Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) csaby9 válasza G@ben (#22594) üzenetére


csaby9
tag

Én nem rendeltem Simon-tól, csak a képed alapján mondom hogy nem eredeti. Én itt vettem és a képeken látható dísz dobozban belül szivacsos kaptam. A drivere módváltós és nem csillagos. Persze ettől még lehet, hogy a tied is eredeti csak nem mód váltós nem tudom létezik e mindkét fajta eredetiben, ennek utána kell nézni.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#22602) Kozy10 válasza G@ben (#22600) üzenetére


Kozy10
tag

Ennek a verziónak kellene lennie amit linkeltél az előbb? fekete S2+

Ott van a leírásában, hogyan kell a módok között váltani:
How to change the mode group:
choose the low mode ,wait about 5 seconds ,when you see flashing ,close your flashlight.then open it , you can switch to 3mode group or 5mode group.

amúgy a csillagos driver kapható Simonnál: [link] :))
eszerint eredeti driver van a tiédben :K

(#22603) Vertigo18 válasza Kozy10 (#22602) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát, ezt már baromira nem értem. A belinkelt S2-nél a leírásban tényleg szerepel a módváltás menete. 2 módra!!!

A második, linkelt drivernél meg tényleg ott van az a csillagos driver.. Amiben leírja, hogy 4 mode-os!!! Akkor most hogy van ez?
Van egy lámpája, ami 4 módot kellene tudjon, a leírásában le van körmölve, hogyan lehet 2 mód (!!!) között váltani, gyakorlatilag meg nem tud egyet sem??? :(

Ráadásul ezek a csillagok csak úgy ott "vannak"? Mert azt olvasom, hogy választható a 4 mód közül kettő, ízlés szerint, viszont gondolom, ha nem választ, akkor az alap 2 mode (3-5) lesz "bekötve...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22604) G@ben válasza Kozy10 (#22602) üzenetére


G@ben
addikt

Kinézetre ez az. De nem villan. Két darabom van, az egyiknél majdnem összeér a forrasztás a group 1-es csillaggal, a másiknál majdnem összeér a group 3-assal, pedig ugyanazt az elosztást kértem mindkettőnél. Bár mivel egyiknél sem ér össze, ugyanaz az elosztás. :D
Egyre inkább azt gondolom én is, hogy eredeti, de ez a módváltás még izgat.

Vertigo: rendelésnél ki kellett választani, hogy melyik módot kérem a négyből, én az egyest kértem. Az itteni leírások alapján gondoltam, hogy ki lehet iktatni a villogást, illetve vissza is lehet hozni szükség esetén. De lehet, hogy az új verzióban ez már nem így van. Mindenképpen kiderítem Simonnál és beszámolok róla!
Ha véletlen nem kapcsolható ki a villogás, nem baj, kibírom! Az előbb viszont kipróbáltam a középső fényerőt (elvileg 400 lumen környéke, mivel ez már nem 40, hanem 30%-os megy) kivilágítva az utcára és elégedett vagyok az eredménnyel, elsőre azt mondanám, hogy bicajra elég lesz ez a fényerő is. :) És érdekes módon tényleg fehérnek tűnt a fénye nagyobb távon. :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22605) csaby9 válasza G@ben (#22604) üzenetére


csaby9
tag

A csillagos drivernél nem fog villanni, a villanás csak az autómata módváltósnál van, a csillagos pedig nem autómata. A drivernél a szélén lévő körben réz csík a test ahhoz kell hozzá forrasztani a megfelelő csillagot.
Mode groups:
Selected by connecting one of the four stars to ground (the golden rim of the PCB)
Rotate the four stars to the bottom of the PCB:
Connect the 2nd star from the left to ground: 3-mode: Lo (5%) > Hi (100%) > Strobe
Connect the 3rd star from the left to ground: 3-mode: Lo (5%) > Mid (30%) > Hi (100%)
Connect the 4th star from the left to ground: 2-mode: Lo (10%) > Hi (100%)
Default (shorting no star): 5-mode: Lo (5%) > Mid (30%) > Hi (100%) > Strobe > SOS

