Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) szasza0802


szasza0802
tag

Tanácsot kérnék:

Jeleztem a Banggod-nak, hogy a rendelet Wltoys v353-ashoz hírdetett HD kamerájuk képe jó csak fejjel lefelé rögzít és mindig szoftveresen kell visszaforgatnom, mely így nem igazán nyerő.

Vissza írtak, hogy értik a hibát és küldenének egy másik ugyan ilyen kamerát.

Elméletileg a kettőből azért már tudnék faragni egy olyat ami normálisan rögzít, de nem igazán akarok ezzel barkácsolni, szóval ötleteket várnék, hogy mely kamera lenne a v353-asomhoz (a stabilizátohzo rögzítve), ami HD, tudom könnyen rákapcsolni a madárra és 20.000-ft maximum, és esetleg a banggodon is megtalálható....

5letek? Néztem mobiust, de azon nem állítható (fel-le) az optika vagy esetleg egy másféle stabilizator vagy gimball kellene hozzá????

Nah mindegy, várom a hozzá értők véleményét ...

(#402) mm89 válasza szasza0802 (#401) üzenetére


mm89
őstag

Nem tudod fordítva feltenni a kamerát?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#403) Gsx-rr válasza szasza0802 (#401) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha küldenek egy másikat akkor miért kellene barkácsolnod?
És ezt nem kérték vissza?

(#404) settenkex válasza szasza0802 (#401) üzenetére


settenkex
tag

De tud olyat a Mobius, el tudja forgatni a képet. A szoftverjében be tudod állítani.
Ahogy a Dimika esetében is.

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#405) Gsx-rr válasza settenkex (#404) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem nem pont erre gondolt, hanem hogy fizikailag nem állítható az optika és így előre vízszintesben nézne ,nem kicsit lefelé.

(#406) settenkex válasza Gsx-rr (#405) üzenetére


settenkex
tag

hja, hát azt úgy valóban nem ehet :) Rakjon alája egy távtartót :D :P

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#407) szasza0802


szasza0802
tag

Fordítva nem tudom felrakni mert a kamera tetején vannak az illeszkedő fülek amivel a stabilizátorra rá tudom pattintani, ill ha fordítva rakom fel akkor az optika lefelé nem csak felfelé állítható, de ugye nem az eget meg a madarat akarom felvenni.

Igazából nem is értem miért küldenek másikat. 1. vagy az enyém hibás csak a többi nem (bár a véleményekben a BG oldalán találtam még olyat akinek szintén upside down rögzít és a youtubeon is találtam ilyen felvételt) 2. .... öööö....nem tudom.

A levelükben nem tértek ki arra, hogy a másikat vissza kéne küldenem. Gondoltam, ha már felajánlották, hogy küldenek másikat akkor nem kérek még egy ugyan olyan (rosszat) hanem hasonló árban próbálkozom más típussal....

(#408) Turbobacsi válasza szasza0802 (#407) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nincs hozzá vmi PC-s program, amiben lehet setupolni a preferenceseket?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#409) szasza0802 válasza Turbobacsi (#408) üzenetére


szasza0802
tag

hmmmm....erre még nem gondoltam, én ugyan nem kaptam hozzá, de talán találok.

(#410) szasza0802


szasza0802
tag

ahogy nézem ennek hasonló a felfogató fül nagysága és távolsága mintz a mostaninak, kb annyiba is kerül és kb a minősége is olyan lehet.

vélemények?

[link]

(#411) Upo válasza szasza0802 (#410) üzenetére


Upo
addikt

Hát ha ráérsz és nem zavar a Coming soon...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#412) Minstrel válasza szasza0802 (#410) üzenetére


Minstrel
senior tag

Vegyél egy ilyet [link] és ezt használhatod máshova is, autó, bicikli vagy akármi. Van hozzá pc-re program és nagyon mindent tudsz állítani rajta.

