Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75401) Beni2360 válasza Yerix (#75398) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem a fogaskerékre ez jön be.
Ehhez a gombhoz nem nyúltam véletlenül nyomtam rá.
A keymap editor 0 gombra meg ezt adja ki.
Eredeti skin. Igaz kaptam valakitől leírást a cpu hőfok kijelzésére azt módosítottam csak és így került kiírásra bal oldalt fent.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75402) Yerix válasza Beni2360 (#75401) üzenetére


Yerix
tag

:Y szuper én is ilyet szeretnék, erre van szükségem.
Akkor keymap editorral és az xml file módosításával nekem is ilyen infó sávom lesz.

Köszönöm.

(#75403) blakey válasza Yerix (#75402) üzenetére


blakey
titán

Ha azzal a távval szeretnéd használni akkor igen, de ahogy írtam yatse (talán Kore) app-al is előcsalogathatod, emiatt nem kell semmit sem szerkesztened. akkor kell ha még több infót szeretnél elővarázsolni a gyári felszínen vagy másik felszínnel szeretnéd megoldani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75404) tomy86 válasza Yerix (#75395) üzenetére


tomy86
addikt

Ami a képen van az a film/sorozat epizód információ. Amit szeretnél megjeleníteni az pedig a codecinfo vagy player process info. Ahogy előttem írták keymap editorral beállíthatod a távirányítód valamelyik gombjára vagy elindíthatod a Yatse appból is pl. telefonról tabletről.
(#75402) Yerix: nem kell xml-t módosítani hozzá. Alapból tartalmazza a skin csak eddig nem egy dologról beszéltünk és ezért került szóba az xml módosítás.

(#75405) Beni2360 válasza Yerix (#75402) üzenetére


Beni2360
félisten

Keresgéltem és ezt találtam elmentve az x96 max pro mappámba. Custom_1109_TopBarOverlay.xml
Ez komplett cserére van elmentve a régit!!!
tomy86 - de így a temp is kikerül az oldalra. Sima infó-ra meg nem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75406) Yerix válasza Beni2360 (#75405) üzenetére


Yerix
tag

Nem tudom ki mennyire jártas ebben, de ha lehet még egyet csavarni a dolgon és a CPU hőmérséklet infót be lehet oda tenni a többi információ közé ?

(#75407) tomy86 válasza Beni2360 (#75405) üzenetére


tomy86
addikt

De, mint kiderült, ő nem a hőmérsékletkijelzést kereste, hanem a codecinfo panelt nem találta. Egyébként arra is ki lehet tenni a hőmérséklet infót. Végül én is arra tettem, ahogy a screenshotjaimon is látszik.
(#75402) Yerix: igen be lehet. Ahhoz viszont le kell cserélni a DialogPlayerProcessInfo.xml-t arra, amit feltöltöttem korábban és ebben a hozzászólásban linkeltem is. Akkor úgy fogy kinézni, ahogy ebben a hsz.-ben levő első screenshoton.

[ Szerkesztve ]

(#75408) blakey válasza Yerix (#75406) üzenetére


blakey
titán

Be lehet rakni. De ez ilyenre készült, egyénileg is módosítható az xml fájlban.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75409) Yerix válasza blakey (#75408) üzenetére


Yerix
tag

Ahhoz, hogy a fenti részbe kerüljön ahhoz a Beni2360 féle Custom_1109_TopBarOverlay.xml-t kell szerkeszteni.

De hogy a lenti részbe kerüljön be, ahhoz melyik xml-t kell szerkeszteni ?
Ahhoz kell a DialogPlayerProcessInfo.xml ?

(#75410) tomy86 válasza Yerix (#75409) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, ahhoz kell a módosított DialogPlayerProcessInfo.xml.

(#75411) Beni2360 válasza Yerix (#75406) üzenetére


Beni2360
félisten

Volt már olyan is de én már ennek is örülök, hogy nem kell SSH.
tomy86-nak az is megvan.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75412) tomy86


tomy86
addikt

Lehet, hogy kellene egy külön topik a skinekkel és módosításokkal kapcsolatos kérdéseknek?

