Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Nekem ma jött egy csomagom 120 napra :)

(#34002) dethroner válasza V/ (#33998) üzenetére


dethroner
veterán

2 napja ugyanígy járt egy arc innen a fórumról. Mi Pécsre rendeltük és kaptunk Kaposvárra feladott csomagkövetőt. Mindkét irányítószám 7-el kezdődik. A srác akit említettem ő Esztergomba várta a csomagot, és Dunakeszibe küldöttnek kapta a nyomkövetőjét, mindkét település 2-es irányítóval kezdődik. Nekem ez roppant érdekes, ennyire nem lehet véletlen. Esetünkben azért is gondolnám tudatos átverésnek, mert a rendelés leadásakor kapott TN nem élt még 3 hét múlva se. Akkor megreklamáltuk és azt írta "feladja akkor újra, önköltségen". Akkor jött a Kaposvárra feladott csomag TN-je.
Amúgy [ezt] rendeltük volna. Esetleg van arra lehetőség, hogy meg lehessen nézni, a TN-t melyik ki adta fel? Úgy értem ha az aliról rendelek, és ott kapom a TN-t, akkor megnézni azt melyik eladóhoz köthető?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34003) V/ válasza dethroner (#34002) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem igazán, mert azt ha postai a szállítás nem jegyzik fel, ez a nyomkövető néha mutatja, ha LVS999999999 valami a szám, de nem mindig az eladók csomagolnak, postáznak.

(#34004) dethroner válasza V/ (#34003) üzenetére


dethroner
veterán

Ezt nem egészen értem :) RV239371419CN ebből a TN-ből ki lehet valamit olvasni a feladóra, tartalomra vonatkozóan?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34005) V/ válasza dethroner (#34004) üzenetére


V/
Topikgazda

Ebből nem, csak annyit hogy Shenzenben lett feladva.
Amire utaltam, az lenne hogy van olyan kezdetű küldemény azonosító hogy LVS.. azoknál mivel logisztikai céges bejegyzés, lehet látni a feladó és a címzett adatait.

(#34006) dethroner válasza V/ (#34005) üzenetére


dethroner
veterán

Értem, köszi. Magyarán szívtam és ennyi.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34007) badbull1 válasza dethroner (#34006) üzenetére


badbull1
csendes tag

válaszodból sejtve megkérdem: értelmezted amit írtak részedre "9. Teendők, ha máshol kézbesítik a nekünk megadott nyomkövetési számú küldeményt."? mert ha igen akkor max csak szívatni próbáltak de visszakapod a pénzed s akár rendelsz mástól (ha van még másnál ill nálad bizalom :) ) .. s valóban ennyi

[ Szerkesztve ]

(#34008) dethroner válasza badbull1 (#34007) üzenetére


dethroner
veterán

Persze hogy értelmeztem. Nem az én pénzem, nem én rendeltem, csupán az én kérésemre, nekem rendelte egyik haverom. Ha megkaptam volna akkor fizetnék, de most ebből már nem lesz átvétel, mivel a kínai se válaszolt a tegnapi kérdésre. Ő szerintem már el is indította a pénzvisszaszerzési folyamatot. Igazából az a legbosszantóbb, hogy elment másfél hónap a várakozással így már nincs időm mástól rendelni, kénytelen vagyok idehaza megvenni jóval drágábban. Vagy különben még tavaszra se kerülnek fel a téligumik :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34009) badbull1 válasza dethroner (#34008) üzenetére


badbull1
csendes tag

így már vili mire érted a "szívtam" -ot .. de mondom visszakérdezek mert addig nem volt egyértelmű hogy nem e a "se lové se posztó" - ra érted ..

(#34010) Fail3D!


Fail3D!
addikt

(#34011) peestike válasza Fail3D! (#34010) üzenetére


peestike
senior tag

törölték, ilyenre már nyitottam dispute-ot, mert hiába kérdeztem az eladót, hogy fel fogja e adni ismét, vagy mi lesz, aztán semmit nem írt vissza. pénz vissza is jött. csak bosszantó azért.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#34012) V/ válasza Fail3D! (#34010) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt hogy ezzel az EX....SG-s számmal a szállítás félbeszakítva november 15-én. Ha nem látsz ilyet áthúzott EX212995367SG:

akkor írsz az eladónak hogy mi lett az új nyomkövetési szám vagy egyáltalán elküldi-e.
De lehet hogy jön és majd Sprinteres küldemény lesz, mert nálad is ez AliExpress Standard Shipping.

