Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) floryby92


floryby92
csendes tag

Köszönöm az eddigi válaszokat, már majdnem megérkezett mind a 12 csomagom. :)

Lenne egy újabb kérdésem.
Telót szeretnék rendelni, valakinek van vmi tapasztalata,hogy a vámon átcsúsznak vagy minden esetbe fizetős?
http://www.aliexpress.com/item/Cubot-S208-phone-original-MTK6582-Quad-Core-5-0-960-X-540-IPS-Screen-ram1gb-rom16gb/1790452898.html
Erről a telóról lenne szó.
Választ előre is köszi. :))

(#1152) floryby92


floryby92
csendes tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#1153) bp80


bp80
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!Így inkább választok egy (nem klón) kínai telefont!

(#1154) bp80 válasza WOT-H-A-C (#1150) üzenetére


bp80
csendes tag

És persze neked is köszönöm!
:-)

(#1155) szuszinho válasza floryby92 (#1151) üzenetére


szuszinho
őstag

Sajnos már vége a jó világnak. Nagyon ritka, hogy valami átcsúszik.

(#1156) floryby92


floryby92
csendes tag

Már az a módszer sem működik ha svéd postával kérem?

(#1157) raffaelo666


raffaelo666
újonc

Nekem svéd postával meg se jött! :S

(#1158) WOT-H-A-C válasza floryby92 (#1156) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Attól még hogy swéd postaval kéred kínában fogják feladni.....ez esélyed az áfára ugyan annyi mintha hk,cn,sg postal hozatnád viszont az esélyed hogy nem kapod meg nagyobb....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1159) Genyadjpio


Genyadjpio
újonc

Üdv! Ha mostanában rendelek akkor kb. mennyi idő alatt ér ide a csomag free shipping-el?
És mi a garancia arra, hogy ha megadom a banki adataimat nem vonnak le róla több pénzt akár később is?
És nem tudom melyik a biztonságosabb: bankkártyával fizetni vagy csinálni külön egy webkártyát aminek éves díja 1500 ft? És ha megérkezik magyar postával akkor ugyanúgy törtésik mint a többi csomagnál?, hogy egyszer megpróbálják kézbesíteni ha nem tudják hagynak értesítőt és fel lehet venni?

Kérlek benneteket mihamarabb segítsetek nekem ezekben a válaszokban!
Előre is köszönöm!

(#1160) longwild válasza Genyadjpio (#1159) üzenetére


longwild
aktív tag

15-60 nap a free shipping. Tapasztalatok alapján bármely postával küldik a 15-20 nap reális lehet.

Mi a garancia? Az, hogy ez egy amerikai cég és nagyobb, mint az ebay és amazon EGYÜTT.

Bármelyik biztonságos lehet, én a normál kártyámat használom.

Magyar posta egyszer kiviszi házhoz, ha nem veszed át, akkor 10 napod van arra, hogy az értesítőben megadott postán átvedd.

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1161) longwild válasza WOT-H-A-C (#1158) üzenetére


longwild
aktív tag

hk,cn,sg posták közül melyik a jobb, rosszabb?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1162) CloZee válasza Genyadjpio (#1159) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nem sufnicég, arra az esély, hogy többet vonnak le kereken nulla. Ráadásul 60 napig nem az eladónál lesz a pénzed, hanem az Ali-nál, ők akkor küldik át az eladónak a pénzt, ha te visszajelezted, hogy megkaptad a terméket / letelik a 60 nap.

(#1163) floryby92


floryby92
csendes tag

Van egy termékem ami 28-a óta pihen pesten.
Ilyenkor kit kell keresnem?

(#1164) daja28


daja28
tag

Sziasztok ! Rendeltem egy replika Beats fülest . Meg is kaptam ma , viszont elvan törve !!! Csináltam róla kb 4 képet . Mit tudok ilyenkor csinálni ?? Tudok ujjat kérni belőle úgy h ne keljen fizetni érte vagy ilyenkor mit kell csinálni ?

(#1165) longwild válasza daja28 (#1164) üzenetére


longwild
aktív tag

Amennyiben kamera (pc-s webkamera vagy telefon kamera) előtt nyitottad ki az original csomagot, úgy biztosan kapsz egy vadi újat.

