Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9024) szakibá... válasza DKristof (#9021) üzenetére


szakibá...
senior tag

Azt hiszem, a Sony ED21-es fülhallgató felel meg legjobban az igényeidnek. A hangzása a komoly nagy fejhallgatókét idézi, nem agybadugós, de egy kis csőr vezeti a hangot a hallójáratba. Nem zárja ki a külvilágot, de kevésbé érzékeny az eltérő fülkagyló méretekre. Nem véletlenül használják profi fülmonitor rendszerekben is. Nem mai darab, nem tudom, hogy lehet hozzájutni, én a vaterán vettem. A Beyerdinamic az egyik legnagyobb név a fejhallgatók és mikrofonok világában. 70 éve csináltak már olyan fejhallgatót (DT48), ami évtizedekig volt a profi helyszini felvételek monitorja a világon mindenütt, mert a hordozható analóg szalagos magnótechnika csúcsának, a Nagrának a tartozéka volt. Ma is kapható, kb 300 dollár, de a nagyközönség nem ismeri, egyébként rendkivül kényelmetlen, élvezkedésre nem alkalmas. Audiológiai vizsgálatokon ennek egyik változatát használják ma is (DT48A , 450 dollár). Én jobban szerettem a Beyer DT990-est, mint a Sennh. HD600-ast, azonos árkategória. A csúcsmodelljüket, a T1-est még nem hallottam, de állitólag versenyben van a HD800-al, a "világ legjobb fejhallgatójával", amit már hallottam. Van nekik fülhallgatójuk is, de azt nem ismerem, Ha olcsó, jó fejhallgatót akarnál mégis, akkor a Beyer DT235-öt ajánlom. Agybadugósból jót még nem hallottam, pedig van vagy fél tucat tipusom a 40 ezres kategóriáig.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.