Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) BénaNyurga


BénaNyurga
aktív tag

Üdv urak! Volt már aki üzletelt petrelli86 kollégával és esetleg meg van neki a telefonszáma ?
Sokat segítene!(Nincs kedvem rendőrségre menni) és tisztáznom kéne vele egy üzletünket!
:(

Ha valakinek meg van a száma privátban ha tudja küldje el előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#53653) spiritex


spiritex
veterán

Mit lehet csinálni egy céggel, aki már 3. hete javít egy garanciális video-kártyát, a telefont nem veszi fel, e-mailre pedig egy automatikus php-emailt küld, hogy legyek türelemmel, ha pedig új e-mail-t írok (mert azóta nem tudok rendesen dolgozni a kártya nélkül, így ezzel meg is károsít ez a cég engem), akkor is szóról-szóra ugyanazt a levelet küldi el újra.
Aki ért a Fogyasztvédelmi eljáráshoz az kérem segítsen mi a menete!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#53654) Qru válasza spiritex (#53653) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Semmit, ha jól tudom 30 napjuk van arra, hogy javítsák.

#nincsbennetarcsi

(#53655) spiritex válasza Qru (#53654) üzenetére


spiritex
veterán

Értem és utána, ha akkor sem változik a helyzet, ha csak a sablon e-mail jön harmadjára is?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#53656) Qru válasza spiritex (#53655) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyilván és amíg le nem telik a 30 nap nem tehetsz semmit. Ha letelt akkor lehet a fogyivédőkhöz menni.

#nincsbennetarcsi

(#53657) spiritex válasza Qru (#53654) üzenetére


spiritex
veterán

Mennyire különböznek azért cégek egymástól:
Tegnap bevittem egy működő, de zörgő tápegységet az edigital-ba, és ott helyben, azonnal cserélték egy általam választottra. Semmi huza-vona, tesztelés, szervizelgetés, várakozás...

(#53658) Qru
Hát most már sajnos tudom. Pláne egy ilyen fontos alkatrészt, mint egy vga. Mert mondjuk ha a dvb-t tunerem megy tönkre, akkor azt mondom oké, várok, de így, hogy az a munkaeszközöm...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#53658) Qru válasza spiritex (#53657) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért sem mindegy hol vásárolsz... :K

#nincsbennetarcsi

(#53659) birmar2 válasza spiritex (#53653) üzenetére


birmar2
csendes tag

Elvileg törekedniük kell a 15 napos garanciális ügyintézésre, de az esetek többségében ez elhúzódik 1 hónapig, néha egy kicsit tovább is. Valószínűleg a gyártóhoz lett elküldve cserére a videókártyád, ezért tart ennyi ideig.

(#53660) nagybá


nagybá
senior tag

Helló mindenkinek, egy olyan kérdésem lenne
(remélem jó helyen járok),
hogy mi van akkor, ha nem tudok semmit se csinálni, - nem nyit meg semmit - míg ez az ikon nem tölt be.
Pontosabban, míg ilyen állásban van, nem tudok megnyitni semmit.

A kép:kép

[ Szerkesztve ]

(#53661) Vakegérke válasza nagybá (#53660) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hol a kép?

Már látszik.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53662) BénaNyurga válasza nagybá (#53660) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Ameddig nincs hálózaton a gép addig ez normális! Mennyi ideig van ez az ikon kint??

(#53663) Kommy válasza nagybá (#53660) üzenetére


Kommy
veterán

adj fix ip címet a gépednek és akkor nem kell minden indulásnál megvárni míg lekéri a router-től.

(#53664) BénaNyurga válasza Kommy (#53663) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Pont ezt akartam mondani :R

(#53665) nagybá válasza Kommy (#53663) üzenetére


nagybá
senior tag

(#53662) BénaNyurga: ha arra gondolsz, hogy nincs net, akkor de, van. Ellenkező esetben elnézést a tudatlanságomért. :)

(#53663) Kommy: és ezt, hogy kell megtennem? :)

(#53666) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Sziasztok!

