Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) anorche1 válasza Plata (#54796) üzenetére


anorche1
őstag

Hm
Én ez alapján indultam el: [link]
Csak közben megjelent valami bunker is vagy mi.
És nem tudom, hogy mit érné meg hamarabb venni, hogy jutnék hamarabb több pénzhez.

Kövessem a linkelt a listát, és vegyek egy irodát majd egy warehouset?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54802) Anulu79 válasza ucli (#54799) üzenetére


Anulu79
addikt

Én akármikor játszottam dupla rp-s versenyen állandóan tele volt kreténekkel akiknek az volt a céljuk, hohy kiforgassák a másikat. Még amikor csak 4 voltunk akkor is ezt csinálta 1-2 ember a 4-ből. Ami számomra elég szánalmas. A poén az volt, hogy amikor olyan verseny volt, hogy nem lehetett neki menni a másiknak (szellem mód vagy mi a franc a neve) még akkor is volt olyan aki próbálkozott a kiforgatással. :DDD

(#54803) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok !

Augusztus óta van meg a játék, 40-es szinten vagyok. Nem mindig van időm játszani (3 gyerek, házépítés meg a meló), de lehet hogy a crew-ba gyorsabban haladnék. Van egy MC-m, egy pénzhamisítóm egyelőre. A szabályzatot elolvastam jelentkeznék a PH Crewba. A játékban satuanimal vagyok.

(#54804) hegyipapa válasza satee76 (#54803) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#54805) satee76 válasza hegyipapa (#54804) üzenetére


satee76
aktív tag

Rendben. Bocs a fiók satee76 néven fut (pont mint itt :D )
Az MC-m neve satuanimal.

[ Szerkesztve ]

(#54806) hegyipapa válasza satee76 (#54805) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam :)

(#54807) satee76 válasza hegyipapa (#54806) üzenetére


satee76
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#54808) anorche1


anorche1
őstag

Egyébként csak nálam instabil az online?
Kidobál, szaggat, droppol, de főleg akkor dob ki, ha egy haverommal próbálok egy rablást elindítani.
One -on tolom, gibabites digi -nettel.

Ja meg ez a rengeteg töltés. Ha játszok 2 órát, abból legalább 30perc a töltőképernyő bámulásával telik el.
Pedig tetszene, de ez így elég frusztráló, pedig nem egy mai játék.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54809) anorche1


anorche1
őstag

Bocsi a dupláért

Nincs köztetek valaki, aki one -on tolja, és tudna nekem segíteni a rablásokban? A játékos akiket random bedobál mellém szerencsétlenek, folyamatosan meghalnak. Ha meglehetne csinálni egyedül már rég meglenne az összes, de már a prison break első részét sem tudom így megcsinálni.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54810) Plata válasza anorche1 (#54808) üzenetére


Plata
félisten

Most adtam fel,elegem lett folyton ledobál,még a kocsim is kigyulladt amit loptam.

(#54809) anorche1
Prison break a leg szarabb,utána lévők lazábbak.
Prison break finálét meg lehet csinálni asszem kurumás trükkel.

[ Szerkesztve ]

(#54811) Redneck


Redneck
veterán

A SecuroServ VIP-es okosság mit takar? Haver küldte nekem, azóta egy narancssárga kör van körülötte.

A Caps-Lockos Quick Eat Snack miért nem működik sokszor? Nyomom mint az állat, semmi. Csak megnyomom, semmi. Aztán egyszer csak zabál, közben már lőnék... :W Átbindelhető? Nem néztem még. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54812) ucli válasza Redneck (#54811) üzenetére


ucli
senior tag

A Securoserv Vip az olyasmi mint a CEO, csak éppen kevesebb lehetőséggel.
Ugyanúgy vannak Vip workok, mint ceo-ban, és itt kb. ki is merül a dolog.

A snackelési animációt cover módba tudod skippelni (Q-t nyomj egy fal mellet), úgy instant tölti az életedet.

(#54813) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Eye-candy.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#54814) Plata válasza rup1u5 (#54813) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy semmi értelme,multiban úgyis banán jár érte.

(#54815) ucli válasza rup1u5 (#54813) üzenetére


ucli
senior tag

(#54816) Anulu79 válasza rup1u5 (#54813) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem semmi minőség!

(#54817) parkr válasza rup1u5 (#54813) üzenetére


parkr
őstag

valamiért mindig azt hiszik hogy a lakkozott kocsiktól lesz az egész "realisztikus"

(#54818) Anulu79


Anulu79
addikt

Tegnap este indítottam egy 4-es kocsi eladást. El kezdtük vinni az autókat aztán a táv kb. egyharmadánál a gépen szépen kifagyott a játékból. Amikor sikerült újra belépni se a pénzt nem kaptam se az autók nem voltak meg. Szóval buktam mindent. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor van esély rá, hogy valamit vissza kapok? Vagy így jártam?

