Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) G@ben válasza FBLLMAG (#66999) üzenetére


G@ben
addikt

"Azóta érzékeny a szemem az erős fényre."
Lehet, hogy rosszul értelmezem, de ezek szerint a fényesebb lámpa neked rosszabb. Nekünk meg jobb. ;] :P

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67002) FBLLMAG válasza G@ben (#67001) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

2000 lux felett már kifejezetten zavar. Nappal is. :K

Nyáron a nap is tud zavarni.

[ Szerkesztve ]

(#67003) FBLLMAG válasza G@ben (#67001) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Össze kéne már futnunk, tisztázni a dolgokat. :K :D

(#67004) G@ben válasza FBLLMAG (#67003) üzenetére


G@ben
addikt

Majd ha lejár ez a 8 órás zár. :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67005) papucsiga


papucsiga
csendes tag

Igen, az Nkon-t ajánlom a Zebralightot nem feltétlenül.

Úgy lett rosszabb, hogy mostmár nem kettő, hanem egy hét alatt meríti le az akkut. A mérésem alapján már nem 5mA hanem 44mA a nyugalmi áramfelvétele. Úgy gondolom ez rosszabbnak számít. Zebráék érdekesen javítanak. :(((

Nekem van tartalék metszőollóm, és a tartaléknak is van tartaléka :B

Nem akarom újraszítani a témát, de pl. én is azt látom, hogy a legtöbb ember vígan elvan egy telefonvakuval. Ha kapnának lámpát sem használnák. Vagy például a piacos lámpa is világít majdcsak úgy mint egy márkásabb és a minőségibb kidolgozást már nem akarják megfizetni mert nekik tökre nem számít. Fellámpáztam már majdnem az egész családot, de nem volt könnyű meggyőzni őket, hogy ez nekik jó lesz. Pedig java részét ajándékba kapták és csak használni kellett volna őket. Talán így jó egy vagy két év után már használják.
Nekem is volt, van olcsóbb és drágább lámpám is és mikor előkerülnek bizony néha még magam is meg kell győznöm, hogy a drágább miért is jobb. :U

A lámpák ajánlgatására és régebbi hangulathoz annyit főznék hozzá, hogy az utóbbi valóban hiányzik, de szerintem ez a lámpagyártóktól is függ. Lassan pangani kezd a piac mert nem tudnak újat mutatni az ég alatt, legalább is nem úgy és nem olyan iramban, mint amikor elkezdett erőteljesen fejlődni ez a szegmens. Az előbbi meg azért hiányzik mert ha mindenki bent tartja, hogy mit ajánlana akkor ki fog halni a fórum mert nem lesz miről beszélni, plusz egy egy típusról csak akkor derül ki ez az mikor szóba kerül. Legyen az jó vagy rossz tulajdonság. Ez is a fórumozáshoz és a tudástár kiterjesztéséhez tartozik. Csak, mint ahogy többen is írták kicsit több türelem (ami a mai rohanó világban egyre kevesebb) és elfogadás kellene. Off vége, bocs!

(#67006) ks52 válasza papucsiga (#67005) üzenetére


ks52
csendes tag

Bölcs gondolatok, főleg az utolsó előtti mondat, ezekért nem kell bocsánatot kérni. :K

(#67007) Donki Hóte válasza FBLLMAG (#66979) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A Convoy S2+ következő fokozata 400 lm. Nincs köztes fokozat.

Bocsi, próbáltam visszakövetni az előzményeket, de elvesztettem a fonalat. Ez pontosan melyik verziójú S2+ volt és milyen 18650-es akkuval használtad?

Ami nekem van S2+ lámpa, annak a vezérlője 0.1, 1, 3.5, 5, 10, 20, 35, 40 %-os erősségű fokozatokra állítható (nem egy csoportban természetesen, de a különböző csoportok között váltogatva). Szóval általában egy S2+ esetében nem igaz, hogy 50 lumen után 400 lumen a következő fokozat és közte nincs semmi.

