Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) mm89 válasza stifi82 (#1050) üzenetére


mm89
őstag

Hol írja a hirdetés, hogy van hozzá kamera? Vagy azt külön rendelted?
Az áfát magad is kiszámolhattad előre, benne volt a pakliban. A szállítási idő meg na.. van ilyen, van amikor meg egy hét alatt itt vannak cuccok.
Az akku miatt nyilván írj az eladónak minél hamarabb.
Ez az árukeresős link nem tudom mi akar lenni...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1052) Minstrel válasza stifi82 (#1050) üzenetére


Minstrel
senior tag

Az akku hiányát azért említsd meg a jóembernek, simán visszaküldhet 20-25usd-t érte.

(#1053) stifi82 válasza mm89 (#1051) üzenetére


stifi82
aktív tag

ezt akartam küldeni
http://www.arukereso.hu/taviranyitos-jatek-rc-jarmu-c4041/parrot/ar-drone-2-0-elite-edition-p216204408/
kamerát nem irta hogy van csak ebben a parrotnál az árban az is van

(#1054) Minstrel válasza stifi82 (#1053) üzenetére


Minstrel
senior tag

A parrot kefés motoros és telefonról irányítható, a Tied kefe nélküli (hosszabb élettartam) és saját távos, szerintem jobban jártál vele, gyűjtesz kicsit kamerára és jó lesz ez.

(#1055) stifi82 válasza Minstrel (#1054) üzenetére


stifi82
aktív tag

[L:/dl/upc/2015-04/262763_20150429_201653.jpg](IMG:/dl/upc/2015-04/262763_20150429_201653.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#1056) GeryGreyhoun válasza DrojDtroll (#1049) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Adobe After Effects

tomanovicsgergely.hu

(#1057) mm89 válasza stifi82 (#1053) üzenetére


mm89
őstag

Igen, így már érthetőbb, viszont ahogy feljebb is írja a kolléga, te egy teljesen másik modellt vettél, aminek akár örülhetsz is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1058) stifi82 válasza mm89 (#1057) üzenetére


stifi82
aktív tag

Irtam a kínai span csotánynak és vissza írt 1 újabb küldeményszámot adott amiben elvileg az aksi lehet
az akkumulátor nyomkövető száma....................
Dátum Információk
2015.04.28
10:48 (Sweden)

Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2015.04.28
17:00

Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

[ Szerkesztve ]

(#1059) mm89 válasza stifi82 (#1058) üzenetére


mm89
őstag

Elképzelhetőnek tartom, mert én eddig ha akkukat rendeltem az mindig svéd postával jött, a többi posta visszadobta a feladónak ha akku volt benne. Már csak várnod kell.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1060) maj-viktor válasza stifi82 (#1050) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már bocs, de az eladó miért is tehet arról, hogy te az EU-ban laksz és az ide EU-n kívül jövő csomagok esetén +ÁFA-t kell fizetni!? (google első találat rendelés külföldről... NAV-posta honlapja)

Ha te meg nem vagy ilyen dolgokkal tisztában, akkor még véletlenül sem te vagy a hibás, hogy váratlan volt a -20E, mi!? Hanem a kínai eladó (akik amúgy mindig feltüntetik, hogy a "custom duty" nincs az árban, egyszóval a vámolás... ÁFA fizetés pluszba az államfelé)

Akku-t meg ahogy írták... szinte csak a SE - svéd posta szállít...
az meghogy 2modellt nem tudsz összehasonlítani és olyan árakat / linkeket írsz... no comment!
Aki így vásárol... dobálózik százezrekkel... és még a -20E áfa-vám miatt "sír", szintén no comment!