Nemzetközi postázással kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Van egy ismerősöm kint Amerikában, Miamiban, és arra gondoltam, hogy onnan szereznék be egy tabletet (névszerint az új Nexus 7-et, kint 269$ körül van, itthon meg 80K). A kérdésem az lenne, hogy ezt hogy lehetne megoldani postai úton? Mennyibe kerülne a posta költség, illetve vámot kell-e fizetnem, és ha igen, mennyit?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#53667) Rivaul válasza belavagyokbp (#53666) üzenetére


Rivaul
addikt

Van topicja ahol tudsz részletesen tájékozódni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53668) rambo76


rambo76
csendes tag

Sziasztok
Lenne egy alaplapom amibe egy kis segítséget kérnék
Egy asus P5B-ről van szó ami a következőt írja ki.
cmos checksum error
Itt olvasta hogy bios frissítés kell neki. [link]
Illetve ki lett cserélve a gomb elem is de még mindig nem enged be a biosba és nem is akkar telepíteni mi az ötlet mit csináljak még vele?

Üdv.:rambo76 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rambo76

(#53669) starpeter


starpeter
senior tag

Sziasztok.

Van egy T-mobiles SIM kártáym és elfelejtettem a PIN kódomat és már PUK kódot kér és azt sem tudom.
Nem tudom ,hogy hova tegyem fel ezt a kérdést ,ha valaki tudna esetleg segíteni ,akkor kérem tegye meg.

(#53670) BénaNyurga válasza starpeter (#53669) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

T-mobil üfszhez fordulj!

(#53671) Dell XPS válasza starpeter (#53669) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, az adatok egyeztetése után megmondják a PUK-kódot.

Üdv, Dell XPS

(#53672) starpeter válasza Dell XPS (#53671) üzenetére


starpeter
senior tag

Értem. Köszi :)
Lenne még 1 kérdésem ,hogyan lehet egy telefont függetleníteni?

(#53673) Rivaul válasza starpeter (#53672) üzenetére


Rivaul
addikt

Szolgáltató által. Minden egyéb téma az oldal szabályzatába ütközik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53674) pjen válasza Rivaul (#53667) üzenetére


pjen
félisten

szia inverteres hegesztő topicot is tudsz? :R

(#53675) rambo76


rambo76
csendes tag

Tudnátok rám is száni egy kis időt a gondommal bajommal mert s.o.s lenne :D köszönöm előre is :R

Üdv.:rambo76 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rambo76

(#53676) Rivaul válasza pjen (#53674) üzenetére


Rivaul
addikt

Van az is. Csak sajnos halott ahogy elnézem. Azért megadom hátha az új hsz hatására jön valaki. Heg topic. Ezen kívül a barkácsolóknál érdeklődnék, ott van 1-2 szaki aki vághatja. Itt éred el őket :K


rambo76
ITT sokat tárgyaltak erről a hibáról. Olvasd végig elsőre hátha még nem próbáltál valamit, valószínű mi is ebből ajánlgatnánk egy darabig, így kihúzzuk a kérdezek-válaszolok részre szánt időd. sok sikert.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53677) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Valaki nem tudja véletlenül, hogy IC-nél a 46.hely az ablakmellé szól? ;]
Szombathely-Budapest keleti 454-es kocsival fogok utazni
Nem találtam egy honlapot se ahol megtudnám nézni :((

(#53678) Melack válasza fesii (#53677) üzenetére


Melack
veterán

http://www.vonatosszeallitas.hu/

Itt nézd meg, lehet szerencséd lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#53679) Rivaul válasza fesii (#53677) üzenetére


Rivaul
addikt

Az IC-kocsik eltérő ülésezése miatt hiába keresed, egy számhoz többféle hely is tartozik (pl. menetiránnyal szemben és menetiránynak háttal is ülhetsz ugyanazon számú helyen, ez csak a kocsi kialakításától függ).
Egyébként ez inkább fáradt gőzös kérdés volt mint ide való :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53680) rambo76 válasza Rivaul (#53676) üzenetére


rambo76
csendes tag

Köszönöm a tanácsost még próbálkozni fogok

Üdv.:rambo76 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rambo76

(#53681) KisBla


KisBla
tag

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy szeretnék egy wifis routert vásárolni csak nem tudom hogy melyiket vegyem. Digi nethez kellene alap csomaghoz ami 2,5Megabájtal tölt le. A kérdésem az lenne hogy ehhez a sebességhez elég a 150Mbites router? vagy a 300Mbites kellene? Csak mert szeretném ha a sebesség meg maradna.
Köszönöm a segítséget előre is! :R