(#75413) Mike88 válasza Imi1981 (#75391) üzenetére


Mike88
senior tag

Fordítsd meg! :) Fejjel lefelé használd a boxot! Már ha nem zavar az óra miatt. Úgy mit produkál? Kínában nincs fizika óra vagy nem tudom minek okán csinálnak ilyet (sokadik eset), hogy a hűtő"borda" hűtőlemez az a box aljára kerül. A meleg levegő felfele igyekszik, felfele száll. Ebben a boxban ha jól látom gyak. fejjel lefelé van a NYÁK, és az alján van egy hűtőlemez, amire át van vezetve a hő thermal pad-el, ami egyébként hővezetésben tudtommal erősen elmarad a pasztához képest, de mindegy. Emiatt, hogy ez az alján van és szellőzőlyuk is csak ott van, bent pang a meleg levegő. Ha a tetején lenne és ott lennének szellőzőlyukak, már jobb lenne az eredmény, de úgy volna az igazi, ha az alján és a tetején is van szellőző nyílás, és lábon állna, így a meleg levegő kiáramlana, kémény effektusként, mint ahogy egy lemezradiátornál is történik ez. Ha a kínaiak nem b...nák meg a keresztanyjukat 2 dollárért és fémből készülnének ezek a házak, majd arra a hő átvezetve, már mérföldekkel jobb lenne a helyzet. Nem kéne bele a fém lemez sem, elég lenne átvezetni rá a hőt. Egyébként meg egy relatíve magasabb házban (25-30mm) egy hűtőborda pasztázva jobb eredményt hoz, mint ez a fém lemez (ennél csak az rosszabb megoldás, ha semmi sincs). A borda nyilván jobban tud hűlni.

(#75414) ginola válasza blakey (#75400) üzenetére


ginola
addikt

Mitől lehet, hogy a belső hálózatról lejátszott tartalmak közben megáll a lejátszás?
Semmit ne m állítottam el benne.

(#75415) mpo válasza ginola (#75414) üzenetére


mpo
veterán

Töredezett a HDD, nálam ez okozta a pufferelést.
A sebességet megmértem, az jó volt, minden programot leállítottam a PC-n.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#75416) Imi1981 válasza Mike88 (#75413) üzenetére


Imi1981
veterán

Most fejtetőn van és a tetejére raktam a ventilátort kis gumi talpakkal. Így nem olyan hangos. Pár perc múlva már 42 fokon volt. Kipróbálom ventilátor nélkül fejtetőn. Az a baj, hogy az aljára fúrtam jó sok lukat és így nem valami szép 😄 . Olyan fekete fém rács kéne amit egyik fórumozó rakott! Az még jól is néz ki és tökéletesen átmegy rajta a levegő.

(#75417) syler123 válasza Imi1981 (#75416) üzenetére


syler123
veterán

Teljesen felesleges aktív hűtés ezekre a boxokra. Nekem 54 fokos az x96 max plus 1080p film nézése közben, 49 idle, 52 fokos pedig sd sorozatnézés közben.
Jelenleg úgy van megoldva, hogy 0.5mm arctic thermal pad, 3mm kerámia hővezető, 0.5mm arctic thermal pad. A vaslemez megmaradt, ami eredetileg is van, csak a csavar van kiszedve.

(#75418) ginola válasza mpo (#75415) üzenetére


ginola
addikt

Hiába van jól beállítva a megosztás CE alatt és gépen is, nem látják egymást az eszközök, ez mitől lehet?
Eddig működött?

(#75419) zhorvath válasza gyűrű (#75396) üzenetére


zhorvath
aktív tag

És mit kell felprogramozni a gombra, hogy megjelenjen az információ? A Mecool boxomon simán előjön távirányítóról is codec info, az X96-nál nem. Yatseval előjön, de nem akarom mindig a telefont nyomkodni, ha ott van kéznél a távirányító. Köszi!

