Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9044) szakibá... válasza Zinho (#9037) üzenetére


szakibá...
senior tag

A CK9-hez nagyon olcsón jutottam, hiányos kiegészitőkkel, tehát nem boltból. A gumidugója nem csereszabatos a szokásosakkal, darabját 2 ezerért lehet rendelni (röhej), de kis trükközéssel pótolható. A középtartománya elképesztően preciz, hihetelen tere van, de a magas ennél is kiemel, csak magasabb ferkin kezdve, mint a CX300. Mélyben eléggé lemegy, de a mennyisége nagyon kevés, ellentétben a CX-ekkel. Az érzékenysége gyenge, vagyis halk, megküldeni meg nem nagyon merem, mert csak 3 mW-al terhelhető állitólag. A vezetéke bizalomgerjesztően vastag, de nem elég hajlékony ahhoz képest, hogy csak a fül mögött elvezetve áll jól a fülben, Valahol olvastam, hogy a Shure egyik szivacsos jellegü dugójával javitottak a balanszán. Az IEM-ek illesztése a hallójárathoz külön megér egy misét. Ami a KOSS Plug-ot illeti, jópár éve erre cseréltettem vissza egy borzalmas hangú IEM-et ( talán Panasonic volt?), és én is megijedtem a magashiányától. DIY fórumokon sokan foglalkoztak a modjával az erényei miatt.[link] A magasvesztés abból adódik, hogy a szivacsos illeszték vége hajlamos bezáródni, amikor az ember a fülébe tuszkolja, mert túl puha. Én egy kemény csövet húztam fel helyette, és patikai szivacsos füldugóból tettem rá illesztéket, a maradékkal meg kitömtem a házát a mélyek csillapitására. A füles saját csövét felfúrtam 2-es fúróval, persze mindehhez szét kellett szedni. A magasak megjöttek, a hangzás kiegyenlitett lett, a kicsi mélytöbblet meg jól jön az utcai morajban. A formája viszont maradt az a béna kényelmetlen, kicsi fülüek ne kisérletezzenek vele.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.