Üdv.: Tomi

(#53682) Rivaul válasza KisBla (#53681) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahhoz az 54-es is elég bőven. Ha nem nagy a távolság amit át kell "lőnie" akkor a 4-6k-s vezeték nélküliek közül sztem bár mi meg fog felelni az igényeidnek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53683) KisBla válasza Rivaul (#53682) üzenetére


KisBla
tag

Egy 54nm-es lakásba szeretném egy központi helyre igy kb 8-10 méterre lennék tőle.
Minden esetre köszönöm a gyors választ és a segítséget! :R

Üdv.: Tomi

(#53684) Rivaul válasza KisBla (#53683) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem szintén ezekkel a paraméterekkel van egy 54-es 4k-s tp-link 30 megás netre. 3,7-el töltök vele...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53685) Cinege45 válasza Vakegérke (#53532) üzenetére


Cinege45
tag

Szia, írtam privátot

(#53686) Vakegérke válasza Cinege45 (#53685) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Köszönöm érdeklődésed, de maradjunk inkább nyílt téren, a topicban. Annyiból is értelmes dolog, hogy ha valamit nem jól mondok, a fórumtársak korrigálják.

Ismét belinkelem, hogy ne kelljen visszakeresned: link. Rákattintasz, kinézed magadnak a megfelelő korongot, és a sor jobb szélén rákattintasz a "Bolthoz" felirattal ellátott logora. Azonnal a boltban találod magad, méghozzá a megfelelő oldalon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53687) Rivaul válasza Vakegérke (#53686) üzenetére


Rivaul
addikt

Kis kiegészítés ként. Vate..án, obi-ba, stb helyeken is lehet hozzá kapni. Darab-ra vagy készletre is. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53688) Vakegérke válasza Rivaul (#53687) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugye mondtam. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53689) Rivaul válasza Vakegérke (#53688) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha már szóba került akkor bátorkodtam :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53690) Vakegérke válasza Rivaul (#53689) üzenetére


Vakegérke
veterán

Plusz információ, jól tetted. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53691) banán007


banán007
tag

Sziasztok!

Létezik olyan facebook chat program, ami betölt minden üzenetet?
Gondolok itt arra, hogy nem csak azokat látom, amit a prog.ból írtam (és kaptam), hanem mindent...

(#53692) pjen válasza Rivaul (#53676) üzenetére


pjen
félisten

:R

(#53693) VoidXs válasza banán007 (#53691) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egy jó ideig a gyári Windows 8-as is visszatölt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#53694) banán007 válasza VoidXs (#53693) üzenetére


banán007
tag

Én nem magára az oldalra, hanem egy chat programra gondolok (pidgin, skype...)

(#53695) VoidXs válasza banán007 (#53694) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én is olyanról beszéltem. Ez az Üzenetek alkalmazás, Facebookhoz és régivágású Messengerhez.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#53696) cattus válasza banán007 (#53694) üzenetére


cattus
őstag

Ő meg a Windows 8 beépített Üzenetek nevű Modern UI-os alkalmazására.

Do the thing!

(#53697) banán007 válasza VoidXs (#53695) üzenetére


banán007
tag

Nekem Win7 van de tudom mire gondolsz!

(#53698) anonymus89


anonymus89
addikt

Tudtok ajánlani egy egyszerű videóvágó programot?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#53699) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek milyen márkájú/anyagú széldzseki vegyen az ember ami tartós/minőségi és nincs csillagászati ára?

Lehet fura kérdés de hátha kapok jó tippeket. :R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#53700) cattus válasza anonymus89 (#53698) üzenetére


cattus
őstag

Windows Movie Maker? Ez tényleg nagyon alap.

(#53699) Predator2: Nekem egy McKinley esőkabát van (hálóval "bélelt"), azt írták rá, 100% nejlon. Ára 8k volt, szerintem nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.