Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) A texasi válasza Zoty4 (#6999) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igen! :)

(#7002) A texasi válasza Predator2 (#7000) üzenetére


A texasi
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe a 11.11-én megrendezésre kerülő akciójukat! :K

(#7003) Melack válasza Melack (#6982) üzenetére


Melack
veterán

Vkinek ötlet / Info?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7004) kirkri válasza Zoty4 (#6999) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem igen. Legalábbis eddig az össz értéknek kellett meghaladnia a limitet, nem egyes termékeknek külön-külön.

(#7003) Melack: Változó, nekem volt már 4 napos is, de jellemzően 1.5 hétig tartott.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7005) Zoty4 válasza A texasi (#7002) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi
Kirkri, neked is

(#7006) A texasi válasza Zoty4 (#7005) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igazán nincs mit! :B
:R

(#7007) A texasi válasza Melack (#6982) üzenetére


A texasi
aktív tag

Változó és pl. attól is függ, hogy hány "körös" lesz a vita elbírálása!

(#7008) Defibri válasza Defibri (#6990) üzenetére


Defibri
csendes tag

Sziasztok SÜRGŐS segítségetek kérném:

Az eladó elfogadta a full refundomat, ezt kaptam alin:

You now have an agreement with the seller to resolve the dispute.
You must return your order (with tracking details) within 9 calendar days 21 hour 34 minute 17 second If you fail to return your order within this deadline, your payment will be released to the seller.

10 napon belül érjen vissza a telefon, vagy ha már a héten úton lesz, de nem ér oda akkor még nincs gond? Mert ha úgy van ahogyan írják akkor szerintem magyar postával 10 nap alatt nem lesz ott a telefon és kicsúszok a refundból.

Kérem akinek van ilyen tapasztalata írja le, hogy belefér-e ha postán küldöm vissza az még általában odaér-e.
Illetve milyen szállítmányozót ajánlotok aki kedvező áron visszaviszi Kínába a telefont?

A szállítási költségről ennyi beszélgetésem van:

Dear friend,
we have accept it and give you a address now.
-------------
Dear Sir or Madam,
What is your postal address?
With which carrier do you want the phone to be sent? By Hungarian Post-Posta, DHL, Fedex? I hope you cover the shipment costs.
Best regards,
Janos

Ezek szerint a "we have accept it" elfogadják és fizetik a postaköltséget is?

Nagyon szépen köszönöm a segítségetek, úgy gondolom ez a jövőben másoknak is segít majd a problémás eseték megoldásában.

Szép napot:

János

(#7009) kirkri válasza Defibri (#7008) üzenetére


kirkri
addikt

Addig kell feladnod, nem addig kell megérkeznie. Amennyiben a határidőn belül nem adsz nekik működő TN-t, akkor a pénz zárolását feladják, ergo megkapja az eladó.

Ragaszkodsz a futárhoz, nem jó a posta? Szerintem kérdezz rá konkrétan, hogy fizeti-e a visszaküldést, mert arra a kérdésedre nem kaptál egyértelmű választ.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7010) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Én többször jártam már úgy nem működő TN megérkezik a csomag de mostanság csak olyan emberekkel találkozom az Alin működő TN de a csomag 1 hónap elteltével sem érkezik meg akkor mi van?Hisz az eladó a TN számmal bizonyítja létezik a csomag de még sincs itt?

(#7011) Defibri válasza kirkri (#7009) üzenetére


Defibri
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ!

Persze, ha 10 napon belül kell feladnom, akkor jó a posta is, meg is érdeklődtem, 0,5kg alatt ajánlottan, elsőbbséggel 3260 a postaköltség.

Megírom az eladónak, remélem fedezi a ~12 dolláros költséget is.

Köszönöm még egyszer!

(#7012) kirkri válasza Defibri (#7011) üzenetére


kirkri
addikt

Ne azt írd, hogy remélem fedezi, hanem azt, hogy mivel hibás a termék, így neki kell fizetnie a visszaszállítás költségét. (Ez persze nem törvényszerű, de a határozott fellépés a lényeg.)

21 éve a Prohardveren! ™

(#7013) Marcika12344 válasza kirkri (#7012) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Én is jártam igy hibás lcd-t küldött az illető dispute nyit be linkeltem 5 képet róla nem az eszközzel van gond ő még próbálkozott csináljak videót mondom ember erről hiába csinálok videót ha már a képen látszik hogy nem százas az lcd amit küldtél.Nem fogadta el az ajánlatom 5 nap lejárt 3 nap mulva pénzem a számlán csücsült. :)

(#7014) kirkri válasza Marcika12344 (#7010) üzenetére


kirkri
addikt

Ha nem írod meg milyen TN-el jártál így, akkor nem tudunk rá mit mondani neked.
Amennyiben kamu TN-t kaptál, akkor nem csoda, hogy mást mutat a rendszer, mint a valóság.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7015) Marcika12344 válasza kirkri (#7014) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

YC854216585YW

(#7016) kirkri válasza Marcika12344 (#7015) üzenetére


kirkri
addikt

Sejtettem, hogy Yanwen lesz. :)

Keress rá a Yanwen szóra itt a topikban és megvan a válasz a kérdésedre. [link]

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7017) Minstrel


Minstrel
senior tag

Alisok jól kitalálták ezt a 11.11 akciót, sokkal nagyobb engedményt kamuznak, mint igazából. Van pl. egy ip kamera, vettem már párat és mindig 20.80usd volt, most hirtelen felment az ára 27-re, de 11.11 akcióbán már csak 18.41 lesz :D Persze így is olcsóbb 2 dollárral, de látszólag meg 9-cel.

