Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Kwisatzh válasza Flashget (#13950) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ahogy elnézem (port.hu) már minden értelmeset láttam, ergo nem veszem le a tiltást, de azért kösz

[moderálva]

(#13952) dh66e válasza ArGab (#13949) üzenetére


dh66e
veterán

Srácok, azért a Diginél ezek olyan hétköznapi dolgok .......amióta náluk vagyok mindig okoznak valamilyen meglepetést,ilyen apróságokra már fel sem kapom a fejem. :)

(#13953) aszim


aszim
csendes tag

Sziasztok ! Segítséget kérek: van egy DVB-C-s ORION Tv-m. A szolgáltató által sugárzott digitális adások nagy részét simán be tudom hangolni, azonban van egy csoport amit a 296 500-on küldenek, ezt sehogy sem sikerül elérnem. Amikor megvettem a tv-kb egy éve, nyögvenyelősen sikerült, ma sem tudom hogyan.A nyáron az udvaron használtam a tv-t újrahangolva a DVB-T re, most visszatettem a helyére és nem megy. Azt mondják azért nem tudom behangolni mert nem kerek frekin sugározzák ezeket a csatornákat és az ORION csak a kerek frekit tudja keresni. Van e valakinek ötlete hogyan próbálkozzak? Gyengítsem a jelet vagy erősítsem, vagy valami mást???

(#13954) Kwisatzh válasza aszim (#13953) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Telefonájjáá az ÜSZF nek... ( tutihüjjeség, hogy a tv nem tudja fogni, kb ugyanaz a filléres chip lehet az összesben) Kézi kereséssel esetleg próbáld meg az adott frekvenciát. Melyik város?? Mi megy 296,5 Mhz-n??

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#13955) Kwisatzh válasza Kwisatzh (#13954) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Egy a lényeg. Szvsz ne kezdj kábelt varázsolni, mert szinte bizonyos, hogy nem az a gond. Vagy a szolgáltatás, vagy a tv ezerszer inkább. De ha egyszer már behozta a feles frekiket, akkor a tv. biztos tudja, ergo vagy valamit most máshogy csinálsz, vagy a szolgáltatás rossz.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#13956) Ahab77


Ahab77
tag

Biztos szuper :D lehet a kódolatlan HBO nap, de hogy DVB-C-n melyik frekvencián érhető el az nem derült ki.

(#13957) Flashget válasza Ahab77 (#13956) üzenetére


Flashget
félisten

na bumm a promóciós csatornák mellett egy újabb csatornát kereshetek mit számít az már ;]

Realme GT Master Edition

(#13958) Ahab77 válasza Flashget (#13957) üzenetére


Ahab77
tag

Meglett, 354. Úgy látszik nem találtak senkit aki reggel 6-kor levette volna titkosítást (csak 8:30-ra) Hiába na csak hosszú hétvége van. :DD

(#13959) Flashget válasza Ahab77 (#13958) üzenetére


Flashget
félisten

Ja kapásból ott kerestem először aztán fb-n már láttam a beírásokat. Felébredtek :)

Realme GT Master Edition

(#13960) aszim válasza Kwisatzh (#13955) üzenetére


aszim
csendes tag

Az eddigi info az volt, hogy ORION probléma a feles freki kihagyása. Próbáltam kézivel is számtalanszor, de most nem jött be. Amikor először nekiestem, akkor is x próbálkozás után sikerült. Ezen a frekin jön az M1,M2,RTL Klub, TV2, MTV, VIVA, HIR TV, ATV. Valami megoldás csak van, mert egyszer már sikerült.

(#13961) sandró60 válasza aszim (#13960) üzenetére


sandró60
addikt

Próbáltál olyat csinálni,hogy alapra teszed-törőlsz mindent és onnan kezded?

(#13962) imis


imis
senior tag

jelenleg melyik felvevős setupbox-t ajánlanátok a digihez? ill. hol lehet hozzájutni?