Linkeden.. 90E Ft a iPhone-os modell kamerával... de a saját távosat vetted ~70E FT-ért és +áfa,vámot fizettél... árban ugyanott vagy, de egy jobb modell-ed van, csak kamera nélkül (ami amúgy nem is volt a leírásban, hogy kamera is lenne a dobozba... nem az eladó hibázott, te rendeltél kapkodva, már megbocsáss!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1061) stifi82 válasza maj-viktor (#1060) üzenetére


stifi82
aktív tag

:P dolgozz többet ne kritizálódj aztán akkor neked is lesz sok lovéd hogy szórhasd
most rendeltem én ezektől először, ha összeáll a cucc nem utoljára csak repüljön már a gép :))

(#1062) maj-viktor válasza stifi82 (#1061) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDD
Elég gáz ez a felfogás! Attól hogy még valaki "gazdag", lehet hülye... itt vagy te a legjobb példának!
(amúgy nem mintha én annyira csoró lennék... csak talán először gondolkozok... de tudod mit én / mi csorók vagyunk és nem szórhatjuk a pénzt... bezzeg te! :D)

Te kezdted anyázni a kínait... ok nélkül... én meg okkal leírtam, hogy veled (a te gondolkozásoddal van a baj), nem pedig az eladóval... mert ő teljesítette, amit vállalt... azt adta, ami leírásban volt... a maximális 60napon belül leszállította... egyedül az állítólagos akku hiány / másik csomaggal jön az akkut lehet felróni neki... de igazából azt sem, mert az akku veszélyes, így különcsomagolva küldik, abszolút megszokott eljárás... vagy legalább egy leragasztott csatlakozó, stb.

ÁM te rendeltél egy WLToys márkájút és a magyar árösszehasoníltón meg a Parrot AR. Drone 2.0-al hasonlítod... az árakat is... atyaééég! :D
(mondjuk legalább a kategóriát eltaláltad... hasonló kaliber, de nem egy és ugyanaz, így az ár összehasonlítás sem helytálló)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1063) mm89 válasza maj-viktor (#1062) üzenetére


mm89
őstag

[link] ;]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1064) maj-viktor válasza mm89 (#1063) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ám aki ennyire gazdag az miért sír a áfa/vám miatt és miért nem veszi meg itthon boltból!? Hmmm érdekes! Szórom a pénzt, de fáj a -20E Ft áfa-vám... De gazdag vagyok, mert sokat dolgozok, bezzeg ti naplopó senkik kenyeren és vizen éltek! :DDD

Ám én hülye leszek látástól vakulásig dolgozni, csak azért hogy "sok pénzem legyen"... amennyit dolgozok és amennyi pénzt kapok a munkámért elég arra, hogy megéljek, akkor a többi hol érdekel engem!? Csak azért ugye érzed, mennyire gáz az összefüggés... hogy "gazdag vagy... szórod a pénzt, de sírsz -20E Ft kiadás miatt"...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1065) Gsx-rr válasza maj-viktor (#1064) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont ezen vitatkoztam valakivel! A magyar sajnos ilyen! Ha 5 szazalek lenne akar a vam akar az afa akkor is sirna es a legtobbje megprobalna akkor is trukkozni!

(#1066) maj-viktor válasza Gsx-rr (#1065) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én azért megbékélnék egy EU átlag (vagy alatti) ÁFA-val nem egy világrekorder 27%-al... szal így 20% körüli (ha belegondoluk ez is elég nagy "lopás"... egyötöd, ami megy a közösbe... aztán azt hogy osszák el / nyúlják le, már sok beleszólásunk nincs)
http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%81ltal%C3%A1nos_forgalmi_ad%C3%B3

De legjobb példa, most ha jól tudom a sertés hús ÁFA-ját csökkentik 27%-ról 5%-ra, így remélhetőleg olcsóbb lesz a karaj - tarja! :D
Más alapélelmiszernél is megléphetnék már... kenyér-tejfélék, stb.

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1067) Minstrel válasza maj-viktor (#1066) üzenetére


Minstrel
senior tag

Aztán rendelhetjük majd a sok kínai sertést :D

(#1068) stifi82 válasza maj-viktor (#1060) üzenetére


stifi82
aktív tag

Te úgy születtél , hogy mindent tudtál csak mostanra elfelejtettél mindent aztán lehet köpködni........

(#1069) kk831228


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1070) maj-viktor válasza stifi82 (#1068) üzenetére


maj-viktor
őstag

Természetesen nem - senki sem, de legalább elolvasom a releváns google keresési találatoknak, legalább az első oldalának találatait - linkjeit... és utána nem verem magam arra, hogy én kőgazdag vagyok és megtehetem, de ezalatt közben sírok -20E Ft ÁFA - vám fizetési kötelezettség miatt...

