Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) nemethjucus válasza WOT-H-A-C (#898) üzenetére


nemethjucus
újonc

Mindent megtudtam köszii! :D :)

(#902) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van vkinek bejáratott boltja ahol mobiltelefonhoz touch screen-t tudnék vásárolni? esetleg egy megbízható eladót tudtok ajánlani?
nokia lumia 620-hoz kellene nekem kijelző mert eltörött..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#903) Deck


Deck
titán

Igaz nem nagy dolog de nem tervezi az oldal, hogy forintban is mutassa az összegeket? Vagy valami mód nincs rá?

Nincs gondom a $al, csak azért otthonosabb lenne forintal :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#904) depe95 válasza Deck (#903) üzenetére


depe95
tag

Sokkal jobb, ha dollárban van mutatva. Hidd el, van, hogy jobban jársz vele.

(#905) IzomeN válasza #59816064 (#888) üzenetére


IzomeN
csendes tag

Hello!
Igen, Erte bankról van szó.. :) Köszönöm a választ, akkor megnyugodhatok, hogy semmi nagy probléma nincs, leszámítva ezt.. Elnézést ha nem sikerül egyértelműen megfogalmazni a kérdésemet!

(#906) nemethjucus


nemethjucus
újonc

Aliexpress-en mit írjak az eladónak, ha kapcsolatot akarok teremteni vele?
Ti mit szoktatok írni?
Köszönöm. :)

(#907) Deck válasza nemethjucus (#906) üzenetére


Deck
titán

Köszönök. Aztán, írom a kérdéseim vagy amit akarok :D

PS5

(#908) nemethjucus válasza Deck (#907) üzenetére


nemethjucus
újonc

Hát igen csak az a baj, hogy nem rég kezdtem az angolt:/...Nem tudnál vmi oldalt mutatni ahol segítséget kaphatok? :)

(#909) WOT-H-A-C válasza nemethjucus (#908) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Használd a google fordítót!!A kínai is azt használja!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#910) Deck válasza nemethjucus (#908) üzenetére


Deck
titán

2xer ment el..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#911) Deck válasza nemethjucus (#908) üzenetére


Deck
titán

Van itt az oldalon topik ahol kérhetsz mondat fordítást és sokan segítenek ;) google fordító is elmegy sokszor a kínaiak is azzal oldják meg. Tőmondatok stb.

Kis help: [link]

A topik: link

PS5

(#912) Avicularia válasza #59816064 (#888) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem ez nem kommunikációs hiba, hanem valami miatt így van beállítva a dolog, vagy más oka van. Nálam ez akkor jelentkezik, ha a magyar raiffeisenes kártyámmal tankolok itt svédben automata kútnál. 3x, 4x már biztos jártam így. Egyszer leveszi az összeget amennyiért tankoltam és egyszer ugyanannyit befoglal a kártyáról, amit 3-4 hét után kegyeskednek feloldani automatán. Elég bosszantó tud lenni.

(#913) #59816064 válasza Avicularia (#912) üzenetére


#59816064
törölt tag

Szia!

Nekem a banknál mondták hogy a kommunikációs szerverrel van gond a bank, a kártyát kibocsátó cég vagy az eladó között. 2 hónapja ez a probléma nem volt még jelen, se az Alin, se máshol. Most keletkezett ez a galiba. Nagyon sokan jelezték már, dolgoznak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#914) IzomeN


IzomeN
csendes tag

Kérdés: Ha pl. 10 dolláros limit van (alatta +2 dollárért szállít), akkor ez gondolom csak úgy él ha nála rendelek 10 dollár felett? Nem az ali egészét értve.. MIQ: 1pcs, pedig a minimális rendelés 1 db-ot jelentene?

[ Szerkesztve ]

(#915) #59816064 válasza IzomeN (#914) üzenetére


#59816064
törölt tag

Szia!

