Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) br.rak


br.rak
őstag

Mondjuk ahhoz, hogy ez a 6 csatorna kikerüljön, jönni kellene saját csatornának, azok meg (eddig) csak romániába vannak bejegyezve. Vagy lehet, hogy az összes eddigi ott meglévő tematikus adójukat egyszerre akarják majd "magyarosítani" és ezzel pápá Film+-Cool és a többi IKO-s adónak?

Br

(#13302) allfinanz


allfinanz
senior tag

Comedy sorozatait le tudod tolteni sztem sok helyen, ahogy az RTL2 sorozatait is, ezert kar fizetni tobbet. Discovery adoi idegesitoek h 8-10 percenkent szakitjak meg a musort reklamokkal. A jobb sorozataikat is le lehet tolteni, ha utanajarsz. Max felvenni erdemes es utolag megnezni kitekerve, ami nem erdekel.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13303) Flashget válasza Morris (#13299) üzenetére


Flashget
félisten

Én meg akkor isteníteném őket ha úgy szolgáltatnának csatornákat mint ezelött 5 éve :)

lassan annyi került vagy kerül ki mint amennyi magyar nyelvű csatorna jelenleg van a kínálatában :p

Elérhetővé vált az RTL II csatorna a keleti 9 fokról szolgáltatók kínálatában is, bár csak vezéráldozat árán.

Az Eurobird 9A műholdról elérhető szolgáltatók kínálatában is megjelent ma estére az RTL II csatorna, de a kapacitáshiánnyal küszködő szolgáltatóknál ennek komoly ára volt, az előfizetők elbúcsúzhattak a History csatornától.

Az RTL II csatorna a Hello HD esetében az Alap, az Olcsó TV-nél az SD, míg a BTel kínálatában a Bumm csomagban kapott helyet.

A műholdas szolgáltatással egyidőben a Hello Digital kínálatában is megjelent az RTL II, ezen szolgáltatás előfizetői szerencsésnek mondhatják magukat, új csatornaként került be, nem vettek ki miatta másikat.

Realme GT Master Edition

(#13304) Morris válasza gatto_ (#13300) üzenetére


Morris
veterán

Na ez az, én is ezen gondolkozom. Lehet, hogy valamivel többe kerül, de nem lesz ilyen, hogy 3 havonta két-három adó ki, egy-két adó be... :(

(#13305) allfinanz


allfinanz
senior tag

Reklammentesen mennek a musorok, mint a Viasat History-n, akkor ok. :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13306) forrest85


forrest85
senior tag

Itt Ajkán ezelőtt ~2 és fél évvel átvette a PR-Telecom a DIGItől a hálózatot. Anno a DIGI építette ki a hálózatot a városban. Most 2 év után újra a DIGIhez került a hálózat. Csatornakiosztása a PR-nek nagyon jó volt. da Vinci Learning Lifenetwork Ozonenetwork sorolhatnám, nagyon jó adók voltak.
Most jött a DIGI csatorna kiosztása, valami borzalom. Jó vannak a Discovery-k meg a VIasatok, amik nem voltak a PR-nél, de most ezeket is kiakarják venni. Ha megteszik, megyek a T-Home-hoz május végén, ahogy lejár a hűség.
Remélem olvassa a DIGI a fórumot.

Telefont még mindig nem tudták bekapcsolni már 3 napja, amióta az átadás megtörtént...no comment

[ Szerkesztve ]

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#13307) allfinanz


allfinanz
senior tag

Film+ helyett jobb lenne egy 16:9-es DigiFilm HD :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13308) Flashget válasza allfinanz (#13302) üzenetére


Flashget
félisten

Ilyen elven bármelyik csatornát kilehet dobni valamiért és letölteni a netről nem jogtisztán...
ez nem járható út.

Realme GT Master Edition

(#13309) allfinanz


allfinanz
senior tag

Discovery adoin sprolt penzbol adni kellene a Nat Geo HD es a Wild HD magyar hangsavjait!

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13310) Flashget válasza forrest85 (#13306) üzenetére


Flashget
félisten

(#13311) allfinanz


allfinanz
senior tag

Amugy meg ne vergodjetek! 1-2 ev es az analog frekvenciakon lehetnek a Discovery adoi a MindigTvExtran!