(#75420) tomy86 válasza zhorvath (#75419) üzenetére


tomy86
addikt

A Player Process Info-t. Akár gomb hosszú nyomásra is hozzá lehet rendelni emlékeim szerint (bár az már ismét egy kis xml szerkesztést igényel).

(#75421) gyűrű válasza zhorvath (#75419) üzenetére


gyűrű
addikt

A keymap editor addonban a codecinfot kell hozzárendeni a gombhoz. Asszem a global>fullscreen >video >other menupontban van a keymap editorban.

[ Szerkesztve ]

(#75422) ginola


ginola
addikt

Sziasztok!
A számítógépen megosztott mappákat látja a lejátszó, de a gépen nem tudom hálózatként csatolni IP cím alapján a lejátszót, azt írja "a megadott mappa valószínűleg érvénytelen".
Van más módja is, hogy lássam a lejátszó mappáit gépen?
(Configfile, backup mappa miatt fontos lenne)

Ha rákeresek parancssorban a Bellink IP címére a gépen ezt kapom:

Error: unrecognized or incomplete command line.
USAGE:
ipconfig [/allcompartments] [/? | /all |
/renew [adapter] | /release [adapter] |
/renew6 [adapter] | /release6 [adapter] |
/flushdns | /displaydns | /registerdns |
/showclassid adapter |
/setclassid adapter [classid] |
/showclassid6 adapter |
/setclassid6 adapter [classid] ]
where
adapter Connection name
(wildcard characters * and ? allowed, see examples)
Options:
/? Display this help message
/all Display full configuration information.
/release Release the IPv4 address for the specified adapter.
/release6 Release the IPv6 address for the specified adapter.
/renew Renew the IPv4 address for the specified adapter.
/renew6 Renew the IPv6 address for the specified adapter.
/flushdns Purges the DNS Resolver cache.
/registerdns Refreshes all DHCP leases and re-registers DNS names
/displaydns Display the contents of the DNS Resolver Cache.
/showclassid Displays all the dhcp class IDs allowed for adapter.
/setclassid Modifies the dhcp class id.
/showclassid6 Displays all the IPv6 DHCP class IDs allowed for adapter.
/setclassid6 Modifies the IPv6 DHCP class id.
The default is to display only the IP address, subnet mask and
default gateway for each adapter bound to TCP/IP.
For Release and Renew, if no adapter name is specified, then the IP address
leases for all adapters bound to TCP/IP will be released or renewed.
For Setclassid and Setclassid6, if no ClassId is specified, then the ClassId is removed.
Examples:
> ipconfig ... Show information
> ipconfig /all ... Show detailed information
> ipconfig /renew ... renew all adapters
> ipconfig /renew EL* ... renew any connection that has its
name starting with EL
> ipconfig /release *Con* ... release all matching connections,
eg. "Wired Ethernet Connection 1" or
"Wired Ethernet Connection 2"
> ipconfig /allcompartments ... Show information about all
compartments
> ipconfig /allcompartments /all ... Show detailed information about all
compartments
PS C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0>

[ Szerkesztve ]

(#75423) zhorvath válasza gyűrű (#75421) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Köszi! Ahogy tomy86 is írta, a codecinfo neve playerprocessinfo-ra változott. Ezt sikeresen fel is prgramoztam. :) Köszi mindenkinek!

(#75424) sanyik81 válasza Beni2360 (#75382) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Az a baj meg is találja a mappakat csak a benne levő fájlok nincsenek meg mert teljesen üres a mappa :(

(#75425) Beni2360 válasza ginola (#75422) üzenetére


Beni2360
félisten

Hálózati hely csatolása win 10 alatt

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75426) Beni2360 válasza sanyik81 (#75374) üzenetére