A világítási idő mérésénél a kapható legjobb (2500 mAh-s) AA akkuval mértél, az 18650-es akkunál viszont egy meglehetősen közepes (2700-2800 mAh-s) akkut használtál, legalábbis az általad megadott 3 és 10 Wh adatokból visszaszámolva.

A mérésed már csak azért is furcsa, mert a Lygte-Info mérései szerint az Eneloop akksi csak akkor bírja 20 óránál továb, ha csak 0,1 A a terhelő áram.

Egy 2800 mAh-s 18650-es akku esetében sajnos nincs 0,1 A-s mérés, csak 0,2 A terheléssel (és afelett) mérik az akkukat, de ha 0,2 A terheléssel 14 óra üzemidő adódik, ebből kiszámolva durván 0,13 A terhelés mellett adódna 20 óránál magasabb üzemidő.

Miért mondom, hogy a mérésed furcsa. Azért mert egy AA akksi a mérés kezdetekor 1.45 V * 0,1 A, azaz 0.145 W, a kettő AA akksi együtt tehát 0,29 W teljesítményt ad.

Ezzel szemben a 18650 akku a mérés kezdetekor 4,2 V * 0,13 A, azaz 0,55 W teljesítményt ad le.

Ez azt jelenti, hogy az Armytek Prime A2 Pro lámpa 0.29 W felvett teljesítményből hoz ki 35 luxot, míg a Convoy S2+ lámpa 0.55 W felvett teljesítményből csaki 26 luxot hoz ki (ahogyan az értékeket írtad kezdeti fényerőként a korábbi hsz-edben) :(

(A lux ugye az 1 négyzetméterre eső megvilágítási érték, tehát vagy az Armytek lámpa világít meg nagyobb felületet az S2+ lámpához viszonyítva azonos erejű fénnyel, vagy ha azonos fénykört vetítenek, akkor az Armytek lámpa fénye erősebb.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67008) FBLLMAG válasza Donki Hóte (#67007) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Ha megkérhetnélek, csinálnál üzemidő görbét azon a 3.5% -os fokozaton. Előre is megköszönném. :R

Ez melyik fajta lámpa? Biscotti? 10x kattintani és választani módcsoportot? :U :F

Majd, ha 1x összejön 1 lámás tali, akkor majd megnézheted az összes Prime lámpámat. ;)

Én meg ezt a Convoy -t. ;)

[ Szerkesztve ]

(#67009) FBLLMAG válasza Donki Hóte (#67007) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

3 Ah -ás Samsung 30Q volt a Convoy -ban. 2,8 V -ig merítve.

[ Szerkesztve ]

(#67010) Ra3 válasza FBLLMAG (#67008) üzenetére


Ra3
őstag

A biscotti sztem kimondottan jó fw, ha ráérzel akkor a módcsoport váltás se macera, de őszintén erre azért nem nagy szükség van ha egyszer kiválasztottad ami neked jó.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#67011) FBLLMAG válasza Donki Hóte (#67007) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Az Armytek Prime A2 PRO 22 órát teljesített. Stabilan. Az akkuk meg 3 Wh -ásak (2x 3 = 6 Wh). A lámpa pedig kb 130 lm/W hatásfokot teljesít ezen a fokozaton. Amúgy meg majdnem jól számoltál. 0,27 W a fogyasztása ezen a fokozaton. A Fenix E20V2.0 meg 150 lm/W hatásfokot teljesít hasonló fokozaton. A Zebralight SC5W lámpám meg 31 órán át világít, 20 lm fokozatán, 1 db 3 Wh -ás akkuval, vagyis 200 lm/W hatásfoka ezen a fokozaton (akkor is a kedvencem, bárki mást is mond). ;)

(#67012) FBLLMAG válasza Ra3 (#67010) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Köszönöm. :R

Csak 3.5%, 5% fokozatokat még nem láttam biscotti -t használó lámpákon. 1% és 10% közötti fokozatokat nem találtam.