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#13312) Flashget válasza Morris (#13304) üzenetére


Flashget
félisten

Invitelnél minden van csak digisport 2 nincs..

Realme GT Master Edition

(#13313) Flashget válasza allfinanz (#13311) üzenetére


Flashget
félisten

Itt aki vergódött román szarokkal te voltál egyedül :)

Realme GT Master Edition

(#13314) Morris válasza Flashget (#13312) üzenetére


Morris
veterán

WTF? :F Nálunk ez is elérhetetlen?

klaczi: Ez a baj. nézhetetlen f*s :(

[ Szerkesztve ]

(#13315) klaczi válasza Morris (#13283) üzenetére


klaczi
aktív tag

A pax közszolgálati státusban van! Kötelező!

(#13316) batagy


batagy
őstag

Monnyuk bár a RTL 2 többségében télleg fika műsor, de 1-2 sorozatot lehet hogy megnéznék, pl. a "Rém modern család" és a "Terra Nova" felkeltette az érdeklődésem. Szóval ostorozzatok meg, de jöhetne. :)

(#13317) forrest85


forrest85
senior tag

Discovery-k :W

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#13318) gatto_ válasza allfinanz (#13311) üzenetére


gatto_
senior tag

Te valami digis fejes vagy, hogy így véded a mundér becsületét? Hidd el töltögetek eleget, de a Discovery csatornáin, néha elkapok olyat, amiről nem is tudtam eddig. Úgy nehéz letölteni, ha azt sem tudom hogy mit kéne. És ha mindent letöltök, hogy ne legyen benne reklám, akkor le is mondhatom a tévé előfizetést a francba, nemde? Szerintem keress egy másik topikot, és ott oszd az észt.

(#13319) ArGab válasza forrest85 (#13306) üzenetére


ArGab
őstag

Na, a PR-Telecomról inkább ne is ejtsünk szót, annál pocsékabb szolgáltatót el sem tudok képzelni. Bent Ajkán ahol volt konkurencia ott volt normális kínálat is normális áron, mellette Padragon meg a középső 3800 Ft-os csomagban már csak egy! értelmes csatorna van, a NatGeoWild. Mondjuk mondtam szülőknek hogy ennél nagyobb pénzkidobás nincs, mert +1000-ért van +30 csatorna a mostani 29 mellé, aminek ott nagy része értelmes azért, de közel 5000-et meg sokallnak kiadni tévéért, amit meg is értek.
Apám netet is akartak köttetni tőlük, mert így lehetne kedvezményes áron 2 évig (utána listaár és nem engednek újrakötni hűséget ugyanarra a csomagra, onnantól marad a listaár), és jöttek azzal hogy kábelmodemnek havi bérleti díj, bekötési díj, kiszállási díj, beszerelési díj, anyagköltség, vagy 20000 lett volna csak hogy bekössék.

(#13320) Flashget válasza Morris (#13314) üzenetére


Flashget
félisten

Én azt nem tudom. Írd be a címed :)
De ők asszem a tré viszont eladói.

Realme GT Master Edition

(#13321) Flashget válasza gatto_ (#13318) üzenetére


Flashget
félisten

Ez így van!
Most is egy jó doksifilm kezd a Discovery worldön

Realme GT Master Edition

(#13322) Flashget válasza batagy (#13316) üzenetére


Flashget
félisten

Terra Nova-ból többet is kihozhattak volna az alkotók...deletet kapott sajna.

Realme GT Master Edition

(#13323) Morris válasza Flashget (#13320) üzenetére


Morris
veterán

na, megnéztem. önállóan tévé csomagot nem választhatok. Ha kérek mellé telefont, akkoris nagyon drága :(

(#13324) GuruZone válasza batagy (#13316) üzenetére


GuruZone
őstag

a "Rém modern család" három évadját megtalálod KIVÁLÓ magyar HBO-s szinkronnal a "virágboltban".

az RTL nem elég, hogy a nevét is megváltoztatta a sorozatnak (modern család), de ha jól hallottam még újra is szinkronizáltatta, ami VICC.