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#22606) G@ben válasza csaby9 (#22605) üzenetére


G@ben
addikt

Értem! De jó! :D
Tehát elvileg ha nem kell mégsem a strobe és az SOS, akkor csak összeforrasztom a 3. csillagot a rézgyűrűvel?
Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22607) yohnsee válasza Avicularia (#22573) üzenetére


yohnsee
tag

Köszönöm neked is a hasznos infót! Remélem jó meglepetés lesz a fa alatt! :)

AVR

(#22608) csaby9 válasza G@ben (#22606) üzenetére


csaby9
tag

Igen akkor össze forrasztod és csak 3 módod lesz gyenge, közepes és erős. Ha meg mégis kell a stroboszkóp akkor el távolítod a forrasztást.
A linkelt képen megjelöltem piros vonallal mit kell össze forrasztani.
kép

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#22609) G@ben válasza csaby9 (#22608) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! Ha esetleg majd zavarna, visszakeresem ezt és megcsináltatom valakivel, mert én aztán nem forrasztok ilyen pici dolgokat! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22610) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Ezek a lámpák mennyire lehetnek jók? [link] és [link]

Tetszik, hogy ilyen pici és mellette bika. :)

Van itthon két másik lámpám, amikhez vettem anno akksit is töltővel, azt hiszem 18650, vagy valami ilyesmi a neve. Annak a töltőjével nem lehet ezt tölteni, ugye?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22611) Vertigo18 válasza Winne (#22610) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az a töltőtől függ...

De ezektől a lámpáktól ne várd el a hangzatos 2000 lumenes fényáradatot! Sőőőőt... de nem foglak elkeseríteni. Nem olyan "bika".

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22612) Winne válasza Vertigo18 (#22611) üzenetére


Winne
nagyúr

Igazából nem is kell annyi, már az is sok, ha a felét tudja, főleg ennyiért. :)

Mit ajánlasz akkor ami kis méretű és cserébe olcsó és jól világít? :)

Az se hátrány, ha bicajra fel lehet tenni és a már említett akksival elmegy. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22613) jozsi252 válasza Winne (#22612) üzenetére


jozsi252
veterán

Az általad linkelt 2 lámpa, jó hogyha a 2-300 lument tudja, nem hogy 1-2000-et. Sajnos szeretnek Kínaiak nagyot mondani..

Bicajra meg amolyan mindenesre Convoy S2+ -t szoktuk ajánlani. Ár érték arány terén verhetetlen. Az valójában tud 1000 lument, igaz csak egy kis ideig, de tudja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22614) WestBam válasza Winne (#22610) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Szia!

Amiket linkeltél azokat is megtalálod az összefoglalóban, SK68 a nevük általában. Kiváló és olcsó mindenes lámpák, egy sima ceruza elemmel (AA LR6) mennek, esetleg 14500-as li-ion akkuval ami kisebb mint ami neked van.
Bicajra szerintem is gyenge lesz hacsak nem szeretsz lassan menni. Felettem íróval ellentétben ha nem akarod a szembe jövőt megvakítani akkor nem ajánlott az S2, akkor inkább valami olyan lencsés lámpát nézz, amibe belefér a 18650-es akku. ITT van ez a legolcsóbb lencsés és még bicajos tartó is van hozzá. Igaz nem lesz egy fénykard de ez talán jobban megteszi mivel ezt tudod akkuról üzemeltetni. Ha megmakkanna akkor tudsz ugyan ilyet venni T6 leddel is, na az már sokkal erősebb lesz és az sem sokkal több, mint 5$.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22615) Winne


Winne
nagyúr

Köszi szépen, átnézem őket. :R

@(#22614) -westbam-: ennél valami erősebb azért, ami szórja inkább a fényt a bicajon?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22616) 5-ös kezelő válasza Winne (#22615) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Az előbb linkeltet ne vegyél sztem, én is vettem hármat a hosszabbító miatt. Gyatra a fénye és kidolgozása, mélyen ár alatt tudtam továbbadni rajtuk. Amit te linkeltél /sk68/ jobb fénnyel bír, piacos akksival fél órát tud kb.

