Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) Morris válasza M_AND_Ms (#13349) üzenetére


Morris
veterán

Ejj, de jó, hogy szóltál, meg is nézem.

(#13352) unravel válasza M_AND_Ms (#13349) üzenetére


unravel
őstag

"Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos
rendelkezéseket tartalmaz, úgy 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a
határozott időtartamú előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú
előfizetői szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredő 3
kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti.
Amennyiben a módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az előfizető felmondja a határozott
időtartamú előfizetői szerződést, a Szolgáltató az előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását
követő időszakra eső kedvezmény összegét."

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#13353) Male válasza Flashget (#13348) üzenetére


Male
nagyúr

Sajnos ezt nem nagyon lehet megcsinálni... max a kártyás megoldással, aminek meg gondolom sokan nem örülnének (ez volt az egyik fő érv, hogy UPC helyett most Digim van... nem kérek a csodás MediaBoxból újra, amit nem lehet normálisan rákötni a projira... tudom, vegyek másik kivetítőt... hát még az kéne...)

(#13354) kovta23


kovta23
tag

Sziasztok!

Eddig csak fényképezős témában kértem tőletek segítséget!
Újra digi tv lett a városunkban sok hd adással. Nekem még hagyományos tv-m van egy Samsung Slim... Mit javasoltok, hogy tudjam nézni a hd csatornákat is. Milyen boxot vegyek hozzá. Sd vagy hd boxot, vagy egyátalán mi is kell hozzá. Ezzel a témával eddig nem foglalkoztam. Konkrét tipusokat is írjatok. Előre is köszönöm! Szép napot!

(#13355) M_AND_Ms válasza Morris (#13351) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Arról ne beszélve, hogy jó néhány városban az extra csomagban nincs bent a Mezzo, míg máshol igen
Tehát én ugyanannyi pénzért kevesebbet kapok, mint egy debreceni előfizető.

Még mielőtt valakik lehurrogja a Mezzot, azt hiszem az általa megcélzott néző kört más adó nem elégíti ki, míg a hülye amerikai sorozatokat szolgáló csatornáktól már szétreped a kábel (no, azokat ki nézi?).

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13356) Flashget válasza Morris (#13351) üzenetére


Flashget
félisten

A fenti módosításokkal kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket:
Amennyiben Előfizető a módosított feltételeket nem fogadja el, úgy kifejezett nyilatkozatával jogosult a szerződést azonnali hatállyal, írásban felmondani a Szolgáltató módosítás tárgyában megküldött értesítését követő 8 napon belül.
Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, úgy 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú előfizetői szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Amennyiben a módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az előfizető felmondja a határozott időtartamú előfizetői szerződést, a Szolgáltató az előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását követő időszakra eső kedvezmény összegét.

Realme GT Master Edition

(#13357) Flashget válasza Male (#13353) üzenetére


Flashget
félisten

Tudom, hogy nem lehet csak álom.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13358) M_AND_Ms válasza unravel (#13352) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Kérdés, milyen kedvezményt kapott a kolléga.
Az viszont tény, hogy ő az extra tartalomért fizetett elő az extra csomagra, mely tartalom egy részét átrakták az alapcsomagba. Így ő már nem kapja meg azt az extrát, amit várt.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13359) Male válasza Flashget (#13357) üzenetére


Male
nagyúr

Igen... jó lenne ez nagyon. Persze a TV-k sem örülnének, mert a reklámozók felé nem lehet nyomni, hogy több millió előfizetőnél elérhetőek.

(#13360) M_AND_Ms válasza Flashget (#13357) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Vigasztald magad, hogy nem olyan nagy összeg!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13361) Flashget válasza kovta23 (#13354) üzenetére


Flashget
félisten

Amennyiben nem időszerű a tv csere nálad akkor itt [link] kattint a digitális szolgáltatásra.
vagy itt nézelődsz.

Viszont analóg adás való analóg TV-hez szerintem..mint a FHD tv-hez is a HD való nem az analóg.