(#7018) Marcika12344 válasza kirkri (#7016) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Köszi sejtettem csak gondoltam hátha.Időben benne vagyunk még van pár nap az határidőig :)

(#7019) kirkri válasza Minstrel (#7017) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, ezek a 60-70%-os akciók minden esetben túlzóak. :K
De az ember nyitott szemmel járva megtalálja mi a valós ár.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7020) MrRL19 válasza Minstrel (#7017) üzenetére


MrRL19
senior tag

így meg ez itthon is az egész boltban ;] ....

(vagy pl : westend xy bolt kirakja az akciós cuccokat úgy ,hogy most nagy akció 50-70% is akár ;] persze az a legjobb vicc amikor mondjuk egy cipő 30ezer volt több hónapig ők azt rá írják ,hogy most 38ezeről lett 26ezer ;] )

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#7021) Marcika12344 válasza kirkri (#7016) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

vennék egy telefont 28000-ért kérdés vám lesz rajta vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#7022) kirkri válasza Marcika12344 (#7021) üzenetére


kirkri
addikt

Vám nem, áfa szinte biztosan. Illetve még rájön 2000 forint a postának az ügyintézésért.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7023) Marcika12344 válasza kirkri (#7022) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

és az mennyi 27%?

(#7024) kirkri válasza Marcika12344 (#7023) üzenetére


kirkri
addikt

Igen.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7025) Marcika12344 válasza kirkri (#7024) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

akkor kb mennyire jönne ki a telefon 35000 ft-ra?

(#7026) kobipeti válasza Marcika12344 (#7025) üzenetére


kobipeti
aktív tag

jajj: :( 28000*1,27+2000=37560 plusz a szállítás ÁFÁval növelt összege, mert arra is kivetődik

[ Szerkesztve ]

(#7027) Marcika12344 válasza kobipeti (#7026) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

nem tudom mért jajgatsz ekkora összegben még nem rendeltem és csak érdeklődés képen kérdezem.De köszi az infót :)

(#7028) kirkri válasza Marcika12344 (#7027) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem azért jajgatott, mert nem volt annyira nehéz a matematikai feladvány. ;)

21 éve a Prohardveren! ™

(#7029) Marcika12344 válasza kirkri (#7028) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

jah igen közbe nekem is le esett :D :R

(#7030) RBJ


RBJ
addikt

Megérkezett az órám. Legelső ali s rendelésem a 15 közül és ez ért ide majd utolsónak.
Már temettétek, hogy visszament. :DDD

[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7031) Melack válasza RBJ (#7030) üzenetére


Melack
veterán

Te mennyiért vetted? $5.24 lesz 11-én.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7032) RBJ válasza Melack (#7031) üzenetére


RBJ
addikt

ott van felette. 6.99
Jé én még azt hittem csak a kuponos dolgok olcsóbbak 11.11. én. :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7033) beg válasza RBJ (#7032) üzenetére


beg
veterán

Van egy pár boltom az Alin, amit rendszeresen nézek. Ott is "hihetetlen" akciók lesznek 11-én.
Egér, amit 5.45-ért vettem ->9.98
BT hangszóró eddig 8.89 volt, ákcijóban 13.98 lesz
0.5-ért vett led izzó kocsiba most kihagyhatatlan 1.26-ért a tied lehet csak most csak nov. 11-én.

Szóval csak nyitott szemmel ;)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7034) phanfantom


phanfantom
senior tag

Hali,

Múlt héten beszéltük, hogy írok a csomagommal kapcsolatban, na és jó hírem van.
A mai napon megérkezett:) Én már letettem róla, de mégis összejött.

(#7035) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Segítség kellene. Ismerős rendelt egy wifis egeret, de nem volt a csomagba a WiFi adapter. Levelezik az eladóval, fényképeket küldött. Azt ajánlották neki, hogy visszaadnak 0,7$-t. Eredetileg 2,7$-ba került. Mit lehet csinálni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#7036) RBJ


RBJ
addikt

[link]ez eredet lenovo egér lenne. ennyiért 11.11. be ajándék.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7037) kirkri válasza cris78 (#7035) üzenetére


kirkri
addikt

Gondolom így nem tudja használni.
Dispute és teljes visszatérítés.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7038) bobalazs válasza RBJ (#7036) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Karácsonyra max ajándéknak, nagy kézbe kis egér nem jó.
Kommentekbe írják hogy kicsi aránylag az egér.