(#13963) sandró60 válasza imis (#13962) üzenetére


sandró60
addikt

Itt nézz körűl meg itt

[ Szerkesztve ]

(#13964) hb000 válasza aszim (#13960) üzenetére


hb000
aktív tag

Volt már itt példa olyanra is, hogy a freki értékénél 500 helyett más működött, pl 800. Kézi kereséssel érdemes kipróbálni (pl a közszolg 121500 helyett 121800).

(#13965) Multibit válasza sandró60 (#13963) üzenetére


Multibit
veterán

Ezek az olcsó STB-k mennyire megbízhatóak? A kicsit drágább Optibox Gekko-t nem nagyon dicsérik más fórumon. Én is gondolkoztam egy darabig, hogy felvételi célra veszek egyet, de kérdés, hogy pl. a Technisat K1 alatt érdemes-e belevágni a dologba. Nem akarom az időmet az STB tutujgatásával tölteni. Szeretném, ha ő lenne értem és nem fordítva!

(#13966) Lala6 válasza imis (#13962) üzenetére


Lala6
őstag

Én az Optibox Gekko-t ajánlom, de vannak még itt mások is...

(#13967) forrest85


forrest85
senior tag

Vajon az új DIGI- Life és World csatornák milyen frekvenciákon lesznek elérhetők? Nem tudjuk még, hogy milyen csatornák lesznek, kíváncsian várom.
A csatornakiosztásban még nem találom őket.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#13968) poli27 válasza forrest85 (#13967) üzenetére


poli27
veterán

Majd a Discovery-k helyére kerül biztos......

(#13969) imis válasza sandró60 (#13963) üzenetére


imis
senior tag

Lala6 , sandró60 köszönöm. :R

megnéztem őket, a "Optibox Raptor" tűnik jónak, mivel tud két tunert, ami felvétel melletti tévézést is tudna, bár nem a legolcsóbb.

(#13970) forrest85 válasza poli27 (#13968) üzenetére


forrest85
senior tag

annak nem örülnék! :W

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#13971) Lala6 válasza imis (#13969) üzenetére


Lala6
őstag

A raptor 60-ért már nagyon jó árban van, lehet két kábeles tunerrel is kérni.

(#13972) leslieke válasza forrest85 (#13970) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig erre van a legnagyobb esély.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13973) Flashget


Flashget
félisten

(#13974) leslieke válasza Flashget (#13973) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amit lehet megszereznek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13975) Bogyi007 válasza Flashget (#13973) üzenetére


Bogyi007
veterán

Női meccsek is Hd-ban? Nyami!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13976) Flashget válasza leslieke (#13974) üzenetére


Flashget
félisten

Nem rossz tett, mert a családban van akinek ezért hiányzik az SK :)
Már csak 2014 jöjjön el és meglesz a kézibajnokság is akkor már nekem sem hiányzik a SK :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13977) leslieke válasza Flashget (#13976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még az Alba Voilán jégkorong meccsei jöhetnének át, és attól kezdve nekem se kéne SK:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13978) br.rak


br.rak
őstag

Amúgy a Volán meddig lesz az EBEL-ben?

Br

(#13979) leslieke válasza br.rak (#13978) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az sok mindentől függ: 1, amíg lesz rá pénzük, 2. másik ligába mennek, 3, amíg lesz EBEL, 4, stb-stb. Egy biztos, kiesni nem tudnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13980) Ahab77 válasza Flashget (#13976) üzenetére


Ahab77
tag

No, de kérem, és a benzingőz? :DD Ilyen gyorsan véget ért a nagy szerelem? :D

(#13981) Flashget válasza Ahab77 (#13980) üzenetére


Flashget
félisten

szeptember közepén befejeződött az Indycar bajnokság a DTM nem érdekel dög unalom.
Nascart kidobták a Seria-A miatt..

maradt a HD-s stream V8-hoz...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13982) allfinanz


allfinanz
senior tag

Boomerangon vmi szlav nyelven ment az egyik Tom&Jerry epizod, az angol hangsavon is!