Realme GT Master Edition

(#13362) kovta23 válasza Flashget (#13361) üzenetére


kovta23
tag

Köszi

(#13363) Johnny001 válasza Flashget (#13341) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Biztosan átpártolok hozzájuk, aztán majd meglátjuk. A tévéműsorok eléggé hidegen hagynak, napi egy órát kapcsolgatom ide-oda aztán kész, az is inkább pótcselekvés vacsora közben.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#13364) Flashget válasza M_AND_Ms (#13355) üzenetére


Flashget
félisten

Ezek az eltérések abból vannak, hogy még EMKTV néven felvásárolta a kisebb helyi kábeltársaságokat vagy kisebb városokban az addigi cégeket és az ottani műsorszerkezetet átvéve maradt minden annyiban ami a csatornákat illeti. Mikor Digi névre váltottak akkor változtattak sok helyen, de sosem volt egy teljesen egységes műsor.

Realme GT Master Edition

(#13365) unravel válasza kovta23 (#13354) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Lehetőséget van a DIGItől rendelni vagy bérelni boxot [link]

Ha az nem jó, akkor vásárláskor az MPEG4-es DVB-C boxok közül kell választanod.
Típust nem tudok írni, ahhoz vagy visszapörgetsz a topicban vagy GOOGLE.

Sok sikert

¯\_(ツ)_/¯

(#13366) kovta23 válasza unravel (#13365) üzenetére


kovta23
tag

Köszi

(#13367) kovta23 válasza unravel (#13365) üzenetére


kovta23
tag

Szia!
Ezek nem azok ami nekem kellene?
http://www.argep.hu/trend/DIGI/Digitalis-hd-box.html

(#13368) Flashget válasza kovta23 (#13367) üzenetére


Flashget
félisten

Raktam be linket de nem nagyon olvastad el amit ott írtak műszaki paramétert.
Ez DVB-T ami jó a Mindigtvextrahoz de nem a digikábelhez.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13369) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Csak egy gyors kérdés. Ismerősöm Digi Tv-re akar váltani de megszokta a upc-nél a felvételi lehetőséget. Ezt lehet a diginél használni felvételre stb,ha nem melyek azok a készülékek amikkel ez megoldható?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#13370) sandró60 válasza Dan-szan (#13369) üzenetére


sandró60
addikt

Gyors válasz: Igen.
Ezt olvastam a specifikációban:■Time shifting, felvétel és lejátszás külső adathordozóra (USB 2.0)

[ Szerkesztve ]

(#13371) Tacsika válasza Dan-szan (#13369) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Nehogy ezt vegyen!
Humax HD2 box a digitől u.e. tudja, havi 1k-ért. (a time shiften kívül)

[ Szerkesztve ]

(#13372) Flashget válasza Tacsika (#13371) üzenetére


Flashget
félisten

De az illetőnek arra is szüksége lenne nem?

Realme GT Master Edition

(#13373) Kwisatzh válasza Flashget (#13372) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Tacsika kolléga, már sokadszor bizonyítja, hogy nem nagyon olvas, inkább ír :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#13374) Tacsika válasza Kwisatzh (#13373) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Ha már így unalmadban beszólógatsz legalább sorold is fel :o
Jó lenne már ha erre járna egy moderátor és olyan lenne a fórum/topik mint pár évvel ezelőtt. (Szakmai)

(#13375) Kwisatzh válasza Tacsika (#13374) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Jóvanna :DD Vót megsértődni? :Y

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#13376) Dan-szan válasza sandró60 (#13370) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Kösz,esetleg hasonló/olcsóbb árban ami szintén tud felvenni és rendelkezik minden adottsággal ami kellhet?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#13377) Flashget válasza Dan-szan (#13376) üzenetére


Flashget
félisten

bár nem tőlem kérdezted...itt van jó néhány DVB-C, kártyás és pvr funkciós (bal oldali menű)
[link]

Realme GT Master Edition

(#13378) allfinanz


allfinanz
senior tag

Most jöttem rokonoktól. UPC digitális TV mediacarddal.
Adások szépek, van Spektrum HD, ATV HD, Discovery HD, Eurosport HD, AXN HD magyarul. Nat Geo HD nincs magyarul. Havi díj? No comment. :)

VH1 Classic streamet tudok adni kell.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13379) allfinanz


allfinanz
senior tag

VH1 Classic: http://212.79.96.134:8024/
VLC-vel nyisd meg.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13380) kovta23


kovta23
tag

Nem tudtok linket ahol sport klubbot lehet nézni?