(#413) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

Ma megérkezett a CX-10-esem (20 dodóért), tudtam hogy picike lesz, de mélyen megdöbbentett hogy mennyire apró :)
Nem próbáltam ki, mert ajándék lesz a fiamnak holnapra...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#414) szasza0802 válasza Minstrel (#412) üzenetére


szasza0802
tag

Igen néztem ezt is de ennek nem állítható az optikája.

(#415) settenkex válasza Turbobacsi (#413) üzenetére


settenkex
tag

Mint a nagyok! Valakinek mennyi ideje van összehozni egy ilyen jópofaságot:
:D :D :D

Igen, mini Phantom :D
:R :C

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#416) MJX F645


MJX F645
újonc

Uraim !
A mai napon kaptam egy mobiltelefon kijelzőt a törött LENOVO K860-amra és bizony le kellett vámolnom. Kinyitották a dobozt, levélben nyiklatkoztattak az áru értékéről a és a doboz pontos tartalmáról és vámot is kellett rá fizetnem plussz 3200 Ft-ot vámkezelés címén és ÁFÁT !!!!!
Szóval a 117 USD értékű "replace touchpade" a végén 45.790 forintomba fájt. Ezt jobb észbe tartani mert ez már a második ilyen esetem volt zsinórban és a szép az benne hogy mindkét esetben ráírta a kínai feladó, hogy értéke 6 és utóbb 7,5 usd de sajnos egy hatóság sem hülye mióta rájöttek hogy minden második hazánk gyermekének kínai androidos telefonja van 18 év és kellő angoltudás felett.

Az én véleményem az, hogy innentől hazai boltból fogok vásárolni efféléket és nem várok a free shipping-re egy hónapot. (most 5 hét volt pl.) Főleg azért mert ha akarok valamit azt többnyire azonnal akarom és nem óhajtok levelezni a vámhatósággal. Bocs ez off volt, de remélem tanulságos.

Erről a BANGOOD-ról érkező kameramodulról láttam teszt videot. Ha eredeti és nem fake a video akkor jobb a képe a modiusnál bőven. Attól tartok fake a video. Remélem bejön Mistrel kollégának, tesztvideot kérünk !!!

más: nem a reklám helye, én náluk vettem a helimet és a weblapjukon találtam. Az eladó totál elhivatott, beszélsz vele és tíz perc után már úgy érzed, hogy neked bizony egy Tyrex 450 heli kell és még "pár apróság"
A weblapjukon láttam, német gyártmány azt írják és 30k.
[link]
Ismeritek ?

Rayline R806
állítólag jobb mint a syma x5 a leírtak alapján. Hatótávban mindenképpen az eladó szerint.

véleményezné egy nálam jobban hozzáértő ?

köszi : P.

[ Szerkesztve ]

(#417) szasza0802 válasza Upo (#411) üzenetére


szasza0802
tag

Milyen coming soon? Hol? mi? :D

(#418) Minstrel válasza szasza0802 (#417) üzenetére


Minstrel
senior tag

Amit linkeltél kamerát, az még csak előrendelhető.

(#419) szasza0802 válasza Minstrel (#418) üzenetére


szasza0802
tag

Jah tényleg én is csak most néztem hogy preorder. De azt hiszem inkább rendelek mégegyet, aztán barkácsolok.....

(#420) GeryGreyhoun válasza settenkex (#399) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Végülis 450-es quadon mindegy, az bármit elbír, a Syma X5C-1 miatt érdekel majd a súlycsökkentés (amiről még mindig nincs hír, mert "a főnök üzleti úton van" épp, a csajszi meg nem lát rá a banki dolgokra :(

(#400) Minstrel: Turnigy 9X-et vettem (jókat írnak róla mindenhol, árkategóriájához képest, majd meglátjuk) + 2 darab receivert, hogy ne kelljen vele pöcsölni, ha már kész a két quad.

tomanovicsgergely.hu

(#421) Minstrel válasza GeryGreyhoun (#420) üzenetére


Minstrel
senior tag

Vezérlő alatt a repülésvezérlőre gondoltam. :) Flight controller-re.