[ Szerkesztve ]

(#22617) Vertigo18 válasza WestBam (#22614) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tényleg nem lesz túl egészséges az S2+ bicajra, már nem Winnienek, hanem a szembejövőnek! ;] De nem lehet mondjuk középső fokozaton, kicsit lejjebb állítva? Elvégre nagyon sokoldalú, majdnem tökéletes lámpa...

Srácok, akkor most mi lett a vége a "kamu!fail/original" S2-es párbeszédnek? Elküldik a csillagos drivert Simonék, aztán amolyan "csináld magad" módon a külső gyűrűhöz az új gazdi forrasztja hozzá a számára szimpatikus mod csillagját? :D

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22618) BullZeye válasza Flashback (#22581) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem jobb a protected? Szép pink amúgy :D

(#22619) Flashback válasza BullZeye (#22618) üzenetére


Flashback
addikt

Ezt ajánlják hozzá. Amúgy a driverbe van védelem. Remélhetőleg a töltődbe is! :U

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#22620) G@ben válasza Vertigo18 (#22617) üzenetére


G@ben
addikt

Még várom a választ Simontól. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22621) jozsi252 válasza BullZeye (#22618) üzenetére


jozsi252
veterán

Én a BLF lámpába az LG INR18650MJ1 3500mAh 10A-es akksit használnám. Én még mindig tartom azt hogy 1 akksis lámpába a lehető legnagyobb kapacitású akksit válasszuk.

Én ezt használtam az X60-ba akkor most az S2+-ba, illetve a Xtar H3-ba is ezt használom és hibátlanok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22622) Auratech válasza Winne (#22615) üzenetére


Auratech
őstag

Csak a bringázás miatt írok.
Két éve használok naponta a bringámon két SH98-as lámpát(ultrafire) 16850-es védett pana akkuval. 10$ a lámpa, 9$ az akku/db. összesen tizen pár ezer forint, töltővel együtt. A kapható bicajos lámpák ekkora fényerő mellett drágábbak és nem konfigurálhatók szabadon.
Gyakorlatilag 7-900lm /db a tényleges becsült fényáram. A lámpák fókuszálhatóak, időjárásállóak.
Tartóként egyszerű, filléres, bepattintós megoldást használok, amit nem csavarral, hanem erős, fekete kábelkötegelővel szorítottam úgy, hogy mozgatható(dönthető) maradjon.
A két lámpa részben biztonság miatt, részben a nagyon jól, rugalmasan kialakítható fényrajzolat miatt van fenn.
Fókuszált állapotban az vetített fényerő csökken, de adott területre több jut. Hátrahúzva teljesebb a kényerő, ekkor terít kb 60 fokos szögben, ami bőséges.

Bicajúton közlekedve az egyik lámpa közelre terít, a másik előre fókuszál. Az éles rajzolat miatt szemből egyáltalán nem zavaróbb, mint egy olcsó 100lm-bicajlámpa.
Erdőben, vagy forgalom nélkül viszont büntet a két lámpa.
Az egyik félig húzva bevilágítja a közeli környezetet, a másik távolabbra néz. Minden prímán látszik.
Ami még lényeges, hogy a keresztutcába távolról bevilágítva a takarásból óvatlanul érkezőket az éles fényrajz megállítja, fékezésre figyelmezteti.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#22623) WestBam válasza Auratech (#22622) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Király vagy, köszönjük a képes beszámolót!!!
Engedelmeddel betettem gyorsan a téma összefoglalóba a bringás kérdéshez :R


5-ös kezelő
Winne SK68-as lámpáról írt, amit te is ajánlanál neki az az SK98/SH98 abba fér a 18650 bele, az égett szét nekem pár másodperc alatt, mint látható többen is használjátok megelégedéssel, ez jó hír :K

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22624) 5-ös kezelő válasza WestBam (#22623) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem, én az általad ajánlott toldósat cikiztem, ahhoz képest az sk68 is jobb. Kollégám használ bicajra 14500 akkuval, fél órát bír ultrferi-szerűséggel. SK98 persze h jobb, de piacról eltűnt teljesen. Te kitől rendelted, ami elégett? Nehogy belefussak / ebayen láttam 10-es csomagban, azzal szemezek /.