A sorozat hatalmas, mindenkinek ajánlom!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13325) batagy válasza GuruZone (#13324) üzenetére


batagy
őstag

Köszi az infót, ezt nem tudtam, hogy már ment az HBO-n! Már szedem is le. :)

(#13326) rocket válasza Flashget (#13282) üzenetére


rocket
nagyúr

Asszem lottoznom kene :D

Szanalmas ceg a DIGI, filleres sajat szutykaikkal akarjak potolni a minosegi Discovery csatornakat, pedig csak ARAT KENE EMELNI, miert ilyen nehez ezt az ott ulo birkaknak felfogni.
Tobben fognak szolgaltatot valtani a Discovery csatornak kivetele miatt, mint az arameles miatt tennek, sot igazabol aremeles miatt nem is vesztenenek elofizetoket, mert a tobbi alternativa arban a DIGI kozeleben sincs, igy aki valtana nem az ar miatt tenne.

A ceg uzletpolitikaja totalis csod, kivulrol is latszik hozza nem erto emberek ulnek a donteshozok kozott, nem ertem komolyan miert nem kepesek 200-300ft-os aremelesre (1 kilo kenyer ara/ho), ezzel minden maradhatna ugy ahogy van, es meg az uj ismetlo csatornak is lehetnenek azoknak akik igenylik.
Ehelyett 10 ev mulva is mostani aron lesznek majd a csomagjaik, 5-20-25 csatornaval, abbol 17 sajat keszitesu2 filleres bovli ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13327) Male válasza allfinanz (#13311) üzenetére


Male
nagyúr

MindigTV ami MindigElmegy... szívtam velük három hónapot... ha elment egy busz, elment az adás, ha a szomszéd telefonált, elment az adás... 100/100-as jel minden más esetben... antenna igazgatás egy busz után, várni a következőt, hogy most vajon jó-lesz e, persze sose lett tökéletes.

(#13328) M_AND_Ms válasza Male (#13327) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Vegyél jobb antennát!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13329) Kantorpe


Kantorpe
tag

Mar korbeneztem a T csatornakinalatat, ahogy neztem TLC nincs nekik, egyebkent tokeletes lenne es nem is volna opcio maradni a diginel ha megy a discovery csoport.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#13330) Watt25 válasza Male (#13327) üzenetére


Watt25
veterán

Azért ne az alapján ítélj meg egy szolgáltatást, amit te tapasztalsz amiatt, mert egy ócska szobaantennát használsz. Lévén hivatalosan a szobaantennás vétel nem garantált sehol. (Nekem majdnem fél éve van MindigTV-m és egyszer sem volt még kockásodásom sem, nemhogy elment volna a kép...)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13331) zhagyma


zhagyma
őstag

A Discovery-k kihullását főbenjáró bűnnek tartom. Számomra a zene, a sport, a film nem annyira lényeges. Még a barkács megoldásokat is benyelem de ezért most harapok ... A menedzsmentnek üzenem: olyanok vagytok mint a kínai "óccó" cipő ami annyiba kerül mint az akciós adidas.

(#13332) Zlin50


Zlin50
senior tag

A Filmmúzeumot szeretném már végre látni, mint annak idején....

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#13333) gatto_ válasza Zlin50 (#13332) üzenetére


gatto_
senior tag

A filmmúzeum már nem létezik, úgyhogy azt nem fogod látni többé. Filmmánia lett a neve, mivel részben más lett a műsorkínálat. Nem csak régi filmeket adnak.

(#13334) Flashget válasza gatto_ (#13333) üzenetére


Flashget
félisten

De azért jó lenne újra, nem? Persze sosem kerül már vissza mint azok sem amik repültek.
Majd kiváncsi leszek most mi lesz a hivatalos ok digi részéről amennyiben valóban öngólt rúgnak november 30-a után.

0. Comedy central..először a szabadon nézhető csatornákba volt majd átkerült a HBO és társai közé majd rövid időn belül repült.
1. MTV zenei csatornák kivétele - VH1, VH1 Classic berakása jobb mínőségibb zenék (én speciel örültem neki a gyerekem és a fiatalok nem)
2. VH1, VH1 Classic, Viva repül - Mindenféle Music tv bekerülése.."mert van saját zenecsatornánk"
3. Filmmúzeum pereskedés utáni kihajítása - Mert nívótlan műsorszerkezete van
4. SK kidobása (miután nem sikerült a felvásárlása, majd tönkretétele a jogok elhappolása után sem) - nincs rajta semmi sport tartalom (azóta persze van)
5. Discoveryk kidobása - Van saját 2 román csatornánk a tenger hullámaival?