(#422) MJX F645 válasza Minstrel (#421) üzenetére


MJX F645
újonc

kamera témában esetleg ajánlom ezt :
Nekem ez van fent az F645 helimen. Nincs még 40 gramm sem így simán elbírja. Képminősége kb. olyan mint a 20-30 ezer forintos kameráké.

syntek rd32 camera
a hobbyking-nél is van és ezer másik terméknéven is megvásárolható
Esetleg amit írtam a rayline r806-ost véleményezné valaki ?
köszi előre is:

P.

[ Szerkesztve ]

(#423) GeryGreyhoun válasza Minstrel (#421) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Ja, abból az egyik gépen KK2.1 lesz, gyakorlásra, a másikon (amire a gimbal és FPV is kerül) HKPilot Mega + Quanum Lea-6H GPS.

tomanovicsgergely.hu

(#424) settenkex válasza GeryGreyhoun (#423) üzenetére


settenkex
tag

Kíváncsi lennék egy összehasonlításra ezekkel és a cheerson cx-20 quaddal...
Tudom kicsit más, de akik nem engedhetnek meg maguknak többszázezres gépeket, azoknak érdekes lehet, hiszem ezekbe elöbb utóbb mindenki belefut ;)

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#425) MJX F645 válasza GeryGreyhoun (#423) üzenetére


MJX F645
újonc

HKPilot Mega + Quanum Lea-6H GPS.

Ezeket miért teszed bele konkrétan ?
Mi a konkrét célod a beépített GPS-es vezérlővel ?
Esetleg konkrét megtervezett GPS koordinátákat fog végigrepülni ?

P.

[ Szerkesztve ]

(#426) MJX F645 válasza MJX F645 (#425) üzenetére


MJX F645
újonc

esetleg az építők figyelmébe ajánlanám ezt:
[link]

(#427) GeryGreyhoun válasza MJX F645 (#425) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

GPS pozíciótartás: ha nem nyúlok a gázkarhoz, egy helyben lebeg, sokkal könnyebb repülni. Return to home: visszatérés a felszállási ponthoz. APM mission planner: Google térképen megjelölt pontokat automatikusan végigrepül.

tomanovicsgergely.hu

(#428) MJX F645 válasza GeryGreyhoun (#427) üzenetére


MJX F645
újonc

Nekem egy olyan feladat jutott ahol meg kellene oldani a GPS koordinátákkal meghatározott kb 8-10 perces útvonal lerepülését.
A google mission planner nem tudom mennyire megfelelő megoldás erre, nem ismerem.
Én arra gondoltam, hogy, azaz több dologra is gondoltam :

1.) Ráteszek egy Raspberry PI-t a gép hátára saját gps-sel ami szépen elvezérli a megtervezett koordinátapontokat érintve a quadot. Nem tudom hogy tudnám megvalósítani.
2.) beszerzek egy open source gps-es vezérlőt, mondjuk ezt :
[link]
ennek úgy tudom, hogy van programozható felülete GPS koordinátákhoz.

Amit Te mondtál a mission planner-es megoldás az nem tudom, hogy megvalósítható-e. A GPS-es cucc (Quanum LEA 6h-GPS) amit írtál valahogy túl olcsónak tűnik nekem ahhoz, hogy ezt meg tudja valósítani de nem zárnám ki elsőre.

P.

[ Szerkesztve ]

(#429) szasza0802


szasza0802
tag

Próbáltam a Banggood-dal bizniszelni egy mobius kamerát a wltoys helyett, de inkább visszafizetnék a pénzt...nem mentek bele a cserébe, de még mindig nem kérték vissza a kamerát.
akkor vissza igényeltem a pénzt, ha vissza is fizetik még mindig kellene egy jó kamera a v353-ra.....úgy 20.000-ig kb.

(#430) Minstrel válasza MJX F645 (#428) üzenetére


Minstrel
senior tag

Az APM tudja ezeket, és még olcsóbban is megtudod venni, mint amennyiért a hobbyking-nél van.