[ Szerkesztve ]

(#34013) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Koszonom! Illetve meg 1 olyanxkerdesem van, hogy letezhet olyan, hogy annyit vasaroltam az eladotol, hogy letilt es nem enged vasarolni? A helenseg a kovetkezo: 2 napon keresztul probaltam tovabbi rendelest leadni, de a buy gombra se az aaztalon se az appon nem nyitotta meg. Mast megkertem nezze meg es siman tudott vasarolni toluk, en meg tovabbra sem.. Ilyet meg nem lattam... De csak abbol az aruhazbol.

V/: es ez miert jo? Vasarolok, fizetek..

[ Szerkesztve ]

(#34014) V/ válasza Fail3D! (#34013) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, van ilyen lehetőségük.

(#34015) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Hol lehet látni ez eladó értékelését? És a kupont hogyan lehet fel használni és az milyen esetben kapom? És itt milyen százalék fölött érdemes vásárolni az eladótól?

[ Szerkesztve ]

(#34016) havri1


havri1
félisten

Ma jelent meg a cancel order a november 11 - i rendelésemen.. Eladó továbbra sem reagált semmire, még nem adta fel a telefont spanyolból. Még van 18 napja.
Lehet már kivarom, ha feladja, atveszem, és ezt mind leírom értékelésbe..

havri

(#34017) pn4hvq válasza havri1 (#34016) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:(

(#34018) V/ válasza vadasz70 (#34015) üzenetére


V/
Topikgazda

Megnéztél már egy hirdetést? A képernyőn egyértelműen látható, ez 98,3%-os és a nevénél látod:

November 11 tájékán sokat foglalkoztunk kupon témával, keresésnél beírod hogy kupon aztán a legutolsótól visszaolvasol néhányat.
De kerestem és azokból itt néhány hozzászólás-
Egy

Kettő

Három

Négy

De a képen is van Get Coupons rész a piros 8 $ off a Select kupon, a link pedig a kérése, ezen a részen szokott lenni ha van, sárga színnel az eladói kupon igénylése

[ Szerkesztve ]

(#34020) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Aki 11.11-én rendelt Ugreentől PowerBankot, annak már megérkezett? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34021) MittuDomain_ válasza Dolphine (#34020) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#34022) Dolphine válasza MittuDomain_ (#34021) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor ezek szerint nem vagyok vele egyedül.
Egy jó nagy pakkot rendeltem Ugreentől, benne van egy PowerBank sok mindennel együtt, de az utolsó bejegyzés november 20-ai. :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34023) V/ válasza vadasz70 (#34019) üzenetére


V/
Topikgazda

A linket így kell megadni:

Amit látok hogy 3 dolláros kupon van az már benne van az árba. Vagy ezt fizetésnél kell hozzá adni vagy ez nem is erre vonatkozik?

https.........53.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.15262e0ed9OEBs
És linkeknél a .html utáni részt ami itt most áthúzva látsz, el kell távolítani.
De ezek szerint nem világos a dolog. Itt nincs kupon, hanem 30% kedvezmény az US $8.86 eredeti hirdetési árból. Ami nagy fekete azt kell fizetni, a US $6.20 ha nem változtatsz a szállítási módon

[ Szerkesztve ]

(#34024) flegga92 válasza Dolphine (#34020) üzenetére


flegga92
senior tag

10.25-én rendeltem pár kábelt tőlük, de tracking szerint még mindig kínában van.

(#34025) nyirzoz válasza Dolphine (#34022) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Az Ugreen termékek nekem 13 nap alatt itt voltak.
Igaz, hogy powerbank nem volt a rendelésben.

[ Szerkesztve ]

(#34026) Dolphine válasza nyirzoz (#34025) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem eddig a csúcs, másfél hét volt, most viszont nagyon lassan érkeznek. :F Korábban egy Ugreen Presentert rendeltem, a kollégámé hamarabb érkezett meg, mint nekem, holott Ő egy héttel később rendelte!

flegga92
Nekem a 20-ai bejegyzés szerint előkészítve nemzetközi szállításra bejegyzés az utolsó. De nem csak a Ugreen pakkommal van így. Van egy eBook tok, illetve egy Xiaomi óra. Mindegyiket 11.11-én rendeltem. Közben másik négy termék a múlt héten, illetve a héten megérkezett, amiket szintén a szinglik éjszakáján rendeltem. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34027) cof


cof
veterán

UD...NL mostanában mennyit utazik? 32 napja van úton, utolsó bejegyzés The consignment has arrived in the country of destination 13 Nov 2019.