Ha csak fotók, akkor háááát.... szerencse kérdése, hogy az eladó elfogadja, hogy a posta hibáját ő bukja, vagy majd elkezd takarózni, hogy biztos rosszul nyitottad ki/te törted el és most újat akarsz...

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1166) daja28


daja28
tag

Fel kelett volna vegyem hogy kinyitom ??? :D Ez most ugye csak vicc ??? Kinyitottam a csomagot és ez fogadott ... Csináltam róla képet is , és nem akármilyen helyen van eltörve ...

(#1167) WOT-H-A-C válasza daja28 (#1166) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Fel kelett volna vegyem hogy kinyitom ??? :D Ez most ugye csak vicc ??? ""

Eza kérdés amit feltettél az a vicc!!!Nyilván ha értékeset rendelünk vagy műszaki cikket akkor ez alap!!!!Hallottál már olyat hogy "unboxing video"????Tudod miért van??Azért ha hibásan kapod a rendelt termékedet akkor bizonyítani tudjad hogy nem a te hibádból sérült!!!!

Innentől kezdve az eladó "jóindulatán" múlik hogy mi fog történni!!!!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1168) daja28


daja28
tag

Szóval akkor itt mindenki minden egyes műszaki termékről videót csinál hogy milyen .. Értem .. Nem volt olyan sok szóval max rendelek még egyet . Igazából ez is szól meg minden csak ott ahol betudom hajtani ott van letörve :) De kösz a segítséget !

(#1169) lemmy9 válasza WOT-H-A-C (#1167) üzenetére


lemmy9
őstag

Nekem is újdonság ez, hogy videózva bontok, nem kell lehurrogni ezért senkit :(((

Szerintem!

(#1170) WOT-H-A-C válasza lemmy9 (#1169) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem hurrogtam le .....de nemárt ha tudja!!!Meg te is mert a képeket nem gyakran fogadják el csak azon múlik hogyan áll hozzád az eladó....Aztán ha nem cserélik mert azt mondja az eladó "baszki honnan tudjam hogy nem te törted el" akkor meg jön a sírás!!!Egy ébként ehez nem kell sok ész hogy az ember bebiztosítsa magát elvégre több ezer kilométerről rendelsz ember bármi ráeshet a csomagodra.....de tudod mit mindenki szabadon eldönthetti hogy csinál videot vagy nem csak aztán nem kell idjönni sírni meg fejet a falba verni hogy a kínai beintett a garira !!!

Béke :C ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1171) Papesz1990


Papesz1990
csendes tag

Ha valaki az után rendel kínából, hogy előtte alapos utánna járást végez (akár itt a fórumot olvasgatva), hogy megfelelő felkészült legyen a rendeléshez, kizárt dolog, hogy nem futott bele az olyan dologba, mint az unboxing videó készítése. Ez a legjobb módszer arra, hogy 100%-ig védve legyünk az olyan esetek kapcsán, mint ami most is felmerült, hogy törött a cucc.
Ne sajnáljuk rá azt a pár percet, amíg telefonnal, kamerával felvesszük, ahogy kicsomagoljuk a rendelt terméket. Én a 3$ nyakláncról is készítettem videót, ami egy sima légpárnás levélbe érkezett meg, hisz akármi is lehetett volna benne :).

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#1172) longwild válasza daja28 (#1168) üzenetére


longwild
aktív tag

:K

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1173) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok. Érdemes rendelni innen egy 40ezer Ft-os telefont? :) Angliába menne a csomagom..Mennyire gyors vagy milyen gyorsan jön meg a csomag? :)

(#1174) Earl_Muttley válasza #82471168 (#1173) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Milyen postával rendelnéd?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1175) kompany válasza Earl_Muttley (#1174) üzenetére


kompany
csendes tag

Hello, 1 ilyen telefont szeretnék rendelni: http://www.aliexpress.com/item/original-Lenovo-S960-s-MTK6592-Octa-Core-1-9Ghz-2GB-RAM-5-0-1920x1080px-13MP-dual/1904089866.html Szerintetek adómentesen át tud jönni? DHL-el vagy Kínai postával van több esélyem adómentesen megkapni?+ Úgy tudom, hogy csak 1 bizonyos összeg felett van adó fizetés.. de a vámosok honnan tudják, hogy az adott tárgy kevesebb vagy több e a határnál?