Teljesen automata repülést is tud, felszáll, érinti a jelölt pontokat és leszáll oda ahonnan indult. [link]

(#431) GeryGreyhoun válasza Minstrel (#430) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Ez 160$, GPS-szel 180: [link]

Én HKPilot Mega-t (elvileg ugyanaz) 70-ért vettem (francba, hogy pont most egy héttel később lett akciósan 63: [link]) a hozzávaló GPS 60 (ez is akciós most) [link] és még 18.50 a power module (szintén akciós) [link] vagyis összesen most 130-ból kihozható.

Amúgy a Mission Planner nem Google cucc, hanem az Ardupilot külön progija, és a pontok körberepülése csak egy funkció (tudsz vele barót, távot, satöbbit kalibrálni, meg van egy csomó tuningbeállítás benne amiket még sosem mertem átállítani) :)

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#432) MJX F645 válasza GeryGreyhoun (#431) üzenetére


MJX F645
újonc

AZ APM miben különbözik az Ardupilot -tól ?
Sajnos nem vagyok tisztában a fogalmakkal, nem vagyok naprakész ennyire.

P.

(#433) MJX F645 válasza GeryGreyhoun (#431) üzenetére


MJX F645
újonc

Ahh bocs, utánanéztem a kettő egy és ugyanaz.
Valószínüleg ezt a megoldást kerestem. Az Arduinoval tökjól elboldogul a Raspberry PI-is.

P.

(#434) Renegat71 válasza Gsx-rr (#223) üzenetére


Renegat71
újonc

Na akkor ugyanabban a cipőben járunk? Én december elején rendeltem banggod-ról a gyereknek egy JJRC H8C-t, amit 1 hét alatt a nyomkövetés alapján beérkezett az országba, dec 17-én. És onnantól kezdve semmi. Ötvenszer hívtam a rohadék postát, h mi a helyzet, de ugyanazt voltak csak képesek mondani telefonban is amit én láttam, plusz annyit később, h a vámeljárás lezárult, 5 munkanapon belül jönnie kell. Mondanom se kell, h soha nem érkezett meg. Valaki nyilván ellopta. Kerestettem, speciális ügyek osztályával beszéltem, senki semmit nem tudott. Végül a kerestetésre 23 nap után válaszoltak, hogy elveszettnek nyilvánították a csomagot. A speciálison ugyan mondták, h úgy látják, h elküldték a kézbesítőhivatal felé, de az az ügyintéző is csak makogott, mintha titkolózna, vagy nem akarna elárulni vmit. Na a lényeg, h küldték ezt a fasza levelet, h bocs, elveszett, a kártérítés a feladót illeti, nem számít, h én már kifizettem az árát. Kérjek lemondó nyilatkozatot a küldőtől, és a feladó postahivatal megkeresése alapján kérhetek aztán majd én a Magyar postától. Szép nem? Na kaptak is egy olyan levelet tőlem, h elküldtem a vérbe az egész bagázst és feljelentést is fogok tenni, panaszlevelet a Hírközlési Hatóságra, meg mindent amit lehet. ennyit a postáról. Ehhez képest drágábban ugyan de vasárnap megrendeltem a Csomagkertől ugyanezt a modellt, és tegnap már meg is érkezett.

(#435) MJX F645 válasza Renegat71 (#434) üzenetére


MJX F645
újonc

Szépítsek ezen is ?
A chinabuye.com-ról rendeltem a dolgozóimnak 11 polárkesztyűt + 11 arcmelegítős (igen az a kommandós álarcsapka) fekete sapkát. Soha nem érkezett meg pedig kifizettem így le is tettem a kínai oldalakról való rendelgetésekről.
A free shipping opciót felejtsétek el !! Vagy a hongkong post-tal vagy a kínai postával érkezik a cucc free shippinggel és 4-6 hét a várakozási idő. Értelmetlen APRÓPÉNZHAJHÁSZÁS.... többnyire

P.

(#436) Gsx-rr válasza Renegat71 (#434) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Velem nem ,mert én nem rendelnék ilyen helyekről ,csak pont ezt fejtettem ki ,hogy szerintem elég kockázatos.
Mások ezt nem így látják.

Mondjuk ez komoly ,hogy senki sem vállalja a felelősséget.Eladóval nem vetted fel a kapcsolatot?

