Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75984) Suineg válasza cof (#75981) üzenetére


Suineg
senior tag

Mi az, hogy rossz firmware?
Én most bontotam ki egy X95 max+ -t. (Életemben ez a második, az elsőnek rossz volt a kijelzője, eladtam.)
Két sáv közül az 5GHZ-re az első inditás után felcsatlakozott, majd elment az internet elérés.
Többet nem csatlakozott. Gyári újrainditás után a 2,4 GHZ-en ment, az 5GHZ-en nem. Van egy bluetoth kereső menüpont benne, az meg csak forog (keres.keres). A youtube-on a légegér távirányító pointerén az OK gomb nem veszi az adást. Android menüjében meg vígan működik. Mindez Androidon. CE alatt lévő távkapcsolós file amúgy csdak CE alatt kell, hogy működjön? Droid alatt sima csatlakoztatás után kell működnie jól a youtube alatt is a légegér távkapcsnak? Amúgy gyári csomagolásként volt rajta egy ismeretlen wi-fi hálózat és a google chrome is simán elindult. Amikor gyári visszaállítást csináltam akkor utána már úgy indult a chrome ahogy kell. Próbálkozok tovább a Wifivel (5GHZ-en). Az android firm valami 08 havi, legfrissebb.

Tanácsokat szívesen fogadnék :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.