Biztosan jó fw a biscotti, de én már hozzászoktam, hogy úgy állítom be a lámpámat ahogy szeretném. Ha látom, hogy milyen fokozatokra állítom be a lámpámat. Még jobban szeretem, ha mindig mindent elérek, de gyorsan tudok váltani. Azonnali hozzáférés az alacsony, közepes, magas fokozatokhoz. És ettől már csak a csuklóból vezérelt, giroszkópos vezérlés a gyorsabb. 1 mp -en belül érek el minden fontosabb dolgot. :K

(#67013) gyapo11 válasza Donki Hóte (#67007) üzenetére


gyapo11
őstag

A lux ugye az 1 négyzetméterre eső megvilágítási érték

Ezt nem értem. Ha 1 m2 a megvilágított felület, akkor annyi a lux mint amennyi a lumen, mert lux=lumen/felület. Erre gondoltál?

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#67014) pittlaren válasza Gargouille (#66994) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Próbálkoztam azzal, hogy a 14500 mellett, csak egyféle - 18650/26650/21700 - típusú akkut evő lámpákból tevődjön össze a kollekció, de kiderült, mindegyikből van legalább egy, amihez ragaszkodom :)

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67015) H-Zol válasza papucsiga (#67005) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ez nagyon jó írás lett :K teljes mértékben egyet értek mindennel!
Zebrájék meg szégyelhetnék magukat :W
Már én is írtam, hogy rokonok haverok el vannak látva lámpákkal de neki egy lámpa elég egy egy van akinek kelett kettő, nekik már rég nem kellene lámpákat gyártani, de én is úgy vagyok, hogy nem igazán találok már olyat ami izgat, így is több szinte ugyanazt tudó lámpám is van, még most úton van egy L21A Osram LED-el és egyenlőre semmit nem néztem ki !!!
A türelem az meg tényleg fontos, mert nem vetelytársak vagyunk :N

[ Szerkesztve ]

(#67016) H-Zol válasza pittlaren (#67014) üzenetére


H-Zol
senior tag

Én is így jártam :D de be szereztem mindegyikből egy pár tartalékot !!

(#67017) pittlaren válasza H-Zol (#67016) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Hasonló cipő, szintén :K

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67018) Gargouille válasza pittlaren (#67014) üzenetére


Gargouille
őstag

Egy időben szerettem volna valami 26650-es akkuval működő lámpát, de végül azért nem vettem mert nem használnám ki és csak állna az akku benne, így maradtam a jó öreg 18650-nél. Eltérő lámpám AAA-s van csak, Manker E02 Ti, meg egy GP explorer. A Manker zseniális, imádom is! :D

Amire még vágyom az egy olyan picike kulcstartó lámpa (pedig nincs is kulcstartóm), amiről Westbam is írt, valami olyan mint az AIMAI AK02, de az is csak szerelemből kellene mert nagyon tetszik a formája. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#67019) Donki Hóte válasza FBLLMAG (#67008) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha megkérhetnélek, csinálnál üzemidő görbét azon a 3.5% -os fokozaton

Nem csinálok ilyen tesztet :K

Egyrészt fogalmam sincs, hogy hogyan kellene egy üzemidő görbét felvenni, eszközeim sincsenek hozzá :(

Másrészt számomra nincs érdemi információ tartalma annak, hogy 3.5 %-on (illetve bármilyen 10-15% alatti) teljesítményen milyen hosszú ideig világít egy lámpa. Zseblámpát kutyasétáltatásnál használunk, ez sosem hoszabb, mint 45 perc, tehát mindegy, hogy 46 percig, vagy 46 óráig bírja a lámpa, az már elég.