(#437) settenkex válasza Renegat71 (#434) üzenetére


settenkex
tag

Sajnos hasonlót velem is eljátszottak pár éve egy belföldi AJÁNLOTT csomagnál...

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#438) settenkex válasza MJX F645 (#435) üzenetére


settenkex
tag

Nem a kínai postával van a gond, azt ne irjuk le! Azzal eddig sose volt gondom! Sima pár dolláros rendelés is akár napokon belül elhagyja kínát, csak általában kis hazánk vámja és postája várakoztatja hetekig, majd vagy elkeveri, vagy továbbítja... Sajnos általában nálunk van már a baj, nem a kínai oldalon...

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#439) Turbobacsi válasza settenkex (#438) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1!
Ami nekem eltűnt, azt MINDIG magyarországon LOPTA el a postai alkalmazott

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#440) Renegat71 válasza Gsx-rr (#436) üzenetére


Renegat71
újonc

Egyelőre még nem. 2 napja írtam csak meg az anyázós levelet vissza a postának. Egyébként a küldő, az teljesen korrekt módon 1 nap alatt visszaigazolta nekem mikor kértem, h a ragszám biztosan helyes volt-e és valóban az a küldemény lett a ragszámon feladva. Hollandiában történt a feladás, ez látszott a ragszámból is. Szóval mindenki korrekt volt a láncolatban, kivéve ezt az őskövület Magyar Postát :( itt semmi nem fog változni :/ Sajnos régebben személyesen is hallottam sztorikat volt postásoktól, akik büszkén mesélgették, hogyan nyúlják a csomagokat, meg hogy bontják fel és szedik ki ami nekik tetszik, mert úgysincs felelőse, és nem jönnek rá, mert bármikor elveszhet a küldemény, nem számít. pffff

(#441) atthany válasza Renegat71 (#434) üzenetére


atthany
aktív tag

végül is visszakaptad a pénzedet?
ha van tracking száma egy küldeménynek, akkor azt biztonságban érezhetjük?

(#442) maj-viktor válasza Gsx-rr (#436) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért amire kérsz TN számot nem nagyon szokott gond lenni... (bizonyos érték alatt - általában 20-30$ alatt feláras... ~+2$) 100-1 eset ez az elveszés is, ami fórumtársunkkal történt! És igen csak az eladó kérhet kártérítést... te meg ha "értelmesen fizettél" (értsd PayPal-al), akkor 45nap előtt lehetőséged van vitát indítani és 2héten belül eszkalálni, ha nem tudsz megegyezni... szóval 1 negatív tapasztalat nem tapasztalat! Én több száz külföldi rendelés után mondom ezeket! Apróbb értéket (áfa-vám alatti - 22€ - ~6-7E Ft), nagyon is megéri külföldről rendelni... értékesebbet már az (áfa-vám miatt) nem feltétlenül... így pl. egy drón-t sem feltétlenül (egyben! - alkatrészenként simán megérheti, de legtöbben inkább kész terméket akarnak)

Tessék én is most rendeltem JJRC H8C-t megáfázták-vámolták... ~25E Ft alatt állt meg.. belföldi shopba raktáron ~25-30E között van azonnal... én meg vártam ~1hónapot rá!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#443) Upo válasza Renegat71 (#434) üzenetére


Upo
addikt

Ne lemondó nyilatkozatot kérjél, hanem az elveszett értesítés alapján paypal refundot, a küldő meg megkapja a kártérítését a postától. Ilyen előfordul, és tényleg inkább belföldön tűnnek el a dolgok, aki e miatt nem rendel többet kintről az meg megérdemli. Tűnt már el Érdről küldött csomag is, akkor onnan se? :DD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#444) Renegat71 válasza atthany (#441) üzenetére


