Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52956) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Üzembehelyeztem a Gotek- et (floppy emulátor), melyet még frescho szerzett nekem :R

Hamarjában csak 100db bootolható lemezt küldtem rá, asszem 999- et lehet össz 1 penre, annyi már elég lesz talán :DDD

10 lemezre véstem +adatot, 4- et kitettem a fenti screenshotra. Win7 alatt készítettem az emulált pendrivet, ahhoz nem kell maga az eszköz, a pent csak simán be a gépbe aztán go.
A 9. FloppyEmu- n egy Win98SE indítólemez van, így néz ki az eszme TComm- ben :

Utána a pendrive a Gotek- be, 386- osra rádug, mintha sima floppy lenne, aztán már üzemel is :

Itt éppen az 5- ös lemez, melyen a 3DBench és a SpeedSys van. Baloldali gomb 10- esével, jobboldali egyesével, mindkettő lenyomása pedig százasával váltja a floppykat. Váltás után nem kell újraindítani a gépet, egyből látszik az aktuális lemez tartalma - természetesen ha másik lemezről kell bootolni, akkor kell a restart. Szuper kis eszköz, teljes floppygyűjteményünket penre tehetjük, sok floppym van de fokozatosan tönkremennek. Valamint 286/386/486- on könnyű bootolni, telepítgetni.

Itt már VolkovComm alatt az 5- ös lemez, a jobb panelben :

Ha már ottvan a SpeedSys, futtattam is egy tesztet (386DX40, Trident video, 1.6GB HDD :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.