Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49928) SunMount3r válasza TCr (#49926) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miért is? Első szempont pl. nekem a jobb képminőség, kadenciahelyesség, BD iso, 3D iso, HEVC támogatás. Azért azon nem sokan vitáznának itt, hogy ezekben mi és mekkora az előrelépés egy normális media player és a TV-k saját lejátszója között...

"Normális házi mozi szett"= jobb hang?! :F Mert az imént felsoroltak alapján ez nálam elsőnek inkább a képnél kezdődik.

"nincs igénye"= Ez sem tudom honnan jött az általam írottak kapcsán (de nem vettem magamra). Pont azt magyaráztam, hogy az első lépés a lejátszó és aztán -ahogy az élet megengedi- jöhet majd a többi. De amúgy én a hangok terén el vagyok/leszek az általam említett megoldással, az is óriási előrelépés a TV saját lejátszójából a saját hangfalain keresztül megszólaltatott hanghoz képest. Azt hiszem ezt is felesleges elvitatni.

(Amúgy meg: próbálj egy középkategóriás TV lejátszójával elindítani egy Atmos hangsávos videót, hát sok szerencsét hozzá...) :N

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.