6.Következő a Sport1-2-M csatornák lesznek soron?...amennyiben az a tétel igazolódik be, hogy a konkurencia csatornáit dobni kell a spórolás érdekében és megszületik a Digisport 3 nálunk is inkább átvéve a SportM műsort..ismétlések, hírek stb.

7. 201x digi magyarországi leányvállalta felvásárlásra került TRÉUPC által...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#13335) Male válasza Watt25 (#13330) üzenetére


Male
nagyúr

Kint volt az antenna...

(#13336) batagy válasza Flashget (#13334) üzenetére


batagy
őstag

Figyu Flashget, légyszi ne keltsd már a pánikot indokolatlanul. Nem kell állandóan fik*zni a szolgáltatót.
Először is, a Discovery-k megléte vagy kidobása még távolról sem eldöntött tény. Addig még simán meghosszabbíthatják a szerződést. Majd ha tényleg kikerül, akkor utána kezeld tényként.

Bocs a kifakadásért, de tegyük helyre a dolgokat.

(#13337) Johnny001 válasza Flashget (#13334) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Na ide is betettem a lábam :))

Most kaptam egy értesítést Digi-től, hogy hoznák a kábelüket és már elő is lehet fizetni-szerződést kötni. Bp. XVIII. családi házas rész. Most T-Home-os előfizetésem van 3 az egyben.

Egyedül az internetre lehet okom panaszra illetve az árára. Ha harmadannyiért idehozzák, még a csatornakínálat szűkülése se nagyon érdekel, cserébe a sokkal gyorsabb internet hozzáférést kapom.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy tényleg idehozzák-e, mivel utcánk még nem szerepel a megadhatók között és régebben az ügyintézőjük se tudott itteni fejlesztésről.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#13338) Johnny001 válasza Flashget (#13334) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Na ide is betettem a lábam :))

Most kaptam egy értesítést Digi-től, hogy hoznák a kábelüket és már elő is lehet fizetni-szerződést kötni. Bp. XVIII. családi házas rész. Most T-Home-os előfizetésem van 3 az egyben.

Egyedül az internetre lehet okom panaszra illetve az árára. Ha harmadannyiért idehozzák, még a csatornakínálat szűkülése se nagyon érdekel, cserébe a sokkal gyorsabb internet hozzáférést kapom.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy tényleg idehozzák-e, mivel utcánk még nem szerepel a megadhatók között és régebben az ügyintézőjük se tudott itteni fejlesztésről.

EGYET KLIKKELTEM ÉS KETTŐ LETT BELŐLE!

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#13339) Flashget válasza batagy (#13336) üzenetére


Flashget
félisten

4. pontig mind megtörtént!
az 5. pont jelenleg folyamatban és már írtam korábban remélem nem dobják ki.
Ami utána van az egyenes következménye lehet annak ha kiszórnak minden komkurens csatornát mert akkor bezárhatják a boltot userek mennek más szolgáltatókhoz.
Egyébként nincs pánik keltés minden le van írva a neten.

Realme GT Master Edition

(#13340) Morris válasza batagy (#13336) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem nem kelt pánikot. Feketén, fehéren le van oda írva, hogy valószínűsíthető a csatornák kirakása.
Mutass már egy szolgáltatót aki azzal szórakozik, hogy ki-be dobálja az adókat ugyanilyen rendszerességgel. Vagy azért mert olcsóbb, ezeket el kell viselni a fogyasztóknak?
Sajnos nem régen volt a TLC-s incidens is. Majdnemhogy menetrendszerűen rendezgetik kényük kedvük szerint a csatornákat és az összeállításokat.
Ott van még például a Travel channel, amit kivett digi+ csomagból, pedig nekem csak azért volt megrendelve a + csomag. És ezt mikor játszotta meg? A hűségnyilatkozatom meghosszabbítását követően. Nyilván nem ellenem irányult a tevékenység, de nagyon bosszantó! Bő fél évig még fizethetem a magasabb csomagot. :(((
Nem a Digi ellen van kifogásunk, hanem, hogy állandóan belekontárkodnak mindenbe.
Ha hűséget vállalok, akkor egyúttal vállalom azt is, hogy ha a fene fenét eszik is, fizetem a havidíjat arra a szolgáltatásra mit megrendeltem. Ha mégsem, akkor kötbér.
És ők?
Rájuk nem vonatkozik semmi. Ők döntenek és kiveszik a csatornát. Igen ám, de én nem erre fizettem elő! (persze még nem történt meg, de bőven elég az is, hogy felvetik ezen dolgok eshetőségét)

