Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41426) gyugyo79 válasza ProgenXL (#41424) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én ha nem saját crew sem értem ezeket az embereket de így a legalja ...

Amúgy szerintem nagyon utána kellene számolni megéri e főleg a kockázattal együtt.
Nekem eddig 3 leszállításom volt. Mind 3 100 000 körüli értéknél. Mert ugye választható, hogy kicsit magasabb összegért vagy alap áron adjuk el a szajrét. No ez mind 3 a magasabb árra vonatkozik és olyan 70-80 e. közt volt az alap érték.
1. Hidroplánnal 5 helyre kellet csomagot ledobni (Mókás könnyű egyedül megoldható HA nem lőnek le)
2. A fentebb említett postás furgon 3 kocsi 15 helyszín (egyedül lehetetlen)
3. Motorcsónak 2 db 10 leadás bónusz szerezhető ha időben elérjük az ellenőrző pontokat. 23 perc körül volt, hogy Helikopterrel mentem ami ott áll a gyárnál. Kocsival, motorral necces is lehet ha lövöldözik ránk valaki lehetetlen egyedül ..

A nehézség tuti nő a szállítási értékkel.
Amitől meg dobtam egy hátast az az alapanyag ha megveszed ... Hát nem ér annyit az áru ami készül belőle ez nem tudom bug e vagy szándékos átverés de durva.

Ami még feltűnt, hogy a "privát" publikkal is csinálhattak valamit mert kb. 30 perc és nem vagyok egyedül beszállingóznak és én ráadásul ezekből is a hülyéket fogtam ki ...
Szóval míg a CEO -nál simán el mertem indítani egy ezeknél jelentősen magasabb értékű leszállítást itt most nem is tudom, hogy volt e olyan, hogy ne lépet volna be valaki míg végeztem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.