- Igen
- Igen

(#916) IzomeN válasza #59816064 (#915) üzenetére


IzomeN
csendes tag

-Köszi
-Köszi :)

(#917) bp80


bp80
csendes tag

Sziasztok!
Újabb problémám akadt! Már több mint 30 rendelésen vagyok túl,de elérkezett az első vitám!
A helyzet röviden:
Rendeltem egy motoros kabátot XXL méretben,de csak XL méretet küldött a kis barátom!
Írtam neki jó párszor,de semmi!Így vitát nyitottam,és részleges visszatérítést!
A helyzet úgy áll,hogy van még két napja,ugyanis eddig nem reagált!
A kérdésem az volna,hogy mi a teendő ha letelik az idő,és ő még mindég nem reagál???
Valamint az hogy egy 75$ -os tételnél ilyen esetben nem túlzás 20$ visszatérítést kérni?
Köszi előre is!

(#918) Deck válasza bp80 (#917) üzenetére


Deck
titán

Egyértelmű te nyersz. Nem a rendelt méretet küldte így biztos a te javadra dönt az oldal majd. Visszaküldöd és a pénzt visszakapod? Kis kínai mit mond?

Külföldi rendelések topikot ajánlom sokkal jobban pörög.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#919) bp80 válasza Deck (#918) üzenetére


bp80
csendes tag

Nem mondott semmit!
De én nem teljes visszatérítést kértem,hanem részlegest!Egyszerűbbnek,és gyorsabbnak látom itthon eladni,mint visszapostázni...

(#920) szuszinho válasza bp80 (#919) üzenetére


szuszinho
őstag

Ha lejár az idő, és nem reagál, automatikusan a Te javadra fognak ítélni.

(#921) bp80 válasza szuszinho (#920) üzenetére


bp80
csendes tag

Értem!
Köszönöm!

(#922) Anemi


Anemi
újonc

Sziasztok!
MI van akkor, ha nagyon okosan rányomtam a rendelés rendben megérkezett gombra? Az eladó küldte a linket, hogy feladta a csomagomat és én azonnal rányomtam :/ Tudom legközelebb először olvasnom kéne...
DHL-el kértem, mert 100 $ a telefon értéke, és az eladó küldte is a küldemény számát, amit azóta sem látok (kb.4napja).
Az eladónak írtam, hogy pancser voltam...amire azt írta, hogy úton van a telefon...
MIt tudok csinálni, ha ennek ellenére mégsem kapom meg???
Köszi :(((

(#923) szuszinho válasza Anemi (#922) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem sok mindent. Reménykedni...

(#924) #59816064 válasza Anemi (#922) üzenetére


#59816064
törölt tag

Leginkább semmit. De biztos hogy végigcsináltad, mert miután rányomsz, még azt meg kell erősíteni.
De ha végig ment, akkor már sajnos nem vagy védve, a baj van, az eladó jóindulatában bízhatsz.
Egyébént a dhl-nél két tracking szám van, az elsőt akkor adják mikor megrendelik a futárt (ez általában 9-esel kezdődik) a következő számot pedig akkor adják amikor már felvették a csomagot. Neked melyik van?

(#925) Deck válasza #59816064 (#924) üzenetére


Deck
titán

Milyen sokan rányomnak véletlenül majd véletlenül megerősítik.. Vicces.

PS5

(#926) Anemi válasza #59816064 (#924) üzenetére


Anemi
újonc

45614*****
ezt a számot kaptam...
bszéltem a dhl-el és ők sem tudnak még semmit. A másik telefont is így elbénáztam, viszont azt ma hozza ki a dhl:( szerencsére a mai megérkezős volt a drágább:((( persze attól még bosszús vagyok, hogy miért vagyok ennyire hülye:/

(#927) #59816064 válasza Anemi (#926) üzenetére


#59816064
törölt tag

Én nem gondolom hogy nem küldené, nekem is van most egy úton, amit adott számot még nem él, mert még nem vették fel a csomagot. Szerintem neked is ez van, én írnék a helyedben az eladónak hogy adja meg a legfrissebb számot.
Egyébként hány nap alatt hozta ki a dhl, a feladástól számítva?

