Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) sbwolf válasza daja28 (#500) üzenetére


sbwolf
aktív tag

478-as sz. hozzászólás.

(#502) daisy01


daisy01
újonc

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen e-mailt:

This is an e-mail notification to inform you that your order .61842271748682 has been shipped by the seller on 2014.04.19 04:21. You are advised to contact the seller for shipment information.

The Purchase Protection of order .61842271748682 will end on 2014.06.18 04:21.

1. If you are satisfied with the items you have received, then you can click 'Confirm Order Received'.

2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute.’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.

3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact the seller directly or click 'Request to extend Purchase Protection' to ask for the seller's approval.

Please note if there is no action taken within Purchase Protection, your order will be automatically finalized with payment released.

ez mit jelent?:) rányomtam a "Confirm Order Received"-re... ügye nem baj?

Elpre is köszönöm a válaszokat.

(#503) WOT-H-A-C válasza daisy01 (#502) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hát az attól függ...megkaptad a csomagod és ellenőrizted hogy minden rendben van vele???

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#504) daisy01


daisy01
újonc

Nem. :/

csak tegnap rendeltem.... de előugrott egy ablak és ott van visszaszámlálás...

(#505) WOT-H-A-C válasza daisy01 (#504) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na most az a baj, hogy te rányomtál arra a gombra hogy "megérkezett a csomagom minden rendben" Ezt már csak a végén kellett volna!! Rendelés után a számláló 48 óra az alatt ellenőrzi az aliexpress a fizető képességedet vagyis lezajlik a transzfer a bankod és az ali közt! Ha ez lejár akkor jön a processing... Nekem soha nem volt ilyen gondom nem tudom mit látsz most a rendelésednél de én most igy látatlanban azonnal vitát nyitnék (open dispute)és megpróbálnám elmagyarázni az eladonak mi törtent és megkérnén hosszabítsa meg a védelmet!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#506) daisy01 válasza WOT-H-A-C (#505) üzenetére


daisy01
újonc

Jajajaj... :(

magyarra váltotam az oldalt és a saját rendeléseimnél ez áll ezeknél a termékeknél:
Rendelési Szám: 61842271748682 Érdekében Time: 10:34 április 18, 2014 Angela Wan Offline | 0 Új üzenetek | Kontakt Összeg: 1,79 $
CN46 Luxury cseh fúrás elegáns keringő női rövid kulcscsont lánc nyaklánc Y330-5-50D
Tulajdonságok: Arany
(Angela Wan)
$ 1,79 1 Nyílt viták Áruk elfogadásra váró részletek

Omg.... gyakorolnom kell még a nyelvvizsgára.... :D

(#507) WOT-H-A-C válasza daisy01 (#506) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Örömmel látom hogy nem 500$ os tételről van szó:)!!!! irj az eladonak ha máshogy nen megy használd a google fordítöt!! A kínai is azt használja!!!:D

Ha nem akar segíteni es nem tudtok megeggyezni amig lejár az idő akkor terjesszed ki a vitát ali fele!!

Adok egy linket : http://logout.hu/cikk/aliexpress_segitseg_kezdoknek/bevezetes.html

Ezen az oldalon leírank mindent ezt olvassad el kérlek sokat segít!!! Ha tudok én is segítek!!:)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#508) daisy01 válasza WOT-H-A-C (#507) üzenetére


daisy01
újonc

9 terméket rendeltem abból kettőnél játszottam el ezt, a többinek még se híre, se hamva. Köszönöm szépen a segítségedet, hálás vagyok. :)

(#509) WOT-H-A-C válasza daisy01 (#508) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

igazán nincs mit!!Ha kérdésed van irj nyugodtan!!:) Sok sikert!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#510) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok van egy dispute-om, complaint centerben ezt írja:
Current Status: Processing
Details: Further supporting proofs are required from supplier. The supplier must upload evidence supporting this claim within 5 days.

(Do not edit or tamper with evidence in any way.)
A historyban látszik hogy az utolsó reakció 31/03/2014-án volt. Ezzel mi a fene van most?

(#511) WOT-H-A-C válasza Bavid (#510) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A státuszod a rendelés reészleteiben még mindíd "processing" ugye?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#512) Bavid válasza WOT-H-A-C (#511) üzenetére


Bavid
senior tag

Igen az.

(#513) WOT-H-A-C válasza Bavid (#512) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha jól érte az ali felszólította az eladót mert a garantált időn bellül nem adta fel a csomagod!! Nyiss vitát és kérj teljes refund-ot!! Valószínüleg egy csaló!! milyen értékelése van?? Mennyi eladás??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#514) Bavid válasza WOT-H-A-C (#513) üzenetére


Bavid
senior tag

Nem, megjött a cucc, de szar, ezért indítottam dispute-ot, de nem akarta visszaadni a pénzt, ezért feljebb vittem hogy döntsön az aliexpress, és ott nem történt 20 napja semmi. A processing a complaint centerben írja. És elvileg azt jelenti hogy "Alibaba.com/AliExpress is currently investigating your complaint", de már 20 napja ez van kezd elegem lenni, szerintem tökre elfelejtették, ilyenkor mit lehet tenni?