(#54819) Plata válasza parkr (#54817) üzenetére


Plata
félisten

Jobban megnézve a videót a fák és bokrok bénán néznek ki néhol.
De azért van ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#54820) HussarF válasza parkr (#54817) üzenetére

Jaja, lakkozott felületek és felemelt szaturáció, amúgy semmi extra nincs benne

(#54821) Plata válasza HussarF (#54820) üzenetére


Plata
félisten

De,bizonyos részeknél a fák meg bokrok olyan gagyin vannak megcsinálva hogy az már gáz,erősen művirágra hajaznak.De a karakterek jól megvannak csinálva.Meg a víz is csodaszép.

(#54822) szTotyy


szTotyy
őstag

Az asszony neszeszerében találtam egy üvegcse átlátszó körömlakkot. Nyakon öntöm vele a monitoromat, hátha szebb lesz minden! :DD

(#54823) HussarF

A sok hülye többszázezres videókártyákat vesz, mikor párszáz forintból is meg lehetne oldani :DDD

(#54824) Segal válasza Anulu79 (#54818) üzenetére


Segal
veterán

Irhatsz ticketet a supportnak de keszulj fel ra hogy az elso par alkalommal valami bicskanyitogato f*szsaggal megprobalnak lerazni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54825) Redneck


Redneck
veterán

Továbbra sem működik nálam a fedezékben snack evés Caps-Lockkal, sőt sokszor egy helyben állva, vagy lassan sétálva sem. Az igazat megvallva elég véletlenszerűen kezd el zabálni a karakterem, sokszor ezért kapok be több lövést. Direkt figyeltem, nem arról van szó hogy animáció nélkül tápol.
Se nyomogatásra, se nyomva tartásra nem történik semmi. :F

Mit lehet csinálni ha Session után csak végtelen töltést kapok? Alt+F4 helyett van valami megoldás?

Visszaolvasva láttam hogy a Rivatunerrel nincs jó barátságban a játék egy ideje. Win7 64 biten a 4.3.0. MSI AB és 6.6.0. RTSS van fent nekem, ezekkel nálam nincs gond.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54826) Segal válasza Redneck (#54825) üzenetére


Segal
veterán

A netedet is megszakithatod akkor sztori modba dob a jatek. Aztan ha engedelyezed akkor onnan pillanatok alatt vissza tudsz jonni online-ba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54827) jossua válasza rup1u5 (#54813) üzenetére


jossua
tag

Szép ,szép ... mi a gépigénye ?:D

Alias : Magyarbetyar

(#54828) Plata válasza jossua (#54827) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom 80x20000 giga proci 12000 giga ram meg 6000gigás videókártya. :DDD
Jah meg 10 terabájt hely az új textúráknak. :P

(#54829) Segal válasza jossua (#54827) üzenetére


Segal
veterán

Izé csak el kell olvasni a videó alatt :B

Q. How does the mod perform in general?
A. The graphics themselves barely impact the FPS – with all the other mods like HQ Vehicles, LA Roads, Vegetation, More Traffic / Peds, etc… the performance impact is huge!
I use a GTX 1080 – i7 4770k – 16GB. (All overclocked!) I run everything on High-Ultra at 2k with an average of +50-90FPS. In areas with heavy traffic and population – the framerate drops slightly but the environment has heavy issues loading textures with many bugs and crashes!
(With all the other mods shown in the video – 32gb RAM – 1080ti – New Gen i7 – SSD recommended!)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54830) Gawamatsu válasza jossua (#54827) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Szép szép, de engem qrvára zavar, hogy a kerekek nagyon furán mozognak, billegnek, ugrálnak.

(#54831) anorche1


anorche1
őstag

Ha elindítanék egyedül egy missiont, megcsinálnám amit meg kell, de nem mennék el a végén a célhoz, hanem leragasztanám a kontrollert hogy körbe-körbe futkosson az emberem, és így hagynám egy órára, akkor bant kapnék?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54832) ucli válasza anorche1 (#54831) üzenetére


ucli
senior tag

Nem kapnál, mi ezt ”Anti-Afk scriptnek” nevezzük, csak éppen pc-n a billentyűzetre kerül valami. ;]
Egyébként ha csak bemész a lakásodba és ott peckeled ki a kontrollert (mondjuk hozzágumizod a joy-t valamihez), akkor sem fog kidobni, mert mozog a karaktered. :))

(#54833) #81556480 válasza anorche1 (#54831) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van egy táblázat az első hsz-ben ( amit meg en csináltam ha minden igaz) miszerint jót is tetsz 12 perc fölé húznia missión időt mert aranyaiban úgy kapod a több pénzt. Vagy nem tudom miért akarod de átlag mission akkor fizet a legtöbbet ha full létszámon adott ideig tart.

[ Szerkesztve ]

(#54834) Anulu79 válasza anorche1 (#54831) üzenetére


Anulu79
addikt

Bemész a lakásba a kataktert leülteted TV-t nézetni és nem kell leragasztani semmit. :)

(#54835) Plata válasza Anulu79 (#54834) üzenetére


Plata
félisten

Jah ez még mindig működik,nekem egymás után két nap is volt afk,a karimat leültettem irodában tévé elé és nem volt semmi gond.