(#13381) Morris válasza Flashget (#13356) üzenetére


Morris
veterán

Na, utánaérdeklődtem a Digi-nél is. Nem változtathatok. Mivel nem változott semmi (nálam).
A szerződés meghosszabbításával az előfizetési időtartamra kaptam 700ft/hó kedvezményt a HD box bérlésére és 3 hónap ingyen HBO pack-ot. Nem kell már sokáig várni az 1 év végére ;]
Rákérdeztem a Discovery őrületre is. A kapott infó szerint az RTL2 beiktatása független a discoverytől és elméletileg az összes szolgáltatónál vannak tárgyalások a discovery csoporttal kapcsolatban. :U

(#13382) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Egyébként a Hálózat TV-nek nem kellett volna már megszűnnie? A múltkori hír szerint szept 30-ig ment volna az adás. De még mindig megy. :)

(#13383) sandró60 válasza Dan-szan (#13376) üzenetére


sandró60
addikt

Ennél többet én se tudtam volna ajánlani ilyen árban,mint amit "Flashget"kolléga

(#13384) br.rak


br.rak
őstag

Bocsi, rossz helyre ment.

[ Szerkesztve ]

(#13385) Ahab77 válasza batagy (#13382) üzenetére


Ahab77
tag

(#13386) batagy válasza Ahab77 (#13385) üzenetére


batagy
őstag

Kösz, hogy tisztáztad!

(#13387) gapap válasza Johnny001 (#13338) üzenetére


gapap
csendes tag

Szia!

Pestszentimre vasútállomás környékén lévő kertes részt rajzoltam nekik, ott lesz Digi. Nálunk, XV.ker. már fél éve ott a kábel az oszlopon, 1,5 hete be is kötötték. Arra számíts, hogy 90 napra vállalják a bekötést. Az utca lista nem friss, a miénk sincs benne, ügyfélszolgálaton megmondják a pontosat.
T-nél is érdemes érdeklődni, nekem pl. régi előfizetőként ajánlották, hogy ha maradok, akkor kb. 5500-ért megkapom azt, amit eddig 9000-ért (telefon, alap net és családi tv). Mondom nem jó, erre a 25 megás netet is megadta volna ezért az árért. De mindegy volt, mert akkor már bent volt a Digi kábel. Alapvetően jó is, a box is jobb, mint a t-nél. A nettel van annyi, hogy 20/10-nek kellene lennie, de "csak" 8/8 van egyelőre, igaz ez is több, mint a garantált.

(#13388) dh66e válasza Morris (#13381) üzenetére


dh66e
veterán

"és elméletileg az összes szolgáltatónál vannak tárgyalások a discovery csoporttal kapcsolatban. "

Gyakorlatilag is.
Az van hogy a discovery csatornái bizonyítottan a legnépszerűbbek és most keményen vérszemet kaptak.Ilyen a piac.
Az más kérdés hogy a nagyok (T,Upc) könnyebben benyelnek egy áremelést mint a digi aki alulfinanszírozott a jelenlegi áraival.

(#13389) dh66e


dh66e
veterán

Flashget figyelmébe! :DD
[link]

(#13390) rocket válasza dh66e (#13388) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem a DIGI-nek esze agaba sincs uj szerzodest kotni veluk, a 2 sajat filleres vackukat akarjak a 6 Discovery helyere rakni, ezert kezdtek el a szokasos dumat mar jo elore, "jaj mi mindent megteszunk, de a csunya tulajdonos kizsakmanyol minket" :DDD

Egyszeruen nem ertem, miert keptelenek arat emelni a legnagyobb csomagba, es oda rakni azokat a csatornakat amik felett rezeg a lec.
Akkor ertenem ha a konkurencia arban kozel lenne, es 300ft-os arameles azzal a veszellyel fenyegetne a ceget, hogy sokan elpartolnak, de a kozelukben nincsen se a T-Home se UPC arazasban.
Viszont azt garantalom nekik, hogy sokan elfognak partolni toluk, ha nem lesznek Discovery csatornak.
Potolhatatlanok, alapbol se lehet 2 csatornaval 6 csatornat potolni, a minosegi kulonbsegrol nem is beszelve.

#13389: Valami 12 eves irhatta, nincsen tisztaban azzal, hogy ez azert nem igy mukodik :DDD
Egy dologban igazuk van, ekkora elofizetesi dij elleneben ott kellett volna legyen az RTL ismetlo csatornaja.
Viszont nekik ott a lehetoseg, hogy ha nem tetszik akkor menjenek a hasonlo arkategorias T-Homehoz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13391) rocket válasza Morris (#13381) üzenetére


rocket
nagyúr

"Rákérdeztem a Discovery őrületre is. A kapott infó szerint az RTL2 beiktatása független a discoverytől és elméletileg az összes szolgáltatónál vannak tárgyalások a discovery csoporttal kapcsolatban."