Kutyasétáltatás közben is elsősorban azért kell a lámpa, hogy minket lássanak az autósok a falu szélén, tehát 1-2 %-os holdfény fényerővel nem megyünk semmire, kell a magasabb fényerő (nem is S2+ lámpát használunk ilyenkor általában, hanem az asszony a GTMinit, én meg az Astrolux FT03-at, ezeken van akkutöltöttségjelző, tehát a veszélye sem fenyeget, hogy hirtelen lemerül az akku :K ).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67020) WestBam válasza Gargouille (#67018) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Az Aimait nem fogod megtalálni, de a Thorfire KL02 mai napig kapható.
Ettől független csak mint érdekesség ajánlom azt is. Ha lámpás kell ami mehet akár minden nap a lakásban is (ezt ma este lőttem):

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#67021) Gargouille válasza WestBam (#67020) üzenetére


Gargouille
őstag

Köszönöm, Thorfire KL02, megjegyeztem.

Ez az Olight lámpás impozáns darab, rettentően tetszik ez a cserélhető ledes megoldás benne, meg az is, hogy töltés közben is használható ami eltántorít tőle az az ára. Több mint 30ezer jó magyar forintért egy beépített akkus műanyag testű lámpás. Hát nem tudom, az én pénztárcámhoz mérve ez már sok. Még ha valamilyen ellenálló magnézium házban lenne mondjuk és cserélhető akkuval, akkor oké, amolyan "örök darabnak", de így számomra túlárazott. Őszintén szólva, egy ilyen lámpáért max egy 5-6ezer forintot adnék, így ebben a formában. De ha az árát nem nézzük, csak a fényét, akkor nagyon jó cucc! :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#67022) G@ben


G@ben
addikt

Létezik olyan lámpa, ami kicsi, 21700-at fogad, használható elég gyors töltős power bankként, tölthető ő is és viszonylag olcsó? Sétáláshoz legyen elég fénye, egy fokozat is elég, más követelmény nincs.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67023) pittlaren válasza Gargouille (#67018) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Az L6 meg az Astro MF01 Mini miatt a 26650-t nem tudom elengedni, a 21700 meg az EC01,- és a Conv S12 jóvoltából muszáj, hogy legyen, + ugye a "kötelező" 18650-es lámpák. Huhh, az az E02 Ti nagyon szép darab, ilyen különleges lámpám [még] nincs, ha jól látom, van AA-s is :)

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67024) Vlah válasza G@ben (#67022) üzenetére


Vlah
tag

Itt nézz körül
Szerintem ezek közül a Rofisokat már nem árulják, szóval nem létezik túl sok 21700 powerbankos tölthető lámpa. Ha elengeded a power bankot, akkor sok lehetőséged lesz. Nem tudom néztétek-e a Sofirn SP35 elég jó cuccnak tűnik, bár a rampinget szarul csinálták meg, elég korrekt lámpának tűnik. Igaz már ezis épp csak befér 30$ alá.

(#67025) gyapo11 válasza Donki Hóte (#67019) üzenetére


gyapo11
őstag

Én inkább áramot mérnék, van is olyan multiméterem, ami BT-on küldi másodpercenként a mért értéket, és az app meg gyártja belőle a grafikont. Az áram adott fokozaton az idővel vagy csökken vagy nő. Ha nem stabilizált a fényerő, akkor csökken, mert az egyre alacsonyabb akkumulátor feszültségről egyre kevesebb áramot vesz föl a driver, és persze egyre halványabban világít a led. A stabilizált fényerejű lámpák viszont a csökkenő feszültségű akkuból egyre több áramot vesznek föl, hogy a teljesítmény állandó maradjon, ami V*A, ha a V csökken az A-nek nőnie kell. Ha még azt is szeretnénk megtudni, hogy az egyes időadatoknál hogy aránylik a kibocsátott fény a 100 %-nak vett indulási értékhez, akkor már luxot kell mérni.
Esetleg még lehet olyat mérni, hogy időnként a lámpa akkufesz kijelzése mit mutat. Nem a nyomógomb alatti fény, hanem a tizedvolt kijelzésű villogás. Ez azért hasznos, mert az erdőben is pár kattintással ellenőrizhető, és tudható, hogy mennyi ideig várható még fény a lámpától.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#67026) G@ben válasza Vlah (#67024) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, átnézem! A power bank fontos, onnan indult az egész, hogy szeretnék egy cserélhető akksis power bankot egy darab 21700-as akksi számára, de mivel ilyet nem találtam, ezért gondoltam, hogy hátha lesz olyan, ami lámpa és tud power bank funkciót.