(#1176) Earl_Muttley válasza kompany (#1175) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Gyakorlatilag mindent megfognak mostanában, de a kínaival TALÁN van esély.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1177) kompany válasza Earl_Muttley (#1176) üzenetére


kompany
csendes tag

oké, de ha meg is fogják honnan tudják, hogy mennyibe kerül a csomag és ezáltal hogy vonják le a 27%os adót?

(#1178) CloZee válasza kompany (#1177) üzenetére


CloZee
aktív tag

Vagy a ráírt összeg alapján, vagy bekérik a számlát.

(#1179) WOT-H-A-C válasza kompany (#1177) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia.Miért akarsz egy hamisitványt venni drága pénzen???Az eladót is felejtsed el meg a telefont is!!

Honnan tudjak hogy mennyibe került?? Onnan hogy megkerdeznek!!! Ha nem hihető amit mondasz akkor a NAV fogja megbecsülni az árát és akkor tuti szarul jársz!!!

Tavaj ősz óta szinte minfent megfognak!!!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1180) CloZee válasza WOT-H-A-C (#1179) üzenetére


CloZee
aktív tag

Aztán a Lenovo S960 miért lenne hamisitvány?!

Az a szinte mindent megfognak kimerül abban, hogy 100 nagy értékű termékből maximum 1-et, azt is akkor ha olyan a doboza, és feltűnően kis összeg szerepel rajt.

(#1181) #82471168 válasza Earl_Muttley (#1174) üzenetére


#82471168
törölt tag

Sztem DHL-el rendelném. :)

(#1182) WOT-H-A-C válasza CloZee (#1180) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Namost ...Tisztelt szakértő Úr...

1.Ugye most telefonról beszélünk...külföldi rendelések topik...keressed ki és tedd fel ezt a kérdést...befogsz sírni milyen hülyeséget beszélsz!!!

2."Miért lenne egy Lenovo hamisítvány" a lenovo Igazi Brand és nem csak kínában!!!

Viszont ha megnéznéd , értenél hozzá akkor rájönnél hogy ez nem egy eredeti Lenovo hanem valami hamisítvány!!!Segítek egy kicsit ...tudod mi az a Lótusz virág ami lenovo védjegye,???Segítek a home gomb környékén kell keresni!!!Látsz itt ilyet???:D

Na most ...nem akarlak megbántani nem az a szándékom!!!

Csakhogy két dologból 2 félrevezető amit mondasz!!!!Az egy dolog hogy nem vagy tájékozott és segíteni akarsz mert azt hiszed igazad van ....a baj ezzel hogy így kárt okozhatsz másoknak!!!!

Peace!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1183) blueMerle válasza kompany (#1175) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez valóban egy hamisítvány Lenovo amit venni szeretnél, ahogy WOT-H-A-C is említette, az eredeti S960-on a home gomb nem ilyen. Ez az eredeti S960: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1184) CloZee válasza WOT-H-A-C (#1182) üzenetére


CloZee
aktív tag

Szerintem meg csak simán rossz helyről szedte össze a képeket a telefonhoz. Ebay-en is futottam már bele ilyenbe

(#1185) blueMerle válasza CloZee (#1184) üzenetére


blueMerle
veterán

És puszta véletlen az is hogy S960+ ként van feltüntetve a készülék, holott ilyen nem is létezik. :U Háhogyne. Tipikusan a klón Lenovoknál tolnak egy plusz karaktert a végére pl. s i vagy +.

Ha félrevezeted emberünket hogy ez egy eredeti, akkor rendesen kibaszarintol vele, már elnézést, mert nem az. :(

[ Szerkesztve ]

(#1186) WOT-H-A-C válasza CloZee (#1184) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

csak nem nyugszol bele ??? Veszélyes vagy!!! :)) de tegyük fel igazad van(nincs) akkor sem szabad tőle venni semmit sem 23 eladással!!!