(#515) WOT-H-A-C válasza Bavid (#514) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Biztos hogy nem felejtettek el olyanról még nem hallottam!!:) legyél türelmes! Ilyren estben ha termék nem megfelelő akkor ali mindíg a vevő javára,dönt legalábbis én nem tudok más esetről....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#516) sug3r


sug3r
csendes tag

Ma reggelre visszaírt a kis kínai "barátom":
My dear friends, really sorry! We have made the shipment for you early. Because the middle bar code in the damaged goods. So change the barcode. I filled out the two tracking number to you. The first is to give you fill in the delivery. Behind that is the post office inform us that changed the barcode. Now the goods are to be soon can reach your hands, please wait patiently, ok? I'm really sorry! To have kept you waiting so long.

Adott egy új TN-t, miszerint ápr. 16-án lett feladva a febr. 27-én rendelt csomag. :Y Bár úgy tűnik, hogy ez most nagyon gyorsan halad, biztosan nem várom meg, míg kifutok az időből.

(#517) daja28


daja28
tag

Segítséget szeretnék kérni :) Pénteken feladta a csomagot amit rendeltem az eladó . Leirta a nyomkövetési számot meg minden . Irt olyat is h 3-10 nap mire látni fogom . Ti melyik oldalt ajánljátok ahol megtudom nézni a nyomkövetést hogy hol tart ? És hogy általában mennyi idő szokott lenni még látni lehet tényleg hogy hol tart ?

(#518) hidroponi válasza daja28 (#517) üzenetére


hidroponi
aktív tag

http://posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomkovetes

(#519) Peter789 válasza daja28 (#517) üzenetére


Peter789
senior tag

A posta.hu hatalmas késéssel rendelkezik néha, van hogy több napos a lemaradása, máskor meg van hogy 1-2 óra alatt megjelenik benne a bejegyzés az esemény után... Van sok alternatív oldal, de nekem eddig ez tűnt a leggyorsabbnak és legrészletesebbnek: [link]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#520) WOT-H-A-C válasza daja28 (#517) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Trackchecker androidra + pc-re!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#521) daja28 válasza Peter789 (#519) üzenetére


daja28
tag

És itt beírom a kódot aztán a Trackre kattintok , és akkor kidobja hogy hol van ?

(#522) daja28


daja28
tag

Ennyit ir ki ..

(#523) Peter789 válasza daja28 (#522) üzenetére


Peter789
senior tag

Pár nap kell mire bekerül a rendszerbe... Lehet még oda sem ért a postára a csomag, a nagy mennyiségeket forgató kereskedők előre kiváltják a küldéshez szükséges "bélyegeket" - ezzel kapnak egy tracking-et is amit meg is adnak már neked, de az ugye csak onnantól éled amikor beviszik a postára...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#524) WOT-H-A-C válasza Peter789 (#523) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nagyjából így van!Regisztrálja a csomagot és kap TN-t.A quantiumsolution gyüjti össze a csomagokat és viszi az adott postára!Nekem volt olyan is amikor 14 nap múlva kelt életre a TN amit kaptam!Szerintem 10-12 munkanapig légy türelmes illetve amennyidőt írt processing-re!Ha ez letellik finoman kezd fenyegetni egy lemínősítéssel!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#525) daja28


daja28
tag

9 nap volt a feldolgozási idő . Az teljesen jó volt mert 9 nap után kaptam meg a nyomkövetési kodot . Rendben akkor várok . 98% az eladó nem hinném hogy átvágna :/

(#526) marejjj válasza daja28 (#525) üzenetére


marejjj
újonc

Nike futó cipőt rendeltem 35 dollárért 04.01.jén, ma kaptam meg, hibátlan, szuper,
egy megbízható eladó:

http://www.aliexpress.com/store/534899

Néha fogja magát és leveszi a termékeit mikor annyi a rendelése, hogy nem bírja, de folyamatosan cseréli a cuccait, nagy forgalma van. Annyira nem kommunikál jól, de néha mintha odaengedne valami angol tudó haverját a géphez ő viszont nagyon segítőkész.

Csak hogy valami jót is írjak :)

(#527) szili.tamas1 válasza marejjj (#526) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

A meretek stimmelnek? Engem az riasztott eddig el az alis cipovasarlastol hogy hatha nemlesz jo a meret.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#528) szuszinho válasza marejjj (#526) üzenetére


szuszinho
őstag

$35? Nem kötözködni akarok, félre ne érts, de ennyiért eredetit :Y
Amúgy használd egészséggel!

(#529) Penelope


Penelope
csendes tag

Marejj nagyon köszi az infót!!! Nagyon szemezgettem a cipőkkel, de nem mertem rendelni. Így egy kicsit nagyobb bizalmam van.

Más: én voltam akinek visszafordult Kínába egy csomagja, vita indítás, vita visszavonás és Processing Time kiterjesztés után sem érkezett meg a csomag. Újra vitát indítottam, ma írt vissza a kereskedő, hogy átutalja a pénzem.