Persze, hogy ezt mondjak, igy vedik le magukat a legjobban, hogy nem az o hibajuk.
Arra nem vennek megerget, hogy igaz is.

RTL2-ot minden aron befogjak rakni (azt tudja a DIGI is, hogy nem szabad lebecsulni az otthon ulo, eletukben meg sose dolgozo haziasszonyok erejet, akiknek aztan mind1 mi a szolgaltato neve, es mennyit kell fizetni), ha kell kiveszik a 6 Discoveryt, berakjak a sajat 2 vackukat, es megmagyarazzak, hogy az elofizetok erdekei szerint cselekedtek.
Vegulis ugyanaz a minoseg a RTL2 Gjoni show VS pl. Discovery Mythbusters :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13392) Flashget válasza dh66e (#13389) üzenetére


Flashget
félisten

Ugye mondtam már kiemelten..nincs UPC-m nem tudom miért jössz állandóan velük..

Realme GT Master Edition

(#13393) Flashget válasza Morris (#13381) üzenetére


Flashget
félisten

Azért nem kell elhinni amit mondanak.
Csak egy felvetés....jó régóta lehet tudni a RTL 2 meg SuperTV2 indulásáról..úgy nagyjából tavasz óta pontos dátummal.
Miért most kezdték a tárgyalást és nem júliusban vagy augusztusban? Más cég meg lehozza neten időben kezdték a tárgyalást amiért október 1-én náluk is van RTL 2.

Ez semmi más a részükről csak terelés...

Amúgy velük vannak jóban egy percig nem csodálkozom majd, ha Discoveryk után repülnek majd jövőre az RTL klubhoz vagy IKO-hoz tartozó csatornák is.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13394) Flashget válasza rocket (#13390) üzenetére


Flashget
félisten

Volt egy cikk mennyit kell fizetni a csatornákért...
Ebben benne volt hogy a SK-ért 90Ft-ot kellene fizetnie a diginek mivel más csatornákat (RTL Klub, Cool, Film+ stb) is átvesz a csoporttól..ha csak a SK-t vené akkor 150-200Ft lenne. Egyszerűen nem értem miért képtelenek árat emelni vagy egy negyedik csomagot létrehozni 3300-3400Ft-os áron és berakni a SK-t, Retek II-t és akkor mindenki megnyugszik.

Realme GT Master Edition

(#13395) rocket válasza Flashget (#13393) üzenetére


rocket
nagyúr

Lassan azert az NMHH-nak elkene gondolkodnia, hogy lehetne ennek a uj csatornanyitogatasi manianak gatat szabni.
Nem szolgalja egyetlen felhasznalo erdekeit se, hogy 28 csatornat indit egy TV tarsasag, ahol a kezdeti nehany amerikaban mar megbukott es felbe hagyott premier sorozat utan amivel bekunyeraljak magukat a kabeltarsosagok csomagjaiba, ugyanazokat a mar 1000x sugarzott musorokat/filmeket adjak.
RTL2 ugyanezzel probalkozik.

TV2 egyik ismetlo csatornaja a PRO4 a legutobbi pelda, BL miatt bekerult, idei szezontol mar nincs BL, igy maradtak a TV2-n mar lefutott sorozatok ismetlesei, Walker a Texasi kopo es tarsai, 89 reklammal fuszerezve.

#13394: DIGI gondolkodas modjahoz Mulder es Scully kellene, de lehet ok is a fejuket vakarnak.
Szerintem a DIGI eldondotte, hogy amit lehet levalt a sajat keszitesu csatornajaval, mikor jonnek ra, hogy ez azert nem igy mukodik, mert a musorok minoseget nezik az elofizetok, es nem azt, hogy hany csatorna van.
Szerintem a Film+ hamarosan kifog kerulni, es jon a DIGI Film csatornaja, ami Romaniaban van mar.
SK-t meg amiatt nem akarjak visszarakni, mert nem tudjak eladni a DIGISportot a T-Home UPC parosnak (mai napig nem ertem, hogy nem sikerult tobb mint 3 ev alatt megegyezni BL jogoggal a hatterben), mondvan dogoljon meg a szomszed lova is.

Egy biztos, az elofizetok nagy resze sziv ezzel a kavarassal ami megy a kabeltv piacon.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13396) Flashget válasza rocket (#13395) üzenetére


Flashget
félisten

Lassan azert az NMHH-nak elkene gondolkodnia, hogy lehetne ennek a uj csatornanyitogatasi manianak gatat szabni.