Ja, árban max olyan 5000 körül.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67027) WestBam válasza Gargouille (#67021) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Attól, hogy a műanyag ház nem óvja meg nem tartok. Az Olightworld youtube csatornán mostanában minden lámpát agyonvágnak, ez is elég jól bírta.
Az akkutól sem tartok, mert megoldom a cserét ha szükséges magamnak, de az is évek múlva lenne esedékes, szerintem addigra úgy is lesz utódja.
Az ára olyan amilyen, azzal nem tudok vitatkozni. Én is boldogabb lennék ha az amerikai árakon kapnánk meg 260Ft-os $ árfolyam mellett. De ezt én már elengedtem.

Használati értékben még mindig azt mondom, hogy a Ledlenser ML6 a legjobb amivel találkoztam, de mégis ez az, amit a legtöbbet használok. Így már érted, hogy mire céloztam a fenti posztomban?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#67028) FBLLMAG válasza G@ben (#67026) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Nekem van ilyen lámpám, ami tud power bank funkciót, és 21700 -as akkuval üzemel. Kb 1x próbáltam ki, hogyan tölti a mobilt, de azóta sem használtam erre a célra. Sőt 18650 / 21700 akku is létezik, ami tud power bank funkciót. ;)

(#67029) G@ben válasza FBLLMAG (#67028) üzenetére


G@ben
addikt

A saját, meglévő akksimat vinném magammal, amit ha kell, beteszek a lámpába, ha kell, töltöm vele a telefont. Sima power bank ház is elég lenne, de olyat baromira nem találok, azért kérdeztem a lámpát, de a lámpa funkciója sokadlagos.
Mi az a lámpa? Hányszor 5000 forint? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67030) iatti válasza G@ben (#67029) üzenetére


iatti
aktív tag

szerintem nem lehet az olyan drága ;]

(#67031) FBLLMAG válasza G@ben (#67029) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Pl az Acebeam T27. 18000 Ft pénzt csengettem ki érte. Ez már volt a kezedben. ;)

(#67032) G@ben válasza FBLLMAG (#67031) üzenetére


G@ben
addikt

Azt hiszem, maradok a sima töltőnél. Bár abbók csak két akksisat találtam, de lehet, hogy az lesz.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67033) PHM válasza G@ben (#67032) üzenetére


PHM
addikt

Ez esetleg? [link]
Csak 18650 és ha jól látom, beépített az akku, de a célnak megfelelhet.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#67034) G@ben válasza PHM (#67033) üzenetére


G@ben
addikt

Nem jó, mert a saját 21700-as akksim vinném magammal tartaléknak, hogy a lámpába vagy a telefon töltésére, az a helyszínen derül ki.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67035) peestike válasza H-Zol (#66697) üzenetére


peestike
senior tag

Este játszottam a lámpákkal. Az ec03 bőven veri az ec01-et. :)
Viszont azért a blf q8 mindent lealáz. :DDD
Amennyiben most lett volna mind a 2 lámpa a kezemben először, akkor az ec03 lenne nekem a nyertes, mert nem sokkal nagyobb, nehezebb, viszont látványosan jobb. Tuti azt venném a kettő közül, viszont nem kezdek gondolkodni az ec01 eladásán. :)

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#67036) H-Zol válasza peestike (#67035) üzenetére


H-Zol
senior tag

Köszi!
Gondoltam, hogy az ec03 lessz a nyerő :D de az ec01 is elfér , én is úgy vagyok vele már ha megvan akkor ő is el fér a többi közt :DD
Én is gondolkodok egy ec03 ban !
A BLF Q8 is vonzott de az helyett nekem az Astrlux MF04S XHP70.2
na nálam az ver mindent itt egy kép amit valamelyik este csináltam rólla
[kép]

(#67037) gabor426


gabor426
csendes tag

Sziasztok!

https://www.armyteklampa.hu/termek/armytek-tiara-c1-pro-eco--zseb--es-fejlampa/p:1717

Ismeri esetleg valaki ezt a lámpát? Ezen kívül sehol sem találok infót a Tiara C1 Pro ECO-ról, a gyártó oldalán sem.