Renegat71
újonc

Nem kaptam még semmit. Egy levelet küldött a posta ahogy írtam, h elveszettnek nyilvánították és én vegyem fel a küldővel a kapcsolatot és kérjek tőle egy lemondó nyilatkozatot,hogy lemond a kártérítésről a javamra, majd a küldeményt felvevő postával, hogy indítsák el a kártérítési igényt a MP felé az én javamra pfff....na erre az eljárásra reagáltam úgy, h nem köszönik meg. Szóval ajánlott csomag, ragszám, előre kifizetés, semmi nem garancia. Futhatsz a pénzed után és még hónapok múlva se biztos, h megkapod. Ráadásul a tetű posta ha elolvasod az üzletszabályzatát, oldalakon keresztül sorolja, h miért nem vonható felelősségre elvesztés esetén, és különben is kártérítést is csak átalány fizet, ami annyit tesz, h a felár nélküli alapszolgáltatás díjának a 15-szöröse. Ami szerintem ló....sz.

(#445) maj-viktor válasza Renegat71 (#444) üzenetére


maj-viktor
őstag

Jó de még mindig nem tudjuk, hogy PayPal-al fizettél-e és hogy még a 45napon beül vagy-e!?
Mert ha nem, akkor keresztet vethetsz rá tényleg és csak az esetlegesen eladó / webshop jóindulatán állsz!

Itt höbörögsz, ahelyett, hogy informálnál (hol vetted - mikor, stb.) és megfogadnánk a tanácsainkat (akik már tapasztaltan sikeresen refundoltak ilyen esetben)... jóvan inkább nem is akarok segíteni neked! Mert csak azt tudod hangoztatni, hogy így szar - úgy szar a posta! De nem is járod ki a megoldáshoz vezető utat, ami a PayPal vita indítása lenne!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#446) Upo válasza Renegat71 (#444) üzenetére


Upo
addikt

Csak igazat tudok adni az előttem szólónak, kérj visszatérítést az eladótól, őt úgyis kártalanítani fogják. Egyszerűbb mint kicsikarni egy kínaitól egy lemondó nyilatkozatot.
Ha paypalos akkor most már a várható érkezéstől számít a 45 nap úgyhogy még lehet esély. Vagy kiderül hogy mennyire jó shop a banggood, az ilyenre vissza kell térítse a pénzed, van hivatalos iratod hogy elveszett, és gondolom a tracking-ben is jelentkezni fog.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#447) maj-viktor válasza Upo (#446) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sajnos bankkártyával fizettet... (PM-be írta)... így max. egy CHARGEBACK eljárás segíthet rajta... de ahhoz se fűznék sok reményt, mert azt írta december elején rendelte... több mint 2hónapja (chargebacknél meg asszem 60nap a határidő)

Ám aki ilyen felelőtlenül vásárol külföldről (nem PayPal-al, amikor minden rendelés külföldről cikk ettől zeng), azt sajnos nem tudom sajnálni!

Ezeket a cikkeket én írtam:
http://bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol1resz
http://bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol2resz
http://bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol3resz

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#448) Upo válasza maj-viktor (#447) üzenetére


Upo
addikt

:W
Akkor is érdemes lehet bepróbálni a banggoodot, ha más nem akkor levásárlást adjon, abba még jobban belemennek. Én biztos nem hagynám annyiban, az eladó megkapja a kártérítést mindenképpen. Ha nagyon nem akarja akkor még a lemondó nyilatkozatot is megpróbálnám. Azért lehet sok mindent írni nekik, "egész magyarország szeme rajtuk, várjuk hogy mit lépnek, a legnagyobb magyar fórumon előjött az eset, és most várják a magyarok hogy milyen jó shop ez a banggood" és hasonlókat.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#449) GeryGreyhoun válasza MJX F645 (#433) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Raspberry PI-nak mi a funkciója a quadcopteren? Arduino mellé szvsz nem kell semmi más elektronika (legfeljebb külső szenzorok, pl GPS, barométer, stb)

tomanovicsgergely.hu

(#450) maj-viktor válasza Upo (#448) üzenetére


maj-viktor
őstag

Természetesen! Írtam is neki PM-be, hogy ne hagyja annyiba!

Elsősorban a boltot b*sztatni... azok sztem alapból egy 50% refunddal fognak indítani... ha ez nem jön össze a chargeback eljárás...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.