És mostmár visszatérhetnénk a topik témájához... Így inkább ha lesz akkud, oszd meg a géppel a tapasztalatodat...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1071) vegyszer válasza maj-viktor (#1070) üzenetére


vegyszer
addikt

Én azt nem értem, hogy egy 63x63x25 cm-es doboz, ami nyom vagy 3 kilót, hogy-hogy nem csúszik át a vámon? Hisz a legutóbb a mikro sd kártyám is átjött...
:W :F :Y

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1072) kk831228 válasza vegyszer (#1071) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1073) stifi82 válasza maj-viktor (#1070) üzenetére


stifi82
aktív tag

Aki ezt a fórumot olvassa az nem fog a hibàmba esni azért kell ezeket megbeszélni. Okvetlenül irok ha felszâll :) :))

(#1074) Gsx-rr válasza vegyszer (#1071) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Esetleg átvilágítják a csomagot!

(#1075) mm89 válasza Gsx-rr (#1074) üzenetére


mm89
őstag

Irónia?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1076) vegyszer válasza stifi82 (#1073) üzenetére


vegyszer
addikt

Nézd, én látogatom egy ilyen madár építését, de egy köztes példány szerintem elkél a meglevő Wltoys v676 és a hőn áhított karbon vázas csoda, pl Spedix S250 Multirotor KIT, vagy a LS-250 Cicada között.

De ha darabban veszem, akkor is észben tartom azt, hogy ÁFA. Ezért inkább jöjjön minden motor párban egy csomagban, vagy magányosan, mint egyben minden... Hiszen 10€ áfát még nem kell befizetni

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1077) Gsx-rr válasza mm89 (#1075) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem annak szantam! De szerintem siman atvilagitjak szuroprobaszeruen.

(#1078) mm89 válasza Gsx-rr (#1077) üzenetére


mm89
őstag

Úgy értettem, hogy hallottál-e már az iróniáról? Mert a poszt amire válaszoltál nem volt komoly :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1079) Gsx-rr válasza mm89 (#1078) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Jaaa! Bocs nem olvastam vissza a sok sallangot. :)

(#1080) vegyszer válasza Gsx-rr (#1074) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem esetleg, és nem szúrópróba szerűen. Mindent néznek Röntgent-tel, az első repülőgépre tétel előtt. Hogy hátha robban, vagy olyan van benne, ami tiltott. Itthon is nézik de kérdés, hogy mekkora figyelemmel szedik ki a motyót. Inkább a méret/tömeg dönt, hogy mi lesz vele.

De abban nincs semmi tiltott, hogy ÁFA küszöb alatt ne vegyél egy rakás motyót.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1081) Minstrel válasza vegyszer (#1080) üzenetére


Minstrel
senior tag

Éppenséggel olvastam már olyat a külföldi rendeléses topikban, hogy szólhatnak azért is ha sok kis értékű csomagot kapsz ugyanattól a feladótól, persze már akkor is kicsit kétkedve fogadtam, ez ilyen "miközötök hozzá" kategória már, mert pl. elfelejtettem és rendeltem még belőle, vagy így küldi a bolt stb.

(#1082) maj-viktor válasza Minstrel (#1081) üzenetére


maj-viktor
őstag

22€ / csomag alatt nem sok közük van (EU-s törvényileg)... aki meg paranoiás rendeljen más névre... anyu - apu - nagyi - testvér! Azonos címre...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1083) trialboj válasza Minstrel (#1081) üzenetére


trialboj
őstag

Azért ez nem olyan egyszerű dolog, hogy mi közöd van hozzá. Ha rendszeresen kapsz bármilyen értékű csomagokat, akkor előbb mint utóbb gyanús leszel. Mégpedig azért mert bármit is mondasz a tartalmáról, néhány hónap után nyilvánvalóvá válik, hogy te ezeket továbbadod, valószínűleg haszonszerzés céljából.

És ugye nem adózol utána, tehát azt is meg kell fizetni.

Szerintem már írtam itt is, pont előttem szóltak valakinek hogy ezt a csomagot még átengedik, de a következőhöz kérnek számlát, és vám mellett adót is fizettetnek majd, mert sokadik nagyobb csomag jött már abban a hónapban is.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1084) Bondi


Bondi
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy a Syma X5C távirányító idegesítő sípolását ki lehet kapcsolni valahogy? Megbuherálni vagy valami.

