogy a havernak lesz, pláne az egy GTA miatt. Főleg mert a többi játékkal nincs ilyen problémája.

(#54560) JulianSinulf válasza bobalazs (#54559) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Pedig neki még nagyon előnyös is lenne, pont csak a GTA miatt. Ettől függetlenül legalább megpróbálhatnátok, hogy közelebb kerüljetek a probléma behatárolásához. Ha VPN-nel sem megy, akkor nem a nettel van a gond.
Pénzbe meg nem kerül.

(#54561) Daw93 válasza Locutus (#54554) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem nagyon vagy képben, amit te írsz a 960-ról, az egy 1 gb-os GTS 450 szint. A 960 tökéletes a GTA5-höz (is). Én 1080p-ben tolom, pár dolog maxon van, a legtöbb főleg very high-on és pár cucc high-on, élsimítást fejből már nem vágom de asszem msaa 2x és nvidia txaa on (driverben is) ezáltal szinte 0 erejébe kerül recézésmentesen tartani az éleket.. és stabilan megvan a 60 fps.
Nyilván nem egy erőgép a 960, de tisztességesen futtatja még az új játékokat is.

GTA Online: Daweee93

(#54563) Locutus válasza Daw93 (#54561) üzenetére


Locutus
veterán

Tehát akkor közepes részletességgel, lényegében élsimítás nélkül viszi fhd-ben 60 fps-el.
A 980 amim volt ebben pl úgy különbözik, hogy mindent maxon tudott élsimítás nélkül úgy, hogy nem esett be az fps 60 alá. Városban. Külső zöld területeken meg igen, kivéve ha a vegetation nem maxon volt.
Az 1070 pedig 2-4x élsimítással is tudja mindezt. Nem részben high, meg részben off, meg talán 2x... hanem tényleg minden felhúzva, hogy FHD-hez képest a lehető legjobb grafika legyen.
Az egész ugye onnan indult, hogy lag van neki. Ami esetek nagy részében abból adódik, hogy (akár egy pillanatra) vsync alá esik az fps.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54564) bobalazs válasza JulianSinulf (#54560) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Melyik VPN ajánlott, amivel ki lehetne próbálni?

(#54565) HussarF válasza negyven2 (#54562) üzenetére

A cheaterekről egy szó nem esik, pedig elég meghatározó része a GTAO-nak és elég sokan amiatt hagyják abba.

(#54563) Locutus
Ő nem arról a fajta lagról beszélt. Soha nem tapasztaltad még ,hogy utaztál valakivel helikopteren, te voltál az utas, repültetek a város felett, aztán elkezdett a heli zuhanni, becsapódott a földbe, ott pörgött egy darabig, majd néhány másodperc múlva újra az égben volt, repült valahol, majd megint elkezdett zuhanni és így tovább... ?
Amikor elvesztette a kapcsolatot a másik játékossal a rendszeret, akkor elkezdett zuhanni a heli (igazából úgy, mintha egyszerre nyomnád a gyorsulást és az ereszkedést), amikor újra felvette a kapcsolatot, átteleportált oda, ahol valójában jártatok.

[ Szerkesztve ]

(#54566) rup1u5 válasza Geryson (#54552) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Visszamennyéé' TE! :P Mi az, hogy pampogok? Mi az, hogy mindig? Két havonta leírom a tapasztalataimat aszt mingyá savazol! :DDD Gyere inkább multizni! Különben is, azért mentem föl online, hogy hátha fent vagy, mert itt írogattál. November elején lesz egy kis szabadidőm multizni. Összehozhatánk valami randomot.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#54567) ram229


ram229
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a Ph! crew-hoz.

Ram229 a user nevem, Level 99 vagyok, van bunkerem, mc clubhouseom, repülő motorom. :)

18:00-01:00 között tudok/szoktam online lenni, illetve hétvégén napközben bármikor.

A felvételt megköszönném. :)

Üdv

(#54568) Heller2 válasza ram229 (#54567) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mennyi IGN-s van a barát listadon? Eddig ott voltál , jól emlékszem? Nem lennénk boldogok, ha egy csomó cuki excrew tag Rad csatlakozna. ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54569) hegyipapa válasza ram229 (#54567) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt olvasd el.