[ Szerkesztve ]

(#67038) MittuDomain_ válasza gabor426 (#67037) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Rendes link

Jó lámpa, de 18350-es, ami nem része a csomagnak. Ritka/drága akksi, kb fele üzemidő mint egy 18650.
A lámpa maga jó cucc szvsz, de vannak itt páran sokkal jobban képben az Armytek-el, hallgass inkább rájuk. :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#67039) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Wuben H3 13,99$ + szállítás (2$ :((( )

Alap futós fejlámpa, 120lm, 2xAA, +piros és kék fény.
Jó alap fejlámpa minimál igényekre.
Narancssárga és sötétebb host egyaránt.

Nem állunk össze hárman a szállítás miatt? Még Áfával is beleférne. Számomra ismét egy nem kell de kell kategóriás lámpa, a H1-et is nagyon szeretem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#67040) Ra3 válasza MittuDomain_ (#67039) üzenetére


Ra3
őstag

Ha nem lenne a NU35 elgondolkodnék, de azzal most jól elvagyok, H1-et már el is adtam ;]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#67041) bbsofficial válasza Ra3 (#67040) üzenetére


bbsofficial
tag

mi volt a baj a H1-el?
Nekem tökre tetszik, kivéve a menü. :D

[ Szerkesztve ]

(#67042) rmehesz


rmehesz
tag

Sziasztok! Úgy érzem, hogy eljött férfivá válásom utlsó mozzanata. Szeretnék vásárolni egy Convoy s2+ -t. Kellene hozzá aksi is és egy töltő.Tudnátok nekem linkeket adni, hogy honnét és mit érdemes megvenni (lehetőleg ALI eseteleg a kiegészítőkre hazai beszerzés)? Nagyon köszönöm előre is.

(#67043) Ra3 válasza bbsofficial (#67041) üzenetére


Ra3
őstag

Amúgy semmi gond vele, csak kíváncsiságból vettem, fejlámpából van 2db Skilhunt, egy Sofirn, egy Nitecore és egy Manker itthon amit használok, ezek mellé felesleges :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#67044) Donki Hóte válasza rmehesz (#67042) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Itt vehetsz egy Convoy S9 lámpát akkuval együtt, ez hasonló az S2 pluszhoz, csak van rajta töltőcsatlakozó, tehát megúszod a külön akkutöltő vásárlását.

(Ha ez lenne az egyetlen 18650-es akkuval működő cuccod, akkor nem érdemes külön töltőt venni.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67045) xcsabo válasza MittuDomain_ (#67039) üzenetére


xcsabo
senior tag

KB. mint a decathlonos bivouac lámpa. Pont most vettem.

(#67046) rmehesz válasza Donki Hóte (#67044) üzenetére


rmehesz
tag

Nagyon köszönöm :R

xcsabo:
Pl ez olyan amire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#67047) xcsabo válasza Donki Hóte (#67044) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez az 500 lm-es. Még sem közelíti az s2+ lámpát. Van belőle 1000-es is.

(#67048) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Mehesz kollégához hasonlóan egy S2+ beszerzésén gondolkozom. Én ezt néztem ki - aksival vásárolnám. Kérdésem, hogy azt írják, hogy van hozzá USB töltő ... ez milyen töltő lehet? Kép, leírás nincs róla.

(#67049) vince válasza Astery (#67048) üzenetére


vince
őstag

Az egyik értékelés fotóján van egy töltő, de hogy ez az-e, amit adnak hozzá, nem tudni :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#67050) Donki Hóte válasza Astery (#67048) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, úgy tűnik, hogy adnak hozzá töltőt, mert a "with battery" opciónál ott van a csomagban lévő dolgok között felsorolva az USB töltő.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.