(#22625) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Direkt kivártam Black Friday-t, de sajnos nem igazán voltak komolyabb akciók. :(
Ha a következőkre látok valami normálisabb leértékelést, akkor most már berendelem őket:

Lámpák:
- SK68 (több darab, több helyre, családtagoknak, talán 1-2 barátnak is ajándékba)
- BLF-A6 (ha lesz akcióban, kb 6000-8000Ft környékén)
- Q5 (kerékpárra...nem mintha sokat bicikliznék este, de nem drága, így megéri)

Töltő:
- Xtar MC1 Plus
- később talán XTAR VC2 Plus - Itt a kijelző nagyon tetszik, bár jóval drágább, mint a kijelző nélküli.

Akku:
Ezt még nem tudtam eldönteni.
- LG/Samsung/Panasonic 3000-3500mAh, 3.7V vagy nagyobb, védett vagy nem?

Ha bármi észrevételetek vagy tippetek van, ne tartsátok vissza, mivel még nem rendeltem meg ezeket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22626) Auratech válasza WestBam (#22623) üzenetére


Auratech
őstag

Köszi. Esetleg összerakok egy átgondoltabb, helyesírási hibák nélküli bejegyzést több képpel a két fókuszálható lámpa lehetőségeivel. A fényrajz egy mozdulattal állíthatósága nálam bevált. Az akár erősebb de nem változtatható fókuszú lámpákat, köztük 50e Ft árral is a bicajboltban, próbáltam de nem voltam megelégedve a lehetőségekkel, a kötött fókusszal és a zacskóban lötyögő akkuval, dróttal.
A pana3400-as akku fullon kibír bő egy órát, takarékon három-négyet, amivel gyakorlatilag egész héten elmászkálok. Mondjuk azért kétnaponta töltöm őket, hogy ne érjen meglepetés (Nitecorei4)
Az egyetlen veszély, hogy a bolt előtt a bicajt letéve a véletlenül bennhagyott lámpát kilopják.
Mikor lekapcsolom, kiveszem.

Auratech Field Recording

(#22627) WestBam válasza 5-ös kezelő (#22624) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Ok, így már világos.
Amit linkeltem van akinek bejött. Kínai, valszeg ebben is nagy a szórás :(
SK68 két fajta van nekem még azok is különböznek pedig méretre ugyan az a két gyártó terméke.
Igen pontosan ebay-es rendelés volt, ha ez segít akkor leírom:arany színű t6 leddel szerelve. Igazából nem jártam utána mi volt a baj de vagy a hajszál vékony kábelezés vagy a hibás összeszerelés. Szerintem csak a kábel olvadt szét de lehet, hogy a driver is oda lett :(

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22628) WestBam válasza Auratech (#22626) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Ha van kedved és időd akkor csináld meg a beszámolót, a hozzászólásod belinkelem és ha valakit bicajos cucc érdekel akkor egyből meg tudja majd nézni. Elég specifikus dolog így szerintem hasznos. Előre is köszi a fáradozásod! :R

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22629) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Sziasztok!

Tönkrement a fejlámpám :(
Kiderült, hogy az elemtartóban levő kis alkatrész - valószínűleg biztosíték - a hibás, jó eséllyel kábelzárlat miatt (típushiba). Mivel lítiumos akksival használom, így nem kéne, hogy zárlat miatt kigyulladjon a fejem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen értéke lehetett a kis biztinek? Petzl Myo RXP a lámpa.