Közben látom fészen is csatlakoztál és elolvastad a szabályzatot, elfogadtam a jelentkezésedet. IGN crew-t itt nem szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#54570) Plata válasza negyven2 (#54562) üzenetére


Plata
félisten

(#54571) ram229


ram229
csendes tag

IGN-ben kb 1-2 hetet voltam, de csak kb. azért mert abban vannak a legtöbben, gondoltam sok jófej gamer van, de nem így történt. Délután bedobott egy sessionbe, ahol rengeteg PHHU-s volt és láttam, hogy nagyon aktív, értelmes közösségetek van, így azonnal rágugliztam a PHHU-ra és csatlakoztam. Az IGN-ből kiléptem. :)
Köszönöm a befogadást!

(#54572) Daw93 válasza Locutus (#54563) üzenetére


Daw93
senior tag

A very high mióta közepes? főleg hogy sok lehetőségnél nincs is ultra..

GTA Online: Daweee93

(#54573) ucli


ucli
senior tag

Jött valami?

(#54574) negyven2 válasza ucli (#54573) üzenetére


negyven2
veterán

Csak a premium race es a time trial változott, meg talán új kedvezmények jöttek. Semmi új jármű.

(#54575) Geryson válasza rup1u5 (#54566) üzenetére


Geryson
addikt

Gyere csak, gyere! :) Nem hiszed el, de pont arra gondoltam, hogy mikor bandázunk!

Tegnap megint csapattam neki vagy 3-4 óra mászkálást Paleto Bayen és egy csomó Transform Series versenyt. Hallod már egész jól nyomom, olyan RP-ket kaptam, hogy pikk-pakk szaladtak a szintek. Itt nem feltétlenük cheaterek vannak, hanem sok a kötsög, aki lelök az útról...

Fagyogatott most elég vadul a GTA-m, de tegnap patentul ment minden szerencsére.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#54576) ProgenXL válasza ucli (#54573) üzenetére


ProgenXL
őstag

érdemlegeset még nem látok

Gunner for life

(#54577) ProgenXL válasza ProgenXL (#54576) üzenetére


ProgenXL
őstag

október 26ig lesznek az akciók. Halloween cucc akkor jöhet talán.

Gunner for life

(#54578) Aliendej


Aliendej
tag

Szeretnék egy barátommal 1v1 versenyezni pénz kihívással, ez lehetséges? Ha igen, tudna valaki segíteni hogy kell ilyet beállítani?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54579) ucli válasza Aliendej (#54578) üzenetére


ucli
senior tag

Lője le egyikőtök a másikat, és az ”áldozat” nyomjon egy space-t.
A gyilkos pedig egy job invite-t fog kapni one-on-one deathmach címezéssel.

(#54580) Ideg válasza ucli (#54579) üzenetére


Ideg
aktív tag

Versenyezni, nem dm-ezni.

@Aliendej

ESC -> Online -> Jobs. Itt kiválasztasz egy versenyt, elindítod, beinveled a haverod és mehet a menet.

[ Szerkesztve ]

(#54581) HussarF válasza Aliendej (#54578) üzenetére

M menü -> Impromptu race

(#54582) ucli válasza Ideg (#54580) üzenetére


ucli
senior tag

Ja akkor nem szóltam. :B

(#54583) Aliendej válasza ucli (#54582) üzenetére


Aliendej
tag

Köszönöm megvan. :)
Ha már verseny, akkor láttam egy videóban olyat, hogy az utcán lopott autót ha feltuningolom, akkor azt valahogy át lehet adni egy másik playernek, barátnak. Nem használatra, hanem hogy eltegye a saját garázsába, tehát végleg nekiadni.
Elkészítem neki az autót, talán menni kell egy versenyt, vagy ezt a részét nem értem, lehet elnyeri az autóm, és utána az övé lesz. Erre van valami lehetőség?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54584) Mr.Csizmás válasza Aliendej (#54583) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nincs rajta biztosítás, minden macera nélkül. (vagyis bemegy vele a műhelybe, és ő rak rá L+TP-t)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54585) parkr válasza Aliendej (#54583) üzenetére


parkr
őstag

ez csak az olcsóbb kocsiknál működhet. a drágábbakat, nem lehet garázsba vinni az utcáról.

(#54586) Plata válasza parkr (#54585) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem 100 ezer alatti autókat lehet csak.

(#54587) Aliendej válasza parkr (#54585) üzenetére


Aliendej
tag

Drágább autókat tuningolni se lehet, vagy csak ott nem?