(#54836) CactuS válasza #81556480 (#54833) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem csak a karakter erejét akarja boostolni, ezért felesleges missiont indítani, bár éppen lehet. Invite only és kész.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54837) anorche1 válasza #81556480 (#54833) üzenetére


anorche1
őstag

Na ezt a táblázatot eddig átugrottam.

Azt vettem észre, hogy minél tovább tart egy mission, annál több pénzt kapok. Ezért gondoltam, ha órákig "csinálok" egyet, akkor nagyon sok pénzt kapok.
De most már láttam, hogy van egy max összeg :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54838) CactuS válasza anorche1 (#54837) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen van egy limit, így az ötlete csak egy bizonyos szintig működik. Vannak egyébként egyéb lehetőségek is, pl azt hiszem survive missionök között is van 1, ahol el lehet bújni és gyakorlatilag könnyen végig vihető mind a 10 kör, mert csak várni kell, hogy befussanak a puska elé. Persze ezek még a CEO/MC előtti időkben voltak népszerűek. Ha az nincsen, akkor érdemes lehet a VIP workoket tolni, vagy az aktuális duplázásokat, ha éppen tetszenek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54839) Plata válasza CactuS (#54838) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen ma már nem sok értelmük van,crew sessionban indítasz egy PP-t befekszel a jacuzziba és 10 perc múlva kapsz 30 ezret.
De ha segítesz eladni többieknek az is 35k,csak pár perces.
Régen még CEO és MC előtt sokat küldiztünk.Volt egyszer amikor Sandy shores-ben kellett volna lelőni egy csomó rossz fiút,lehívtam magamnak savaget és szarrá lőttem a várost,csak azt nem vettem figyelembe hogy valami kocsit el kellett volna lopni tőlük,azt is szénné lőttem. :DDD

(#54840) ucli válasza Plata (#54839) üzenetére


ucli
senior tag

Akkor se bírtál magaddal. :DD ;]

(#54841) Anulu79 válasza CactuS (#54838) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt a VIP work-öt hogyan lehet indítani?

(#54842) ucli válasza Anulu79 (#54841) üzenetére


ucli
senior tag

Regisztrálj Ceo-nak, utána pedig M\Securoserv Ceo \ Vip works.

(#54843) Anulu79 válasza ucli (#54842) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!
Miféle összegeket lehet így szerezni egy mission után? Ezeket lehet egyedül is vagy több ember kell?

(#54844) Plata válasza Anulu79 (#54843) üzenetére


Plata
félisten

Emlékeim szerint elég kicsit,régen heccből toltunk olyat hogy versenyezni kellett egymással kocsilopásban.
De az gyengén fizetett,de csak mókából csináltuk.Versenyeztünk ki lop el többet.
Megy olyat is amiben meg kellett védeni VIP-et egy területen.De az bukta lett,public-ban csináltuk és a kutya sem akarta megölni. :D
Ott vártunk és vártunk és tojtak rá hogy ki lehet nyírni VIP-et.Mi meg csak köröztünk insurgent pick up-al de hiába.

(#54845) CactuS válasza Anulu79 (#54841) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"M" betű, Securoserv és "register yourself as a VIP". Van ami solo-publicban is megy, van amihez kell, hogy még legyen másik aktív VIP a lobbyban.

Összegben azt hiszem, hogy 15-30k környéke.

Bocs az angolért: [link]

Lefordítva: Headhunter > Hostile takeover > Headhunter >Sightseer ciklust kell tolni és akkor óránként ~ 210k plusz apró a kereseti lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54846) ucli válasza Anulu79 (#54843) üzenetére


ucli
senior tag

PP után a Headhunter legjobb, 21k-t ad és gyorsan megvan.

(#54847) Anulu79


Anulu79
addikt

Ahogy értem akkor ez a VIP work csak szórakozni jó. Meggazdagodni annyira nem. :D

(#54848) Segal válasza Anulu79 (#54847) üzenetére


Segal
veterán

Meggazdagodni semmivel sem fogsz 10 perc alatt...
Ha a penz a lenyeg akkor elsodlegesen auto es mellette masodlagosnak 1-2 mc gyar vagy bunker. Ettol fuggetlenul meg igy is ido tizenmilliok osszeszedese.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54849) ProgenXL válasza Anulu79 (#54847) üzenetére


ProgenXL
őstag

mc-vel nekünk 1 hónap kellett hogy megszedjük magunkat. Meg persze segített az is hogy duplán fizetett. Szóval figyelni kell arra hogy melyik eladás fog valamikor duplán fizetni is azt abban az 1-2 hétben megnyomni

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#54850) Kiskokó válasza ProgenXL (#54849) üzenetére


Kiskokó
veterán

Meg segített az is hogy nem fogyott a supply és AFK ba teli lett :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.