Itt jól látszik, miről van szó (a piros kábel végén levő kis valami):

http://brightbit.blogspot.hu/2012/10/another-petzl-myo-xp-repair.html

(#22630) csucsotke válasza Kozy10 (#22568) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Tetszik ez Warsun x65. Ceruzaakkuval is elfogadható működésre képes, vagyis elmenne 2-3 órát low fokozaton? Jó lenne olyannak, aki nem akar szabadulni a ceruzaelemektől:)

(#22631) yohnsee


yohnsee
tag

Hali!
Még egy töltőre kérnék ajánlást tőletek. Ezt néztem ki, nagyon megtetszett a tudása (Li, NiCd, NiMh) szóval majdnem mindent tud tölteni, kijelzős. Ebben a kategóriában van esetleg ajánlottabb? Hosszú távra gondolkodom, szeretném egyszer megvenni, de az nagyon jó legyen. Nem baj, ha egy kicsit többe kerül.

AVR

(#22632) Vertigo18 válasza yohnsee (#22631) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez egy igen jó töltő, elég sok extrával! Ha lehet, akkor Eu-ból vedd meg, és szerintem van valamilyen kupon is épp...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22633) yohnsee válasza Vertigo18 (#22632) üzenetére


yohnsee
tag

Egy dolgon gondolkodtam el, de lehet, hogy csak mohó vagyok. Ezekből az okos töltőkből nem létezik olyan, ami már automatikusan támogatja a magasabb feszültségű (4.2V) cellákat? Mert ehhez az van odaírva, hogy "maybe". Nos ez nekem nem sokat mond.

Szerk.: Tudsz olyan honlapot, amin csak EU-s eladók termékei vannak?

[ Szerkesztve ]

AVR

(#22634) Vertigo18 válasza yohnsee (#22633) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha ennél a töltőnél maradsz,akkor ott, ahol te linkelted, ott van EU is. Speciel majdnem ugyanannyi az ára.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22635) korn válasza Szirtimorc (#22629) üzenetére


korn
aktív tag

2-3 Amperes elég lehet

(#22636) holderes válasza yohnsee (#22633) üzenetére


holderes
tag

Nálam yes van a 4.2-nél

(#22637) yohnsee válasza holderes (#22636) üzenetére


yohnsee
tag

Na, kiderült, hogy olvasni sem tudok :)
Akkor nagyon valószínű, hogy beruházok egy ilyenbe.

AVR

(#22638) Winne válasza Auratech (#22622) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi szépen!

Jó megoldásnak tűnik ez a kettő, az ára sem veszélyes a nálunk biciklis boltban kapható akármilyen biciklis lámpához képest. Lehet venni amúgy hozzá való tartót is, vagy akkor már érdemes olyan csomagot venni, ami tartalmazza azt alapból?

Ami még felmerült bennem, hogy hogyan tudom egy hirdetésből kiszűrni, hogy az vajon gagyi, jóval a névleges alatt teljesítő darab lesz, vagy valós értékek vannak rajta? Alit és társait el is kell felejteni?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22639) Auratech válasza Winne (#22638) üzenetére


Auratech
őstag

Fasttechről rendeltem mindent. A tartóból is vagy 6 db-ot. (Nem tartozék, külön van a bike light kategóriánál..) Ahogy néztem a Fasttechen, az sh98-as most Cree XM-L T6 névn fut.
Cree lámpa
A led fényforrást általában nem szokták kamuzni. Az XM-L T6 a kulcsszó, vagy valami változata. Az akku meg 16850-es legyen, akkor biztosan világítani fog. Az én lámpámnál a szerencsés az volt, hogy a legnagyobb, leghosszabb pana védett akku épp belefért még.
Javaslom, hogy a konkrét termék, webbolt ajánlatával tölts el egy kevés időt. Érdemes a lámpákra rákeresni, esetleg a youtube-n bemutatóra... A valótlanságok általában kiderülnek. Más céggel tapasztalatom nincs de az olcsó árak miatt irgalmatlan kockázat sincs.
Tartót egyébként kínai mindenes boltban is lehet venni potom pénzért. Ha jól emlékszem van kicsi, meg nagy. Az én lámpámhoz a kicsi passzol.

Auratech Field Recording

(#22640) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Most akcióban 2$-ért van (fekete) SK68 GearBest-en, viszont ennél 250Lm-et ír, a többinél 350-400-at.
Most akkor ebből nem érdemes rendelni, mert ez nem a "klasszikus" SK68?