BlueMerle: :C +1

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1187) Papesz1990 válasza CloZee (#1180) üzenetére


Papesz1990
csendes tag

Csak józan paraszti ész, és 5 kattintás google-n, és rálehet jönni, hogy hamis. Csak nézd meg az eredeti árát ennek a telefonnak (hivatalos webshop, vagy egyéb külföldi gsm webshopok), és nézd meg, hogy a kis barátunk mennyiért árulja kínában...fele ár + 20% akció, vajon miért? :)

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#1188) kompany


kompany
csendes tag

Értelek titeket.. Akkor szerintetek nem éri megvenni ezt a "hamisítványt"? Nem lehet, hogy jó? Valóban igaz, hogy 100 nagy értékű csomagból mindössze 1et fognak meg? Valamint erre mi a magyarázat, ugyan az a teló ugyan annyiért de itt nincs+ és sok a vevő is.-->http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-original-Lenovo-S960-s-MTK6592-Octa-Core-1-9Ghz-2GB-RAM-5-0-1920x1080px/1910601313.html

Előre is köszi a válaszokért :)

(#1189) blueMerle válasza kompany (#1188) üzenetére


blueMerle
veterán

Ketten is elmagyaráztuk neked hogy ahol középen házikó alakú a home gomb az HAMISÍTVÁNY erre belinkelsz még egy hamisítványt (az meg hogy a sok birka bedől, az garancia?!). :W Ráadásul ott van hogy S960 s (egy helyközzel de ott van). Értsd meg hogy 200 dollár alatt az összes S960 hamisítvány. Az eladónak 30-as feedbackje van, ez kábé orosz rulett. 1000 feedback és 95% pozitív visszajelzés felett keresgélj eladót.

Parancsolj, itt van egy eredeti S960 azaz Vibe X, megbízható eladótól, rendeld meg ezt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1190) Earl_Muttley válasza kompany (#1188) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem biztos. Inkább valami mást, ami tényleg tudja azt-ami rá van írva.
(Pl. Jiayu G2F, Xiaomi Red Rice 1S, stb.)

szerk. megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1191) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Aliban ezt szeretem. Kis 5 dolláros "vacak" külső HDD ház, pontosan lekövethető. Nem gondoltam volna hogy kemény 9 nap alatt az országba jut.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1192) kompany


kompany
csendes tag

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Xiaomi-Hongmi-Redmi-Note-Mobile-Phone-5-5inch-Screen-WCDMA-Octa-Core-MTK6592-1280/1892877431.html Még ezt a telefont néztem.. Beszéltem egy eladóval aki ilyet árul és azt mondta, hogy a csomagra azt írná rá, hogy 39%os mp4.. nem ez az eladó az aki linkeltem, de a leírás hasonló. Az a baj, hogy chaten beszéltem vele és nem találom meg azt a hirdetést, nem tudjátok, hogy hol lehet visszakeresni a chatet?+ez a telefon oké lehet jobb értékeléssel?

(#1193) kompany válasza kompany (#1192) üzenetére


kompany
csendes tag

39dolláros* ja és:http://www.aliexpress.com/item/Original-Android4-4-Phone-Lenovo-s650c-MTK6592-Octa-Core-1-4Ghz-2GB-ram-4-7-HD/1923751194.html ez kamu? Ennyi pénzért ilyen tudású azért dúrva lenne..

(#1194) Earl_Muttley válasza kompany (#1193) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe!!! [link]

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1195) kompany válasza Earl_Muttley (#1194) üzenetére


kompany
csendes tag

köszi ez érdekes volt.:) Egy eredeti red me note mennyibe fáj?

(#1196) Earl_Muttley válasza kompany (#1195) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1197) szuszinho


szuszinho
őstag

Csak halkan jegyzem meg, hogy telefont szerintem megbízható shopból érdemesebb venni. Igaz, vannak megbízható eladók az alin is, de akkor is.

(#1198) kompany


kompany
csendes tag

okés, de nekem az elsődleges célom az ÁFA elkerülése és ha shopból veszem, akkor gondolom ez esélytelen.

(#1199) szuszinho válasza kompany (#1198) üzenetére


szuszinho
őstag

:) Még mindig vannak akik... Mindegy honnan rendeled.

Vagy beszállsz Te is valamelyik csoportos buliba.

[ Szerkesztve ]

(#1200) kompany válasza szuszinho (#1199) üzenetére


kompany
csendes tag

szerinted melyik a legmegbízhatóbb webshop?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.