(#928) Anemi válasza #59816064 (#927) üzenetére


Anemi
újonc

Május 27-én rendeltük meg és május 31-én adta fel az eladó. Szóval nagyon gyors:)
A másik miatt pedig akkor még izgulhatok:) Remélem megérkezik az is!

(#929) Anemi válasza Deck (#925) üzenetére


Anemi
újonc

Igen:P Mint írtam, nem olvastam csak nyomtam... mint süket a csengőt...

(#930) Deck válasza Anemi (#929) üzenetére


Deck
titán

:DD

PS5

(#931) WOT-H-A-C válasza Anemi (#929) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Milyen volt az értékelése az eladónak?? Mennyi eladása van??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#932) Anemi válasza WOT-H-A-C (#931) üzenetére


Anemi
újonc

Nem vmi sok :( a feedback is kevés, bár ami van az pozitív....
Attól tartok ez volt a tanulópénz....

(#933) WOT-H-A-C válasza Anemi (#932) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na ezt jól látod.....Ahogy itt előttem már mondták most már csak annyit tehetsz, hogy reménykedsz..... ugyanis semmi sem akadályozza meg az eladót hogy ne küldjön neked telefont.....

" "0" feedbackes eladónak semmit sem hiszünk el és főleg nem rendelünk tőle!!!"

" gyanúsan olcsó telefont nem veszünk mert kamu"

"ha azt mondja a kínai ,hogy : persze van raktáron!! Nem hisszük el mert kevés webshop raktároz!!! Nagykerből rendelik a cuccot!!!"

"ha azt mondja a kínai hogy 24 órán belül feladja ne várd a tn-t másnap mert nem lesz!!! Megvárja míg összegyülik egy halom rendelés és akkor jön a quantium solution összeszedi és viszi a postára.."

Ezek saját tapasztalatok nagyrészt , persze vannak kivételek de azok erősitik a szabalyt!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#934) Anemi válasza WOT-H-A-C (#933) üzenetére


Anemi
újonc

Hát most még jobban elszomorodtam :(
A másik telefon most érkezett meg, tökéletes és a bénaságom ellenére minden rendben van.
Reménykedem, mert mást most úgysem tehetek :(
köszönöm a segítséget

(#935) szuszinho válasza Anemi (#934) üzenetére


szuszinho
őstag

Azért ne mondj le róla teljesen. Mivel válaszolt az eladó, akár még hihetsz is neki. Megtehette volna, hogy le sem ....

(#936) #59816064 válasza Anemi (#934) üzenetére


#59816064
törölt tag

Nem lesz ott baj sztem, holnap írjál rá hogy küldje a másik tracking számot. Milyen telefont vettél am, tudnád linkelni az eladót is?

(#937) blueMerle válasza Anemi (#934) üzenetére


blueMerle
veterán

Te ne haragudj hogy megkérdezem, de pl. a netbanknál is előfordul hogy véletlenül elutalod a fizetésed valakinek? Mert akkor megadnám a számlaszámom hogy kéznél legyen, hátha... :U Ez egyszerűen felfoghatatlan...

A Confirm után feljön egy ablak amiben el van magyarázva, le van írva hogy mi történik miután Confirmálsz. És akkor miért nyomod meg?! Az Alin nem lehet véletlenül Confirmálni a megerősítési ablak miatt, egyszerűen pont ezért felfoghatatlan miért erősítetted meg?! :F És akkor azt írod tanulópénz? Nem ez nem tanulópénz, saját magaddal, direkt, szánt szándékkal szúrtál ki, nem vert át senki. Mintha elvágnád az ujjad egy késsel és azt mondanád: ez jó lecke volt, ha elvágom az ujjam: vérzik. :U

Persze, ahogy más is leírta: más nincs mint reménykedni. De érdemes azon is elgondolkodnod hogy lehet ez nem való neked (minden rosszindulat nélkül) és inkább kérj meg valakit a Külföldi rendeléses topicból hogy rendeljen neked :K

[ Szerkesztve ]

(#938) hun-man válasza blueMerle (#937) üzenetére


hun-man
tag

Már vártunk.