[ Szerkesztve ]

(#22641) alex89 válasza salytmasztor (#22640) üzenetére


alex89
senior tag

Szerintem ne foglalkozz ezekkel az adatokkal mert mind kamu, egy Q5 led 1000mAh-val hajtva is max 250lument tud gyári adat szerint.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#22642) salytmasztor válasza alex89 (#22641) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ezek szerint nyugodtan rendelhetek többet is ebből az "olcsóbb" verzióból és biztos nem lesz rosszabb vagy gyengébb fényű, mint a drágább SIPIK vagy Ultrafire, stb verziók?

[ Szerkesztve ]

(#22643) alex89 válasza salytmasztor (#22642) üzenetére


alex89
senior tag

Ezt azért nem mondanám, egy eredeti ultrafire lámpa valószínűleg jobban meg van hajtva mint ez, tehát akár tudhatja a 250 lument is, erről pedig nem tudni mit tud, jó eséllyel kevesebbet.

ui.: pl az én egyik lámpám leírás szerint 2000lm a valóságban 300körül :)

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#22644) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Melyen akkut ajánlotok most S2+-ba? Amit rendelni akartam [link] nem tudják beszerezni, így másik kellene helyette, ami jó árban van/akciós!
Lehetőleg ne gearbest-ről mert simlis cég (szerintem).

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#22645) Pukkancs


Pukkancs
tag

Sziasztok, karira ajándékba elemlámpát szeretnék adni, valószínüleg Convoy S2+ lesz, ehhez szeretnék egy töltőt és egy pótakksit is adni, kb 5-10k közötti a keret, mit ajánlanátok? Belefér egyáltalán a keretbe ez így mind együtt?

(#22646) erik365


erik365
aktív tag

Front van mostanában? Vagy mi? Vagy mindenki ennyire lusta?

1.4 T-jet M32

(#22647) krisztianAMG válasza erik365 (#22646) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az összes topicban ez megy sajnos. :(

(#22648) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Szeretnék most karácsonyra újra rendelni magamnak lámpát :D
C8,502b,S2 Trustfire 2500 és Nitcore I2 van.

S2+,Opus BT-C3100 és Panasonic NCR18650B Protected Rechargeable 3400mAh 3.7V 18650 néztem ki.
Az S2 nagyon bevált,emiatt szeretnék egy újabbat.
Opus ha jól tudom elég sokat tud
Panasonic jókat olvastam

Kaphatnék erről véleményt és hogy így rendelhetem-e és ha igen honnan? :R

(#22649) WestBam válasza Pukkancs (#22645) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Szia!

Karácsonyra idén már nem adsz hacsak nem valahonnan itthonról be nem szerzed a kis pakkodat. Már nem fog ideérni szinte biztos ;)
Árakat a webshopokban tudod megnézni :P


grabber

Kellemes pakk, rendeld meg bátran!
Hogy honnan? Ahol jók a tapasztalataid és esetleg kapsz utána pontokat amiket később felhasználsz, vagy ahonnan a legolcsóbb beszerezni. (pl.:banggood, gearbest, fasttech)


erik365
Kéne már ide a fórumra egy facepalm emoji is ;]


Predator2

Én gearbestről rendeltem 4-es pakk icr samsung akkukat, eredeti és ide is ért vállalható idő alatt. Ha onnan nem akarod akkor banggood-ot tudom ajánlani, velük még sosem volt bajom, posta is gyors általában 2-3 hét mondjuk most erre sem vennék mérget az ünnepek és akciók miatt. Akkuk általában jelentősen drágábbak onnan mint a gearbestről.

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22650) csucsotke válasza Pukkancs (#22645) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Szerintem meg simán ideérhet, szóval kell egy adag pech, hogy ne sikerüljön, de akkoris ünnepek között is befuthat.
Tavaly Karácsony előtt pár nappal rendeltem az ebayről, és szilveszterkor kézbesítették, 10 naptári nap körül volt. Fasttechről szokok még az max 3 naptári hét. a többit mondjuk nem ismerem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.