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54588) HussarF válasza Aliendej (#54587) üzenetére

Ha utcán találod a drágább autót, akkor nem. Csak ha megveszed a netről.

(#54589) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Szevasztok, gondoltam egy kis szünet után visszatérek én is, de a játék kiadja a szokásos GTA hast stopped working hibaüzenetet, sokmindent kipróbáltam, de nem akar menni, nálatok megy a játék? Már találkoztam evvel a hibaüzenettel régebben, de most nem akar menni.

(#54590) Met válasza Thoomaster (#54589) üzenetére


Met
nagyúr

Steam újraellenőrzés?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54591) Thoomaster válasza Met (#54590) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Nem a Steam-es verzióm van, hanem a Social Club-os.

(#54592) Zoagel


Zoagel
csendes tag

Sziasztok!
Repülős küldetések vannak? Azok hol indulnak, hol lehet azokat felvenni?

(#54593) szTotyy válasza Zoagel (#54592) üzenetére


szTotyy
őstag

Repülős küldetések olyan formában vannak, hogy ha veszel egy hangárt, akkor az oda gyűjtögetett cuccok megszerzése nevezhető a repülős küldetéseknek. Tehát a supplizás a repülős küldetés. Vagy ezek eladása. Viszont ezek azért ismétlődni fognak egy idő után. Vannak köztük szórakoztató és inkább idegesítő küldetések is. A baj, hogy véletlenszerűen fogod őket kapni. És meggazdagodni sem ebből fogsz. De ha szereted a repülőket, akkor mindenképpen vedd meg a hangárt! (..és keresd meg a Csizmás Kandúrt, hadd legyen neki is egy repcsis pajtija! :) )

[ Szerkesztve ]

(#54594) Kiskokó válasza Zoagel (#54592) üzenetére


Kiskokó
veterán

Illetve van pár olyan alap Missio amiben kell repülni. Vagy alapból repülős versenyek is vannak ugye.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54595) szTotyy válasza Zoagel (#54592) üzenetére


szTotyy
őstag

Hopp, ezt meg kihagytam: van egy adversary mód, a Stockpile nevezetű, ami gyakorlatilag egy capture the flag repülőkkel. (nem tudom, hogy Szabi erre gondolt-e). Ez esetleg haverokkal vagy idegenekkel jó móka tud lenni.

(#54596) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#54593) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54597) Kiskokó válasza szTotyy (#54595) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, hanem van echthe Air Race. De azok is amiket te mondasz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54598) Aliendej válasza Mr.Csizmás (#54584) üzenetére


Aliendej
tag

Valamiért nem működik, nem tudom az autót átadni a barátomnak.
Úgy is próbáltam, hogy fogok egy egyszerű autót, beviszem a garázsba, tuningolom, kihozom, a barátom beleül és nem engedi be a garázsba mert azt írja nem az övé. :(
(Loss/theft preventio nincs rajta)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#54599) szTotyy válasza Aliendej (#54598) üzenetére


szTotyy
őstag

Valószínűleg, mert már tuningoltál rajta!!
Így a visszaélés lehetősége fennállhatna!
Gondolj csak bele:
Te dúsgazdag vagy, lopsz egy kocsit az utcáról, szanaszét tuningolod, majd átadod a cimbinek, ő meg simán csak elpasszolná a LSC-ben. Ott a kocsit, ha jól tudom féláron lehet eladni (a kocsi értékének és a tuning értékének a feléért).
Így, ha lopnál egy 10.000-es kocsit, tuningolod 100.000-ért, és átpasszolnád a havernak, Ő a semmiért kapna 55.000 dolcsit, ha eladná LSC-nél. Így a kicsiket könnyen lehetne "húzni".Nem hülye a R* sem. :N
Lehet nincs is igazam, én így gondolom ezért nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#54600) Daw93 válasza Aliendej (#54598) üzenetére


Daw93
senior tag

Az a baj hogy beviszed a garázsodba. Olyankor automatikusan rárakja a "nyomkövetőt" ezért nem tudja már más bevinni magának. Próbáld úgy, hogy ellopod a kiszemelt autót, beviszed az tuningműhelybe, megcsinálod, (értelemszerűen biztosítást és nyomkövetőt ne tegyél bele) aztán viheti a koléga a garázsába.

GTA Online: Daweee93

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.