[ Szerkesztve ]

(#939) blueMerle válasza hun-man (#938) üzenetére


blueMerle
veterán

Te ennyire otthon vagy már ezen a fórumon? :) Mi fáj buksi? Hogy nem lett megtapsolva ellenben még tanácsot is kapott? Tudod te mi az hogy fórum? Nem úgy fest. De személyeskedni azt tudsz, simogasd meg azt az okos kobakod helyettem is.

[ Szerkesztve ]

(#940) Deck válasza blueMerle (#939) üzenetére


Deck
titán

Fáj nekik az igazság. De teljes mértékben igazad van. Mindig lesz 1-2 ember aki akkor is beléd köt ha teljesen igazad van.. Nagyon unatkoznak vagy nem tudom. :U

PS5

(#941) blueMerle válasza Deck (#940) üzenetére


blueMerle
veterán

Az a gond hogy én nagyon sajnálom emberünket, azért is írtam neki hogy ha ennyire gondban van az Ali használatával (mint ahogy írta ez a második ilyen esete...) akkor célszerűbb ha megkér valakit aki majd rendel neki (van ilyen topic a PH-n). Azt már csak margóra, hogy nem szükséges Confirmot nyomni, ha letelik a Buyer protection az eladó ígyis-úgyis megkapja a pénzt. :K

Tudomásul kellene venni a kezdőknek hogy az Ali nem egy játszótér, ha itt meggondolatlan butaságot csinálunk azért kemény árat is fizethetünk. De ezt (ráadásul kétszer...) nem tudom hova sorolni, ez nekem valóban úgy tünik mintha direkt ki akarna szúrni magával. Felfoghatatlan :(

(#942) Hajny85


Hajny85
csendes tag

Sziasztok!

Mi a különbség a china air mail, és az air parcel között? Az utóbbi talán gyorsabb?

(#943) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Magyar Posta tracking alapján az alábbit látom egy cuccomról:
2014.06.01
23:09
Item information :
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Mi tart 4-5 napba, hogy még mindig nincs a kezembe? Miért csak az az utolsó bejegyzés?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#944) szili.tamas1 válasza longwild (#943) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Majd 3 het utan kerdezd ezt. Apekos Mancika meg Apekos Bela minden fillert be akar hajtani a rabszolgain, ezert dekkol ennyit a Nemzeti Csomagvisszatartoban minden pakk.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#945) pirosvilamos válasza longwild (#943) üzenetére


pirosvilamos
tag

Nyugi, nekem is két csomagom ül a célországban, elseje, illetve másodika óta.
Értékre sem nagyok, az egyik 9, a másik 36 dodó :)
Majd megjön...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#946) longwild válasza szili.tamas1 (#944) üzenetére


longwild
aktív tag

Lol... felőlem behajthatják a rendre 5-5-12 dolláros csomagok áfáját, vámját... Már ha törvényileg engedélyezett :D

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#947) szili.tamas1 válasza longwild (#946) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Na de erted, hatha... Van amikor beprobalkoznak kis erteku cuccnal is.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#948) longwild válasza szili.tamas1 (#947) üzenetére


longwild
aktív tag

Ez komoly? Mármint a bepróbálkozás? Azt hiszem előkészítem nekik a törvényt és a válaszom csak az lesz, hogy felolvasom nekik....

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#949) WOT-H-A-C válasza longwild (#948) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem pl. az utolsó 3 rendelésem 15$ alatt volt....a célországba megérkezett státusz után eltelt hat munkanap közte a hétvége és csöngetett a postás!!! Másnap jelent meg a postai regisztrációs státusz!!!

Egy ideje így megy....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#950) Hajny85


Hajny85
csendes tag

Nekem is elseje óta dekkol egy csomagom ezen a státuszon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.