(#7039) Marcika12344 válasza kirkri (#7037) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

nincs valami univerzális vevő én mintha láttam volna de lehet én kérdezek hülyeséget?

(#7040) RBJ válasza bobalazs (#7038) üzenetére


RBJ
addikt

Én kezem nagy is és mégis a kis egeret komálom. Egyén függő.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7041) maj-viktor válasza Predator2 (#6916) üzenetére


maj-viktor
őstag

Régebben csak ebay és kínai webshopből vásároltam... mára ebay-ről totál átálltam aliexpress-re (olcsóbb mint az ebay és ugyanolyan vevővédelem van, mint PayPal esetén... a bankkártyás fizetéseimre)

Szal felesleges a para... nincs havidíj se! Csak fizetsz... ha gond van... dispute - refund (mint PayPal esetén)

Heti 3-5 tételem tuti van ali-ról!
(ebay-ről már csak egyetlen egy adott eladótól vásárolok... meg persze néha ránézek adott termékre hátha olcsóbb... de általában az ali nyer vagy adott webshop)

(#6938) RBJ
Normális lehet... főleg ha nagyobb értékű... 50+$-os... így vámolhatják... nekem is van hasonló dátummal "függő csomagom"!

(#6941) agroman
Ne ijesztegesd már hülyeséggel... azaz "azonnal" 10munkanap... 2hét míg a postán "tárolják" beérkezéstől számítva!
Abban igazad van, hogy ez fake TN! (így nem regisztrált küldeményként jön... ergó a nyomkövetés kamu)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7042) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Hello megint én vagyok hátha tud valaki segíteni.Volt nekem egy rendelésem amit anno sajnos az eladót tiltották de az ali egyszerűen nem tud rá választ adni.Megrendeltem az alkatrészt 1 hét után tiltották az eladót utána lezárták a rendelésem és ezáltal vitát sem tudok nyitni a TN szám szerint egy illető Dunavarsányban vette fel a csomagot.Kérdés a következő hogyan jutok a pénzemhez hova írjak hogy végre megkapjam? :R

(#7043) maj-viktor válasza Marcika12344 (#7042) üzenetére


maj-viktor
őstag

Deafault válaszom az lenne, hogy automata visszakapod a pénzedet... de mivel ha jól értem más TN számát kaptad meg és mivel az eladó ki van tiltva, így "open case"-t sem tudsz kezdeményezni... így én az ali ügyfélszolgálatával próbálkoznék... leírva, hogy xxxx order number-rel mi a helyzet... milyen értékről van szó!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7044) Marcika12344 válasza maj-viktor (#7043) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

kb 6500 forint

(#7045) RBJ


RBJ
addikt

Valami listát nem kellene összeállítani, mire lenne jó rárepülni mint gyöngytyúk a t...? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7046) kobipeti válasza RBJ (#7045) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Ez igen jó ötlet, de hogyan vitelezzük ki?

(#7047) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Ttegnapelőtt két pénztárcát kedvencnek beraktam sógornak lett volna karira, az egyik 12,10 volt a masik 21 dodó. Tegnap nézem s mint a magyarok -bár látványosan hülyébben - emelik az árakat. A drágábbik pénztárca 88 ! Míg az olcsóbbikat 122 !!! Dollarért árulják :-( mi ebben a logika? Most várhatom a 13 át hogy visszaálljanak az árak, s vagy ideér karira vagy sem

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7048) Zoty4 válasza Taktoj (#7047) üzenetére


Zoty4
őstag

Nekem is sok kedvencet felhuztak tobb mint 2x arra. Pofatlansag. Mellesleg most ebayen se mas a helyzet. Most jott meg egy magneses telefontartom amit komoly 300ftert vettem, kollegamnak is nagyon tetszett de neki mar ugyanezt csak 580ert tudtam rendelni tegnap...

[ Szerkesztve ]

(#7049) chesterboy


chesterboy
aktív tag

legújabb szerzeményem

(#7050) vasi89 válasza Zoty4 (#7048) üzenetére


vasi89
addikt

Ez kicsit összezavart pedig tudok angolul. Azt szeretné h szakítsam meg a disputeot és majd visszafizetik paypalon? Mert az előző 2 levélben meg azt írták h késik a csomag, utána azt h újraküldik, most meg ez. A 3 levél között összesen 1 nap nem telt el. Tegnap délután jött az első ma reggelre meg már a 3. :DDD

Our shop has been committed to provide customers with the most perfect experience, in order to eliminate all your doubts and unpleasant, we decided to immediately refund for you!

However, we want to pay by PayPal.

You can get your money via PayPal instantly!

We hope you can actively cooperate with us. Timely and tell us your PayPal account.

At the same time, your goods will arrive in the near future, it is a surprise, but also a free gift, product quality is very good, I am sure you will love it.

Sincerely hope that you can remove the dispute, smooth deal, and left us with a positive rating! This is very important to us!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.