Ezenkívül volt más kereskedőtől hibás áru amit megreklamáltam,fotóval, szinte azonnal elfogadták és már másnap (!!!) a számlámon volt a visszautalt összeg.

Úgy hogy mindenkit arra biztatok, hogy kommunikálni kommunikálni!!!!

(#530) Penelope


Penelope
csendes tag

Szuszinho megkérdezhetem a beszerzési forrását ennyiért az eredeti Nike futó cipőnek? Én is futok, de ennyiért még sosem láttam eredetit! Előre is köszönöm...

(#531) szuszinho válasza Penelope (#530) üzenetére


szuszinho
őstag

Tőlem?! Nem én rendeltem, én is csak kérdeztem.

(#532) Penelope


Penelope
csendes tag

Ahhha, félreértettelek.... Persze, jogos a kételkedésed, nem valószínű, hogy az Alis Nike Kínából rendelve eredeti.... ;)

(#533) marejjj válasza Penelope (#532) üzenetére


marejjj
újonc

Az eladó nekem azt írta hogy replika, de nem fogom tudni megkülönböztetni az eredetitől. És tényleg.
Amúgy szemrebbenés nélkül elvinnék minimum 20ért vaterán abba is biztos vagyok :)
Ha dobsz egy e-mailt tudok home-made képeket küldeni róla

(#534) daja28


daja28
tag

Én is rendeltem már Nike cipőt , 99% eladótól 2-3 hetet ígért a szállításra 1,5 hét alatt itt volt :D Szerintem mindenki tudja hogy ezek egyáltalán nem eredeti cipők , viszont egyes eladóknál olyan jó replika cipők vannak hogy elég nehéz megmondani hogy tényleg eredeti vagy sem :)

(#535) szuszinho válasza marejjj (#533) üzenetére


szuszinho
őstag

Szerintem off-ban ide is feltehetsz 1-2 képet.

(#536) daja28


daja28
tag

Sőt én még számlát is kaptam róla !!! :D És kicsit furcsa volt hogy küldött még számlát is róla , eddig semmiről nem kaptam számlát :D

(#537) marejjj válasza daja28 (#536) üzenetére


marejjj
újonc

nemtudom hogy kell :D

[ Szerkesztve ]

(#538) marejjj válasza marejjj (#537) üzenetére


marejjj
újonc

[L:/dl/upc/2014-04/24/490827_os6ypwfdy8mhqfpm_3_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-04/24/490827_os6ypwfdy8mhqfpm_3_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#539) daja28 válasza marejjj (#537) üzenetére


daja28
tag

Kaptál mellé számlát vagy valami ? :D

(#540) marejjj válasza daja28 (#539) üzenetére


marejjj
újonc

nem, de nem is kértem

(#541) Penelope válasza marejjj (#538) üzenetére


Penelope
csendes tag

Köszi, valóban egész pofás... :K

(#542) daja28


daja28
tag

Én sem kértem , mégis kaptam :D Amúgy mennyi idő alatt érkezett meg a cipő ?

(#543) tbogi


tbogi
csendes tag

Sziasztok!

Biztos volt már téma, de nincs időm keresgélni.

Egy 103 dolláros telefon esetében milyen procedúrákra és költségekre számoljak, amíg ideér. Amíg ezt nem tudom, addig nem merem megrendelni.

Róla lenne szó

http://www.aliexpress.com/item/Original-Newman-N2-Unlocked-Smartphone-Quad-Core-4-7-Inch-HD-IPS-Screen-Android-4-1/1763327409.html

(#544) WOT-H-A-C válasza tbogi (#543) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kicsit pontosíts!Mi a szállítási mód??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#545) tbogi válasza WOT-H-A-C (#544) üzenetére


tbogi
csendes tag

Singapore post.

(#546) WOT-H-A-C válasza tbogi (#545) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

230 al számolva a dollárt kb 32.000 forintra jön ki
hogyan??: (103,76*230)*1,27+1500
Mire számíthatsz: megrendeled 48 ora mig ellenőrzi az ali a fizetőképessegedet es megtörténik a fizetés az alinak valamikor feladják(3-15 nap) valamikor megérkezik(8-15 nap) 90% hogy vámolják kb 2-3hét amíg a vámon van és már ott is van nálad!!:D
Ajánlom figyelmedbe a google-t és a külföldi rendelésk topikját!!! Csak ott neígy kezd ,hogy "nincs időd keresni és olvasni"
üdv

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#547) tbogi válasza WOT-H-A-C (#546) üzenetére


tbogi
csendes tag

Köszönöm. Olvasni lenne kedvem, de pici babám van, így kevés a szabadidőm.
Lehet mégsem rendelek így telefont.

(#548) WOT-H-A-C válasza tbogi (#547) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

kismama vagy???

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#549) tbogi válasza tbogi (#547) üzenetére


tbogi
csendes tag

H Sweden post szállítaná, akkor van rá esély, hogy ne essen vámkezelés alá?

(#550) WOT-H-A-C válasza tbogi (#549) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

nem dehogy!!! Az is kínából jön mind1 hogy kihozza!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.