Nekem meg a gép simán megjött. Rendeltem pótaksikat, elmentem szabadságra, visszajöttem, vártam-vártam, aztán ma írtam az eladónak kicsi ócsó angollal, hogy esetlegtalánmégis. Erre elküldi az international tracking numbert (nem is, csuma kínai oldal linkjét, rajta a szám az egyetlen nem kínai karakter!), hogy há, izé, ekűttük. Gondoltam, a nádvágó fajtádat, ezt nem a csomag feladásánál kellett volna megírnod? Most üldözöm a csomagot, hogy ha már egy hónapja Heathrow-n volt, most vajon hol lehet... Megsemmisítette egy bombakereső drón biztos. A távol-keleti rendelés mindig lutri. Volt, hogy fényképezőt rendeltem és gond nélkül megjött 6 hét alatt.

(#1085) DrojDtroll válasza GeryGreyhoun (#1056) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Erre pont nem gondoltam volna, sokkal inkább valamelyik 3d-s vagy cad progira.

(#1086) Minstrel válasza Bondi (#1084) üzenetére


Minstrel
senior tag

Van a távban egy 'buzzer' egy kicsi hangszóró, szétszeded és kikötöd, vagy lehet elég leragasztani egy kis szivaccsal. Valami ilyesmit keress [link]

[ Szerkesztve ]

(#1087) Visitors


Visitors
csendes tag

No egy kis video teszt a JJRC H6C "2" megapixeles kamerajaval. [link]

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1088) Gsx-rr válasza Visitors (#1087) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Haaat!
Szerintem eleg gyenge! Remeg ,Jolly effekt ,csikozodik stb...

(#1089) #42007296


#42007296
törölt tag

Ennyi pénzért szerintem elfogadható az a felvétel.

Szerintetek egy kisebb vagy egy közepes testű quadkopterrel könnyebb megtanulni az irányítást ?
A linkek csak példaképp vannak.

(#1090) Gsx-rr válasza #42007296 (#1089) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Elfogadhato attol fugg mihez! Sok ertelme nincs szerintem.

Egyertelmu! Bar mar ez a ketto sem egy kategoria! Az elso otthoni bohockodasra valo a lakasban. Arra tokeletes es elvezheto moka.
A masikkal mar lehet komolyakat repulni!

Kerdes utana mit szeretnel? Mert az mar minden teren mas kategoria lesz! Foleg arban!

[ Szerkesztve ]

(#1091) Visitors


Visitors
csendes tag

Szerintem egy tizesert siman jo móka :D és közben egy kicsit megtanulod irányitani, aztán eldöntheted h akarsz e jobbat, drágábbat.

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1092) #42007296 válasza Visitors (#1091) üzenetére


#42007296
törölt tag

Gondolom azért szabad téren is lehet használni a kicsit is ( teljes szélcsendbe ).

Mindkét tipuson gondolkoztam különben, de egyszerre 22e Ft -ot nem biztos hogy rá akarok szánni, csak hogy mindkettő meglegyen. Egyenlőre csak az egyik lesz valószínűleg. Ezektől komolyabbra váltás nincs tervben, mert csak szórakozni kell. Esetleg ha beleb_z_lok, majd később kiderül :)

hardveraprón van 6e Ft-ért a kicsi tipuson, gondolom hamarabb kilehetne postáztatni, mint a linkelt darabot. Árban megegyeznek ha jól emlékszem.

A kamerás változat kicsit jobban vonz ( mégha olyan is a kamera amilyen ) több lehetőséget kínál számomra.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Visitors válasza #42007296 (#1092) üzenetére


Visitors
csendes tag

Szerintem a nagyobbat vedd meg. Igy is alig latom ha messzebb repul a kicsike :D

Chuck Norris egyszer pofánrugott egyy lovat azóta van a zsiráf

(#1094) #42007296 válasza Visitors (#1093) üzenetére


#42007296
törölt tag

A nagyot megrendeltem a linkelt oldalról mászterkárdal. Már azt irja, hogy Order Processing.
De szerintem a kicsi is meglesz majd , mert pl. Ilyen gyönyörű időben lekötne a lakásban.
Ezekhez hol érdemes + akkut venni ?
Gondolom hiába szivja le 5-7 perc alatt, azért tölteni viszont biztos minimum 3 óra :D