Ebbe semmi beleszólásuk nem lehet..nem tíltja semmilyen törvényi paragrafus. digi is a szabad piaci versenyt hozza fel, ha bolygatnák esetleg mit rak be.

Nem szolgalja egyetlen felhasznalo erdekeit se

Mo-n egyetlen szolgáltatót sem érdekel az előfizetők véleménye. max. egyik user megy másik jön elv van. néha van 1-2 pr-os szöveg mint év elején a tré "ügyfeleinkre hallgatva visszaraktuk a sportklubbot" most meg a Vidanetes fő csóka arról, hogy ők már időben megegyeztek.
Digi meg leragadt "Ez a digi éve lesz" "Mindenünk a sport" mondataiknál.
Hát ami balhé volt idén velük és más szolgáltatókkal a kézi BL döntő miatt, majd most a csatornák miatt...tényleg az ő évük :)

Realme GT Master Edition

(#13397) Ahab77 válasza Flashget (#13394) üzenetére


Ahab77
tag

Ez már nagyon uncsi. Azért nem - sem - te vagy az ügyvezető igazgató, mert nem érted. :DD
A T-home, UPC-sek meg nem értik miért nem lehet 80 ft-ot csatornánként kiadni a Digisport 1-2-ért. És nem izgat az a védekezésed, hogy neked nincs más szolgáltatóval tapasztalatod. Mert egyszerű közgazdaságtani és marketing tapasztalataid sincsenek (megjegyzem nemcsak neked) és mégis annyira "tudod" mit kellene tennie a DIGI-nek. Lennél csak a résztulajdonos és látnád a számokat, sikítva követelnéd, hogy vegyétek ki a Discovery csatornákat, mert úgy nagyobb lesz a nyereséged (s nem rövid távon). S nem játszanád ezt az álságos szociális érzékenységet.
Tessék tudomásul venni a jövő a minél több csatornából álló portfolióké, s bizony egyre gyakrabban előfordul hogy ezek közül egy vagy több nem lesz bent egy szolgáltatónál (nem csak a DIGInél), az ok egyszerű, olyan magas lenne az előfizetési díj, hogy szignifikáns fizetőképes kereslet nem lenne rá (és ez nem egy magasabb csomag kérdése), minden tiszteletem az itteni fórumozóké, de belőletek nem lehet "megélni", a hangotok/unk ugyanis jóval nagyobb, mint a létszámotok/unk. Az a bizonyos 90 Ft már rögtön nem annyi ha a legmagasabb csomagba akarod betenni a kérdéses csatornát
Az egyénre szabott csatornakínálat pedig megvalósítható, csak nem 3100 ft-ért (nálam okosabbak már korábban leírták, és cikk is született ezzel kapcsolatban), s akkor megint megnéznélek, hogy mennyire szívnád a fogad, hogy de kérem ez miért ennyi.
Én nem mondom, hogy ezek a dolgok szívderítőek és tapsikolni sem kell érte, de az élet kemény dolog Pelikán. :DD

(#13398) rocket válasza Flashget (#13396) üzenetére


rocket
nagyúr

Az NMHH hataskore a szabalyozas, ha nem felelnek meg a torvenyek valtoztatni kell rajta, ugyis az a divat, hogy nehany ora alatt megszavaznak barmit, csak akarni kell.
Gondolom Nokias dobozok arra fele se ismeretlen dolgok, igy emiatt megy a sunnyogas, es a elofizetok semmibe vetele.
Kizsakmanyolas megy ebben a piaci szegmensben is, mint ebben az orszagban sok masik helyen, mindenki jol jar a zsiros bodon korul, csak az elofizetok nem.

Minden honapban elolvasom a DIGI KabelTV ASZF-t,hogy eppen milyen adok fognak aldozatul esni, es mivel en nem a TV2/RTL csatornak hive vagyok, igy szinte mindig olyan csatornat vettek ki, es most is olyan csatornak varnak kivetelre amit nezek.