Remélem érted a lényeget! :U

(#13341) Flashget válasza Johnny001 (#13338) üzenetére


Flashget
félisten

Internet kapcsán szerintem a digi verhetetlen jelenleg a lannal mind ár/sebességben és hogy nincs kötelező hűség. Hogy más cég pr-ból fossa a 100 és 120 megás netet a digi meg nem tud 80-nál többet tolni ezzel a technológiával, szerintem egyáltalán nem jelent hátrányt.

Realme GT Master Edition

(#13342) Flashget válasza batagy (#13336) üzenetére


Flashget
félisten

A másik meg..
Elmúltak azok az idők, hogy embereket full hülyének nézze ez a cég mint tette a múltban is. Már van fb, twitter, több fórum ahol véleményt lehet írni és az nem feltétlen csak pozitív lehet. Digi adminja max. fb-n törölheti a számukra nem tetsző beírásokat. Az meg egyén függő ki mit olvas el egy fórumon.

Realme GT Master Edition

(#13343) unravel


unravel
őstag

Én az ertéelkettes kamusajtóközlemény után már nem hiszek nekik. Ne legyen félreértés, nem érdekel az rtl2, a hazudozás a bosszantóbb. Az ilyen banda más mocsokságokra is képes. Szerintem nem merték leírni, hogy nov.30.-ig lesz a Discovery család a digin. (helyette "nem tudjuk garantálni" ködösítés) :)

Olyan szerződés kéne ami megengedi, hogy eldönthessem mennyi havidíjat fizetek egy adott hónapra, válaszul arra, hogy havonta változik a csatornalista. :)

Viccet félretéve. Miért nem csinálnak felárért prémium csomagokat?

¯\_(ツ)_/¯

(#13344) Morris válasza unravel (#13343) üzenetére


Morris
veterán

"Olyan szerződés kéne ami megengedi, hogy eldönthessem mennyi havidíjat fizetek egy adott hónapra, válaszul arra, hogy havonta változik a csatornalista."

na, erről beszélek én is! :R

[ Szerkesztve ]

(#13345) Flashget válasza unravel (#13343) üzenetére


Flashget
félisten

Megint ugyanazt csinálják mint 2007 elött EMKTV néven..
én nem tudom elmentek a normálisabb emberek a cégtől akik gondolkodtak is?

Realme GT Master Edition

(#13346) Kwisatzh


Kwisatzh
senior tag

Ha tényleg nem lesznek discovery-k az érzékenyen érintene...

[moderálva]

(#13347) leslieke válasza Morris (#13344) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezzel én is egyetértek. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13348) Flashget válasza leslieke (#13347) üzenetére


Flashget
félisten

De az se lenne rossz ha lenne egy nagy kalap benne az összes csatornával és az előfizető rakná bele a kosárba mit akar nézni és azután fizetni. :)

Realme GT Master Edition

(#13349) M_AND_Ms válasza Morris (#13340) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mivel az extra csomagból egy adó átkerült az olcsóbba, ezét nyugodtan lemondhattad volna az extra csomagot a hűség ellenére is, hiszen az a módosítás téged hátrányosan érintett. Erre minden módosításkor az értesítő végén felhívják a figyelmedet, ezt jogszabály szabályozza.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#13350) leslieke válasza Flashget (#13348) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ez a megoldás lenne a legjobb. Legalábbis a csatornák számát illetően. Anyagilag meg attól függ, hogy melyiket mennyiért adná a Digi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.