Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1885) mdk01 válasza L.Szilárd (#1873) üzenetére


mdk01
addikt

Névjegykártya
Barátnőm innen rendelt már 3x és korrekt.
Minőségi, gyors(2-3nap) és viszonylag olcsó.

Ennél a sawstop-nál még azt nem értem miért nem lehetett volna megoldani a lassítást úgy ahogy a tárcsafék működik. Lehet pár századmásodperccel később állna meg és belevágna az ujjunkba pár millimétert de nem kerülne 50ezerbe a mutatvány.
Arról nem is beszélve ha ezzel a tárcsafékes lassítással kombinálva még működik ez a "laplerántás" akkor szerintem még fél centit sem vágnánk bele az ujjunkba, mivel ahogy a fűrész lefele megy az átmérő csökkenése miatt a vágó fogak egyre távolabb kerülnek az ujjunktól. Ezen felül ha azt a 3. mozdulatot is beleszámolom amit reakciónak hívnak hogy az ember fájdalom esetén azonnal visszarántja,vagy legalább megállítja a kezét lehet nem is kellene lassítani azt a lapot, és elég lenne a lerántás is.
A videón is látszik hogy nem azért nem vágja le az ujjad mert lefékezi a lapot hanem azért mert lerántja az asztal alá.

Sztem ha még egy fél éve fejlesztést rászánnak erre a mutatványra sokkal költségkímélőbb lett volna,....bár nem ennyire látványos(lehet azért alakut így)

Na mind1 nekem nem kellene ebben a felállásban ahogy ezt kitalálták.:U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.