Beni2360
félisten

Na ha a videóm nem segített akkor pontosítsd a kérdésedet.
Lejátszási platform? droid vagy CE?
Hol vannak mappák?
Engedélyezve van a SAMBA boxon?
Esetleg jelszóval védett a a tárolód?
Egyelőre ennyi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75427) gabywap


gabywap
tag

Sziasztok! Adott egy x96air V2 2/16 SD kártya megírva rufus -al és a device_trees átmásolva a gyökérbe sm1_s905x3_2g.dtb. Mit csinálok rosszul, hogy nem hajlandó észre venni a box az SD arról bootoljon? Köszönöm előre is a segítő szándékot. Kicsit mostanában nem foglalkoztam CE-el.
ez van letöltve CE: CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.4.2-Generic.img

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#75428) Beni2360 válasza gabywap (#75427) üzenetére


Beni2360
félisten

sm1_s905x3_2g.dtb ezt átnevezni: dtb.img-re
Majd fogpiszkálós módszerrel indítani vagy a gyökérbe egy üres zipp fájlt másolni és android alól frissítést indítva azt betallózva kell elkezdeni a telepítést. 3. a play áruházból letölteni reboot too LE. és azt indítani android alól.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75429) ginola válasza Beni2360 (#75425) üzenetére


ginola
addikt

Ezt póbáltam, de nem találja!

(#75430) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy mitől függ, hogy egy adott boxhoz készül vagy készüljön dtb.img? Coreelec alá.

[link]

:R

(#75431) cof válasza ekrisztian (#75430) üzenetére


cof
veterán

A fejlesztőktől.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#75432) ginola válasza Beni2360 (#75425) üzenetére


ginola
addikt

Adott a fehér UPC Connect box és egy médialejátszó ColeEleccel.
A számítógépen megosztott mappákat látja a lejátszó, viszont a a médialejátszót hálózati helyeknél IP cím alapján nem látja a laptop.
Hibakeresésnél ezt kapom.

[ Szerkesztve ]

(#75433) Beni2360 válasza ginola (#75432) üzenetére


Beni2360
félisten

Engedélyezve van a CE-ben a SAMBA szerviz és egyebek.
Oldalt fog megjelenni a mappa azon a néven ahogyan elnevezed.
Hiba kereséssel ne foglalkozzál.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75434) ginola válasza Beni2360 (#75433) üzenetére


ginola
addikt

Igen. Engedélyezve.
Mégsem érhető el!

(#75435) kokokka válasza Beni2360 (#75433) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem is engedélyezve van, de még sincs ott. Sajátgépben látom (CE logo), rányomva megjelenik a Music- és a Video Library, de ennyi.

(#75436) ginola válasza Beni2360 (#75433) üzenetére


ginola
addikt

Akad más módja is, hogy elérjem a médialejátszó kártyáján lévő dolgokat?
(Biztonsági mentés és visszaállítás miatt lenne fontos)

(#75437) kokokka válasza ginola (#75436) üzenetére


kokokka
őstag

Más módszerrel ugyan, de én ezt látom ha nem a fent említett CE ikonra klikkelve lépek be :

Ebből Három mappa a lejátszóra (X96Max Plus2) dugott három HDD-m.

(#75438) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát nem tudok mit írni nekem itt 5 db boxom van a fiokban és mindnél elérhető a CE.
Megkérdem így \\ip cím\ configfiles balra dőlve írjátok be?
Másra nem tudok gondolni vagy nincs minden beállítva.
A gép hálózati részén már csak akkor fog megjelenni a CE ha felépűlt a kapcsolat és a config mappából kiléptek.

ginola egy másik kapcsolat létrehozása.
Hálózati meghajtó csatolása win 10:
******************************
kokokka nálam is ez van és ilyenkor már lent balra a hallózótoknál jelenik meg a kapcsolat mint írtam a visszalépésnél.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75439) DoItYourself válasza ginola (#75436) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Dugj a boxba egy pendrive-ot, és másold rá, ha másképp nem jön össze.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#75440) kokokka válasza Beni2360 (#75438) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem nincs ott a hálózatoknál. Pontosabban ott van a kodihoz egy média ikon, de ha arra ráklikkelek csak megnyitja a 8080-as felületet. Én azt amit a képen mutattam egy YT video alapján készítettem.