Volt egy másik ilyen csomagom, The consignment has arrived in the country of destination 31 Okt 2019. Ezt már megkaptam úgy 2 hete, amit várok az sajnos nem fér be a postaládába, ami megérkezett azt bedobták, mind a kettő akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#34028) flegga92 válasza Dolphine (#34026) üzenetére


flegga92
senior tag

Ugreen cuccok nekem is mindig hamar megjöttek, de ez valószínűleg nem is fog. 1 hónapja volt utoljára bejegyzés az is Kínai, pedig rendes TN van hozzá.

(#34029) Dolphine válasza flegga92 (#34028) üzenetére


Dolphine
addikt

:F
Azért remélem mégiscsak befutnak majd ezek a cuccok. :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34030) atala


atala
addikt

Valamiért nagyon megálltak a küldemények, ezt én is tapasztalom. Nekem van 5 küldeményem ami okt 26 óta meg sem mozdul, de van pár későbbi ami szintén mozdulatlan. Direkt időben rendeltem, (okt eleje), hogy még a karácsonyi őrület előtt meg jöjjön, de úgy látszik nem sikerült. Lassan nyitnom kell sorba a disput-ot, mert lejárnak a védelmi idők.

Már bele sem merek gondolni, milyen állapotban lesznek a csomagok. Az a tapasztalat, hogy minél többet utazik, annál sérültebben érkezik meg.

[ Szerkesztve ]

(#34031) fairi


fairi
addikt

Úgy tűnik én is belefutottam ebbe hogy más ember Tn-jét adják oda.
[link] Ebből rendeltem kettőt, de külön megrendelésként.
Határidő lejárta előtt kaptam két külön trackinget, de mindkettő ajánlott levél volt. WTF??

Irtam neki itt valami nem oké, és kaptam is gyors választ: [kép]

Tényleg nem értem már, jobban megéri nekik egy dispute-ba menni, mint őszintén bevallani a bajt és kérni egy cancelt tőlem.
Két TN teljesen jó egyik már shipped by air, de világos nem az enyém. fél dolláros dolgot yanwennel küldik és azzal is várom.
Hogy indítsam majd a dispute-ot, mert elvileg minden jó, csomagok haladnak hazánkba.

"más ember TN-je" terjed mint egy ragály az Ali-n.

(#34032) fairi válasza Dolphine (#34020) üzenetére


fairi
addikt

ugye nem a csomagod Tn-je ez: RV238817505CN
2019-11-20 17:59
CNCKGR, Insert item into bag
Ugreen, powerbank

(#34033) walakyb válasza Dolphine (#34020) üzenetére


walakyb
aktív tag

3 csomagot rendeltem 11.11-en, abbol 2ot osszevontak, mar a mult heten megjottek. A harmadikban van power bank azon 12.02. az utolso bejegyzes, de meg kinaban van.

(#34034) Dolphine válasza fairi (#34032) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem, de nagyon hasonló. Csak utolsó karakterekben tér el. Miért kérdezed?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34035) walakyb válasza fairi (#34031) üzenetére


walakyb
aktív tag

Na ez az a tipus, akinek csipobol nyomom az 1*-ot.
Minden valoszinuseg szerint annak ellenere, hogy azt irja, hogy nincs limitalt keszlet, a termek elfogyott (sanszosan ezert nem elerheto...), viszont ha nem adja fel, buntit kap. Kaptal kamu TN-t, gondolta, majd meghat a dumajaval, hogy sajnos a vam visszaforditotta, bocsi, maris kapod vissza a penzedet....
Csak egy koltoi kerdes az igazsagtartalomra es a johiszemusegre. Ha valamilyen okbol a vam visszaforditotta, miert nem kuldi el ujra? Tud adni uj TN-t a rendszerben, a nevkartyatarto nem tartozik a tiltott aruk listajaba...