Nem baj, majd nezem a mar 12. Magyarorszagi csatornan futo Helyszinelok 139. ismetleset :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13399) Flashget válasza Ahab77 (#13397) üzenetére


Flashget
félisten

Pelikán elvtárs csak mondom...a digi azon túl, hogy mélyen ár alatt teríti a szolgáltatásait évek óta (ami nekünk jó sőt UPC usereknek is különben nem születik meg Szőke kapitány a jó árasításáival, de hosszú távon biztos bukást jelent ez vagy csatorna kihajigálást) de még csak 0 szaldóra is alig jön ki nekik, ha már jössz az okos szöveggel meg gazdaságtannal..persze gondolom azzal is tisztában voltál hogy ezt mind a terjeszkedéssel finanszírozta volna..csak akkor nem kellett volna az anyacégnak tavaly is 500 millió öjrót felvenni, hogy a lejáró hitelét fizesse amit ezekre meg sportjogokra költött nálunk meg jól felverte a szar NBI árát. Következéskép nadrágszíjhúzás effekt a leányvállatoknál..ez zajlik éppen..
A cukrász még EMKTV főnökként a felvásárlást a román piacon szerzet nem kicsi profitból fedezte...meg a lan terítés is ebből volt egy jó darabig...persze tudom nem értek hozzá....mostanra kezd elapadni a forrás én meg ezt látom nem ügyvezetőként.
meg azoknak az UPC magyarországi főnökével való balhéknak, pereskedéseknek sincs semmi köze a mostani állapothoz mikor a Filmmúzeum is repült.
Azt is észre kéne venni a sportjogok terén az idei évben összefogtak ellene az MTVA, Sport Tv, Sportklub trió és minden jogot elhappoltak ami lejárt..köszönhetik a digisport politikájuknak.Amennyiben elbukják majd a PL-t az lesz a kegyelemdöfés..érti Virág elvtárs? ;)

Realme GT Master Edition

(#13400) rocket válasza Ahab77 (#13397) üzenetére


rocket
nagyúr

"Lennél csak a résztulajdonos és látnád a számokat, sikítva követelnéd, hogy vegyétek ki a Discovery csatornákat, mert úgy nagyobb lesz a nyereséged (s nem rövid távon). "

Senki nem mondta egy szoval se, hogy a jelenlegi arazasba nyomjak bele az RTL2-ot es maradjanak a Discoveryk.
Elerheto profitot aramelessel lehet novelni.
A DIGI-nek hatalmas tere lenne arat emelni mivel hasonlo arkategoriaban nincs alternativa, evek ota nem emeltek, a +2%-os AFA emelest is lenyeltek, +1000ft-os aremelesig is elmehetnenek, realisan nezve, hogy maradjon ami van, es jojjon ami kell (mar akinek) kb. 300ft-os aremeleset jelentene, ami nagyabol 10%.
Emiatt az egyszeru teny miatt erthetetlen amit muvelnek, es ehez megertesehez nem kell gazdasagi es marketing szakembernek lenni.

Amit csinal a DIGI abban az esetben lenne erheto, ha lenne legalabb 1 masik szolgaltato aki a "nem emelunk arat, de csokkentjuk a csatornak szamat" mentalitast kovetne, es hasonlo arkategoriaban lennenek, hasonlo lefedetseg mellett.

"Tessék tudomásul venni a jövő a minél több csatornából álló portfolióké, s bizony egyre gyakrabban előfordul hogy ezek közül egy vagy több nem lesz bent egy szolgáltatónál (nem csak a DIGInél), az ok egyszerű, olyan magas lenne az előfizetési díj, hogy szignifikáns fizetőképes kereslet nem lenne rá (és ez nem egy magasabb csomag kérdése), minden tiszteletem az itteni fórumozóké, de belőletek nem lehet "megélni", a hangotok/unk ugyanis jóval nagyobb, mint a létszámotok/unk."

Nem tudom mibol gondolod, nem lenne kereslet ra.
Discovery csatornak azert nem fapadnak szamitanak.
Raadasul van kenyszerito eszkoz a DIGI kezeben, torlik a legnagyobb csomagot, es berakjak a 2. csomagba, es emelik az arat 600ft-al, akinek meg nem tetszik ~2000 forinttal tobbert HD adok nelkul mehet a T-Home, UPC paroshoz. (biztos lehetsz benne sokkal kevesebben lennenek, mint akik elfogjak hagyni oket, ha kidobjak a Discovery 6 csatornajat.)

Sajnos ugytunik a DIGI-nel nincs a vezetosegben ember aki ezt az egyszeru kepletet kepes lenne atlatni.
Meglehetne talalani a kozeputat, hogy mindenki jol jarjon, csak nem erre torekednek, inkabb dogoljon meg a szomszed lova is.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.