(#75441) Beni2360 válasza kokokka (#75440) üzenetére


Beni2360
félisten

Az mások opció nálam látja a NAS-t is de azért mert engedélyezve van a NAS-n a média szerver. És nekem is a webes oldalt nyitja meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75442) gabywap válasza ginola (#75429) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Köszönöm szépen Beni2360 ez bejött!
csak ennyi kellett: dtb.img átnevezni, és a fogpiszkálós mód az AV kimeneten sikerült is.
De már csak egy gondom van a távirányító nem müxik. Erre vajon mi a megoldás?

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#75443) kokokka


kokokka
őstag

Délután állítgattam a YT addont. Mindent megcsináltam, megy is szépen 4K-ban, de mindegy mit indítok el az info alatt csak SDR-t ír. Mivel nem minden arany ami fénylik a YT-on sem, már vagy harminc HDR videóval próbálkoztam, de egyet sem úgy játszik le. Aztán a TV-n megnéztem, hogy mi az ami valóban HDR, de az is csak SDR maradt a Kodin. Radásul ha a YT beállításoknál bekapcsolom a HDR-t, olyan fakó és színtelen lesz a kép, hogy nem lehet nézni (a TV ternészetesen HDR-es), de ilyenkor is SDR-t ír. Ha kikapcsolom helyre állnak a színek, gyönyörű lesz a kép úgyhogy most így hagytam. SDR-t mutat de legalább 4K. Ami érdekelne még az a YT hangja : 5.1-nél többet nem tudok kicsalni belőle. Se DTS, se Atmos, se 7.1. Lehet, hogy ez ilyen, és nem tud többet, de valaki erősítse meg legyen szíves, hogy ne higgyek mást! Köszi előre is!

(#75444) ginola válasza kokokka (#75437) üzenetére


ginola
addikt

Ezt szeretném én is látni , de sehogy nem jön össze.

(#75445) cof válasza ginola (#75444) üzenetére


cof
veterán

Próbáld meg bekapcsolni a jelszó kérést a CoreElec beállításokban az SMB-re.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#75446) djnice válasza kokokka (#75443) üzenetére


djnice
veterán

CE alatt max 4K SDR a YouTube, HDR csak android alatt van.

(#75447) ginola válasza Beni2360 (#75438) üzenetére


ginola
addikt

Nem tudom így sem kiválasztani a boxot, nem értem......
Cof
Bekapcsolta, így sincs semmi változás.

[ Szerkesztve ]

(#75448) ginola válasza DoItYourself (#75439) üzenetére


ginola
addikt

Ok, de azt hogy kell?
Hol érem el a micro SD tartalmát és hogyan másolom át a dolgokat?

(#75449) Beni2360 válasza gabywap (#75442) üzenetére


Beni2360
félisten

Na grat és van.
Ezt másold be a gyökérbe.- De elvileg ez is mehet a configfiles mappába.
Ezt meg ha zavar, hogy nem működik rendesen a kijelző akkor másold a configfile mappába.
Fentebb írtam videót linkeltem a CE configfile mappa eléréséére.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75450) sanyik81 válasza Beni2360 (#75426) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Androidon használom a Kodit. A mappák laptopomon vannak megosztás bekapcsolva smb 1 is be van állítva a win10-en. Van egy tp link Router azon is van egy hdd bekötve szintén smb 1. A számítógépen nincs felhasználó jelszó se. Smb engedélyezve van mert olvasni tudok könyvtárakat csak fájlokat nem látok :(

Hát mindent megprobáltam nagyon köszönöm a segitséget de sajnos nem sikerült. Látja a könyvtárakat a meghajtót is de a könyvtáron belül teljesen üres minden. Nem találtam semmi más infót erről a dologról. Ki prbáltam maga a számitógépre is feltettem a Kodit de ugyanazz a hiba mint a boxon. Egyszerüen nem értem, hogy ha megtalálja a meghajtókat is lehet benne lépkedni könyvtárak között is akkor miért nem látja a fájlokat belül.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.