(#34036) fairi válasza Dolphine (#34034) üzenetére


fairi
addikt

Szinte ragály hogy 1 TN-t több emberneknis odaadnak. Bajod ugyanaz mint az enyém.

(#34037) Dolphine válasza fairi (#34036) üzenetére


Dolphine
addikt

Az enyém ez: RV238810119CN
Tudom, hogy bevett ez a módszer, de az Ugreennel eddig ilyen nem volt! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34038) fairi válasza Dolphine (#34037) üzenetére


fairi
addikt

reméljük csak egyszerre küldték és kapjuk meg, mert a két nyomkövetés adatai teljesen megegyeznek.
powerbanket még sose láttam china posttal küldve.

(#34039) petymek válasza V/ (#33987) üzenetére


petymek
senior tag

Igazad van, de nincs is lehetőség azt választani, hogy nem érkezett meg. Azt mondja a rendszerük, hogy a csomag kézbesítve van.

Viszont, ha azt választom, hogy megérkezett, akkor sem jelennek meg azok az opciók, amit te a képen mutatsz.
Csak mennyiségi probléma látható, és nincs alatt másik legördülő menü.

Mi van ilyenkor?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#34040) V/ válasza petymek (#34039) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy más böngészőt kéne használnod
Ezek a képek 13:41-kor készültek most.

(#34041) Dolphine válasza fairi (#34038) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezt én sem értem. Úgy tudom, hogy ami litiumot tartalmaz, az nem kerülhet repülőre. Továbbá azt sem értem, hogy a pakkot miért bontották ketté? Egyikben a PowerBank, másikban meg a többi.
Majd jelezzük egymásnak, hogyha történik bármiféle változás! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34042) fairi válasza Dolphine (#34041) üzenetére


fairi
addikt

Nem igaz rákerülhet, de szigorúak a szabályok. [link]
Így legtöbbször a postNL végzi ezt, gondolom ők egyszerűbbek mint a china post.
Chongqing Jiangbei International Apt-on pihen a csomagjaink, lehet ott lazábbak vagy Ugreen valakit megkent? de 15 napja dekkol, majd kiderül. ha egyikünké indul akkor a másiké is. egy egységképzőbe van szerintem.

(#34043) V/ válasza Dolphine (#34041) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem igaz: Úgy tudom, hogy ami litiumot tartalmaz, az nem kerülhet repülőre.
Vannak szabályok a szállításra és azt betartva jöhet repülőn is. Pár napja kaptam meg ezt a Powerbankot, simán hozta a repülő.

(#34044) Dolphine válasza V/ (#34043) üzenetére


Dolphine
addikt

Mea culpa! :B Ma is tanultam valamit! :R
fairi
Nagyon kíváncsi leszek, hogy melyikünkké érkezik meg előbb. :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34045) fairi válasza V/ (#34043) üzenetére


fairi
addikt

postNL?
legtöbbször Li-ion elemek szállítására alkalmazzák a kínaiak, sztem erre van specializálva.
china post (airmailként) is szokott hozni??? ilyet még sose kaptam...

(#34046) V/ válasza fairi (#34045) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, júniusban egy 12-es 18650 3.7V 3000mAh Li Ion akksi csomag kínai reg airmail postás nyomkövetéssel jött, rajta volt a figyelmeztető jelzés szimbólum és annyi.
Amibe be van építve úgy is jött már meg. De a notebook akksik most megnézve holland és svéd postával jöttek, azoknál egynél sem volt kínai posta.

(#34047) atala


atala
addikt

Itt azt mutatja, hogy mennyi Coint-ért, milyen kupont vásárolhatok?
Pl 100 Cointért egy 10 dolláros kupont?
[kép]

(#34048) V/ válasza atala (#34047) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, azt.

(#34049) internetezoo


internetezoo
senior tag

UNIVERSAL POSTAL UNION írja most először:
Departure from inward office of exchange
és
Item returned from Customs (import)BUDAPEST

Ezt visszaküldte a vám?

(#34050) V/ válasza internetezoo (#34049) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, :) de úgy értsd mintha a postások átvitték volna vámosokhoz, ők megnézték és visszavitték postásokhoz. De valójában nem történt semmi, a vámos megy oda rábólintani. Egy értelmetlen bejegyzés, a következő a belföldi továbbítás lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.