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13983) M_AND_Ms válasza allfinanz (#13982) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

És mit nem értettél? Az "aaaaahhhh"-t. vagy a "grrrrr"-t?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13984) dh66e válasza M_AND_Ms (#13983) üzenetére


dh66e
veterán

:DD

(#13985) Kwisatzh válasza allfinanz (#13982) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Bóhadály, jettenyet, sőt gyilkosság is....Nabazzee ma se alszom úgy látom... :O

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#13986) hb000 válasza M_AND_Ms (#13983) üzenetére


hb000
aktív tag

Azért lehet überelni ezt a kérdést is. Most olvasom a facebookon, egy tag kérdezi: "Tisztelt Digi! Érdeklődnék, hogy aSstory 4-ről a teletext hová tűnt."
Huhhhhhh :D
Klasszikus idézettel élve: és ezt így hogy?
(Megjegyzés, hogy senki ne forgolódjon majd álmatlanul: a probléma a story4-nél volt és azóta megoldották)

[ Szerkesztve ]

(#13987) allfinanz


allfinanz
senior tag

Lottek az Rtl Klubnak es kabelcsatornainak. :D

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13988) allfinanz válasza allfinanz (#13987) üzenetére


allfinanz
senior tag

Érdekes, hogy EPG van, adás meg nincs.
Vagyis egy külső szerverről szedik az EPG-t.
Ennyi erővel a többi csatornához is hozzá rendelhetnék az EPG-ket...

Az RTL teszt csatorna adása még megy... :D

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13989) Male válasza negyven2 (#13842) üzenetére


Male
nagyúr

Nálam (Veszprém) meg az Eursport 1 írja ezt... szép lesz, ha tényleg kódolják, mert ez volt a fő érv a UPC-ről Digire váltásnál... tudom nézni a DVB-C-s tuneremmel a gépben. Ha kártya kell ide is, akkor ismétcsak nem tudok TV-t nézni.
Remélem csak valami átmeneti hiba...

(#13990) AngelH


AngelH
aktív tag

Sziasztok,

Van egy Humax DIGI+C HD2 set top boxom. Tudja valaki, hogy a rajta található hdmi kimenet az HDCP kódolású?

(#13991) negyven2 válasza Male (#13989) üzenetére


negyven2
veterán

nálam azóta már megy. valami átmeneti hülyeség volt. de itt, nem digi van hanem csak a digitöl kapják a jelet. mondjuk emiatt nálunk pl .kimaradt a 22.-i ingyen HBO. meg a csatornák is abc sorrendbe jönnek be.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13992) Male válasza negyven2 (#13991) üzenetére


Male
nagyúr

Közben itt is megjavult... remélem nem teszt, hanem csak rákönyökölt valaki a gombra :DDD

(#13993) leslieke válasza negyven2 (#13991) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam a Diginél is abc sorrendben vannak a csatornák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13994) br.rak válasza leslieke (#13993) üzenetére


br.rak
őstag

Az ABc sorrend a Box vagy a TV beállítás miatt lehet

#13990) AngelH: Nagy valószínűséggel HDCP-s lesz (ez már egy ideje követelmény)

Br

(#13995) leslieke válasza br.rak (#13994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Box nincs, marad a TV. Amúgy nem is lényeges. Kiválogattam a sportcsatornákat egy kedvencek menübe, a többi nem is kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13996) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Valami nálam sem kerek, adás van de az összes csatinál az EPG a reggeli adásokat kapcsolja a műsorokhoz....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13997) Dog 11 válasza Bogyi007 (#13996) üzenetére


Dog 11
tag

Az Info gombbal nálam is csak a reggeli műsorok jelennek meg minden programnál. A Guide gombra az EPG a valós időbeli műsorokat hozza./Budapest /

[ Szerkesztve ]

(#13998) leslieke válasza Dog 11 (#13997) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyanez van nálam is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13999) zhagyma


zhagyma
őstag

A DIGI megint két EPG stream-t "sugároz" egy-egy multiplexen: az egyikben az "aktuális / közetkező" EPG információk vannak míg a másikban a hétnapos EPG információk. Gondolom ettől vannak a furcsaságok.


nagyobb kép

[ Szerkesztve ]

(#14000) Flashget válasza Male (#13989) üzenetére


Flashget
félisten

Dehogy kódolják (HBO packot kivéve)..sem kötelező hűség nem lesz, mert az a digi halálát is jelentené.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.