(#1095) jozsi252 válasza #42007296 (#1094) üzenetére


jozsi252
veterán

Banggood-ról vegyél ugyanúgy akksikat is. Ott jó áron vannak hozzá. Töltési idő nyilván függ attól hogy mennyivel töltőd. 1C-vel lehet nyugodtan őket tölteni. De érdemes lenne beruháznod egy IMAC B6 töltőre, mert gondolom USB-s adapter van hozzá, hogy onnan lehet tölteni, de az nem az igazi.

iPhone 13 Pro Max

(#1096) #42007296 válasza jozsi252 (#1095) üzenetére


#42007296
törölt tag

Hát valószínűleg én vagyok béna, de nekem a kereső nem adja ki az akkut hozzá. Többféle képpen beirtam.
Meg gondolom nem mindegy a mérete és csatlakozása sem.

Ez a töltés része nekem kínai amit leírtál. :)
Akkor amit kapok a "járműbe" való akkut, azt nem is tudom tölteni USB-ről ?

(#1097) mm89 válasza #42007296 (#1096) üzenetére


mm89
őstag

Ha x5c ről van szó, akkor ezt vedd :
[link]
Én is ezt vettem.
Mehet nyugodtan USB-ről. Én power bankról is szoktam.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1098) jozsi252 válasza #42007296 (#1096) üzenetére


jozsi252
veterán

UK shopba nem is fogsz hozzá való akksit találni. Viszont International raktárba van - katt. 5db akksi ~5000 ft, ami teljesen korrekt ár.

De természetesen fogod tudni tölteni USB-ről is az akksikat, csak épp a töltő elektronikája nem feltétlenül olyan, mint amilyet a LiPo szeret. Ezt a következőre értem.

A mikroprocesszor vezérelt LiPo töltők CC/CV módszerrel töltik fel az akksit. ( CC - állandó áram CV állandó feszültség ). Ez annyit jelent hogy mielőtt elérné a 100%-ot az akksi töltöttsége, csak akkor kezdi el csökkenteni az áramerősséget. Majd ameddig a töltöttség el nem éri a cellánkénti 4.2V-ot, addig szépen csökkenti az áramerősséget.
Na most egy USB-s töltő számomra biztos hogy nem tudja ezt a töltési karakterisztikát helyettesíteni. Magyarul, az USB-s megoldás olcsó gagyi. Röviden tömören ezért vegyél egy normális töltőt. IMAX B6 töltőből van AC típus, amibe van beépített tápegység is. Banggood-ról ezt is tudsz rendelni, de akár HobbyKing-ről is tudsz.

mm89

Power Bank-nak gondolom 1A-es kimenete van, ami 600mAh akksinál már majdnem 2C-t jelent. Ezek a kis gagyi Kínai akksik hosszú távon nem nagyon viselik el az 1C fölötti töltést.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1099) #42007296 válasza jozsi252 (#1098) üzenetére


#42007296
törölt tag

Köszönöm a segítségeket, és a felvilágosítást is, igy már érthető :)

A fentebbi elosztós USB töltős dologban sincs semmi ilyesmi akkor jól gondolom, csak egy szimpla elosztás ?

(#1100) mm89 válasza jozsi252 (#1098) üzenetére


mm89
őstag

Nem, 2A ;]
/xiaomi/
Nem sűrűn, csak néha, de akkor is egyszerre 4 van rajta. Vab egy cx 10a is, azt arról töltöttem rendszeresen mert kb 10 perc alatt kész volt. Mostanra már csak 4 percet repül az 5 helyett, de ez simán betűk ható annak, hogy már bőven túl van 100 repülésen.
Szerintem a számhoz simán jó ez a 4es akku pakk, saját töltőjével. Vagy megunja az ember és tovább lép, akkor úgyis kell töltőt venni, vagy ott fog porosodni a gép mellett még egy töltő is.
Nameg ezek az akkuk szerintem úgyse bírják sokáig ha nagyon vigyáz rá az ember (80% max töltés, 30-40% merülés), tehát ha végük van, inkább veszek még 4et és kész :)

Rhcspsz01
Nézd meg az oldalon hányan vették meg és hányan jelezték, hogy nem jó.
Simán veheted.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.